gnome-bluetooth master - en to oc translation catalogue (105 entries)

en: Click to select device…
oc: Clicatz per causir un periferic…

en: _Cancel
oc: A_nullar

en: _OK
oc: _D'acòrdi

en: Unknown
oc: Desconegut

en: No adapters available
oc: Pas cap d'adaptator de disponible

en: Searching for devices…
oc: Recèrca de periferics…

en: Device
oc: Periferic

en: Type
oc: Tipe

en: Devices
oc: Periferics

en: All categories
oc: Totas las categorias

en: Paired
oc: Apariat

en: Trusted
oc: Fisable

en: Not paired or trusted
oc: Pas apariat o fisable

en: Paired or trusted
oc: Apariat o fisable

note: This is the title of the filter section of the Bluetooth device chooser. * It used to say Show Only Bluetooth Devices With...
en: Show:
oc: Afichar :

note: The device category filter
en: Device _category:
oc: _Categoria de periferic :

en: Select the device category to filter
oc: Seleccionar la categoria de periferic a filtrar

note: The device type filter
en: Device _type:
oc: _Tipe de periferic :

en: Select the device type to filter
oc: Causir lo tipe de periferic a filtrar

en: Input devices (mice, keyboards, etc.)
oc: Periferics de picada (mirga, clavièrs, etc.)

en: Headphones, headsets and other audio devices
oc: Escotadors, casques àudio e autres periferics àudio

en: Confirm Bluetooth PIN
oc: Confirmar lo numèro d'identificacion personala del Bluetooth

en: Please confirm the PIN that was entered on '%s'.
oc: Confirmatz lo numèro d'identificacion personala picat dins « %s » .

en: Confirm
oc: Confirmar

en: Confirm the Bluetooth PIN for '%s'. This can usually be found in the device's manual.
oc: Confirmar lo numèro d'identificacion personala (PIN) de « %s ». Es  normalament indicat dins lo manual del periferic.

en: Pairing '%s'
oc: Ligason de « %s »

en: Please confirm that the following PIN matches the one displayed on '%s'.
oc: Confirmatz que lo numèro d'identificacion personala seguent correspond a lo qu'es afichat sus « %s ».

en: Bluetooth Pairing Request
oc: Demanda de ligason Bluetooth

en: '%s' wants to pair with this device. Do you want to allow pairing?
oc: « %s » se vòl connectar a aqueste periferic. Autorizatz la ligason ?

en: Confirm Bluetooth Connection
oc: Confirmar la connexion al Bluetooth

en: '%s' wants to connect with this device. Do you want to allow it?
oc: « %s » se vòl connectar a aqueste periferic. Autorizatz la ligason ?

en: Please enter the following PIN on '%s'.
oc: Picatz lo numèro d'identificacion personala seguent sus « %s ».

en: Please enter the following PIN on '%s'. Then press “Return” on the keyboard.
oc: Picatz lo numèro d'identificacion personala çaiaprèp sus « %s ». Quichatz puèi sus la tòca « Entrada » del clavièr.

en: Please move the joystick of your iCade in the following directions. Then press any of the white buttons.
oc: Desplaçatz lo joystick de vòstre iCade dins las direccions seguentas. Quichatz puèi sul boton blanc que volètz.

en: Allow
oc: Autorizar

en: Dismiss
oc: Abandonar

note: Cancel button
en: Cancel
oc: Anullar

note: OK button
en: Accept
oc: Acceptar

en: Not Set Up
oc: Pas configurat

en: Connected
oc: Connectat

en: Disconnected
oc: Desconnectat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Remove '%s' from the list of devices?
oc: Suprimir « %s » de la lista dels periferics ?

en: If you remove the device, you will have to set it up again before next use.
oc: Se suprimissètz aqueste periferic, vos lo caldrà reconfigurar tornamai abans utilizacion.

en: _Remove
oc: _Suprimir

note: Translators: %s is the name of the filename received
en: You received "%s" via Bluetooth
oc: Avètz recebut "%s" per Bluetooth

en: You received a file
oc: Avètz recebut un fichièr

en: Open File
oc: Dobrir un fichièr

en: Bluetooth file transfer from %s
oc: Transferiment de fichièr per Bluetooth dempuèi %s

en: All types
oc: Totes los tipes

en: Phone
oc: Telefòn

en: Modem
oc: Modèm

en: Computer
oc: Ordenador

en: Network
oc: Ret

note: translators: a hands-free headset, a combination of a single speaker with a microphone
en: Headset
oc: Casc àudio

en: Headphones
oc: Escotadors

en: Audio device
oc: Periferic àudio

en: Keyboard
oc: Clavièr

en: Mouse
oc: Mirga

en: Camera
oc: Aparelh fòto

en: Printer
oc: Imprimenta

en: Joypad
oc: Maneta de jòc

en: Tablet
oc: Tauleta

en: Video device
oc: Periferic vidèo

en: Remote control
oc: Comanda a distància

en: Display
oc: Ecran

en: Wearable
oc: Portable

en: Toy
oc: Joguet

en: Connection
oc: Connexion

en: Address
oc: Adreça

en: _Mouse & Touchpad Settings
oc: Paramètres de la mir_gat e del pavat tactil

en: _Sound Settings
oc: Paramètres del _son

en: _Keyboard Settings
oc: Paramètres del _clavièr

en: Send _Files…
oc: Mandadís de _fichièrs…

en: _Remove Device
oc: _Suprimir lo periferic

en: Bluetooth Transfer
oc: Transferiment Bluetooth

en: Send files via Bluetooth
oc: Mandadís de fichièrs per Bluetooth

en: An unknown error occurred
oc: Una error desconeguda s'es produita

en: Make sure that the remote device is switched on and that it accepts Bluetooth connections
oc: Vérifiez que lo periferic es allumé e qu'il accepte les connexions Bluetooth

en: %'d second | %'d seconds
oc[0]: %'d segonda
oc[1]: %'d segondas

en: %'d minute | %'d minutes
oc[0]: %'d minuta
oc[1]: %'d minutas

en: %'d hour | %'d hours
oc[0]: %'d ora
oc[1]: %'d oras

en: approximately %'d hour | approximately %'d hours
oc[0]: environ %'d ora
oc[1]: environ %'d oras

en: Connecting…
oc: Connexion en cors…

en: Bluetooth File Transfer
oc: Transferiment de fichièr per Bluetooth

en: _Retry
oc: _Ensajar tornamai

en: From:
oc: De :

en: To:
oc: Cap a :

en: Sending %s
oc: Mandadís de %s

en: Sending file %d of %d
oc: Mandadís del fichièr %d sus %d

en: %d kB/s
oc: %d Ko/s

en: %d B/s
oc: %d o/s

en: %u transfer complete | %u transfers complete
oc[0]: %u transferiment acabat
oc[1]: %u transferiments acabats

en: _Close
oc: _Tampar

en: There was an error
oc: I a agut una error

en: Select device to send to
oc: Causida del periferic cibla

en: _Send
oc: _Mandar

en: Choose files to send
oc: Causida dels fichièrs de mandar

en: Select
oc: Seleccionar

en: Remote device to use
oc: Periferic distant d'utilizar

en: ADDRESS
oc: ADREÇA

en: Remote device's name
oc: Nom del periferic distant

en: NAME
oc: NOM

en: [FILE...]
oc: [FICHIÈR...]
