gnome-bluetooth master - en to eu translation catalogue (90 entries)

en: Confirm Bluetooth PIN
eu: Berretsi Bluetootharen PINa

en: Please confirm the PIN that was entered on “%s”.
eu: Berretsi PINa “%s“ gailuan sartu dela.

en: Confirm
eu: Berretsi

en: Confirm the Bluetooth PIN for “%s”. This can usually be found in the device’s manual.
eu: Berretsi “%s“ gailuaren Bluetootharen PINa. Gailuaren eskuliburuan aurkitu ohi da.

en: Pairing “%s”
eu: “%s“ parekatzen

en: Please confirm that the following PIN matches the one displayed on “%s”.
eu: Berretsi PIN hau “%s“ gailuan bistaratutakoarekin bat datorrela.

en: Bluetooth Pairing Request
eu: Bluetootha parekatzeko eskaera

en: “%s” wants to pair with this device. Do you want to allow pairing?
eu: “%s“ gailua ordenagailu honekin pare jartzea nahi du. Parekatzea baimentzea nahi duzu?

en: Confirm Bluetooth Connection
eu: Berretsi Bluetootharen konexioa

en: “%s” wants to connect with this device. Do you want to allow it?
eu: “%s“(e)k gailu honekin konektatzea nahi du. Baimentzea nahi duzu?

en: Please enter the following PIN on “%s”.
eu: Sartu honako PINa “%s“(e)n.

en: Please enter the following PIN on “%s”. Then press “Return” on the keyboard.
eu: Sartu honako PINa “%s“(e)n. Ondoren, sakatu teklatuko “Sartu“ tekla.

en: Please move the joystick of your iCade in the following directions. Then press any of the white buttons.
eu: Eraman iCade-ren kontrol-palanka honako norabideetara. Ondoren, sakatu zuria koloreko edozein botoi.

en: Allow
eu: Baimendu

en: Dismiss
eu: Baztertu

note: Cancel button
en: Cancel
eu: Utzi

note: OK button
en: Accept
eu: Onartu

en: Not Set Up
eu: Ez konfiguratu

en: Connected
eu: Konektatuta

en: Disconnected
eu: Deskonektatuta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

note: translators: first %s is the name of the computer, for example: * Visible as “Bastien Nocera’s Computer” followed by the * location of the Downloads folder.
en: Visible as “%s” and available for Bluetooth file transfers. Transferred files are placed in the <a href="%s">Downloads</a> folder.
eu: “%s” gisa ikusgai eta Bluetooth bidezko fitxategi-transferentzientzako erabilgarri. Transferitutako fitxategiak honako karpetan agertuko dira: <a href="%s">Deskargak</a>.

en: If you remove the device, you will have to set it up again before next use.
eu: Gailua ezabatzen baduzu, berriro konfiguratu beharko duzu hurrengoan erabili aurretik.

en: Remove “%s” from the list of devices?
eu: Kendu “%s“ gailuen zerrendatik?

en: _Cancel
eu: _Utzi

en: _Remove
eu: _Kendu

note: Translators: %s is the name of the filename received
en: You received “%s” via Bluetooth
eu: "%s" Bluetooth bidez jasota.

en: You received a file
eu: Fitxategi bat jasota

en: Open File
eu: Ireki fitxategia

en: Open Containing Folder
eu: Ireki karpeta edukitzailea

en: File reception complete
eu: Fitxategi-harrera burutu da

en: Bluetooth file transfer from %s
eu: Bluetooth bidezko fitxategi-transferentzia %s(e)ndik

en: Decline
eu: Ukatu

en: Phone
eu: Telefonoa

en: Modem
eu: Modema

en: Computer
eu: Ordenagailua

en: Network
eu: Sarea

note: translators: a hands-free headset, a combination of a single speaker with a microphone
en: Headset
eu: Entzungailua+mikrofonoa

en: Headphones
eu: Entzungailua

en: Audio device
eu: Audio gailua

en: Keyboard
eu: Teklatua

en: Mouse
eu: Sagua

en: Camera
eu: Kamera

en: Printer
eu: Inprimagailua

en: Joypad
eu: Joko-palanka

en: Tablet
eu: Taula

en: Video device
eu: Bideo gailua

en: Remote control
eu: Urruneko kontrola

en: Scanner
eu: Eskanerra

en: Display
eu: Pantaila

en: Wearable
eu: Jantzigarria

en: Toy
eu: Jostailua

en: Speakers
eu: Bozgorailuak

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: _Connection
eu: _Konexioa

en: Paired
eu: Parekatua

en: Type
eu: Mota

en: Address
eu: Helbidea

en: _Mouse & Touchpad Settings
eu: _Saguaren eta ukipen-teklatuaren ezarpenak

en: _Sound Settings
eu: _Soinuaren ezarpenak

en: _Keyboard Settings
eu: _Teklatuaren ezarpenak

en: Send _Files…
eu: Bidali _fitxategiak…

en: _Forget Device…
eu: _Ahaztu gailua…

en: Devices
eu: Gailuak

en: Searching for devices…
eu: Gailuak bilatzen…

en: Bluetooth Transfer
eu: Bluetooth bidezko transferentzia

en: Send files via Bluetooth
eu: Fitxategiak Bluetooth bidez bidaltzea

en: An unknown error occurred
eu: Errore ezezaguna gertatu da

en: Make sure that the remote device is switched on and that it accepts Bluetooth connections
eu: Ziurtatu zaitez urruneko gailua piztuta dagoela eta Bluetooth konexioak onartzen dituela

en: %'d second | %'d seconds
eu[0]: segundo %'d
eu[1]: %'d segundo

en: %'d minute | %'d minutes
eu[0]: minutu %'d
eu[1]: %'d minutu

en: %'d hour | %'d hours
eu[0]: ordu %'d
eu[1]: %'d ordu

en: approximately %'d hour | approximately %'d hours
eu[0]: gutxi gorabehera ordu %'d
eu[1]: gutxi gorabehera %'d ordu

en: Connecting…
eu: Konektatzen...

en: Bluetooth File Transfer
eu: Bluetooth bidezko fitxategi-transferentzia

en: _Retry
eu: S_aiatu berriro

en: From:
eu: Nondik:

en: To:
eu: Hona:

en: Sending %s
eu: %s bidaltzen

en: Sending file %d of %d
eu: Fitxategia bidaltzen: %d / %d

en: %u transfer complete | %u transfers complete
eu[0]: Transferentzia %u osatuta
eu[1]: %u transferentzia osatuta

en: _Close
eu: It_xi

en: There was an error
eu: Errore bat dago

en: Choose files to send
eu: Aukeratu fitxategiak bidaltzeko

en: Select
eu: Hautatu

en: Remote device to use
eu: Urruneko gailua erabiltzeko

en: ADDRESS
eu: HELBIDEA

en: Remote device’s name
eu: Urruneko gailuaren izena

en: NAME
eu: IZENA
