authenticator - en to sk translation catalogue (159 entries)

en: Two-Factor Authentication
sk: Dvoj-faktorové overenie

en: Generate two-factor codes
sk: Generujte dvoj-faktorové kódy

en: Gnome;GTK;Verification;2FA;Authentication;OTP;TOTP;
sk: Gnome;GTK;Overenie;2FA;Autorizácia;OTP;TOTP;

en: Default window width
sk: Predvolená šírka okna

en: Default window height
sk: Predvolená výška okna

en: Default window maximized behaviour
sk: Predvolené správanie maximalizácie okna

en: Auto lock
sk: Automatické zamknutie

en: Whether to auto lock the application or not
sk: Či sa má aplikácia automaticky uzamknúť alebo nie

en: Auto lock timeout
sk: Časový limit automatického uzamknutia

en: Lock the application on idle after X minutes
sk: Uzamknúť aplikáciu pri nečinnosti X minút

en: Download Favicons
sk: Stiahnuť ikony webstránok

en: Whether the application should attempt to find an icon for the providers.
sk: Či sa má aplikácia pokúsiť nájsť ikonu pre poskytovateľov.

en: Download Favicons over metered connections
sk: Stiahnuť ikony webstránok cez merané pripojenia

en: Whether the application should download favicons over a metered connection.
sk: Či má aplikácia sťahovať ikony webstránok cez merané pripojenie.

en: Simple application for generating Two-Factor Authentication Codes.
sk: Jednoduchá aplikácia na generovanie dvojfaktorových autentifikačných kódov.

en: Features:
sk: Funkcie:

en: Time-based/Counter-based/Steam methods support
sk: Podpora metód založených na čase/počítadle/Steam

en: SHA-1/SHA-256/SHA-512 algorithms support
sk: Podpora algoritmov SHA-1/SHA-256/SHA-512

en: QR code scanner using a camera or from a screenshot
sk: Skener kódu QR pomocou fotoaparátu alebo zo snímky obrazovky

en: Lock the application with a password
sk: Uzamknúť aplikáciu s heslom

en: Beautiful UI
sk: Krásne užívateľské rozhranie

en: GNOME Shell search provider
sk: Poskytovateľ vyhľadávania v prostredí GNOME Shell

en: Backup/Restore from/into known applications like FreeOTP+, Aegis (encrypted / plain-text), andOTP, Google Authenticator
sk: Zálohovať/obnoviť z/do známych aplikácií, ako sú FreeOTP+, Aegis (šifrovaný/jednoduchý text), andOTP, Google Authenticator

en: Main Window
sk: Hlavné okno

en: Add a New Account
sk: Pridať nový účet

en: Add a New Provider
sk: Pridať nového poskytovateľa

en: Account Details
sk: Podrobnosti účtu

en: Backup/Restore formats support
sk: Podpora formátov zálohovania/obnovy

en: _Camera
sk: Ka_mera

en: _Screenshot
sk: _Snímok obrazovky

en: _QR Code Image
sk: Obrázok _QR kódu

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: _Add
sk: Pri_dať

en: Scan QR Code
sk: Skenovať QR kód

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Token issuer
sk: Vydavateľ tokenu

en: Account
sk: Účet

en: Counter
sk: Počítadlo

en: Algorithm
sk: Algoritmus

en: Computing Method
sk: Metóda výpočtu

en: Period
sk: Doba trvania

en: Duration in seconds until the next password update
sk: Dĺžka trvania v sekundách do ďalšej aktualizácie hesla

en: Digits
sk: Počet číslic

en: Length of the generated code
sk: Dĺžka vygenerovaného kódu

en: Website
sk: Webová stránka

en: How to Set Up
sk: Ako nastaviť

en: Camera
sk: Kamera

en: Create Provider
sk: Vytvoriť poskytovateľa

en: _Save
sk: _Uložiť

en: _Delete
sk: _Vymazať

en: Help
sk: Pomoc

en: Increment the counter
sk: Zvyšovanie počítadla

en: Copy PIN to clipboard
sk: Skopírovať PIN do schránky

en: Account details
sk: Podrobnosti účtu

en: No Camera Found
sk: Nenašla sa žiadna kamera

en: _From a Screenshot
sk: Zo _snímky obrazovky

en: Secret Service Error
sk: Chyba tajnej služby

en: Authenticator relies on a Secret Service Provider to manage your sensitive session information and an error occurred while we were trying to store or get your session.
sk: Authenticator sa pri správe vašich citlivých informácií o relácii spolieha na poskytovateľa tajnej služby a pri pokuse o uloženie alebo získanie vašej relácie došlo k chybe.

en: Here are a few things that might help you fix issues with the Secret Service:
sk: Tu je niekoľko vecí, ktoré by vám mohli pomôcť vyriešiť problémy s tajnou službou:

en: Make sure you have a Secret Service Provider installed, like gnome-keyring.
sk: Uistite sa, že máte nainštalovaného poskytovateľa tajných služieb, napríklad gnome-keyring.

en: Check that you have a default keyring and that it is unlocked.
sk: Skontrolujte, či máte predvolený zväzok kľúčov a či je odomknutý.

en: Check the application logs and your distribution’s documentation for more details.
sk: Podrobnejšie informácie nájdete v záznamoch aplikácie a v dokumentácii k distribúcii.

en: General
sk: Všeobecné

en: Privacy
sk: Súkromie

en: _Passphrase
sk: _Prístupová fráza

en: Set up a passphrase to lock the application with
sk: Nastaviť prístupovú frázu na uzamknutie aplikácie

en: _Auto Lock the Application
sk: _Automaticky uzamknúť aplikáciu

en: Whether to automatically lock the application
sk: Či sa má aplikácia automaticky uzamknúť

en: Auto Lock _Timeout
sk: Časový limit automatického uzamknutia

en: The time in minutes
sk: Čas v minútach

en: Network
sk: Sieť

en: _Download Favicons
sk: Stiahnuť ikony webstránok

en: Automatically attempt fetching a website icon
sk: Automaticky sa pokúsiť o načítanie ikony webovej stránky

en: _Metered Connection
sk: _Merané pripojenie

en: Fetch a website icon on a metered connection
sk: Stiahnuť ikonu webovej lokality cez merané pripojenie

en: Backup/Restore
sk: Zálohovať/Obnoviť

en: Backup
sk: Zálohovať

en: Restore
sk: Obnoviť

en: Create Password
sk: Vytvoriť heslo

en: Set up a Passphrase
sk: Nastaviť prístupovú frázu

en: Authenticator will start locked after a passphrase is set.
sk: Autentifikátor sa spustí uzamknutý po nastavení prístupovej frázy.

en: Current Passphrase
sk: Aktuálna prístupová fráza

en: New Passphrase
sk: Nová prístupová fráza

en: Repeat Passphrase
sk: Zopakovať prístupovú frázu

en: _Reset
sk: O_bnoviť

en: Select a _File
sk: Vybrať súbor

en: Name
sk: Názov

en: The by default value for counter-based computing method
sk: Predvolená hodnota pre výpočtovú metódu založenú na počítadle

en: Help URL
sk: URL adresa pomoci

en: Providers
sk: Poskytovatelia

en: New Provider
sk: Nový poskytovateľ

en: Search
sk: Hľadať

en: Search…
sk: Hľadať…

en: No Results
sk: Žiadne výsledky

en: No providers matching the query were found.
sk: Neboli nájdení žiadni poskytovatelia zodpovedajúci požiadavke.

en: No Provider Selected
sk: Žiadny vybraný poskytovateľ

en: Select a provider or create a new one
sk: Vyberte poskytovateľa alebo vytvorte nového

en: No accounts or providers matching the query were found.
sk: Neboli nájdené žiadne účty alebo poskytovatelia, ktorí by zodpovedali požiadavke.

[ctx: shortcut window]
en: General
sk: Všeobecné

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard Shortcuts
sk: Klávesové skratky

[ctx: shortcut window]
en: Lock
sk: Uzamknúť

[ctx: shortcut window]
en: Preferences
sk: Predvoľby

[ctx: shortcut window]
en: Quit
sk: Ukončenie

[ctx: shortcut window]
en: Accounts
sk: Účty

[ctx: shortcut window]
en: New Account
sk: Nový účet

[ctx: shortcut window]
en: Search
sk: Vyhľadávanie

[ctx: shortcut window]
en: Show Providers List
sk: Zobraziť zoznam poskytovateľov

en: _Lock the Application
sk: Uzamknúť ap_likáciu

en: P_roviders
sk: Pos_kytovatelia

en: _Preferences
sk: _Predvoľby

en: _Keyboard Shortcuts
sk: _Klávesové skratky

en: _About Authenticator
sk: O aplikácii _Authenticator

en: Authenticator is Locked
sk: Authenticator je uzamknutý

en: _Unlock
sk: _Odomknúť

en: Accounts
sk: Účty

en: New Account
sk: Nový účet

en: Main Menu
sk: Hlavná ponuka

en: No Accounts
sk: Žiadne účty

en: Add an account or scan a QR code first.
sk: Najprv si pridajte účet alebo naskenujte QR kód.

en: Accounts restored successfully
sk: Účty boli úspešne obnovené

en: One-Time password copied
sk: Jednorazové heslo skopírované

en: Password was copied successfully
sk: Heslo bolo úspešne skopírované

en: Into a JSON file containing plain-text or encrypted fields
sk: Do súboru JSON, ktorý obsahuje jednoduchý text alebo zašifrované polia

en: From a JSON file containing plain-text or encrypted fields
sk: Zo súboru JSON obsahujúceho jednoduchý text alebo zašifrované polia

note: Translators: This is for making a backup for the andOTP Android app.
en: a_ndOTP
sk: andOTP

en: Into a plain-text JSON file
sk: Do jednoduchého textového súboru JSON

note: Translators: This is for restoring a backup from the andOTP Android app.
en: an_dOTP
sk: andOTP

en: From a plain-text JSON file
sk: Z jednoduchého textového súboru JSON

en: Unknown account
sk: Neznámy účet

en: Unknown issuer
sk: Neznámy vydavateľ

en: Into a plain-text file, compatible with FreeOTP+
sk: Do jednoduchého textového súboru kompatibilného s FreeOTP+

en: From a plain-text file, compatible with FreeOTP+
sk: Z jednoduchého textového súboru kompatibilného s FreeOTP+

en: From a plain-text JSON file, compatible with FreeOTP+
sk: Z jednoduchého textového súboru JSON kompatibilného s FreeOTP+

en: From a QR code generated by Google Authenticator
sk: Z QR kódu vygenerovaného aplikáciou Google Authenticator

note: Translators: this is for restoring a backup from the old Authenticator release
en: Au_thenticator (Legacy)
sk: Au_thenticator (zastaralý)

en: From a ZIP export generated by Raivo OTP
sk: Z exportu ZIP vygenerovaného aplikáciou Raivo OTP

en: Counter-based
sk: Založené na počítadle

en: Time-based
sk: Založené na čase

en: Image
sk: Obrázok

en: Select QR Code
sk: Vybrať QR kód

en: Invalid Token
sk: Neplatný token

en: Are you sure you want to delete the account?
sk: Ste si istí, že chcete odstrániť účet?

en: This action is irreversible
sk: Táto akcia je nezvratná

en: No
sk: Nie

en: Yes
sk: Áno

en: Wrong Passphrase
sk: Nesprávne heslo

en: Key / Passphrase
sk: Kľúč / Prístupová fráza

en: Select File
sk: Vybrať súbor

en: Failed to create a backup
sk: Nepodarilo sa vytvoriť zálohu

en: Failed to restore from camera
sk: Nepodarilo sa obnoviť z kamery

en: Failed to restore from a screenshot
sk: Nepodarilo sa obnoviť zo snímky obrazovky

en: Failed to restore from an image
sk: Nepodarilo sa obnoviť z obrázku

en: Failed to restore from a file
sk: Nepodarilo sa obnoviť zo súboru

en: Provider created successfully
sk: Poskytovateľ úspešne vytvorený

en: Provider updated successfully
sk: Poskytovateľ úspešne aktualizovaný

en: Provider removed successfully
sk: Poskytovateľ bol úspešne odstránený

en: Editing Provider: {}
sk: Upravuje sa poskytovateľ: {}

en: The provider has accounts assigned to it, please remove them first
sk: Poskytovateľ má priradené účty, najskôr ich odstráňte

en: Wrong Password
sk: Nesprávne heslo
