gnome-bluetooth - en to sr translation catalogue (90 entries)

en: Confirm Bluetooth PIN
sr: Потврдите ПИН блутута

en: Please confirm the PIN that was entered on “%s”.
sr: Потврдите ПИН који је исписан на „%s“.

en: Confirm
sr: Потврди

en: Confirm the Bluetooth PIN for “%s”. This can usually be found in the device’s manual.
sr: Потврдите ПИН блутута за „%s“. Ово обично можете наћи у упутству уређаја.

en: Pairing “%s”
sr: Упарујем „%s“

en: Please confirm that the following PIN matches the one displayed on “%s”.
sr: Потврдите да се следећи ПИН поклапа са оним приказаним на „%s“.

en: Bluetooth Pairing Request
sr: Захтев упаривања Блутута

en: “%s” wants to pair with this device. Do you want to allow pairing?
sr: „%s“ жели да се упари са овим уређајем. Да ли желите да допустите упаривање?

en: Confirm Bluetooth Connection
sr: Потврдите блутут повезивање

en: “%s” wants to connect with this device. Do you want to allow it?
sr: „%s“ жели да се повеже са овим уређајем. Да ли желите да допустите повезивање?

en: Please enter the following PIN on “%s”.
sr: Унесите следећи ПИН на „%s“.

en: Please enter the following PIN on “%s”. Then press “Return” on the keyboard.
sr: Унесите следећи ПИН на „%s“. Затим притисните „Унеси“ на тастатури.

en: Please move the joystick of your iCade in the following directions. Then press any of the white buttons.
sr: Померајте џојстик вашег иКејда (iCade) су следећим правцима. Затим притисните неко од белих дугмади.

en: Allow
sr: Одобри

en: Dismiss
sr: Одбаци

note: Cancel button
en: Cancel
sr: Откажи

note: OK button
en: Accept
sr: Прихвати

en: Not Set Up
sr: Није подешено

en: Connected
sr: Повезан

en: Disconnected
sr: Неповезан

en: Yes
sr: Да

en: No
sr: Не

note: translators: first %s is the name of the computer, for example: * Visible as “Bastien Nocera’s Computer” followed by the * location of the Downloads folder.
en: Visible as “%s” and available for Bluetooth file transfers. Transferred files are placed in the <a href="%s">Downloads</a> folder.
sr: Уређај је видљив као „%s“ и спреман за преносе датотека преко блутута. Пренешене датотеке ће бити смештене у фасцикли <a href="%s">Преузето</a>.

en: Remove “%s” from the list of devices?
sr: Да уклоним „%s“ са списка уређаја?

en: If you remove the device, you will have to set it up again before next use.
sr: Уколико уклоните уређај, мораћете поново да га подесите пре следећег коришћења.

en: _Cancel
sr: _Откажи

en: _Remove
sr: _Уклони

en: Devices
sr: Уређаји

en: Searching for devices…
sr: Тражим уређаје…

note: Translators: %s is the name of the filename received
en: You received “%s” via Bluetooth
sr: Примили сте „%s“ преко блутута

en: You received a file
sr: Примили сте датотеку

en: Open File
sr: Отвори датотеку

en: Open Containing Folder
sr: Отвори припадајућу фасциклу

en: File reception complete
sr: Пријем датотеке завршен

en: Bluetooth file transfer from %s
sr: Блутут пренос датотеке са уређаја „%s“

en: Decline
sr: Одбиј

en: Phone
sr: Телефон

en: Modem
sr: Модем

en: Computer
sr: Рачунар

en: Network
sr: Мрежа

note: translators: a hands-free headset, a combination of a single speaker with a microphone
en: Headset
sr: Слушалице са микрофоном

en: Headphones
sr: Слушалице

en: Audio device
sr: Звучни уређај

en: Keyboard
sr: Тастатура

en: Mouse
sr: Миш

en: Camera
sr: Фотоапарат

en: Printer
sr: Штампач

en: Joypad
sr: Џојстик

en: Tablet
sr: Таблет

en: Video device
sr: Видео уређај

en: Remote control
sr: Даљинско управљање

en: Scanner
sr: Прегледач

en: Display
sr: Приказ

en: Wearable
sr: Угрејив

en: Toy
sr: Справа

en: Speakers
sr: Звучници

en: Unknown
sr: Непознато

en: Connection
sr: Веза

en: Paired
sr: Упарени

en: Type
sr: Врста

en: Address
sr: Адреса

en: _Mouse & Touchpad Settings
sr: Подешавања _миша и додирне табле

en: _Sound Settings
sr: Подешавања _звука

en: _Keyboard Settings
sr: Подешавања _тастатуре

en: Send _Files…
sr: Пошаљи _датотеке…

en: _Remove Device
sr: _Уклони уређај

en: Bluetooth Transfer
sr: Пренос Блутутом

en: Send files via Bluetooth
sr: Шаљем датотеке преко Блутута

en: An unknown error occurred
sr: Дошло је до непознате грешке

en: Make sure that the remote device is switched on and that it accepts Bluetooth connections
sr: Проверите да ли је удаљени уређај укључен и да ли је подешен тако да прихвата везе преко Блутута

en: %'d second | %'d seconds
sr[0]: %'d секунда
sr[1]: %'d секунде
sr[2]: %'d секунди
sr[3]: %'d секунда

en: %'d minute | %'d minutes
sr[0]: %'d минут
sr[1]: %'d минута
sr[2]: %'d минута
sr[3]: %'d минут

en: %'d hour | %'d hours
sr[0]: %'d сат
sr[1]: %'d сата
sr[2]: %'d сати
sr[3]: %'d сат

en: approximately %'d hour | approximately %'d hours
sr[0]: приближно %'d сат
sr[1]: приближно %'d сата
sr[2]: приближно %'d сати
sr[3]: приближно %'d сат

en: Connecting…
sr: Повезујем се…

en: Bluetooth File Transfer
sr: Пренос датотека блутутом

en: _Retry
sr: _Пробај поново

en: From:
sr: Шаље:

en: To:
sr: Прима:

en: Sending %s
sr: Шаљем „%s“

en: Sending file %d of %d
sr: Шаљем %d. датотеку од %d

en: %u transfer complete | %u transfers complete
sr[0]: %u пренос је завршен
sr[1]: %u преноса су завршена
sr[2]: %u преноса је завршено
sr[3]: Један пренос је завршен

en: _Close
sr: _Затвори

en: There was an error
sr: Дошло је до грешке

en: Choose files to send
sr: Изаберите датотеке за слање

en: Select
sr: Изабери

en: Remote device to use
sr: Жељени удаљени уређај

en: ADDRESS
sr: АДРЕСА

en: Remote device’s name
sr: Назив удаљеног уређаја

en: NAME
sr: НАЗИВ
