gnome-bluetooth - en to sr translation catalogue (106 entries)

en: Click to select device…
sr: Kliknite da izaberete uređaj…

en: _Cancel
sr: _Otkaži

en: _OK
sr: U _redu

en: Unknown
sr: Nepoznato

en: No adapters available
sr: Nema dostupnih adaptera

en: Searching for devices…
sr: Tražim uređaje…

en: Device
sr: Uređaj

en: Type
sr: Vrsta

en: Devices
sr: Uređaji

en: All categories
sr: Sve kategorije

en: Paired
sr: Upareni

en: Trusted
sr: Od poverenja

en: Not paired or trusted
sr: Neupareni ili poverljivi

en: Paired or trusted
sr: Upareni ili poverljivi

note: This is the title of the filter section of the Bluetooth device chooser. * It used to say Show Only Bluetooth Devices With...
en: Show:
sr: Prikaži:

note: The device category filter
en: Device _category:
sr: _Kategorija uređaja:

en: Select the device category to filter
sr: Izaberite kategoriju uređaja za sužavanje spiska

note: The device type filter
en: Device _type:
sr: _Vrsta uređaja:

en: Select the device type to filter
sr: Izaberite vrstu uređaja za sužavanje spiska

en: Input devices (mice, keyboards, etc.)
sr: Ulazni uređaji (miš, tastatura, itd.)

en: Headphones, headsets and other audio devices
sr: Slušalice i drugi zvučni uređaji

en: Confirm Bluetooth PIN
sr: Potvrdite PIN blututa

en: Please confirm the PIN that was entered on “%s”.
sr: Potvrdite PIN koji je ispisan na „%s“.

en: Confirm
sr: Potvrdi

en: Confirm the Bluetooth PIN for “%s”. This can usually be found in the device’s manual.
sr: Potvrdite PIN blututa za „%s“. Ovo obično možete naći u uputstvu uređaja.

en: Pairing “%s”
sr: Uparujem „%s“

en: Please confirm that the following PIN matches the one displayed on “%s”.
sr: Potvrdite da se sledeći PIN poklapa sa onim prikazanim na „%s“.

en: Bluetooth Pairing Request
sr: Zahtev uparivanja Blututa

en: “%s” wants to pair with this device. Do you want to allow pairing?
sr: „%s“ želi da se upari sa ovim uređajem. Da li želite da dopustite uparivanje?

en: Confirm Bluetooth Connection
sr: Potvrdite blutut povezivanje

en: “%s” wants to connect with this device. Do you want to allow it?
sr: „%s“ želi da se poveže sa ovim uređajem. Da li želite da dopustite povezivanje?

en: Please enter the following PIN on “%s”.
sr: Unesite sledeći PIN na „%s“.

en: Please enter the following PIN on “%s”. Then press “Return” on the keyboard.
sr: Unesite sledeći PIN na „%s“. Zatim pritisnite „Unesi“ na tastaturi.

en: Please move the joystick of your iCade in the following directions. Then press any of the white buttons.
sr: Pomerajte džojstik vašeg iKejda (iCade) su sledećim pravcima. Zatim pritisnite neko od belih dugmadi.

en: Allow
sr: Odobri

en: Dismiss
sr: Odbaci

note: Cancel button
en: Cancel
sr: Otkaži

note: OK button
en: Accept
sr: Prihvati

en: Not Set Up
sr: Nije podešeno

en: Connected
sr: Povezan

en: Disconnected
sr: Nepovezan

en: Yes
sr: Da

en: No
sr: Ne

note: translators: first %s is the name of the computer, for example: * Visible as “Bastien Nocera’s Computer” followed by the * location of the Downloads folder.
en: Visible as “%s” and available for Bluetooth file transfers. Transferred files are placed in the <a href="%s">Downloads</a> folder.
sr: Uređaj je vidljiv kao „%s“ i spreman za prenose datoteka preko blututa. Prenešene datoteke će biti smeštene u fascikli <a href="%s">Preuzeto</a>.

en: Remove “%s” from the list of devices?
sr: Da uklonim „%s“ sa spiska uređaja?

en: If you remove the device, you will have to set it up again before next use.
sr: Ukoliko uklonite uređaj, moraćete ponovo da ga podesite pre sledećeg korišćenja.

en: _Remove
sr: _Ukloni

note: Translators: %s is the name of the filename received
en: You received “%s” via Bluetooth
sr: Primili ste „%s“ preko blututa

en: You received a file
sr: Primili ste datoteku

en: Open File
sr: Otvori datoteku

en: Open Containing Folder
sr: Otvori pripadajuću fasciklu

en: File reception complete
sr: Prijem datoteke završen

en: Bluetooth file transfer from %s
sr: Blutut prenos datoteke sa uređaja „%s“

en: Decline
sr: Odbij

en: Phone
sr: Telefon

en: Computer
sr: Računar

en: Network
sr: Mreža

note: translators: a hands-free headset, a combination of a single speaker with a microphone
en: Headset
sr: Slušalice sa mikrofonom

en: Headphones
sr: Slušalice

en: Audio device
sr: Zvučni uređaj

en: Keyboard
sr: Tastatura

en: Mouse
sr: Miš

en: Camera
sr: Fotoaparat

en: Printer
sr: Štampač

en: Joypad
sr: Džojstik

en: Video device
sr: Video uređaj

en: Remote control
sr: Daljinsko upravljanje

en: Scanner
sr: Pregledač

en: Display
sr: Prikaz

en: Wearable
sr: Ugrejiv

en: Toy
sr: Sprava

en: All types
sr: Sve vrste

en: Connection
sr: Veza

en: Address
sr: Adresa

en: _Mouse & Touchpad Settings
sr: Podešavanja _miša i dodirne table

en: _Sound Settings
sr: Podešavanja _zvuka

en: _Keyboard Settings
sr: Podešavanja _tastature

en: Send _Files…
sr: Pošalji _datoteke…

en: _Remove Device
sr: _Ukloni uređaj

en: Bluetooth Transfer
sr: Prenos Blututom

en: Send files via Bluetooth
sr: Šaljem datoteke preko Blututa

en: An unknown error occurred
sr: Došlo je do nepoznate greške

en: Make sure that the remote device is switched on and that it accepts Bluetooth connections
sr: Proverite da li je udaljeni uređaj uključen i da li je podešen tako da prihvata veze preko Blututa

en: %'d second | %'d seconds
sr[0]: %'d sekunda
sr[1]: %'d sekunde
sr[2]: %'d sekundi
sr[3]: %'d sekunda

en: %'d minute | %'d minutes
sr[0]: %'d minut
sr[1]: %'d minuta
sr[2]: %'d minuta
sr[3]: %'d minut

en: %'d hour | %'d hours
sr[0]: %'d sat
sr[1]: %'d sata
sr[2]: %'d sati
sr[3]: %'d sat

en: approximately %'d hour | approximately %'d hours
sr[0]: približno %'d sat
sr[1]: približno %'d sata
sr[2]: približno %'d sati
sr[3]: približno %'d sat

en: Connecting…
sr: Povezujem se…

en: Bluetooth File Transfer
sr: Prenos datoteka blututom

en: _Retry
sr: _Probaj ponovo

en: From:
sr: Šalje:

en: To:
sr: Prima:

en: Sending %s
sr: Šaljem „%s“

en: Sending file %d of %d
sr: Šaljem %d. datoteku od %d

en: %u transfer complete | %u transfers complete
sr[0]: %u prenos je završen
sr[1]: %u prenosa su završena
sr[2]: %u prenosa je završeno
sr[3]: Jedan prenos je završen

en: _Close
sr: _Zatvori

en: There was an error
sr: Došlo je do greške

en: Select device to send to
sr: Izaberite uređaj na koji da pošaljem

en: _Send
sr: Pošalji _na

en: Choose files to send
sr: Izaberite datoteke za slanje

en: Select
sr: Izaberi

en: Remote device to use
sr: Željeni udaljeni uređaj

en: ADDRESS
sr: ADRESA

en: Remote device’s name
sr: Naziv udaljenog uređaja

en: NAME
sr: NAZIV

en: [FILE…]
sr: [DATOTEKA…]
