gnome-bluetooth - en to ca translation catalogue (89 entries)

en: Confirm Bluetooth PIN
ca: Confirmeu el PIN Bluetooth

en: Please confirm the PIN that was entered on “%s”.
ca: Confirmeu que el PIN que s'ha introduït a «%s».

en: Confirm
ca: Confirma

en: Confirm the Bluetooth PIN for “%s”. This can usually be found in the device’s manual.
ca: Confirmeu el PIN Bluetooth per a «%s». El PIN es troba normalment al manual del dispositiu.

en: Pairing “%s”
ca: S'està aparellant amb «%s»

en: Please confirm that the following PIN matches the one displayed on “%s”.
ca: Confirmeu que el PIN següent concorda amb el que es mostra a «%s».

en: Bluetooth Pairing Request
ca: Petició d'aparellament per Bluetooth

en: “%s” wants to pair with this device. Do you want to allow pairing?
ca: «%s» vol aparellar-se amb aquest dispositiu. Voleu permetre l'aparellament?

en: Confirm Bluetooth Connection
ca: Confirmeu la connexió Bluetooth

en: “%s” wants to connect with this device. Do you want to allow it?
ca: «%s» vol connectar-se amb aquest dispositiu. Voleu permetre-ho?

en: Please enter the following PIN on “%s”.
ca: Introduïu el PIN següent a «%s».

en: Please enter the following PIN on “%s”. Then press “Return” on the keyboard.
ca: Introduïu el PIN següent a «%s» i premeu la tecla de Retorn en el teclat.

en: Please move the joystick of your iCade in the following directions. Then press any of the white buttons.
ca: Moveu la palanca de control del vostre iCade en les direccions següents. Després premeu qualsevol dels botons blancs.

en: Allow
ca: Permet

en: Dismiss
ca: Descarta

note: Cancel button
en: Cancel
ca: Cancel·la

note: OK button
en: Accept
ca: Accepta

en: Not Set Up
ca: No configurat

en: Connected
ca: Connectat

en: Disconnected
ca: Desconnectat

en: Yes
ca: Sí

note: translators: first %s is the name of the computer, for example: * Visible as “Bastien Nocera’s Computer” followed by the * location of the Downloads folder.
en: Visible as “%s” and available for Bluetooth file transfers. Transferred files are placed in the <a href="%s">Downloads</a> folder.
ca: Visible com a «%s» i disponible per a transferències de fitxers per Bluetooth. Els fitxers transferits es troben a la carpeta <a href="%s">Baixades</a>.

en: If you remove the device, you will have to set it up again before next use.
ca: Si elimineu el dispositiu, haureu de tornar-lo a configurar la pròxima vegada que el vulgueu utilitzar.

en: Remove “%s” from the list of devices?
ca: Voleu eliminar «%s» de la llista de dispositius?

en: _Cancel
ca: _Cancel·la

en: _Remove
ca: _Elimina

note: Translators: %s is the name of the filename received
en: You received “%s” via Bluetooth
ca: Heu rebut «%s» a través del Bluetooth

en: You received a file
ca: Heu rebut un fitxer

en: Open File
ca: Obre un fitxer

en: Open Containing Folder
ca: Obre la carpeta contenidora

en: File reception complete
ca: Recepció del fitxer acabada

en: Bluetooth file transfer from %s
ca: Transferència de fitxers per Bluetooth des de %s

en: Decline
ca: Declina

en: Phone
ca: Telèfon

en: Modem
ca: Mòdem

en: Computer
ca: Ordinador

en: Network
ca: Xarxa

note: translators: a hands-free headset, a combination of a single speaker with a microphone
en: Headset
ca: Microauricular

en: Headphones
ca: Auriculars

en: Audio device
ca: Dispositiu d'àudio

en: Keyboard
ca: Teclat

en: Mouse
ca: Ratolí

en: Camera
ca: Càmera

en: Printer
ca: Impressora

en: Joypad
ca: Comandament de joc

en: Tablet
ca: Tauleta gràfica

en: Video device
ca: Dispositiu de vídeo

en: Remote control
ca: Control remot

en: Scanner
ca: Escàner

en: Display
ca: Pantalla

en: Wearable
ca: Portable

en: Toy
ca: Joguina

en: Speakers
ca: Altaveus

en: Unknown
ca: Desconegut

en: _Connection
ca: _Connexió

en: Paired
ca: Aparellat

en: Type
ca: Tipus

en: Address
ca: Adreça

en: _Mouse & Touchpad Settings
ca: Parà_metres de ratolí i ratolí tàctil

en: _Sound Settings
ca: Paràmetres de _so

en: _Keyboard Settings
ca: _Paràmetres del teclat

en: Send _Files…
ca: Envia _fitxers…

en: _Forget Device…
ca: _Oblida el dispositiu…

en: Devices
ca: Dispositius

en: Searching for devices…
ca: S'estan cercant dispositius…

en: Bluetooth Transfer
ca: Transferència per Bluetooth

en: Send files via Bluetooth
ca: Envia fitxers a través del Bluetooth

en: An unknown error occurred
ca: S'ha produït un error desconegut

en: Make sure that the remote device is switched on and that it accepts Bluetooth connections
ca: Assegureu-vos que el dispositiu remot està engegat i que accepta connexions Bluetooth

en: %'d second | %'d seconds
ca[0]: %'d segon
ca[1]: %'d segons

en: %'d minute | %'d minutes
ca[0]: %'d minut
ca[1]: %'d minuts

en: %'d hour | %'d hours
ca[0]: %'d hora
ca[1]: %'d hores

en: approximately %'d hour | approximately %'d hours
ca[0]: aproximadament %'d hora
ca[1]: aproximadament %'d hores

en: Connecting…
ca: S'està connectant…

en: Bluetooth File Transfer
ca: Transferència de fitxers per Bluetooth

en: _Retry
ca: _Torna-ho a intentar

en: From:
ca: De:

en: To:
ca: A:

en: Sending %s
ca: S'està enviant %s

en: Sending file %d of %d
ca: S'està enviant el fitxer %d de %d

en: %u transfer complete | %u transfers complete
ca[0]: %u transferència completada
ca[1]: %u transferències completades

en: _Close
ca: _Tanca

en: There was an error
ca: S'ha produït un error

en: Choose files to send
ca: Trieu els fitxers a enviar

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Remote device to use
ca: Dispositiu remot a utilitzar

en: ADDRESS
ca: ADREÇA

en: Remote device’s name
ca: Nom del dispositiu remot

en: NAME
ca: NOM
