gnome-documents master - en to as translation catalogue (146 entries)

en: Documents
as: দস্তাবেজসমূহ

en: A document manager application for GNOME
as: GNOME ৰ বাবে এটা দস্তাবেজ ব্যৱস্থাপক এপ্লিকেচন

en: A simple application to access, organize and share your documents on GNOME. It is meant to be a simple and elegant replacement for using a file manager to deal with documents. Seamless cloud integration is offered through GNOME Online Accounts.
as: GNOME ত আপোনাৰ দস্তাবেজসমূহ অভিগম, সংঘঠিত আৰু অংশীদাৰী কৰিবলৈ এটা সাধাৰণ এপ্লিকেচন। ই দস্তাবেজসমূহ ব্যৱস্থাপনা কৰিবলৈ এটা ফাইল ব্যৱস্থাপকৰ এটা সহজ আৰু সুবিন্যস্ত প্ৰতিস্থাপন। GNOME অনলাইন একাওন্টসমূহৰ সহায়ত সন্ধিহীন cloud অনুকলন প্ৰদান কৰা হয়।

en: It lets you:
as: ই আপোনাক অনুমতি দিয়ে:

en: View recent local and online documents
as: শেহতীয়া স্থানীয় আৰু অনলাইন দস্তাবেজসমূহ দৰ্শন কৰক

en: Access your Google, ownCloud or OneDrive content
as: আপোনাৰ Google, ownCloud অথবা OneDrive সমল অভিগম কৰক

en: Search through documents
as: দস্তাবেজসমূহত সন্ধান কৰক

en: See new documents shared by friends
as: বন্ধুসকল দ্বাৰা অংশীদাৰী কৰা নতুন দস্তাবেজসমূহ চাওক

en: View documents fullscreen
as: দস্তাবেজসমূহ পূৰ্ণপৰ্দা দৰ্শন কৰক

en: Print documents
as: দস্তাবেজসমূহ প্ৰিন্ট কৰক

en: Select favorites
as: পছন্দসমূহ বাছক

en: Allow opening full featured editor for non-trivial changes
as: গুৰুত্বপূৰ্ণ পৰিবৰ্তনসমূহৰ বাবে সম্পূৰ্ণ বৈশিষ্ট্য থকা সম্পাদক খোলাৰ অনুমতি দিয়ক

en: Access, manage and share documents
as: দস্তাবেজসমূহ অভিগম, ব্যৱস্থাপনা আৰু অংশীদাৰী কৰক

en: Docs;PDF;Document;
as: দস্তাবেজসমূহ;PDF;দস্তাবেজ;

en: View as
as: এই ধৰণে দৰ্শন কৰক

en: View as type
as: ধৰণ হিচাপে দৰ্শন কৰক

en: Window size
as: উইন্ডো আকাৰ

en: Window size (width and height).
as: উইন্ডো আকাৰ (প্ৰস্থ আৰু উচ্চতা)।

en: Window position
as: উইন্ডো অৱস্থান

en: Window position (x and y).
as: উইন্ডো অৱস্থান (x আৰু y)।

en: Window maximized
as: উইন্ডো সৰ্বাধিক আকাৰ

en: Window maximized state
as: উইন্ডো সৰ্বাধিক অৱস্থা

en: Failed to print document
as: দস্তাবেজ প্ৰিন্ট কৰিবলৈ ব্যৰ্থ

en: Local
as: স্থানীয়

en: Getting Started with Documents
as: দস্তাবেজসমূহৰ সৈতে আৰম্ভ কৰা

en: Collection
as: সংগ্ৰহ

en: Google Docs
as: Google দস্তাবেজসমূহ

en: Spreadsheet
as: স্প্ৰেডশ্বিট

en: Presentation
as: পৰিৱেশন

en: Document
as: দস্তাবেজ

en: Please check the network connection.
as: অনুগ্ৰহ কৰি নেটৱৰ্ক সংযোগ নিৰীক্ষণ কৰক।

en: Please check the network proxy settings.
as: অনুগ্ৰহ কৰি নেটৱৰ্ক প্ৰক্সি সংহতিসমূহ নিৰীক্ষণ কৰক।

en: Unable to sign in to the document service.
as: দস্তাবেজ সেৱালে ছাইন ইন কৰিবলে অক্ষম।

en: Unable to locate this document.
as: এই দস্তাবেজ অৱস্থিত কৰিবলে অক্ষম।

en: Hmm, something is fishy (%d).
as: উমম, কিবা ঠিক যেন লগা নাই (%d)।

en: Oops! Unable to load “%s”
as: ইচ্চ! “%s” ল'ড কৰিবলে অক্ষম

en: View
as: দৰ্শন

en: No Documents Found
as: কোনো দস্তাবেজ পোৱা নগল

en: You can add your online accounts in %s
as: আপুনি আপোনাৰ অনলাইন একাওন্টসমূহ %s ত যোগ কৰিব পাৰিব

en: Settings
as: সংহতিসমূহ

en: Page %u of %u
as: %u ৰ পৃষ্ঠা %u

en: Unable to load the document
as: দস্তাবেজ ল'ড কৰিবলে অক্ষম

en: LibreOffice is required to view this document
as: এই দস্তাবেজ দৰ্শন কৰিবলে LibreOffice ৰ প্ৰয়োজন

note: Translators: %s is the number of the page, already formatted * as a string, for example "Page 5".
en: Page %s
as: পৃষ্ঠা %s

en: No bookmarks
as: কোনো পত্ৰচিহ্ন নাই

en: Loading…
as: ল'ড কৰা হৈছে…

en: Bookmarks
as: পত্ৰচিহ্নসমূহ

en: No table of contents
as: কোনো সমলসমূহৰ টেবুল নাই

en: Contents
as: সমলসমূহ

en: Search
as: সন্ধান কৰক

en: Back
as: পিছলৈ

en: View items as a list
as: বস্তুবোৰ এটা তালিকা ৰূপে দৰ্শন কৰক

en: View items as a grid of icons
as: বস্তুবোৰক আইকনসমূহৰ এটা গ্ৰিড ৰূপে দৰ্শন কৰক

en: Click on items to select them
as: বস্তুবোৰ নিৰ্বাচন কৰিবলে সিহতত ক্লিক কৰক

en: %d selected | %d selected
as[0]: %d নিৰ্বাচন কৰা হৈছে
as[1]: %d নিৰ্বাচন কৰা হৈছে

en: Cancel
as: বাতিল কৰক

en: Select Items
as: বস্তুবোৰ বাছক

en: A document manager application
as: এটা দস্তাবেজ ব্যৱস্থাপক এপ্লিকেচন

en: Selected item has been deleted | Selected items have been deleted
as[0]: নিৰ্বাচিত বস্তুক মচি পেলোৱা হৈছে
as[1]: নিৰ্বাচিত বস্তুসমূহক মচি পেলোৱা হৈছে

en: Undo
as: বাতিল কৰক

en: Printing “%s”: %s
as: “%s” প্ৰিন্ট কৰা হৈছে: %s

en: Your documents are being indexed
as: আপোনাৰ দস্তাবেজসমূহ সূচীত কৰা হৈছে

en: Some documents might not be available during this process
as: এই প্ৰক্ৰিয়াৰ সময়ত কিছুমান দস্তাবেজ উপলব্ধ নাথাকিব পাৰে

en: Fetching documents from %s
as: %s ৰ পৰা দস্তাবেজসমূহ প্ৰাপ্ত কৰা হৈছে

en: Fetching documents from online accounts
as: অনলাইন একাওন্টসমূহৰ পৰা দস্তাবেজসমূহ প্ৰাপ্ত কৰা হৈছে

en: Password Required
as: পাছৱৰ্ডৰ প্ৰয়োজন

en: _Unlock
as: আনলক কৰক (_U)

en: Document %s is locked and requires a password to be opened.
as: দস্তাবেজ %s লক কৰা আছে আৰু খোলিবলৈ এটা পাছৱৰ্ডৰ প্ৰয়োজন।

en: _Password
as: পাছৱৰ্ড (_P)

en: Running in presentation mode
as: উপস্থাপন অৱস্থাত চলি আছে

en: Present On
as: পৰিৱেশন চলি আছে

en: Bookmark this page
as: এই পৃষ্ঠা পত্ৰচিহ্নিত কৰক

en: Open with %s
as: %s ৰ সৈতে খোলক

en: Find Previous
as: পূৰ্বৱৰ্তী সন্ধান কৰক

en: Find Next
as: পৰৱৰ্তী সন্ধান কৰক

en: Properties
as: বৈশিষ্টসমূহ

[ctx: Document Title]
en: Title
as: শীৰ্ষক

[ctx: Document Author]
en: Author
as: লেখক

en: Source
as: উৎস

en: Date Modified
as: পৰিবৰ্তনৰ তাৰিখ

en: Date Created
as: সৃষ্টি কৰাৰ তাৰিখ

[ctx: Document Type]
en: Type
as: ধৰণ

en: Fullscreen
as: পূৰ্ণপৰ্দা

en: Help
as: সহায়

en: About
as: বিষয়ে

en: Quit
as: প্ৰস্থান কৰক

en: _Copy
as: কপি কৰক (_C)

en: Open
as: খোলক

en: Edit
as: সম্পাদনা

en: Print…
as: প্ৰিন্ট কৰক...

en: Present
as: পৰিৱেশন

en: Zoom In
as: ডাঙৰ কৰি দেখুৱাওক

en: Zoom Out
as: সৰু কৰি দেখুৱাওক

en: Rotate ↶
as: ঘুৰাওক ↶

en: Rotate ↷
as: ঘুৰাওক ↷

en: Select All
as: সকলো বাছক

en: Select None
as: কোনোটো নাবাছিব

en: Category
as: বিভাগ

en: All
as: সকলো

en: Favorites
as: পছন্দৰ

en: Shared with you
as: আপোনাৰ সৈতে অংশীদাৰী কৰা আছে

[ctx: Search Filter]
en: Type
as: ধৰণ

en: Collections
as: সংগ্ৰহসমূহ

en: PDF Documents
as: PDF দস্তাবেজসমূহ

en: Presentations
as: পৰিৱেশনসমূহ

en: Spreadsheets
as: স্প্ৰেডশ্বিটসমূহ

en: Text Documents
as: লিখনি দস্তাবেজসমূহ

en: Match
as: মিল

[ctx: Search Filter]
en: Title
as: শীৰ্ষক

[ctx: Search Filter]
en: Author
as: লেখক

en: Sources
as: উৎসসমূহ

en: You don't have any collections yet. Enter a new collection name above.
as: আপোনাৰ ওচৰত এতিয়াও কোনো সংগ্ৰহ নাই। ওপৰত এটা নতুন সংগ্ৰহ নাম সুমুৱাওক।

en: Create new collection
as: নতুন সংগ্ৰহ সৃষ্টি কৰক

[ctx: Dialog Title]
en: Collections
as: সংগ্ৰহসমূহ

en: Print
as: প্ৰিন্ট কৰক

en: Delete
as: মচি পেলাওক

en: Share
as: অংশীদাৰী কৰক

en: Add to Collection
as: সংগ্ৰহলৈ যোগ কৰক

en: Sharing Settings
as: অংশীদাৰী সংহতিসমূহ

en: Done
as: কৰা হল

en: Document permissions
as: দস্তাবেজৰ অনুমতি

en: Change
as: পৰিবৰ্তন

en: Private
as: ব্যক্তিগত

en: Public
as: ৰাজহুৱা

en: Everyone can edit
as: সকলোৱে সম্পাদন কৰিব পাৰিব

en: Add people
as: মানুহ যোগ কৰক

en: Enter an email address
as: এটা ইমেইল ঠিকনা সুমুৱাওক

en: Can edit
as: সম্পাদন কৰিব পাৰিব

en: Can view
as: দৰ্শন কৰিব পাৰিব

en: Add
as: যোগ কৰক

en: Everyone can read
as: সকলোৱে পঢ়িব পাৰিব

en: Save
as: সংৰক্ষণ কৰক

en: Owner
as: গৰাকী

en: You can ask %s for access
as: অভিগমৰ বাবে আপুনি %s ক সোধিব পাৰিব

en: The document was not updated
as: দস্তাবেজক আপডেইট কৰা হোৱা নাছিল

en: Untitled Document
as: শীৰ্ষকবিহিন দস্তাবেজ

en: Unable to fetch the list of documents
as: দস্তাবেজসমূহৰ তালিকা প্ৰাপ্ত কৰিবলে অক্ষম

en: Load More
as: অধিক ল'ড কৰক

en: Yesterday
as: যোৱাকালী

en: %d day ago | %d days ago
as[0]: %d দিন আগত
as[1]: %d দিন আগত

en: Last week
as: যোৱা সপ্তাহ

en: %d week ago | %d weeks ago
as[0]: %d সপ্তাহ আগত
as[1]: %d সপ্তাহসমূহ আগত

en: Last month
as: যোৱা মাহ

en: %d month ago | %d months ago
as[0]: %d মাহ আগত
as[1]: %d মাহ আগত

en: Last year
as: যোৱা বছৰ

en: %d year ago | %d years ago
as[0]: %d বছৰ আগত
as[1]: %d বছৰ আগত
