gnome-bluetooth master - en to sl_SI translation catalogue (89 entries)

en: Confirm Bluetooth PIN
sl_SI: Potrdi kodo PIN

en: Please confirm the PIN that was entered on “%s”.
sl_SI: Potrdite, da je koda PIN skladna z kodo na napravi »%s«.

en: Confirm
sl_SI: Potrdi

en: Confirm the Bluetooth PIN for “%s”. This can usually be found in the device’s manual.
sl_SI: Zahtevana je potrditev kode PIN naprave bluetooth »%s«. Ta je običajno zapisana v priročniku naprave.

en: Pairing “%s”
sl_SI: Zahteva seznanjanja z napravo »%s«

en: Please confirm that the following PIN matches the one displayed on “%s”.
sl_SI: Potrdite, da je koda PIN skladna z kodo, prikazano na napravi »%s«.

en: Bluetooth Pairing Request
sl_SI: Zahteva seznanjanja z napravo

en: “%s” wants to pair with this device. Do you want to allow pairing?
sl_SI: Naprava »%s« se poskuša seznaniti z računalnikom. Ali dovolite seznanjenje?

en: Confirm Bluetooth Connection
sl_SI: Potrditev povezave Bluetooth

en: “%s” wants to connect with this device. Do you want to allow it?
sl_SI: Naprava »%s« vzpostavlja povezavo. Ali dovolite povezovanje?

en: Please enter the following PIN on “%s”.
sl_SI: Vnesite kodo PIN na »%s«.

en: Please enter the following PIN on “%s”. Then press “Return” on the keyboard.
sl_SI: Vnesite kodo PIN na »%s« in pritisnite vnosno tipko.

en: Please move the joystick of your iCade in the following directions. Then press any of the white buttons.
sl_SI: Premaknite igralno palico naprave iCade v navedenih smereh, nato pa pritisnite katerikoli beli gumb.

en: Allow
sl_SI: Dovoli

en: Dismiss
sl_SI: Zavrzi

note: Cancel button
en: Cancel
sl_SI: Prekliči

note: OK button
en: Accept
sl_SI: Sprejmi

en: Not Set Up
sl_SI: Ni nastavljeno

en: Connected
sl_SI: Povezano

en: Disconnected
sl_SI: Prekinjena povezava

en: Yes
sl_SI: Da

en: No
sl_SI: Ne

note: translators: first %s is the name of the computer, for example: * Visible as “Bastien Nocera’s Computer” followed by the * location of the Downloads folder.
en: Visible as “%s” and available for Bluetooth file transfers. Transferred files are placed in the <a href="%s">Downloads</a> folder.
sl_SI: Naprava je vidna kot »%s« in je pripravljena za izmenjavo datotek prek sistema bluetooth. Datoteke so shranjene v mapo <a href="%s">Prejeto</a> .

en: If you remove the device, you will have to set it up again before next use.
sl_SI: V primeru, da napravo odstranite, jo bo treba pred naslednjo uporabo, ponovno nastaviti.

en: Remove “%s” from the list of devices?
sl_SI: Ali naj se naprava »%s« odstrani s seznama?

en: _Cancel
sl_SI: _Prekliči

en: _Remove
sl_SI: _Odstrani

note: Translators: %s is the name of the filename received
en: You received “%s” via Bluetooth
sl_SI: Prek bluetooth ste prejeli »%s«

en: You received a file
sl_SI: Prejeli ste datoteko

en: Open File
sl_SI: Odpri datoteko

en: Open Containing Folder
sl_SI: Odpri vsebujočo mapo

en: File reception complete
sl_SI: Prejemanje datoteke je končano

en: Bluetooth file transfer from %s
sl_SI: Prenos datoteke %s prek Bloetooth

en: Decline
sl_SI: Zavrni

en: Phone
sl_SI: Telefon

en: Computer
sl_SI: Računalnik

en: Network
sl_SI: Omrežje

note: translators: a hands-free headset, a combination of a single speaker with a microphone
en: Headset
sl_SI: Slušalka

en: Headphones
sl_SI: Slušalke

en: Audio device
sl_SI: Zvočna naprava

en: Keyboard
sl_SI: Tipkovnica

en: Mouse
sl_SI: Miška

en: Camera
sl_SI: Fotoaparat

en: Printer
sl_SI: Tiskalnik

en: Joypad
sl_SI: Igralna konzola

en: Tablet
sl_SI: Tablični računalnik

en: Video device
sl_SI: Video naprava

en: Remote control
sl_SI: Daljinski upravljalnik

en: Scanner
sl_SI: Optični bralnik

en: Display
sl_SI: Zaslon

en: Wearable
sl_SI: Nosljivo

en: Toy
sl_SI: Igrača

en: Speakers
sl_SI: Zvočniki

en: Unknown
sl_SI: Neznano

en: _Connection
sl_SI: _Povezava

en: Paired
sl_SI: Seznanjeno

en: Type
sl_SI: Vrsta

en: Address
sl_SI: Naslov

en: _Mouse & Touchpad Settings
sl_SI: Nastavitve _miške in sledilne ploščice

en: _Sound Settings
sl_SI: _Nastavitve zvoka

en: _Keyboard Settings
sl_SI: _Nastavitve tipkovnice

en: Send _Files…
sl_SI: Pošlji _datoteke ...

en: _Forget Device…
sl_SI: _Odstrani napravo …

en: Devices
sl_SI: Naprave

en: Searching for devices…
sl_SI: Iskanje naprav ...

en: Bluetooth Transfer
sl_SI: Prenos Bluetooth

en: Send files via Bluetooth
sl_SI: Pošiljanje datotek preko Bluetooth

en: An unknown error occurred
sl_SI: Prišlo je do neznane napake.

en: Make sure that the remote device is switched on and that it accepts Bluetooth connections
sl_SI: Prepričajte se, da je oddaljena naprava priključena in da omogoča sprejemanje Bluetooth povezav

en: %'d second | %'d seconds
sl_SI[0]: %'d sekund
sl_SI[1]: %'d sekunda
sl_SI[2]: %'d sekundi
sl_SI[3]: %'d sekunde

en: %'d minute | %'d minutes
sl_SI[0]: %'d minut
sl_SI[1]: %'d minuta
sl_SI[2]: %'d minuti
sl_SI[3]: %'d minute

en: %'d hour | %'d hours
sl_SI[0]: %'d ur
sl_SI[1]: %'d ura
sl_SI[2]: %'d uri
sl_SI[3]: %'d ure

en: approximately %'d hour | approximately %'d hours
sl_SI[0]: približno %'d ur
sl_SI[1]: približno %'d ura
sl_SI[2]: približno %'d uri
sl_SI[3]: približno %'d ure

en: Connecting…
sl_SI: Povezovanje ...

en: Bluetooth File Transfer
sl_SI: Prenos datoteke preko Bluetooth

en: _Retry
sl_SI: _Poskusi znova

en: From:
sl_SI: Od:

en: To:
sl_SI: Za:

en: Sending %s
sl_SI: Pošiljanje %s

en: Sending file %d of %d
sl_SI: Pošiljanje %d od %d datotek

en: %u transfer complete | %u transfers complete
sl_SI[0]: %u prenosov je končanih
sl_SI[1]: %u prenos je končan
sl_SI[2]: %u prenosa sta končana
sl_SI[3]: %u prenosi so končani

en: _Close
sl_SI: _Zapri

en: There was an error
sl_SI: Prišlo je do napake.

en: Choose files to send
sl_SI: Izbor datotek za pošiljanje

en: Select
sl_SI: Izberi

en: Remote device to use
sl_SI: Uporabi oddaljeno napravo

en: ADDRESS
sl_SI: NASLOV

en: Remote device’s name
sl_SI: Ime oddaljene naprave

en: NAME
sl_SI: IME
