gnome-bluetooth - en to sk translation catalogue (88 entries)

en: Confirm Bluetooth PIN
sk: Potvrdenie kódu PIN pre bluetooth

en: Please confirm the PIN that was entered on “%s”.
sk: Prosím, potvrďte kód PIN zadaný v zariadení „%s“.

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Confirm the Bluetooth PIN for “%s”. This can usually be found in the device’s manual.
sk: Potvrďte kód PIN pre zariadenie „%s“. Zvyčajne sa dá nájsť v dokumentácii k zariadeniu

en: Pairing “%s”
sk: Párovanie so zariadením „%s“

en: Please confirm that the following PIN matches the one displayed on “%s”.
sk: Prosím, potvrďte, že nasledovný kód PIN sa zhoduje s tým zobrazeným na zariadení „%s“

en: Bluetooth Pairing Request
sk: Žiadosť o párovanie so zariadením Bluetooth

en: “%s” wants to pair with this device. Do you want to allow pairing?
sk: Zariadenie „%s“ sa pokúša spárovať s týmto zariadením. Chcete povoliť spárovanie?

en: Confirm Bluetooth Connection
sk: Potvrdenie pripojenia bluetooth

en: “%s” wants to connect with this device. Do you want to allow it?
sk: Zariadenie „%s“ sa pokúša spárovať s týmto zariadením. Chcete ho povoliť?

en: Please enter the following PIN on “%s”.
sk: Prosím, zadajte nasledujúci kód PIN na zariadení „%s“.

en: Please enter the following PIN on “%s”. Then press “Return” on the keyboard.
sk: Prosím, zadajte nasledujúci kód PIN na zariadení „%s“, a potom stlačte „Enter“ na klávesnici.

en: Please move the joystick of your iCade in the following directions. Then press any of the white buttons.
sk: Prosím, hýbte s džojstikom na vašom iCade nasledujúcimi smermi, a potom stlačte jedno z bielych tlačidiel.

en: Allow
sk: Povoliť

en: Dismiss
sk: Odmietnuť

note: Cancel button
en: Cancel
sk: Zrušiť

note: OK button
en: Accept
sk: Prijať

en: Not Set Up
sk: Nenastavené

en: Connected
sk: Pripojené

en: Disconnected
sk: Odpojené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

note: translators: first %s is the name of the computer, for example: * Visible as “Bastien Nocera’s Computer” followed by the * location of the Downloads folder.
en: Visible as “%s” and available for Bluetooth file transfers. Transferred files are placed in the <a href="%s">Downloads</a> folder.
sk: Zariadenie je viditeľné pod názvom „%s“ a dostupné pre prenos súborov cez bluetooth. Prenesené súbory sú umiestnené v priečinku <a href="%s">Stiahnuté</a>.

en: Remove “%s” from the list of devices?
sk: Odstrániť „%s“ zo zoznamu zariadení?

en: If you remove the device, you will have to set it up again before next use.
sk: Ak odstránite zariadenie, budete ho musieť pred opätovným použitím znovu nastaviť.

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: _Remove
sk: O_dstrániť

en: Devices
sk: Zariadenia

en: Searching for devices…
sk: Hľadajú sa zariadenia…

note: Translators: %s is the name of the filename received
en: You received “%s” via Bluetooth
sk: Prijali ste súbor „%s“ cez bluetooth

en: You received a file
sk: Prijali ste súbor

en: Open File
sk: Otvoriť súbor

en: Open Containing Folder
sk: Otvoriť obsahujúci priečinok

en: File reception complete
sk: Príjem súboru dokončený

en: Bluetooth file transfer from %s
sk: Prenos súborov cez bluetooth z %s

en: Decline
sk: Odmietnuť

en: Phone
sk: Telefón

en: Computer
sk: Počítač

en: Network
sk: Sieť

note: translators: a hands-free headset, a combination of a single speaker with a microphone
en: Headset
sk: Slúchadlo s mikrofónom

en: Headphones
sk: Slúchadlá

en: Audio device
sk: Zvukové zariadenie

en: Keyboard
sk: Klávesnica

en: Mouse
sk: Myš

en: Camera
sk: Fotoaparát

en: Printer
sk: Tlačiareň

en: Joypad
sk: Herný ovládač

en: Video device
sk: Video zariadenie

en: Remote control
sk: Diaľkové ovládanie

en: Scanner
sk: Skener

en: Display
sk: Displej

en: Wearable
sk: Doplnok oblečenia

en: Toy
sk: Hračka

en: Speakers
sk: Reproduktory

en: Unknown
sk: Neznáme

en: Connection
sk: Pripojenie

en: Paired
sk: Spárované

en: Type
sk: Typ

en: Address
sk: Adresa

en: _Mouse & Touchpad Settings
sk: Nastavenia _myšy a dotykovej plochy

en: _Sound Settings
sk: Nastavenia _zvuku

en: _Keyboard Settings
sk: Nastavenia _klávesnice

en: Send _Files…
sk: Poslať _súbory

en: _Remove Device
sk: O_dstrániť zariadenie

en: Bluetooth Transfer
sk: Prenos cez bluetooth

en: Send files via Bluetooth
sk: Posielanie súborov cez bluetooth

en: An unknown error occurred
sk: Nastala neznáma chyba

en: Make sure that the remote device is switched on and that it accepts Bluetooth connections
sk: Uistite sa, že vzdialené zariadenie je zapnuté a prijíma bluetooth spojenia

en: %'d second | %'d seconds
sk[0]: %'d sekúnd
sk[1]: %'d sekunda
sk[2]: %'d sekundy

en: %'d minute | %'d minutes
sk[0]: %'d minút
sk[1]: %'d minúta
sk[2]: %'d minúty

en: %'d hour | %'d hours
sk[0]: %'d hodín
sk[1]: %'d hodina
sk[2]: %'d hodiny

en: approximately %'d hour | approximately %'d hours
sk[0]: približne %'d hodín
sk[1]: približne %'d hodina
sk[2]: približne %'d hodiny

en: Connecting…
sk: Pripája sa…

en: Bluetooth File Transfer
sk: Prenos súborov cez bluetooth

en: _Retry
sk: _Skúsiť znova

en: From:
sk: Z:

en: To:
sk: Do:

en: Sending %s
sk: Odosiela sa %s

en: Sending file %d of %d
sk: Odosiela sa %d. súbor z %d

en: %u transfer complete | %u transfers complete
sk[0]: %u prenosov dokončených
sk[1]: %u prenos dokončený
sk[2]: %u prenosy dokončené

en: _Close
sk: _Zavrieť

en: There was an error
sk: Vyskytla sa chyba

en: Choose files to send
sk: Výber súborov na odoslanie

en: Select
sk: Vybrať

en: Remote device to use
sk: Vzdialené zariadenie, ktoré sa má použiť

en: ADDRESS
sk: ADRESA

en: Remote device’s name
sk: Názov vzdialeného zariadenia

en: NAME
sk: NÁZOV
