gnome-bluetooth master - en to bg translation catalogue (92 entries)

en: Confirm Bluetooth PIN
bg: Потвърждение на код

en: Please confirm the PIN that was entered on “%s”.
bg: Въведете същия код, който е бил въведен на „%s“.

en: Confirm
bg: Потвърждаване

en: Confirm the Bluetooth PIN for “%s”. This can usually be found in the device’s manual.
bg: Въведете кода за „%s“. Обикновено можете да го намерите в ръководството на устройството.

en: Pairing “%s”
bg: Свързване с „%s“

en: Please confirm that the following PIN matches the one displayed on “%s”.
bg: Проверете дали кодът съвпада с показания на „%s“.

en: Bluetooth Pairing Request
bg: Свързване с устройство по Bluetooth

en: “%s” wants to pair with this device. Do you want to allow pairing?
bg: Устройството „%s“ иска да се свърже с този компютър. Разрешавате ли?

en: Confirm Bluetooth Connection
bg: Потвърждение на връзката по Bluetooth

en: “%s” wants to connect with this device. Do you want to allow it?
bg: „%s“ иска да се свърже с това устройство. Разрешавате ли?

en: Please enter the following PIN on “%s”.
bg: Въведете следния код на „%s“.

en: Please enter the following PIN on “%s”. Then press “Return” on the keyboard.
bg: Въведете следния код на „%s“ и натиснете клавиша „Enter“ на клавиатурата.

en: Please move the joystick of your iCade in the following directions. Then press any of the white buttons.
bg: Придвижете джойстика на устройството iCade в следните посоки и натиснете някой от белите бутони.

en: Allow
bg: Позволяване

en: Dismiss
bg: Отказване

en: Cancel
bg: Отказ

en: Accept
bg: Приемане

en: Not Set Up
bg: Не е свързано

en: Connected
bg: Свързано

en: Disconnected
bg: Прекъсната връзка

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

note: translators: first %s is the name of the computer, for example: * Visible as “Bastien Nocera’s Computer” followed by the * location of the Downloads folder.
en: Visible as “%s” and available for Bluetooth file transfers. Transferred files are placed in the <a href="%s">Downloads</a> folder.
bg: Видимост като „%s“ и възможност за пренос на файлове по Bluetooth. Получените файлове се запазват в папката <a href='%s'>Свалени</a> folder.

en: Forget Device?
bg: Забравяне на устройството?

en: “%s” will be removed from your saved devices. You will have to set it up again to use it.
bg: „%s“ ще бъде премахнато от запомнените устройства. Следващия път, когато го използвате, ще трябва да го настроите отново.

en: _Cancel
bg: _Отказ

en: _Forget
bg: _Забравяне

note: Translators: %s is the name of the filename received
en: You received “%s” via Bluetooth
bg: Получихте „%s“ през Bluetooth

en: You received a file
bg: Получен е файл

en: Open File
bg: Отваряне на файл

en: Open Containing Folder
bg: Отваряне на съдържащата папка

en: File reception complete
bg: Завърши приемането на файл

en: Bluetooth file transfer from %s
bg: Прехвърляне на файл през Bluetooth от „%s“

en: Decline
bg: Отказ

en: Phone
bg: Телефон

en: Modem
bg: Модем

en: Computer
bg: Компютър

en: Network
bg: Мрежа

note: translators: a hands-free headset, a combination of a single speaker with a microphone
en: Headset
bg: Слушалка

en: Headphones
bg: Слушалки

en: Audio device
bg: Устройство за Bluetooth

en: Keyboard
bg: Клавиатура

en: Mouse
bg: Мишка

en: Camera
bg: Фотоапарат

en: Printer
bg: Принтер

en: Joypad
bg: Джойстик

en: Tablet
bg: Таблет

en: Video device
bg: Видео устройство

en: Remote control
bg: Отдалечено управление

en: Scanner
bg: Скенер

en: Display
bg: Екран

en: Wearable
bg: Носѝмо

en: Toy
bg: Играчка

en: Speakers
bg: Тонколона

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: _Connection
bg: _Връзка

en: Paired
bg: Сдвоени

en: Type
bg: Вид

en: Address
bg: Адрес

en: _Mouse &amp; Touchpad Settings
bg: Настройки на _мишката и сензорния панел

en: _Sound Settings
bg: Настройки на _звука

en: _Keyboard Settings
bg: Настройки на _клавиатура

en: Send _Files…
bg: Изпращане на _файл…

en: _Forget Device…
bg: _Забравяне на устройството…

en: Devices
bg: Устройства

en: Searching for devices…
bg: Търсене на устройства…

en: Bluetooth Transfer
bg: Прехвърляне на файл през Bluetooth

en: Send files via Bluetooth
bg: Изпращане на файлове през Bluetooth

en: An unknown error occurred
bg: Възникна неизвестна грешка

en: Make sure that the remote device is switched on and that it accepts Bluetooth connections
bg: Проверете дали другото устройство е включено и дали приема връзки по Bluetooth

en: %'d second | %'d seconds
bg[0]: %'d секунда
bg[1]: %'d секунди

en: %'d minute | %'d minutes
bg[0]: %'d минута
bg[1]: %'d минути

en: %'d hour | %'d hours
bg[0]: %'d час
bg[1]: %'d часа

en: approximately %'d hour | approximately %'d hours
bg[0]: приблизително %'d час
bg[1]: приблизително %'d часа

en: Connecting…
bg: Свързване…

en: Bluetooth File Transfer
bg: Прехвърляне на файл през Bluetooth

en: _Retry
bg: _Повторен опит

en: From:
bg: От:

en: To:
bg: Към:

en: Sending %s
bg: Изпращане на %s

en: Sending file %d of %d
bg: Изпращане на файл %d от %d

en: %d kB/s
bg: %d kB/s

en: %d B/s
bg: %d B/s

en: %u transfer complete | %u transfers complete
bg[0]: %u прехвърляне е завършено
bg[1]: %u прехвърляния са завършени

en: _Close
bg: _Затваряне

en: There was an error
bg: Възникна грешка

en: Choose files to send
bg: Избор на файлове за изпращане

en: Select
bg: Избор

en: Remote device to use
bg: Отдалечено устройство

en: ADDRESS
bg: АДРЕС

en: Remote device’s name
bg: Име на отдалечено устройство

en: NAME
bg: ИМЕ
