gnome-documents master - en to or translation catalogue (146 entries)

en: Documents
or: ଦଲିଲଗୁଡିକ

en: A document manager application for GNOME
or: GNOME ପାଇଁ ଦଲିଲ ପରିଚାଳକ ପ୍ରୟୋଗ

en: A simple application to access, organize and share your documents on GNOME. It is meant to be a simple and elegant replacement for using a file manager to deal with documents. Seamless cloud integration is offered through GNOME Online Accounts.
or: GNOME ରେ ଦଲିଲ ବ୍ୟବହାର କରିବା, ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିବା ଏବଂ ସହଭାଗ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ସରଳ ପ୍ରୟୋଗ। ଏହା ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଫାଇଲ ପରିଚାଳକ ବ୍ୟବହାର କରି ଏକ ସରଳ ଏବଂ ସହଜ ସୁନ୍ଦର ବିକଳ୍ପ। ଅଖଣ୍ଡ କ୍ଲାଉଡ ସୁବିଧାକୁ GNOME ଅନଲାଇନ ଖାତା ସହାୟତାରେ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥାଏ।

en: It lets you:
or: ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଅନୁମତି ଦେଇଥାଏ:

en: View recent local and online documents
or: ପ୍ରଚଳିତ ସ୍ଥାନୀୟ ଏବଂ ଅନଲାଇନ ଦଲିଲକୁ ଦେଖନ୍ତୁ

en: Access your Google, ownCloud or OneDrive content
or: ଆପଣଙ୍କର Google, ownCloud କିମ୍ବା OneDrive ବିଷୟବସ୍ତୁକୁ ଅଭିଗମ୍ଯ କରନ୍ତୁ

en: Search through documents
or: ଦଲିଲଗୁଡ଼ିକ ମାଧ୍ଯମରେ ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: See new documents shared by friends
or: ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସହଭାଗ କରାଯାଇଥିବା ନୂତନ ଦଲିଲଗୁଡ଼ିକୁ ଦେଖନ୍ତୁ

en: View documents fullscreen
or: ଦଲିଲ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପରଦାକୁ ଦେଖନ୍ତୁ

en: Print documents
or: ଦଲିଲଗୁଡ଼ିକୁ ମୁଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ

en: Select favorites
or: ମନପସନ୍ଦଗୁଡ଼ିକୁ ବାଛନ୍ତୁ

en: Allow opening full featured editor for non-trivial changes
or: ଅସାଧାରଣ ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମ୍ପାଦକଙ୍କୁ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଅନୁମତି ଦିଅନ୍ତୁ

en: Access, manage and share documents
or: ଦଲିଲଗୁଡ଼ିକୁ ଅଭିଗମ୍ୟ କରନ୍ତୁ, ପରିଚାଳନା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସହଭାଗ କରନ୍ତୁ

en: Docs;PDF;Document;
or: ଦଲିଲ;PDF;ଦଲିଲ;

en: View as
or: ଏହି ଭାବରେ ଦେଖନ୍ତୁ

en: View as type
or: ପ୍ରକାର ଭାବରେ ଦେଖନ୍ତୁ

en: Window size
or: ୱିଣ୍ଡୋ ଆକାର

en: Window size (width and height).
or: ୱିଣ୍ଡୋ ଆକାର (ଓସାର ଏବଂ ଉଚ୍ଚତା)।

en: Window position
or: ୱିଣ୍ଡୋର ଅବସ୍ଥାନ

en: Window position (x and y).
or: ୱିଣ୍ଡୋର ଅବସ୍ଥାନ (x ଏବଂ y)।

en: Window maximized
or: ୱିଣ୍ଡୋର ବୃହତ୍ତମ ଅବସ୍ଥା

en: Window maximized state
or: ୱିଣ୍ଡୋର ବୃହତ୍ତମ ଅବସ୍ଥା

en: Failed to print document
or: ଦଲିଲ ମୂଦ୍ରଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Local
or: ସ୍ଥାନୀୟ

en: Getting Started with Documents
or: ଦଲିଲ ଆରମ୍ଭ କରୁଅଛି

en: Collection
or: ସଂଗ୍ରହ

en: Google Docs
or: Google ଦଲିଲଗୁଡ଼ିକ

en: Spreadsheet
or: ସ୍ପ୍ରେଡଶୀଟ

en: Presentation
or: ଉପସ୍ଥାପନା

en: Document
or: ଦଲିଲ

en: Please check the network connection.
or: ଦୟାକରି ନେଟୱର୍କ୍‌  ସଂଯୋଗ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ।

en: Please check the network proxy settings.
or: ଦୟାକରି ନେଟୱର୍କ ପ୍ରକ୍ସି ସଂରଚନା ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ।

en: Unable to sign in to the document service.
or: ଦଲିଲସର୍ଭିସରେ ସାଇନ ଇନ୍‌ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ।

en: Unable to locate this document.
or: ଏହି ଦଲିଲକୁ ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ।

en: Hmm, something is fishy (%d).
or: ଆଚ୍ଛା, କିଛି ଗୋଟିଏ ସନ୍ଦେହ ଜନକ ଅଛି (%d).

en: Oops! Unable to load “%s”
or: ଆହା! “%s” କୁ ଧାରଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: View
or: ଦୃଶ୍ଯ

en: No Documents Found
or: କୌଣସି ଦଲିଲ ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: You can add your online accounts in %s
or: ଆପଣ ନିଜର ଅନଲାଇନ୍‌ ଖାତାକୁ %s ରେ ଯୋଗ କରିପାରିବେ

en: Settings
or: ସଂରଚନା

en: Page %u of %u
or: ପୃଷ୍ଠା %u ର %u

en: Unable to load the document
or: ଦଲିଲକୁ ଧାରଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: LibreOffice is required to view this document
or: ଏହି ଦଲିଲକୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ LibreOffice ଆବଶ୍ୟକ

note: Translators: %s is the number of the page, already formatted * as a string, for example "Page 5".
en: Page %s
or: ପ୍ରୁଷ୍ଠା %s

en: No bookmarks
or: କୌଣସି ପୃଷ୍ଠା ସଂକେତ ନାହିଁ

en: Loading…
or: ଧାରଣ କରୁଅଛି...

en: Bookmarks
or: ପୃଷ୍ଠା ସଂକେତଗୁଡିକ

en: No table of contents
or: କୌଣସି ବିଷୟବସ୍ତୁ ସୂଚୀ ନାହିଁ

en: Contents
or: ସୂଚୀପତ୍ର

en: Search
or: ଖୋଜନ୍ତୁ

en: Back
or: ପଛ

en: View items as a list
or: ବସ୍ତୁଗୁଡ଼ିକୁ ତାଲିକା ଭାବରେ ଦେଖନ୍ତୁ

en: View items as a grid of icons
or: ବସ୍ତୁଗୁଡ଼ିକୁ ଚିତ୍ର ସଂକେତ ତାଲିକା ଭାବରେ ଦେଖନ୍ତୁ

en: Click on items to select them
or: ବାଛିବା ପାଇଁ ବସ୍ତୁଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

en: %d selected | %d selected
or[0]: %d ବଚ୍ଛିତ
or[1]: %d ବଚ୍ଛିତ

en: Cancel
or: ବାତିଲ

en: Select Items
or: ବସ୍ତୁ ବାଛନ୍ତୁ

en: A document manager application
or: ଦଲିଲ ପରିଚାଳକ ପ୍ରୟୋଗ

en: Selected item has been deleted | Selected items have been deleted
or[0]: ବଚ୍ଛିତ ବସ୍ତୁକୁ ଅପସାରଣ କରାଯାଇଛି
or[1]: ବଚ୍ଛିତ ବସ୍ତୁଗୁଡ଼ିକୁ ଅପସାରଣ କରାଯାଇଛି

en: Undo
or: ପଦକ୍ଷେପ ବାତିଲ

en: Printing “%s”: %s
or: “%s” ମୁଦ୍ରଣ କରୁଅଛି: %s

en: Your documents are being indexed
or: ଆପଣଙ୍କର ଦଲିଲଗୁଡ଼ିକରେ ଅନୁକ୍ରମଣିକା ଦିଆଯାଇଛି

en: Some documents might not be available during this process
or: ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ ସମୟରେ କିଛି ଦଲିଲ ହୁଏତଃ ଉପଲବ୍ଧ ହୋଇନପାରେ

en: Fetching documents from %s
or: %s ରୁ ଦଲିଲଗୁଡ଼ିକୁ ଆଣୁଅଛି

en: Fetching documents from online accounts
or: ଅନଲାଇନ୍‌ ଖାତାରୁ ଦଲିଲଗୁଡ଼ିକୁ ଆଣୁଅଛି

en: Password Required
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ଆବଶ୍ଯକ

en: _Unlock
or: ଖୋଲନ୍ତୁ (_U)

en: Document %s is locked and requires a password to be opened.
or: %s ଦଲିଲଟି ଲକ୍‌ ଅଛି ଏବଂ ଏହାକୁ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ଆବଶ୍ଯକ।

en: _Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂଙ୍କେତ (_P)

en: Running in presentation mode
or: ଉପସ୍ଥାପନ ଧାରାରେ ଚାଲୁଅଛି

en: Present On
or: ଉପସ୍ଥିତ

en: Bookmark this page
or: ଏହି ପୃଷ୍ଠାକୁ ଚିହ୍ନିତ କରନ୍ତୁ

en: Open with %s
or: %s ସହିତ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Find Previous
or: ପୂର୍ବବର୍ତ୍ତୀ ଉପସ୍ଥିତିକୁ ଖୋଜନ୍ତୁ

en: Find Next
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ ଉପସ୍ଥିତିକୁ ଖୋଜନ୍ତୁ

en: Properties
or: ଗୁଣଧର୍ମ

[ctx: Document Title]
en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

[ctx: Document Author]
en: Author
or: ଲେଖକ

en: Source
or: ଉତ୍ସ

en: Date Modified
or: ପରିବର୍ତ୍ତିତ ତାରିଖ

en: Date Created
or: ସୃଷ୍ଟିହୋଇଥିବା ତାରିଖ

[ctx: Document Type]
en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Fullscreen
or: ସମ୍ପୂର୍ଣ ପରଦା

en: Help
or: ସହାୟତା

en: About
or: ବିବରଣୀ

en: Quit
or: ବିଦାୟ ନିଅନ୍ତୁ

en: _Copy
or: ନକଲ କରନ୍ତୁ (_C)

en: Open
or: ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Print…
or: ମୂଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ…

en: Present
or: ଉପସ୍ଥିତ

en: Zoom In
or: ବଡ଼ କରନ୍ତୁ

en: Zoom Out
or: ସାନ କରନ୍ତୁ

en: Rotate ↶
or: ଘୁରାଅ ↶

en: Rotate ↷
or: ଘୁରାଅ ↷

en: Select All
or: ସବୁକିଛି ଚୟନ କରନ୍ତୁ

en: Select None
or: କାହାକୁ ବାଛନ୍ତୁ ନାହିଁ

en: Category
or: ବିଭାଗ

en: All
or: ସମସ୍ତ

en: Favorites
or: ମନପସନ୍ଦଗୁଡ଼ିକ

en: Shared with you
or: ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ସହଭାଗ କରନ୍ତୁ

[ctx: Search Filter]
en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Collections
or: ସଂଗ୍ରହ

en: PDF Documents
or: PDF ଦଲିଲ

en: Presentations
or: ଉପସ୍ଥାପନାଗୁଡିକ

en: Spreadsheets
or: ସ୍ପ୍ରେଡସିଟଗୁଡିକ

en: Text Documents
or: ଟେକ୍ସଟ ଦଲିଲଗୁଡିକ

en: Match
or: ମେଳକ

[ctx: Search Filter]
en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

[ctx: Search Filter]
en: Author
or: ଲେଖକ

en: Sources
or: ଉତ୍ସ

en: You don't have any collections yet. Enter a new collection name above.
or: ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ସଂଗ୍ରହ ନାହିଁ। ଉପରେ ନୂତନ ଏକ ସଂଗ୍ରହ ନାମ ଲେଖନ୍ତୁ।

en: Create new collection
or: ନୂତନ ସଂଗ୍ରହ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ

[ctx: Dialog Title]
en: Collections
or: ସଂଗ୍ରହ

en: Print
or: ମୂଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Share
or: ସହଭାଗ

en: Add to Collection
or: ସଂଗ୍ରହରେ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Sharing Settings
or: ସହଭାଗ ସେଟିଙ୍ଗଗୁଡିକ

en: Done
or: ସମ୍ପନ୍ନ

en: Document permissions
or: ଦଲିଲ ଅନୁମତି

en: Change
or: ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ

en: Private
or: ବ୍ଯକ୍ତିଗତ

en: Public
or: ସାର୍ବଜନୀକ

en: Everyone can edit
or: ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି ସମ୍ପାଦନ କରିପାରିବେ

en: Add people
or: ବ୍ୟକ୍ତି ଯୋଗକରନ୍ତୁ

en: Enter an email address
or: ଇମେଲ ଠିକଣା ଭରଣ କରନ୍ତୁ

en: Can edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରିପାରିବେ

en: Can view
or: ଦେଖିପାରିବେ

en: Add
or: ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Everyone can read
or: ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି ପଢ଼ିପାରିବେ

en: Save
or: ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Owner
or: ମାଲିକ

en: You can ask %s for access
or: ପ୍ରବେଶାନୁମତି ପାଇଁ %s କୁ ପଚାରନ୍ତୁ

en: The document was not updated
or: ଦଲିଲ ଅଦ୍ୟତିତ ହୋଇନାହିଁ

en: Untitled Document
or: ଶୀର୍ଷକ ହୀନ ଦଲିଲ

en: Unable to fetch the list of documents
or: ଦଲିଲଗୁଡ଼ିକର ତାଲିକାକୁ ଆଣିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Load More
or: ଅଧିକ ଧାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Yesterday
or: ଗତକାଲି

en: %d day ago | %d days ago
or[0]: %d ଦିନ ପୂର୍ବେ
or[1]: %d ଦିନ ପୂର୍ବେ

en: Last week
or: ଗତ ସପ୍ତାହ

en: %d week ago | %d weeks ago
or[0]: %d ସପ୍ତାହ ପୂର୍ବେ
or[1]: %d ସପ୍ତାହ ପୂର୍ବେ

en: Last month
or: ଗତ ମାସ

en: %d month ago | %d months ago
or[0]: %d ମାସ ପୂର୍ବେ
or[1]: %d ମାସ ପୂର୍ବେ

en: Last year
or: ଗତ ବର୍ଷ

en: %d year ago | %d years ago
or[0]: %d ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ
or[1]: %d ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ
