gnome-bluetooth master - en to kk translation catalogue (109 entries)

en: Click to select device…
kk: Құрылғыны таңдау үшін шертіңіз…

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: _OK
kk: О_К

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: No adapters available
kk: Қолжетерлік адаптерлер жоқ

en: Searching for devices…
kk: Құрылғыларды іздеу…

en: Device
kk: Құрылғы

en: Type
kk: Түрі

en: Devices
kk: Құрылғылар

en: All categories
kk: Барлық санаттар

en: Paired
kk: Жұпталған

en: Trusted
kk: Сенімді

en: Not paired or trusted
kk: Жұпталған не сенімді емес

en: Paired or trusted
kk: Жұпталған не сенімді

note: This is the title of the filter section of the Bluetooth device chooser. * It used to say Show Only Bluetooth Devices With...
en: Show:
kk: Көрсету:

note: The device category filter
en: Device _category:
kk: Құрылғы _санаты:

en: Select the device category to filter
kk: Сүзгілеу үшін құрылғы санатын енгізіңіз

note: The device type filter
en: Device _type:
kk: Құрылғы _түрі:

en: Select the device type to filter
kk: Сүзгілеу үшін құрылғы түрін енгізіңіз

en: Input devices (mice, keyboards, etc.)
kk: Енгізу құрылғылары (тышқан, пернетақталар, т.с.с.)

en: Headphones, headsets and other audio devices
kk: Құлаққап, гарнитура және басқа да аудио құрылғылары

en: Confirm Bluetooth PIN
kk: Bluetooth PIN кодын растау

en: Please confirm the PIN that was entered on “%s”.
kk: "%s" құрылғысында енгізілген PIN кодын растаңыз.

en: Confirm
kk: Растау

en: Confirm the Bluetooth PIN for “%s”. This can usually be found in the device’s manual.
kk: "%s" үшін Bluetooth PIN кодын растаңыз. Әдетте оны құрылғы құжаттамасынан табуға болады.

en: Pairing “%s”
kk: "%s" жұптау

en: Please confirm that the following PIN matches the one displayed on “%s”.
kk: Келесі PIN коды "%s" құрылғысында көрсетілген кодпен сәйкес келетінін растаңыз.

en: Bluetooth Pairing Request
kk: Bluetooth жұптау сұранымы

en: “%s” wants to pair with this device. Do you want to allow pairing?
kk: "%s" бұл құрылғымен жұптағысы келеді. Жұптауды рұқсат ету керек пе?

en: Confirm Bluetooth Connection
kk: Bluetooth байланысын растау

en: “%s” wants to connect with this device. Do you want to allow it?
kk: "%s" бұл құрылғыға байланыс орнатқысы келеді. Оны рұқсат ету керек пе?

en: Please enter the following PIN on “%s”.
kk: Келесі PIN кодын "%s" құрылғысында енгізіңіз.

en: Please enter the following PIN on “%s”. Then press “Return” on the keyboard.
kk: Келесі PIN кодын "%s" құрылғысында енгізіңіз. Одан кейін пернетақтада "Enter" басыңыз.

en: Please move the joystick of your iCade in the following directions. Then press any of the white buttons.
kk: Өзіңіздің iCade құрылғысының джойстигін келесі бағыттарда жылжытыңыз. Одан кейін ақ батырмалардын кез-келгенін басыңыз.

en: Allow
kk: Рұқсат ету

en: Dismiss
kk: Елемеу

note: Cancel button
en: Cancel
kk: Бас тарту

note: OK button
en: Accept
kk: Қабылдау

en: Not Set Up
kk: Бапталмаған

en: Connected
kk: Байланысқан

en: Disconnected
kk: Байланыспаған

en: Yes
kk: Иә

en: No
kk: Жоқ

note: translators: first %s is the name of the computer, for example: * Visible as “Bastien Nocera’s Computer” followed by the * location of the Downloads folder.
en: Visible as “%s” and available for Bluetooth file transfers. Transferred files are placed in the <a href="%s">Downloads</a> folder.
kk: Компьютер енді "%s" ретінде көрінеді және Bluetooth файлдар алмасулары үшін қолжетерлік. Алмасқан файлдарды <a href="%s">Жүктемелер</a> бумасынан табуға болады.

en: Remove “%s” from the list of devices?
kk: "%s" құрылғылар тізімінен өшіру керек пе?

en: If you remove the device, you will have to set it up again before next use.
kk: Құрылғыны өшірсеңіз, қайта қолдану үшін оны жаңадан баптау керек болады.

en: _Remove
kk: Өші_ру

note: Translators: %s is the name of the filename received
en: You received “%s” via Bluetooth
kk: Сіз Bluetooth арқылы "%s" қабылдадыңыз

en: You received a file
kk: Сіз файлды қабылдадыңыз

en: Open File
kk: Файлды ашу

en: Open Containing Folder
kk: Орналасқан бумасын ашу

en: File reception complete
kk: Файлдарды қабылдау аяқталды

en: Bluetooth file transfer from %s
kk: %s жіберген Bluetooth файлдармен алмасуы

en: Decline
kk: Тайдыру

en: Phone
kk: Телефон

en: Modem
kk: Модем

en: Computer
kk: Компьютер

en: Network
kk: Желі

note: translators: a hands-free headset, a combination of a single speaker with a microphone
en: Headset
kk: Гарнитура

en: Headphones
kk: Құлаққап

en: Audio device
kk: Аудио құрылғысы

en: Keyboard
kk: Пернетақта

en: Mouse
kk: Тышқан

en: Camera
kk: Камера

en: Printer
kk: Принтер

en: Joypad
kk: Геймпад

en: Video device
kk: Видео құрылғысы

en: Remote control
kk: Қашықтан басқару

en: Scanner
kk: Сканер

en: Display
kk: Көрсету

en: Wearable
kk: Өзімен ұстап жүруге болатын құрылғы

en: Toy
kk: Ойыншық

en: All types
kk: Барлық түрлер

en: Connection
kk: Байланыс

en: Address
kk: Адресі

en: _Mouse & Touchpad Settings
kk: _Тышқан және тачпад баптаулары

en: _Sound Settings
kk: Дыбы_с баптаулары

en: _Keyboard Settings
kk: _Пернетақта баптаулары

en: Send _Files…
kk: _Файлдарды жіберу…

en: _Remove Device
kk: Құрылғыны ө_шіру

en: Bluetooth Transfer
kk: Bluetooth алмасулары

en: Send files via Bluetooth
kk: Файлдарды Bluetooth арқылы жіберу

en: An unknown error occurred
kk: Белгісіз қате орын алды

en: Make sure that the remote device is switched on and that it accepts Bluetooth connections
kk: Қашықтағы құрылғы іске қосулы және ол Bluetooth байланыстарын қабылдайтынын тексеріңіз

en: %'d second | %'d seconds
kk[0]: %'d секунд

en: %'d minute | %'d minutes
kk[0]: %'d минут

en: %'d hour | %'d hours
kk[0]: %'d сағат

en: approximately %'d hour | approximately %'d hours
kk[0]: шамамен %'d сағат

en: Connecting…
kk: Байланысу…

en: Bluetooth File Transfer
kk: Bluetooth файлдармен алмасу

en: _Retry
kk: Қа_йталау

en: From:
kk: Кімнен:

en: To:
kk: Кімге:

en: Sending %s
kk: Жіберуде %s

en: Sending file %d of %d
kk: Нөмірі %d файлды жіберу, барлығы %d

en: %d kB/s
kk: %d КБ/с

en: %d B/s
kk: %d Б/с

en: %u transfer complete | %u transfers complete
kk[0]: %u алмасу аяқталды

en: _Close
kk: Жа_бу

en: There was an error
kk: Қате орын алды

en: Select device to send to
kk: Жіберу үшін құрылғыны таңдаңыз

en: _Send
kk: _Жіберу

en: Choose files to send
kk: Жіберу үшін файлдарды таңдаңыз

en: Select
kk: Таңдау

en: Remote device to use
kk: Қолдану үшін қашықтағы құрылғы

en: ADDRESS
kk: АДРЕС

en: Remote device’s name
kk: Қашықтағы құрылғы атауы

en: NAME
kk: АТАУЫ

en: [FILE…]
kk: [ФАЙЛ…]
