gnome-bluetooth master - en to zu translation catalogue (186 entries)

en: Click to select device...
zu: Chofoza ukukhetha isisetshenziswa...

en: Unknown
zu: Akwaziwa

en: No adapters available
zu: Akukho zisetshenziswa ezikhona

en: Searching for devices...
zu: Kusesha izisetshenziswa...

en: Remove '%s' from the list of devices?
zu: Susa '%s' kuhlu lwezisetshenziswa?

en: If you remove the device, you will have to set it up again before next use.
zu: Uma ususa isisetshenziswa, kumele uyisethe futhi ngaphambi kokuthi sisetshenziswe futhi.

en: Device
zu: Isisetshenziswa

en: Type
zu: Uhlobo

en: All categories
zu: Izigaba zonke

en: Paired
zu: Okuxhunyanisiwe

en: Trusted
zu: Kuthembiwe

en: Not paired or trusted
zu: Akuxhunyaniswanga noma akuthembekanga

en: Paired or trusted
zu: Kuxhunyanisiwe noma kuthembiwe

en: Show Only Bluetooth Devices With...
zu: Bonisa izisetshenziswa ze-Bluetooth kuphela nge...

note: The device category filter
en: Device _category:
zu: Isigaba _sesisetshenziswa:

en: Select the device category to filter
zu: Khetha isigaba sesisetshenziswa okumele usihlunge

note: The device type filter
en: Device _type:
zu: U_hlobo lwesisetshenziswa:

en: Select the device type to filter
zu: Khetha uhlobo lwesisetshenziswa okumele usihlunge

en: Input devices (mice, keyboards, etc.)
zu: Izisetshenziswa sokukhishwayo (amagundane, amakhibhodi, njll.)

en: Headphones, headsets and other audio devices
zu: Ama-headphones, ama-headset kanye nezisetshenziswa ezinye zomsindo

en: All types
zu: Izinhlobo zonke

en: Phone
zu: Ucingo

en: Modem
zu: Imodemu

en: Computer
zu: Ikhomphyutha

en: Network
zu: Inethiwekhi

note: translators: a hands-free headset, a combination of a single speaker with a microphone
en: Headset
zu: I-headset

en: Headphones
zu: Ama-headphones

en: Audio device
zu: Izisetshenziswa zomsindo

en: Keyboard
zu: Ikhibhodi

en: Mouse
zu: Igundane

en: Camera
zu: Ikhamela

en: Printer
zu: I-phrinta

en: Joypad
zu: I-joypad

en: Tablet
zu: I-tablet

en: Video device
zu: Isisetshenziswa sevidiyo

en: Use this GPS device for Geolocation services
zu: Sebenzisa lesi sisetshenziswa se-GPS kwinsizakalo ye-Geolocation

note: translators: * This is in a test plugin, please make sure you add the "(test)" part, * or leave untranslated
en: Access the Internet using your cell phone (test)
zu: Finyelela ku-inthanethi usebenzisa umakhalekhukhwini wakho (hlola)

en: Select Device to Browse
zu: Khetha isisetshenziswa okumele usiphequlule

en: _Browse
zu: _Dlulisa amahlo

en: Select device to browse
zu: Khetha isisetshenziswa ukuze usiphequlule

en: Turn On Bluetooth
zu: Khanyisa i-Bluetooth

en: Bluetooth: Off
zu: I-Bluetooth: Icinyiwe

en: Turn Off Bluetooth
zu: Cima i-Bluetooth

en: Bluetooth: On
zu: I-Bluetooth: Ikhanyile

en: Bluetooth: Disabled
zu: I-Bluetooth: Ikhutshaziwe

en: Disconnecting...
zu: Kukhishwa ukuxhuma...

en: Connecting...
zu: Kuyaxhuma...

en: Connected
zu: Kuxhunyiwe

en: Disconnected
zu: Akuxhunyiwe

en: Disconnect
zu: Yeka ukuxhuma

en: Connect
zu: Xhuma

en: Send files...
zu: Thumela amafayela...

en: Browse files...
zu: Phequlula amafayela...

en: Open Keyboard Preferences...
zu: Vula okuthandwayo kwekhibhodi...

en: Open Mouse Preferences...
zu: Vula okuthandwayo kwegundane...

en: Open Sound Preferences...
zu: Vula okuthandwayo zomsindo...

en: Debug
zu: Lungisa

note: Parse command-line options
en: - Bluetooth applet
zu: - I-Bluetooth applet

en: %s
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
zu: %s
    Hambisa '%s --help' ukuze ubone uhlu oluphelele olukhona lezinketho zelayini yomyalo.

en: Bluetooth Applet
zu: I-Bluetooth applet

en: Bluetooth
zu: I-Bluetooth

en: Device '%s' wants to pair with this computer
zu: Isisetshenziswa '%s' sifuna ukuxhunyaniswa nale khomphyutha

en: Please enter the PIN mentioned on device %s.
zu: Sicela ufake i-PIN eshiwo kwisisetshenziswa %s.

en: Please confirm whether the PIN '%s' matches the one on device %s.
zu: Sicela uqinisekise ukuthi i-PIN '%s' ifana naleyo ekusisetshenziswa %s.

note: translators: Whether to grant access to a particular service
en: Grant access to '%s'
zu: Nika ukufinyelela ku-'%s'

en: Device %s wants access to the service '%s'.
zu: Isisetshenziswa %s sifuna ukufinyelela kwinsizakalo '%s'.

note: translators: this is a popup telling you a particular device * has asked for pairing
en: Pairing request for '%s'
zu: Isicelo sokuxhumana se-'%s'

en: Bluetooth device
zu: Isisetshenziswa se-Bluetooth

en: Enter PIN
zu: Faka i-PIN

note: translators: this is a popup telling you a particular device * has asked for pairing
en: Pairing confirmation for '%s'
zu: Ukuqinisekiswa kokuxhumana kuka-'%s'

en: Verify PIN
zu: Qinisekisa i-PIN

en: Authorization request from '%s'
zu: Isicela sokugunyazwa esivela ku-'%s'

en: Check authorization
zu: Hlola ukugunyazwa

en: Bluetooth Manager
zu: Umphathi we-Bluetooth

en: Bluetooth Manager applet
zu: I-applet yomphathi we-Bluetooth

en: Bluetooth: Checking
zu: I-Bluetooth: Kuyahlola

en: Browse files on device...
zu: Dlulisa amehlo kumafayela kwisisetshenziswa...

en: Devices
zu: Izisetshenziswa

en: Preferences
zu: Okuthandwayo

en: Quit
zu: Yeka

en: Send files to device...
zu: Thumela amafayela kusisetshenziswa...

en: Set up new device...
zu: Misa isisetshenziswa esisha...

en: Visible
zu: Siyabonakala

en: _Always grant access
zu: Nika nj_alo ukufinyelela

en: _Grant
zu: _Nika

en: _Reject
zu: _Yenqabela

en: _Does not match
zu: _Akufani

en: _Matches
zu: _Kuyafana

en: _Show input
zu: Boni_sa okufakiwayo

en: Yes
zu: Yebo

en: No
zu: Cha

en: Bluetooth is disabled
zu: I-Bluetooth ikhutshaziwe

en: Bluetooth is disabled by hardware switch
zu: I-Bluetooth ikhutshazwe yi-switch yezingxenyekazi zekhompuyutha

en: No Bluetooth adapters found
zu: Akukho zisetshenziswa ze-Bluetooth ezitholiwe

en: Visibility
zu: Ukubonakala

en: Visibility of “%s”
zu: Ukubonakala kuka-“%s”

en: Address
zu: Ikheli

en: Browse Files...
zu: Dlulisa amehlo kumafayela...

en: Connection
zu: Ukuxhumana

en: Keyboard Settings
zu: Izilungiselelo zekhibhodi

en: Mouse and Touchpad Settings
zu: Izilungiselelo zegundane kanye neze-touchpad

[ctx: Power]
note: Translator: This string appears next to a toggle switch which controls enabling/disabling Bluetooth radio's on the device. Power switch Translators: This string appears next to a toggle switch which controls * enabling/disabling Bluetooth radio's on the device. Akin to the power * switches in the Ne
en: Bluetooth
zu: I-Bluetooth

en: Send Files...
zu: Thumela amafayela...

en: Sound Settings
zu: Izilungiselelo zomsindo

en: Configure Bluetooth settings
zu: Lungiselela izilungiselelo ze-Bluetooth

note: translators: * The '%s' is the device name, for example: * Pairing with 'Sony Bluetooth Headset' cancelled
en: Pairing with '%s' cancelled
zu: Ukuxhumana ne-'%s' kukhanseliwe

en: Please confirm that the PIN displayed on '%s' matches this one.
zu: Sicela uqinisekise i-PIN ebonisiwe ku-'%s' ukuthi ifana nale.

en: Please enter the following PIN:
zu: Sicela ufake i-PIN elandelayo:

note: translators: * The '%s' is the device name, for example: * Setting up 'Sony Bluetooth Headset' failed
en: Setting up '%s' failed
zu: Ukumisa i-'%s' kuhlulekile

note: translators: * The '%s' is the device name, for example: * Connecting to 'Sony Bluetooth Headset'...
en: Connecting to '%s'...
zu: Kuxhumana ne-'%s'...

en: Please enter the following PIN on '%s' and press “Enter” on the keyboard:
zu: Sicela ufake i-PIN elandelayo kwi-'%s' bese uchofoza u-“Enter” kwikhibhodi:

en: Please enter the following PIN on '%s':
zu: Sicela ufake i-PIN elandelayo kwi-'%s':

note: translators: * The '%s' is the device name, for example: * Please wait while finishing setup on 'Sony Bluetooth Headset'...
en: Please wait while finishing setup on device '%s'...
zu: Sicela ume isikhashana uma kusaqedwa ukumiswa kwisisetshenziswa '%s'...

en: Successfully set up new device '%s'
zu: Misa isisetshenziswa '%s' esisha ngempumelelo

en: '0000' (most headsets, mice and GPS devices)
zu: '0000' (ama-headset amaningi, amagundane noma izisetshenziswa ze-GPS)

en: Bluetooth New Device Setup
zu: Ukumiswa kwesisetshenziswa esisha se-Bluetooth

en: Custom PIN:
zu: I-PIN yezifiso:

en: Device Setup
zu: Ukumiswa kwesisetshenziswa

en: Device Setup Failed
zu: Ukumiswa kwesisetshenziswa kuhlulekile

en: Device search
zu: Usesho lwesisetshenziswa

en: Do not pair
zu: Ungaxhumanisi

note: This is a button to answer: Does the PIN matches the one on the device?
en: Does not match
zu: Ayifani

en: Finishing New Device Setup
zu: Kuqedelelwa ukumiswa kwesisetshenziswa esisha

note: Translators: this is a PIN with a set value, such as 1111, or 0000
en: Fixed PIN
zu: I-PIN ebekiwe

en: Introduction
zu: Isingeniso

note: This is a button to answer: Does the PIN matches the one on the device?
en: Matches
zu: Kuyafana

en: PIN Options
zu: Izinketho ze-PIN

en: PIN _options...
zu: Izinketh_o ze-PIN...

en: Select the additional services you want to use with your device:
zu: Khetha izinsizakalo ezingeziwe ofuna ukuzisebenzisa nesisetshenziswa sakho:

en: Select the device you want to set up
zu: Khetha isisetshenziswa ofuna ukusimisa

en: Setup Completed
zu: Ukumiswa kuqediwe

en: The Bluetooth new device setup will walk you through the process of configuring Bluetooth enabled devices for use with this computer.
zu: Ukumiswa kwesisetshenziswa esisha se-Bluetooth kuzokuyala kwinqubo yokulungisa izisetshenziswa ze-Bluetooth ezinikwe amandla ukuthi zisebenze ngale khomphyutha.

en: The device will need to be within 10 meters of your computer, and be “visible” (sometimes called “discoverable”). Check the device's manual if in doubt.
zu: Isisetshenziswa sizodinga ukuthi sibe kude nekhomphyutha yakho amamitha angu-10, futhi “sibonakale” (ngesinye isikhathi kubizwa “kuyatholakala”). Hlola imanyuwali yesisetshenziswa uma ungenaso isiqiniseko.

en: Welcome to the Bluetooth new device setup
zu: Siyakwamukela kumiso lwesisetshenziswa esisha se-Bluetooth

en: _Automatic PIN selection
zu: Ukukhethwa kwe-PIN okuzenz_akalelayo

en: _Cancel
zu: _Khansela

en: _Close
zu: _Vala

en: _Restart Setup
zu: _Qala futhi ukumiswa

en: Bluetooth Device Setup
zu: Ukumiswa kwesisetshenziswa esisha se-Bluetooth

en: Setup Bluetooth devices
zu: Misa izisetshenziswa ze-Bluetooth ezisha

en: %'d second | %'d seconds
zu[0]: umzuzwana ongu-%'d
zu[1]: imizuzwana engu-%'d

en: %'d minute | %'d minutes
zu[0]: umzuzu ongu-%'d
zu[1]: imizuzu engu-%'d

en: %'d hour | %'d hours
zu[0]: ihora elingu-%'d
zu[1]: amahora angu-%'d

en: approximately %'d hour | approximately %'d hours
zu[0]: ihora elingabalelwa ku-%'d
zu[1]: amahora angabalelwa ku-%'d

en: File Transfer
zu: Ukudluliselwa kwefayela

en: _Retry
zu: _Zama futhi

note: translators: This is the heading for the progress dialogue
en: Sending files via Bluetooth
zu: Ukuthumela amafayela nge-Bluetooth

en: From:
zu: Kusuka ku:

en: To:
zu: Ku:

en: An unknown error occurred
zu: Kwenzeke iphutha elingaziwa

en: Make sure that the remote device is switched on and that it accepts Bluetooth connections
zu: Qinisekisa ukuthi isisetshenziswa esikude sikhanyisiwe futhi sivumela ukuxhumana kwe-Bluetooth

en: Sending %s
zu: Kuthunyelwa %s

en: Sending file %d of %d
zu: Kuthunyelwa amafayela angu-%d ka-%d

en: Select device to send to
zu: Khetha isisetshenziswa okumele uthumele kuso

en: _Send
zu: _Thumela

en: Choose files to send
zu: Khetha amafayela okumele athunyelwe

en: Select
zu: Khetha

en: Remote device to use
zu: Isisetshenziswa esikude okumele sisetshenziswe

en: Remote device's name
zu: Igama lesisetshenziswa esikude

en: Programming error: could not find the device in the list
zu: Iphutha lokuhlela: ayikwazanga ukuthola isisetshenziswa kuhlu

en: OBEX Push file transfer unsupported
zu: Ukudluliswa kokusunduza ifayela kwe-OBEX akuxhasiwe

en: Bluetooth (OBEX Push)
zu: I-Bluetooth (i-OBEX Push)

en: Bluetooth Transfer
zu: Ukudluliselwa nge-Bluetooth

en: Send files via Bluetooth
zu: Thumela amafayela nge-Bluetooth

en: Run in standalone mode
zu: Hambisa ngendlela ye-standalone

en: Moblin Bluetooth Panel
zu: Iphaneli le-moblin Bluetooth

en: - Moblin Bluetooth Panel
zu: - Iphaneli le-mnoblin Bluetooth

en: %d hour | %d hours
zu[0]: ihora elingu-%d
zu[1]: amahora angu-%d

en: %d minute | %d minutes
zu[0]: umzuzu ongu-%d
zu[1]: imizuzu engu-%d

en: %d second | %d seconds
zu[0]: umzuzwana ongu-%d
zu[1]: imizuzwana engu-%d

note: 0 seconds
en: 0 seconds
zu: imizuzwana engu-0

en: Your computer is visible on
    Bluetooth for %s.
zu: Ikhomphyutha yakho iyabonakala ku-
    Bluetooth ukuze-%s.

en: Pairing with %s failed.
zu: Ukuxhumana ne-%s kuhlulekile.

note: Translators: this is a verb (just like "Connect"), not a noun.
en: Pair
zu: Xhumana

en: Browse
zu: Dlulisa amehlo

en: Device setup failed
zu: Ukumiswa kwesisetshenziswa kuhlulekile

note: Back button
en: Back to devices
zu: Buyela kwizisetshenziswa

en: Done
zu: Kwenziwe

en: Device setup
zu: Ukumiswa kwesisetshenziswa

en: Settings
zu: Izilungiselelo

en: Only show:
zu: Bonisa kuphela:

note: Button for PIN options file
en: PIN options
zu: Izinketho ze-PIN

note: Add new button
en: Add a new device
zu: Engeza isisetshenziswa esisha

en: Make visible on Bluetooth
zu: Yenza kubonakale ku-Bluetooth

note: Button for Send file
en: Send file from your computer
zu: Thumela ifayela kusuka kwikhomphyutha yakho

en: Bluetooth Manager Panel
zu: Iphaneli yesiphathi se-Bluetooth
