Authenticator - en to tr translation catalogue (73 entries)

en: Authenticator
tr: Kimlik Doğrulayıcı

en: Two-factor authentication code generator
tr: İki aşamalı kimlik doğrulama kodu üreteci

en: Simple application that generates a two-factor authentication code, created for GNOME.
tr: GNOME için oluşturulan iki aşamalı kimlik doğrulama kodu üreten basit bir uygulama.

en: Features:
tr: Özellikler:

en: QR code scanner
tr: QR kod tarayıcı

en: Beautiful UI
tr: Mükemmel kullanıcı arayüzü

en: Since I have moved the application to GOME Gitlab's World group, a Flatpak build for each new commit is available to download from the site's website.
tr: Uygulamayı GNOME Gitlab'ın Worl grubuna taşıdığımdan, web sitesinden indirebileceğiniz her yeni işlem için bir Flatpak yapısı vardır.

en: Backup and restore from a basic JSON file
tr: Temel bir JSON dosyasından yedekle ve geri yükle

en: Backup and restore from an encrypted-GPG JSON file
tr: Şifreli bir GPG JSON dosyasından yedekle ve geri yükle

en: Add andOTP support (free and open Android 2FA application)
tr: AndOTP desteği ekle (ücretsiz ve açık Android 2FA uygulaması)

en: New Settings Widow with 3 sections: appearance, behavior and backup
tr: Üç bölümlü yeni pencere ayarları: görünüm, davranış ve yedekleme

en: Fix Flatpak Build with the latest GNOME Runtime
tr: En son GNOME Çalışma Zamanı Modülü ile Flatpak İnşasını Onarın

en: Move the project to GOME Gitlab's World group
tr: Proje GOME Gitlab'ın Word grubuna taşındı

en: GNOME Shell Search provider
tr: GNOME Kabuk Arama sağlayıcısı

en: Codes expire simultaneously #91
tr: Kodlar aynı anda sona eriyor #91

en: Revamped main window to more closely follow the GNOME HIG
tr: GNOME HIG'i daha yakından takip etmek için yenilenen ana pencere

en: Revamped add a new account window to make it easier to use
tr: Yenilendi, kullanımı kolaylaştırmak için yeni bir hesap penceresi ekleyin

en: Possibility to add an account from a provider not listed in the shipped database
tr: Gönderilen veri tabanında listelenmeyen bir sağlayıcıdan hesap ekleme imkanı

en: Possibilty to edit an account
tr: Bir hesap düzenleme imkanı

en: One Time Password now visible by default
tr: Öntanımlı olarak görünür durumda tek seferlik parola

en: Fix python-dbus by using GDbus instead
tr: Python-dbus'u GDbus kullanarak düzeltin

en: Fix the QRScanner on GNOME Shell
tr: QR Tarayıcısını GNOME Kabuğuna Sabitleyin

en: Add a new entry for the account's username
tr: Hesabın kullanıcı adı için yeni bir giriş ekleyin

en: Updated database of supported accounts
tr: Desteklenen hesapların güncellenmiş veritabanı

en: HOTFIX: App not running in DE other than GNOME
tr: DÜZELTME: Uygulama GNOME dışında DE'de çalışmıyor

en: Rename project to Authenticator
tr: Projeyi Authenticator olarak yeniden adlandır

en: Cleaner code base
tr: Kod tabanı temizleyici

en: Faster startup
tr: Hızlı başlangıç

en: Remove unneeded features
tr: Gereksiz özellikler kaldırıldı

en: Switch to pyzbar instead of zbarlight
tr: Zbarlight yerine pyzbar'a geç

en: Flatpak package
tr: Flatpak paketi

en: Two-factor authentication
tr: İki aşamalı kimlik doğrulama

en: Gnome;GTK;Verification;
tr: Gnome;Kimlik;Doğrulayıcı;Authenticator;

en: Default window position
tr: Öntanımlı pencere konumu

en: Default window maximized behaviour
tr: Öntanımlı pencere yükseklik davranışı

en: Two-factor authentication code generator.
tr: İki aşamalı kimlik doğrulama kodu üreteci.

en: Add a new account
tr: Yeni hesap ekle

en: Close
tr: Kapat

en: Add
tr: Ekle

en: Scan QR Code
tr: QR Kodunu Tara

en: Provider
tr: Sağlayıcı

en: Save
tr: Kaydet

en: Edit
tr: Düzenle

en: Delete
tr: Sil

en: Copy PIN to clipboard
tr: PIN'i panoya kopyala

note: Night mode action
en: Preferences
tr: Tercihler

en: Behaviour
tr: Davranış

[ctx: shortcut window]
en: General
tr: Genel

[ctx: shortcut window]
en: Show Shortcuts
tr: Kısayolları Göster

[ctx: shortcut window]
en: Preferences
tr: Tercihler

[ctx: shortcut window]
en: Quit
tr: Çık

[ctx: shortcut window]
en: Accounts
tr: Hesaplar

[ctx: shortcut window]
en: Add
tr: Ekle

[ctx: shortcut window]
en: Search
tr: Ara

en: There are no accounts yet…
tr: Henüz hesap yok…

en: Authenticator is locked
tr: Kimlik Doğrulayıcı kilitlendi

en: Unlock
tr: Kilidi aç

en: Start in debug mode
tr: Hata ayıklama kipinde başlat

en: Authenticator version number
tr: Kimlik doğrulayıcı sürüm numarası

en: Lock the application
tr: Uygulamayı kilitle

en: from a plain-text JSON file
tr: düz metin JSON dosyasından

en: in a plain-text JSON file
tr: düz metinli JSON dosyasına

en: Restore
tr: Onar

en: Backup
tr: Yedekle

en: Donate
tr: Bağış

en: Keyboard Shortcuts
tr: Klavye Kısayolları

en: About Authenticator
tr: Kimlik Doğrulayıcı Hakkında

en: Default
tr: Öntanımlı

en: Invalid QR code
tr: Geçersiz QR kodu

en: The One-Time Passwords expires in {} seconds
tr: Tek kullanımlık parolalar {} saniye içinde sona eriyor

en: Couldn't generate the secret code
tr: Gizli kod oluşturulamadı

en: Lock the application with a password
tr: Uygulamayı bir parola ile kilitle

en: JSON files
tr: JSON dosyası
