Authenticator - en to sr translation catalogue (151 entries)

en: Authenticator
sr: Потврђивач

en: Two-Factor Authentication
sr: Двофакторни потврђивач

en: Generate Two-Factor Codes
sr: Створите двофакторне шифре

en: Gnome;GTK;Verification;2FA;Authentication;OTP;TOTP;
sr: Гном;Гтк;потврђивач;2ФА;идентитет;ОТП;ТОТП;Gnome;GTK;Verification;2FA;Authentication;OTP;TOTP;

en: Default window width
sr: Основна ширина прозора

en: Default window height
sr: Основна висина прозора

en: Default window maximized behaviour
sr: Основно понашање увећаног прозора

en: Dark Mode
sr: Тамни режим

en: Whether the application should use a dark mode.
sr: Да ли програм треба да користи тамни режим.

en: Auto lock
sr: Самозакључавање

en: Whether to auto lock the application or not
sr: Да ли ће програм сам да се закључа или неће

en: Auto lock timeout
sr: Време самозакључавања

en: Lock the application on idle after X minutes
sr: Програм ће се закључати након мировања од Х минута

en: Download Favicons
sr: Преузмање Фавиконица

en: Whether the application should attempt to find an icon for the providers.
sr: Да ли програм треба да покуша да нађе иконицу за достављача.

en: Download Favicons over metered connections
sr: Преузимање Фавиконица путем мерених веза

en: Whether the application should download favicons over a metered connection.
sr: Да ли програм треба да преузима фавиконице путем мерених веза.

en: Simple application for generating Two-Factor Authentication Codes.
sr: Једноставан програм за стварање шифара за двофакторног потврђивача.

en: Features:
sr: Одлике:

en: Time-based/Counter-based/Steam methods support
sr: Подршка метода занованих на времену/бројачу/Steam-у

en: SHA-1/SHA-256/SHA-512 algorithms support
sr: Подршка алгоритама SHA-1/SHA-256/SHA-512

en: QR code scanner using a camera or from a screenshot
sr: Скенирање QR кода коришћењем фото-апарата или снимка екрана

en: Lock the application with a password
sr: Закључавање програма лозинком

en: Beautiful UI
sr: Лепо корисничко сучеље

en: GNOME Shell search provider
sr: Достављач претраге Гномове шкољке

en: Backup/Restore from/into known applications like FreeOTP+, Aegis (encrypted / plain-text), andOTP, Google Authenticator
sr: Прављење/враћање резерве из/у познате програме као што је „FreeOTP+“, „Aegis“ (шифровано / обичан текст), „andOTP“, „Google Authenticator“

en: Main Window
sr: Главни прозор

en: Add a New Account
sr: Додајте нови налог

en: Add a New Provider
sr: Додајте новог достављача

en: Account Details
sr: Детаљи о налогу

en: Backup/Restore formats support
sr: Подршка формата прављења/враћања резерви

en: Bilal Elmoussaoui
sr: Билал Елмусауи

en: _Camera
sr: _Фото-апарат

en: _Screenshot
sr: _Снимак екрана

en: Go Back
sr: Иди назад

en: _Add
sr: _Додај

en: Scan QR Code
sr: Скенирај QR код

en: Provider
sr: Достављач

en: Token issuer
sr: Издавач скупине

en: Account
sr: Налог

en: Token
sr: Скупина

en: Counter
sr: Бројач

en: Algorithm
sr: Алгоритам

en: Computing Method
sr: Метода израчунавања

en: Period
sr: Период

en: Duration in seconds until the next password update
sr: Трајање у секундама до следећег освежавања лозинке

en: Digits
sr: Цифара

en: Length of the generated code
sr: Дужина створене шифре

en: Website
sr: Веб страница

en: How to Set Up
sr: Како поставити

en: _Edit
sr: _Уреди

en: _Save
sr: _Сачувај

en: _Delete
sr: _Обриши

en: Help
sr: Помоћ

en: Increment the counter
sr: Повећај бројач

en: Copy PIN to clipboard
sr: Умножи ПИН у оставу

en: No Camera Found
sr: Нисам нашао камерицу

en: _From a Screenshot
sr: _Из снимка екрана

en: Set up a Passphrase
sr: Постави лозинку

en: Authenticator will start locked after a passphrase is set.
sr: Потврђивач ће се покренути закључан након постављања лозинке.

en: Current Passphrase
sr: Тренутна лозинка

en: New Passphrase
sr: Нова лозинка

en: Repeat Passphrase
sr: Поновите лозинку

en: _Reset
sr: _Поново постави

en: General
sr: Опште

en: Appearance
sr: Изглед

en: _Dark Mode
sr: _Тамни режим

en: Whether the application should use a dark mode
sr: Да ли програм треба да користи тамни режим

en: Privacy
sr: Приватност

en: _Passphrase
sr: _Лозинка

en: Set up a passphrase to lock the application with
sr: Поставите лозинку за закључавање програма

en: _Auto Lock the Application
sr: _Сам закључај програм

en: Whether to automatically lock the application
sr: Да ли ће се програм сам закључати

en: Auto Lock _Timeout
sr: _Време самозакључавања

en: The time in minutes
sr: Време у минутима

en: Network
sr: Мрежа

en: _Download Favicons
sr: _Преузми Фавиконице

en: Automatically attempt fetching a website icon
sr: Самостално ће покушати да довуче иконицу веб сајта

en: _Metered Connection
sr: _Мерена веза

en: Fetch a website icon on a metered connection
sr: Преузеће иконицу веб сајта путем мерене везе

en: Backup/Restore
sr: Стварање/враћање резерве

en: Backup
sr: Направи резерву

en: Restore
sr: Врати резерву

en: Select a _File
sr: Изабери _датотеку

en: Name
sr: Назив

en: The by default value for counter-based computing method
sr: Основна вредност за методу израчунавања засновану на бројачу

en: Help URL
sr: Адреса за помоћ

en: Providers
sr: Достављачи

en: New Provider
sr: Нови достављач

en: Search
sr: Претражи

en: No Results
sr: Нема резултата

en: No providers matching the query were found.
sr: Нисам нашао достављаче који одговарају упиту.

en: No Provider Selected
sr: Није изабран достављач

en: Select a provider or create a new one
sr: Изаберите достављача или направите новог

en: No accounts or providers matching the query were found.
sr: Нисам нашао достављаче или налоге који одговарају упиту.

[ctx: shortcut window]
en: General
sr: Опште

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard Shortcuts
sr: Пречице тастатуре

[ctx: shortcut window]
en: Lock
sr: Закључајте

[ctx: shortcut window]
en: Preferences
sr: Поставке

[ctx: shortcut window]
en: Quit
sr: Изађите

[ctx: shortcut window]
en: Accounts
sr: Налози

[ctx: shortcut window]
en: New Account
sr: Нови налог

[ctx: shortcut window]
en: Search
sr: Претрага

[ctx: shortcut window]
en: Show Providers List
sr: Прикажите списак достављача

en: _Lock the Application
sr: _Закључај програм

en: P_roviders
sr: _Достављачи

en: _Preferences
sr: _Поставке

en: _Keyboard Shortcuts
sr: Пречице _тастатуре

en: _About Authenticator
sr: _О програму

en: Authenticator is Locked
sr: Потврђивач је закључан

en: _Unlock
sr: _Откључај

en: New Account
sr: Нови налог

en: Menu
sr: Изборник

en: No Accounts
sr: Нема налога

en: Add an account or scan a QR code first.
sr: Прво додајте налог или скенирајте QR код.

en: Accounts restored successfully
sr: Налози су успешно враћени

en: One-Time password copied
sr: Једнократна лозинка је умножена

en: Password was copied successfully
sr: Лозинка је успешно умножена

note: Translators: This is for making a backup for the aegis Android app. Translators: This is for restoring a backup from the aegis Android app.
en: Aegis
sr: Аегис

en: Into a JSON file containing plain-text or encrypted fields
sr: У ЈСОН датотеку која садржи обичан текст или шифрована поља

en: From a JSON file containing plain-text or encrypted fields
sr: Из ЈСОН датотеке која садржи обичан текст или шифрована поља

en: Into a plain-text JSON file
sr: У ЈСОН датотеку обичног текста

en: From a plain-text JSON file
sr: Из ЈСОН датотеке обичног текста

en: Unknown account
sr: Непознат налог

en: Unknown issuer
sr: Непознат издавач

note: Translators: This is for restoring a backup from Bitwarden.
en: _Bitwarden
sr: _Битварден

en: _Authenticator
sr: _Потврђивач

en: Into a plain-text file, compatible with FreeOTP+
sr: У датотеку обичног текста, сагласну са „FreeOTP+“

en: A_uthenticator
sr: _Потврђивач

en: From a plain-text file, compatible with FreeOTP+
sr: Из датотеке обичног текста, сагласну са „FreeOTP+“

en: Google Authenticator
sr: Гугл потврђивач

en: From a QR code generated by Google Authenticator
sr: Из „QR“ кода створеног Гугл потврђивачем

note: Translators: this is for restoring a backup from the old Authenticator release
en: Au_thenticator (Legacy)
sr: Потврђивач _идентитета (стари)

en: Counter-based
sr: На основу бројача

en: Time-based
sr: а основу времена

en: Invalid Token
sr: Неисправна скупина

en: Wrong Password
sr: Погрешна лозинка

en: Wrong Passphrase
sr: Погрешна лозинка

en: Key / Passphrase
sr: Кључ / Лозинка

en: The key that will be used to decrypt the vault
sr: Кључ који ће се користити за дешифровање сефа

en: Select File
sr: Изабери датотеку

en: The key used to encrypt the vault
sr: Кључ коршћен за шифровање сефа

en: Unable to restore accounts
sr: Не могу да вратим налоге

en: Something went wrong
sr: Нешто је пошло по злу

en: Couldn't find a QR code
sr: Не могу да нађем „QR“ код

en: Provider created successfully
sr: Дотављач је успешно направљен

en: Provider updated successfully
sr: Дотављач је успешно ажуриран

en: Provider removed successfully
sr: Дотављач је успешно уклоњен

en: Editing Provider: {}
sr: Уређујем достављача: {}

en: Image
sr: Слика

en: The provider has accounts assigned to it, please remove them first
sr: Достављач има налоге њему додељене, прво их уклоните
