gnome-bluetooth master - en to fa translation catalogue (107 entries)

en: Click to select device…
fa: برای گزینش دستگاه کلیک کنید…

en: _Cancel
fa: _لغو

en: _OK
fa: _تأیید

en: Unknown
fa: ناشناس

en: No adapters available
fa: هیچ رابطی موجود نیست

en: Searching for devices…
fa: درحال جست‌وجو برای دستگاه‌ها…

en: Device
fa: دستگاه

en: Type
fa: گونه

en: Devices
fa: دستگاه‌ها

en: All categories
fa: همهٔ دسته‌ها

en: Paired
fa: جفت شده

en: Trusted
fa: مورد اعتماد

en: Not paired or trusted
fa: جفت شده یا قابل اعتماد نیست

en: Paired or trusted
fa: جفت شده یا قابل اعتماد

note: This is the title of the filter section of the Bluetooth device chooser. * It used to say Show Only Bluetooth Devices With...
en: Show:
fa: نمایش:

note: The device category filter
en: Device _category:
fa: دستهٔ دستگاه:

en: Select the device category to filter
fa: برای پالایش، دستهٔ دستگاه را انتخاب کنید

note: The device type filter
en: Device _type:
fa: _نوع دستگاه:

en: Select the device type to filter
fa: برای پالایش، نوع دستگاه را انتخاب کنید

en: Input devices (mice, keyboards, etc.)
fa: دستگاه‌های ورودی (موشی‌ها، صفحه‌کلیدها و…)

en: Headphones, headsets and other audio devices
fa: هدفون‌ها، هدست‌ها و دستگاه‌های صوتی دیگر

en: Confirm Bluetooth PIN
fa: تأیید پین بلوتوث

en: Please confirm the PIN that was entered on “%s”.
fa: لطفا پینی که روی «%s» وارد شده را تأیید کنید.

en: Confirm
fa: تأیید

en: Confirm the Bluetooth PIN for “%s”. This can usually be found in the device’s manual.
fa: پین بلوتوث برای «%s» را تأیید کنید. این پین معمولاً در راهنمای دستگاه درج می‌شود.

en: Pairing “%s”
fa: درحال جفت شدن با «%s»

en: Please confirm that the following PIN matches the one displayed on “%s”.
fa: لطفاً تأیید کنید که این پین با پین نمایش داده شده روی «%s» منطبق است.

en: Bluetooth Pairing Request
fa: درخواست جفت کردن بلوتوث فرستاده شد

en: “%s” wants to pair with this device. Do you want to allow pairing?
fa: «%s» می‌خواهد با این دستگاه جفت شود. اجازه می‌دهید؟

en: Confirm Bluetooth Connection
fa: تأیید اتصال بلوتوث

en: “%s” wants to connect with this device. Do you want to allow it?
fa: دستگاه ‫«%s» می‌خواهد با این دستگاه جفت شود. آیا می‌خواهید اجازه دهید؟

en: Please enter the following PIN on “%s”.
fa: لطفا این پین را روی «%s» وارد کنید.

en: Please enter the following PIN on “%s”. Then press “Return” on the keyboard.
fa: لطفا این پین را روی «%s» وارد کنید و «Return» را روی صفحه‌کلید بزنید.

en: Please move the joystick of your iCade in the following directions. Then press any of the white buttons.
fa: لطفا دستهٔ iCade خود را در این مسیرها حرکت داده، سپس یکی از دکمه‌های سفید را فشار دهید.

en: Allow
fa: اجازه

en: Dismiss
fa: رد

note: Cancel button
en: Cancel
fa: لغو

note: OK button
en: Accept
fa: قبول

en: Not Set Up
fa: برپا نشده

en: Connected
fa: وصل شده

en: Disconnected
fa: قطع شده

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

note: translators: first %s is the name of the computer, for example: * Visible as “Bastien Nocera’s Computer” followed by the * location of the Downloads folder.
en: Visible as “%s” and available for Bluetooth file transfers. Transferred files are placed in the <a href="%s">Downloads</a> folder.
fa: نمایان به عنوان «%s» و آمادهٔ انتقال بلوتوثی پرونده‌ها. پرونده‌های منتقل شده در پوشهٔ <a href="%s">بارگیری‌ها</a> قرار می‌گیرند.

en: Remove “%s” from the list of devices?
fa: برداشتن «%s» از فهرست دستگاه‌ها؟

en: If you remove the device, you will have to set it up again before next use.
fa: اگر دستگاه را بردارید، پیش از استفادهٔ دوباره باید مجدّدا آن را راه‌اندازی کنید.

en: _Remove
fa: _برداشتن

note: Translators: %s is the name of the filename received
en: You received “%s” via Bluetooth
fa: شما «%s» را از طریق بلوتوث دریافت کردید

en: You received a file
fa: شما یک پرونده دریافت کردید

en: Open File
fa: گشودن پرونده

en: Open Containing Folder
fa: گشودن پوشهٔ پرونده

en: File reception complete
fa: دریافت پرونده کامل شد

en: Bluetooth file transfer from %s
fa: انتقال بلوتوثی پرونده از %s

en: Decline
fa: نپذیرفتن

en: Phone
fa: تلفن

en: Modem
fa: مودم

en: Computer
fa: رایانه

en: Network
fa: شبکه

note: translators: a hands-free headset, a combination of a single speaker with a microphone
en: Headset
fa: هدست

en: Headphones
fa: هدفون

en: Audio device
fa: دستگاه صوتی

en: Keyboard
fa: صفحه‌کلید

en: Mouse
fa: موشی

en: Camera
fa: دوربین

en: Printer
fa: چاپگر

en: Joypad
fa: دسته بازی

en: Tablet
fa: رایانک

en: Video device
fa: دستگاه ویدیویی

en: Remote control
fa: کنترل از راه دور

en: Scanner
fa: پویشگر

en: Display
fa: نمایشگر

en: Wearable
fa: پوشیدنی

en: Toy
fa: اسباب‌بازی

en: All types
fa: تمامی انواع

en: Connection
fa: اتّصال

en: Address
fa: نشانی

en: _Mouse & Touchpad Settings
fa: تنظیمات _موشی و صفحهٔ لمسی

en: _Sound Settings
fa: تنظیمات _صدا

en: _Keyboard Settings
fa: تنظیمات ص_فحه‌کلید

en: Send _Files…
fa: ا_رسال پرونده‌ها…

en: _Remove Device
fa: _برداشتن دستگاه

en: Bluetooth Transfer
fa: انتقال بلوتوث

en: Send files via Bluetooth
fa: ارسال پرونده‌ها از طریق بلوتوث

en: An unknown error occurred
fa: یک خطای ناشناس رخ داد

en: Make sure that the remote device is switched on and that it accepts Bluetooth connections
fa: اطمینان حاصل کنید که دستگاه دوردست روشن است و اتصال‌های بلوتوث را می‌پذیرد

en: %'d second | %'d seconds
fa[0]: %I'd ثانیه
fa[1]: %I'd ثانیه

en: %'d minute | %'d minutes
fa[0]: %I'd دقیقه
fa[1]: %I'd دقیقه

en: %'d hour | %'d hours
fa[0]: %I'd ساعت
fa[1]: %I'd ساعت

en: approximately %'d hour | approximately %'d hours
fa[0]: حدودا %I'd ساعت
fa[1]: حدودا %I'd ساعت

en: Connecting…
fa: در حال اتّصال…

en: Bluetooth File Transfer
fa: انتقال پرونده بلوتوث

en: _Retry
fa: _تلاش مجدد

en: From:
fa: از:

en: To:
fa: به:

en: Sending %s
fa: درحال ارسال %s

en: Sending file %d of %d
fa: ارسال %Id پرونده از %Id

en: %d kB/s
fa: %Id کیلوبایت/ثانیه

en: %d B/s
fa: %Id بایت/ثانیه

en: %u transfer complete | %u transfers complete
fa[0]: انتقال %Iu مورد کامل شد
fa[1]: انتقال‌های %Iu مورد کامل شدند

en: _Close
fa: _بستن

en: There was an error
fa: خطایی رخ داد

en: Select device to send to
fa: برای ارسال دستگاهی را انتخاب کنید

en: _Send
fa: ا_رسال

en: Choose files to send
fa: پرونده‌ها را برای ارسال انتخاب کنید

en: Select
fa: انتخاب

en: Remote device to use
fa: دستگاه دوردست برای استفاده

en: Remote device’s name
fa: اسامی دستگاه‌های دوردست
