gnome-boxes gnome-3-26 - en to af translation catalogue (281 entries)

en: GNOME Boxes
af: GNOME Bokse

en: Simple remote and virtual machines
af: Eenvoudige afgeleë en virtuele rekenaars

en: A simple GNOME 3 application to access remote or virtual systems. Unlike some other virtual machine management software, Boxes is targeted towards typical desktop end-users. For this reason, Boxes will not provide many advanced options to tweak virtual machines. Instead Boxes will focus on getting things working out of the box with very little input from user.
af: 'n Eenvoudige GNOME 3 toepassing om toegang tot afgeleë of virtuele rekenaars te kry. In teenstelling met meeste ander virtuele bestuur sagteware, is Bokse gerig op die tipiese eindpuntgebruiker. Om hierdie rede sal Bokse nie baie gevorderde opsies bied om virtuele rekenaars aan te pas nie, maar sal eerder fokus op dinge wat uit die boks werk.

en: You want to install Boxes if you just want a very safe and easy way to try out new operating systems or new (potentially unstable) versions of your favorite operating system(s), or need to connect to a remote machine (for example, in your office).
af: U sal Bokse wil installeer indien u 'n baie veilige en maklike omgewing benodig om nuwe of moontlik onstabiele weergawes van u gunsteling bedryfstelsel(s) te toets, of om na 'n afgeleë rekenaar te koppel (byvoorbeeld in u kantoor).

en: The GNOME Project
af: Die GNOME-projek

en: Boxes
af: Bokse

en: Virtual machine viewer/manager
af: Virtuele rekenaar bestuurder

en: View and use virtual machines
af: Vertoon en gebruik virtuele rekenaars

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: virtual machine;vm;vnc;rdp;
af: virtuele;rekenaar;vr;vnc;rdp;

en: Collections
af: Versamelings

en: The list of boxes collections
af: Die lys van boks versamelings

en: [ 'Work', 'Research', 'Gaming' ]
af: [ 'Werk', 'Navorsing', 'Speel' ]

en: Screenshot interval
af: Skermskoot interval

en: The interval in seconds between screenshot updates
af: Die interval in sekondes tussen skermskoot bywerkings

en: Window size
af: Venstergrootte

en: Window size (width and height)
af: Venstergrootte (wydte en hoogte)

en: Window position
af: Vensterposisie

en: Window position (x and y)
af: Vensterposisie (x en y)

en: Window maximized
af: Venster gemaksimeer

en: Window maximized state
af: Venster gemaksimeer staat

en: First run
af: Eerste loop

en: Whether Boxes is running for the first time
af: Of Bokse vir die eerste keer loop

en: Shared folders
af: Gedeelde gidse

en: Variant array of shared folders’ names and path mapping
af: Variant skikking van gedeelde lêers name en gidskaarte

en: _Username
af: _Gebruikernaam

en: _Password
af: _Wagwoord

en: Sign In
af: Meld aan

note: Translators: this is a switch to show all boxes in main view.
en: All
af: Almal

note: Translators: this is a switch to show only local boxes in main view.
en: Local
af: Plaaslik

note: Translators: this is a switch to show only remote boxes in main view.
en: Remote
af: Afgeleë

en: _New
af: _Nuwe

en: Back
af: Terug

en: Application Menu
af: Toepassings kieslys

en: Select Items
af: Gekose items

en: List view
af: Lys oorsig

en: Grid view
af: Rooster oorsig

en: Search
af: Soek

en: Ready to Receive File
af: Gereed om lêer te ontvang

en: You will find your file in the Downloads directory.
af: U sal die lêer in die aflaai-gids vind.

en: Actions
af: Aksies

en: Keyboard shortcuts
af: Sleutelbordkortpaaie

en: Fullscreen
af: Volskerm

en: State of the art virtualization
af: Baanbreker virtualisasie

en: Boxes can be virtual or remote machines.
af: Bokse kan plaaslike of afgeleë rekenaars wees.

en: Just hit the <b>New</b> button to create your first one.
af: Klik die <b>Nuwe</b> knoppie om jou eerste een te skep.

[ctx: shortcut window]
en: Overview
af: Oorsig

[ctx: shortcut window]
en: Help
af: Hulp

[ctx: shortcut window]
en: Create a new box
af: Skep 'n nuwe boks

[ctx: shortcut window]
en: Search
af: Soek

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
af: Sleutelbordkortpaaie

[ctx: shortcut window]
en: Close Window/Quit Boxes
af: Sluit venster/bokse

[ctx: shortcut window]
en: Box Creation and Properties
af: Boks skepper en eienskappe

[ctx: shortcut window]
en: Switch to the next page
af: Blaai na volgende bladsy

[ctx: shortcut window]
en: Switch to the previous page
af: Blaai na vorige bladsy

[ctx: shortcut window]
en: Box Display
af: Vertoon bokse

[ctx: shortcut window]
en: Grab/Ungrab keyboard
af: Gryp/Los sleutelbord

[ctx: shortcut window]
en: Back to overview
af: Terug na oorsig

[ctx: shortcut window]
en: Fullscreen/Restore from fullscreen
af: Volskerm/Herstel van volskerm

en: Keyboard Shortcuts
af: Sleutelbordkortpaaie

en: Help
af: Hulp

en: About Boxes
af: Aangaande Bokse

en: Troubleshooting Log
af: Ontfoutings joernaallêer

en: _Copy to Clipboard
af: _Kopieer na knipbord

en: Select a device or ISO file
af: Kies 'n toestel of 'n ISO lêer

en: _Cancel
af: _Kanselleer

en: _Favorite
af: _Gunsteling

en: P_ause
af: _Stop

en: _Delete
af: _Skrap

en: Select All
af: Kies almal

en: Select Running
af: Kies lopende

en: Select None
af: Kies geen

en: Local Folder
af: Plaaslike gids

en: Name
af: Naam

en: Select Shared Folder
af: Kies gedeelde lêer

en: Cancel
af: Kanselleer

en: Save
af: Stoor

en: Revert to this state
af: Rol terug na die staat

en: Rename
af: Hernoem

note: Delete
en: Delete
af: Skrap

en: Done
af: Klaar

en: Oops, something went wrong
af: Oeps, iets het verkeerd geloop

en: Boxes cannot access the virtualization backend.
af: Bokse het nie toegang tot die virtualisasie-agtergrondprogram nie.

en: Choose express install to automatically preconfigure the box with optimal settings.
af: Kies vinnige installasie om die boks outomaties op te stel met optimale instellings.

note: Translators: 'Express Install' means that the new box installation will be fully automated, the user won't be asked anything while it's performed.
en: Express Install
af: Vinnige installasie

en: Username
af: Gebruikernaam

en: Password
af: Wagwoord

en: _Add Password
af: _Voeg wagwoord by

en: Product Key
af: Aktiveringskode

en: Unknown media
af: Onbekende media

en: Show more…
af: Wys meer…

en: No operating systems found
af: Geen bedryfstelsels gevind nie

en: Try a different search
af: Probeer 'n ander soekterm

en: Insert operating system installation media or select a source below
af: Voer die bedryfstelsel installasie media in of kies 'n bron hieronder

en: Download an OS
af: Laai 'n bedryfstelsel af

en: Operating system will be downloaded and installed in a virtual machine.
af: Bedryfstelsel sal afgelaai word en op 'n virtuele rekenaar geïnstalleer word.

en: Connect to a remote box
af: Koppel aan 'n afgeleë boks

en: Connect using RDP, SPICE, SSH, or VNC.
af: Koppel met RDP, SPICE, SSH, of VNC.

en: Connect to oVirt or Libvirt brokers.
af: Koppel aan oVirt of Libvirt makelaars.

en: Select a file
af: Kies 'n lêer

en: Select a bootable image file to install in a virtual machine.
af: Kies 'n laaibare beeldlêer om op 'n virtuele masjien te installeer.

en: Any trademarks shown above are used merely for identification of software products you have already obtained and are the property of their respective owners.
af: Enige handelsname vertoon dien slegs as identifikasie vir sagteware wat u klaar besit, en is die eiendom van hul onderskeie eienaars.

en: Enter an address to connect to. Addresses can begin with spice://, rdp://, ssh:// or vnc://.
af: Sleutel 'n adres in om aan te koppel. Adresse kan begin met spice://, rdp://, ssh:// or vnc://.

en: Create a Box
af: Skep 'n boks

en: C_reate
af: _Skep

en: C_ontinue
af: _Gaan voort

en: Customize Resources
af: Verpersoonlik hulpbronne

en: Search for an OS or enter a download link…
af: Soek vir 'n bedryfstelsel of sleutel 'n skakel in…

en: Preparing to create new box
af: Berei tans voor om 'n nuwe boks te skep

en: Virtualization extensions are unavailable on your system.
    Check your BIOS settings to enable them.
af: Virtualisasie uitbreidings is nie op u stelsel beskikbaar nie.
    Gaan u BIOS-instellings na om dit te aktiveer.

en: Each box can be a virtual machine that runs on this computer, or a connection to an existing remote machine
af: Elke boks kan 'n virtuele masjien op die rekenaar, of 'n konneksie aan 'n afgeleë masjien wees

note: Translators: Accessibility name for context menu with box-related actions (e.g Pause, Delete etc)
en: Box actions
af: Boks aksies

note: Open in new Window
en: Open in New Window
af: Open in nuwe venster

note: Send files
en: Send File…
af: Stuur 'n lêer…

note: Take Screenshot
en: Take Screenshot
af: Neem 'n skermskoot

note: Favorite
en: Remove from Favorites
af: Verwyder uit gunstelinge

en: Add to Favorites
af: Voeg by gunstelinge

en: Force Shutdown
af: Dwing afsluit

note: Clone
en: Clone
af: Kloon

en: Restart
af: Herbegin

note: Properties (in separate section)
en: Properties
af: Eienskappe

note: Translators: %s => the timestamp of when the screenshot was taken.
en: Screenshot from %s
af: Skermskoot van %s

en: A simple GNOME 3 application to access remote or virtual systems
af: 'n Eenvoudige GNOME 3 toepassing om toegang tot afgeleë of virtuele rekenaars te kry

en: Display version number
af: Wys weergawenommer

en: Open in full screen
af: Open in volskerm modus

en: Check virtualization capabilities
af: Toets virtualisasie vermoëns

en: Open box with UUID
af: Open boks met UUID

en: Search term
af: Soekterm

note: A 'broker' is a virtual-machine manager (local or remote). Currently libvirt and ovirt are supported.
en: URL to display, broker or installer media
af: URL om te vertoon, makelaar of installasie media

en: — A simple application to access remote or virtual machines
af: — 'n Eenvoudige toepassing om toegang tot afgeleë of virtuele rekenaars te kry

en: Too many command line arguments specified.
af: Te veel bevellyn argumente gespesifiseer.

en: Box “%s” installed and ready to use
af: Boks “%s” is geïnstalleer en reg om te gebruik

en: Box “%s” has been deleted
af: Boks “%s” is verwyder

en: %u box has been deleted | %u boxes have been deleted
af[0]: %u boks is verwyder
af[1]: %u bokse is verwyder

en: _Undo
af: _Ontdoen

en: Boxes is doing something
af: Bokse doen iets

en: Select files to transfer
af: Kies lêers om oor te dra

en: Press (left) Ctrl+Alt to ungrab
af: Druk (links) Ctrl+Alt om vry te laat

en: Press & release (left) Ctrl+Alt to ungrab keyboard.
af: Druk en los (linker) Ctrl+Alt om die sleutelbord vry te laat.

en: Exit fullscreen
af: Verlaat volskermmodus

en: New and Recent
af: Nuut en onlangs

en: Unsupported disk image format.
af: Nie-ondersteunde skyf formaat.

en: System
af: Stelsel

note: Translators: This is memory or disk size. E.g. "2 GB (1 GB used)".
en: %s <span color="grey">(%s used)</span>
af: %s <span color="grey">(%s gebruik)</span>

note: Translators: This is memory or disk size. E.g. "1 GB (recommended)".
en: %s (recommended)
af: %s (voorgestel)

note: Translators: Accessibility name for context menu with a set of keyboard combos (that would normally be intercepted by host/client, to send to the box.
en: Send key combinations
af: Stuur sleutel kombinasies

en: _Name
af: _Naam

en: IP Address
af: IP-adres

en: Broker
af: Makelaar

note: Translators: This is the protocal being used to connect to the display/desktop, e.g Spice, VNC, etc.
en: Display Protocol
af: Vertoon protokol

note: Translators: This is the URL to connect to the display/desktop. e.g spice://somehost:5051.
en: Display URL
af: Vertoon URL

note: Translators: empty is listed as the filename for a non-mounted CD
en: empty
af: leeg

note: Translators: This is the text on the button to select an iso for the cd
en: _Select
af: _Kies

note: Translators: Remove is the label on the button to remove an iso from a cdrom drive
en: _Remove
af: _Skrap

note: Translators: First “%s” is filename of ISO or CD/DVD device that user selected and Second “%s” is name of the box.
en: Insertion of “%s” as a CD/DVD into “%s” failed
af: Die invoeging van “%s” as 'n CD/DVD in “%s” het misluk

note: Translators: “%s” here is name of the box.
en: Removal of CD/DVD from “%s” failed
af: Die verwydering van die CD/DVD van “%s” het misluk

en: CPU
af: SVE

note: I/O 100 MiB/s
en: I/O
af: T/A

note: Network 1 MiB/s
en: Network
af: Netwerk

en: _Restart
af: _Herbegin

en: _Force Shutdown
af: _Dwing afsluit

en: _Troubleshooting Log
af: _Ontfoutings joernaallêer

en: _Memory:
af: _Geheue:

en: <span color="grey">Maximum Disk Size</span>		 %s <span color="grey">(%s used)</span>
af: <span color="grey">Maksimum skyf grootte</span>		 %s <span color="grey">>(%s gebruik)</span>

en: There is not enough space on your machine to increase the maximum disk size.
af: Daar is nie genoeg spasie op u rekenaar om die maksimum skyf spasie te vergroot nie.

en: Maximum _Disk Size:
af: Maksimum _skyf grootte:

note: qemu-img doesn't support resizing disk image with snapshots: https://bugs.launchpad.net/qemu/+bug/1563931
en: Storage resize requires deleting associated snapshot. | Storage resize requires deleting %llu associated snapshots.
af[0]: Verandering van die skyf spasie vereis die verwydering van geassosieerde momentopname.
af[1]: Verandering van die skyf spasie vereis die verwydering van %llu geassosieerde momentopnames.

en: _Run in background
af: _Loop in die agtergrond

en: “%s” will not be paused automatically.
af: “%s” sal nie outomaties laat wag word nie.

en: “%s” will be paused automatically to save resources.
af: “%s” sal outomaties laat wag word om hulpbronne te spaar.

note: Translators: The %s will be expanded with the name of the vm
en: Restoring %s from disk
af: Herstel tans %s van skyf

note: Translators: The %s will be expanded with the name of the vm
en: Starting %s
af: Begin tans %s

en: Restart of “%s” is taking too long. Force it to shutdown?
af: Die herbegin van “%s” neem te lank. Dwing dit om af te sluit?

en: _Shutdown
af: _Afsluit

en: Cloning “%s”…
af: Kloon tans “%s”…

en: Installing…
af: Installeer tans…

note: Translators: We show 'Live' tag next or below the name of live OS media or box based on such media. http://en.wikipedia.org/wiki/Live_CD
en: Live
af: Lewendig

en: Setting up clone…
af: Stel tans kloon op…

en: Importing…
af: Voer tans in…

en: host: %s
af: gasheer: %s

en: _Import “%s” from system broker
af: _Trek “%s” vanaf stelsel makelaar in

note: Translators: %u here is the number of boxes available for import
en: _Import %u box from system broker | _Import %u boxes from system broker
af[0]: _Trek %u boks vanaf stelsel makelaar in
af[1]: _Trek %u bokse vanaf stelsel makelaar in

en: Will import “%s” from system broker
af: Sal “%s” vanaf stelsel makelaar intrek

note: Translators: %u here is the number of boxes available for import
en: Will import %u box from system broker | Will import %u boxes from system broker
af[0]: Sal %u boks vanaf stelsel makelaar intrek
af[1]: Sal %u bokse vanaf stelsel makelaar intrek

en: No boxes to import
af: Geen bokse om in te trek nie

en: Failed to find suitable disk to import for box “%s”
af: Kon nie 'n geskikte skyf vind om vir “%s” boks in te trek nie

en: Connected
af: Gekoppel

en: Disconnected
af: Ontkoppel

en: Running
af: Loop tans

en: Paused
af: Wag

en: Powered Off
af: Afgeskakel

note: Translators: The %s will be expanded with the name of the vm
en: Connecting to %s
af: Koppel aan %s

en: Connection to “%s” failed
af: Koppeling aan “%s” het misluk

en: Machine is under construction
af: Die masjien is onder konstruksie

en: Saving…
af: Stoor…

en: “%s” could not be restored from disk
    Try without saved state?
af: “%s” kon nie van skyf herstel word nie
    Probeer weer sonder die gestoorde staat?

en: Failed to start “%s”
af: Kon nie “%s” begin nie

note: Translators: %s => name of launched box
en: “%s” requires authentication
af: “%s” nodig verifikasie

note: FIXME: add proper UI & docs
en: • The CPU is capable of virtualization: %s
af: • Die SVE is tot virtualisering in staat: %s

en: • The KVM module is loaded: %s
af: • Die KVM module is gelaai: %s

en: • Libvirt KVM guest available: %s
af: • Die Libvirt KVM gas is beskikbaar: %s

en: • Boxes storage pool available: %s
af: • Bokse bergingslokaal is beskikbaar: %s

en: • The SELinux context is default: %s
af: • Die SELinux konteks is verstek: %s

en: Report bugs to <%s>.
af: Rapporteer foute na <%s>.

en: %s home page: <%s>.
af: %s tuisblad: <%s>.

en: No such file %s
af: Lêer %s bestaan nie

en: Sign In to %s
af: Teken in op %s

en: Not connected to %s
af: Nie aan %s gekoppel nie

en: Connection to oVirt broker failed
af: Koppeling aan oVirt makelaar het misluk

en: Protocol
af: Protokol

en: General
af: Algemeen

en: Devices & Shares
af: Toestelle en gedeelde lêers

en: Snapshots
af: Momentopnames

en: Changes require restart of “%s”.
af: Veranderinge benodig dat “%s” herbegin word.

en: Pausing “%s” failed
af: Die stop van “%s” het misluk

[ctx: 0 items selected]
note: Translators: This is a button to open box(es) in new window(s)
en: _Open in new window
af: _Open in 'n nuwe venster

en: _Open in new window | _Open in %u new windows
af[0]: _Open in 'n nuwe venster
af[1]: _Open in %u nuwe vensters

note: This goes with the "Click on items to select them" string and is about selection of items (boxes) when the main collection view is in selection mode.
en: %u selected | %u selected
af[0]: %u geselekteer
af[1]: %u geselekteer

en: (Click on items to select them)
af: (klik op items om hulle te selekteer)

en: Reverting to %s…
af: Keer terug na %s…

en: Failed to apply snapshot
af: Kon nie momentopname toepas nie

en: Snapshot “%s” deleted.
af: Momentopname “%s” verwyder.

en: No snapshots created yet. Create one using the button below.
af: Geen momentopnames geskep nie. Maak een deur die onderste knoppie te gebruik.

en: Creating new snapshot…
af: Skep tans momentopname…

en: Failed to create snapshot of %s
af: Kon nie momentopname van %s skep nie

note: Translators: "Unknown" is a placeholder for a box name when it could not be determined
en: Unknown
af: Onbekend

en: Redirection of USB device “%s” for “%s” failed
af: Herleiding van USB toestel “%s” na “%s” het misluk

en: Share Clipboard
af: Deel knipbord

en: SPICE guest tools are not installed. These tools improve user experience and enable host and box interactions, such as copy&amp;paste. Please visit <a href="http://www.spice-space.org/download.html">http://www.spice-space.org/download.html</a> to download and install these tools from within the box.
af: SPICE gas gereedskap is nie geïnstalleer nie. Die gereedskap verbeter die gebruikersondervinding en laat gas tot gasheer interaksies soos kopieer&amp;plak toe. Besoek <a href="http://www.spice-space.org/download.html">http://www.spice-space.org/aflaai.html</a> om die gereedskap binne 'n boks af te laai en te installeer.

en: USB devices
af: USB toestelle

en: Folder Shares
af: Gedeelde leërs

en: Invalid URL
af: Ongeldige URL

en: The port must be specified once
af: Die poort moet ten minste een keer gespesifiseer word

en: Missing port in Spice URL
af: Ontbrekende poort in Spice URL

note: Translators: "%s" is a file name.
en: Copying “%s” to “Downloads”
af: Kopieer tans "%s" na aflaai-gids

note: An error occurred when trying to setup unattended installation, but it's likely that a non-unattended installation will work. When this happens, just disable unattended installs, and let the caller decide if it wants to retry a non-automatic install or to just abort the box creation..
en: An error occurred during installation preparation. Express Install disabled.
af: 'n Fout het gedurende installasie voorbereiding voorgekom. Vinnige Installasie is gedeaktiveer.

en: Downloading device drivers…
af: Laai tans toestel drywers af…

en: no password
af: geen wagwoord

en: Express installation of %s requires an internet connection.
af: Die vinnige installasie van %s benodig 'n internet konneksie.

en: GNOME Boxes credentials for “%s”
af: GNOME Bokse sekuriteitsinligting vir “%s”

en: Your SELinux context looks incorrect, you can try to fix it by running:
    %s
af: Die SELinux konteks lyk verkeerd, u kan dit regmaak deur die volgende bevel uit te voer:
    %s

en: SELinux not installed?
af: Is SELinux geïnstalleer?

en: Could not get “gnome-boxes” storage pool information from libvirt. Make sure “virsh -c qemu:///session pool-dumpxml gnome-boxes” is working.
af: Kon nie "gnome-bokse" bergingslokaal inligting van libvirt kry nie. Maak seker dat “virsh -c qemu:///session pool-dumpxml gnome-bokse” werk.

en: %s is known to libvirt as GNOME Boxes’s storage pool but this directory does not exist
af: %s is as GNOME bokse se bergingslokaal aan libvirt bekend maar die gids bestaan nie

en: %s is known to libvirt as GNOME Boxes’s storage pool but is not a directory
af: %s is as GNOME bokse se bergingslokaal aan libvirt bekend maar dit is nie 'n gids nie

en: %s is known to libvirt as GNOME Boxes’s storage pool but is not user-readable/writable
af: %s is as GNOME bokse se bergingslokaal aan libvirt bekend maar die gebruiker kan dit nie lees/skryf nie

en: yes
af: ja

en: no
af: nee

note: No guest caps or none compatible FIXME: Better error messsage than this please?
en: Incapable host system
af: Ongeskikte gasheerstelsel

en: Live box “%s” has been deleted automatically.
af: Lewendige boks “%s” is outomaties verwyder.

en: Box import from file “%s” failed.
af: Die boks intrek vanaf “%s” lêer het misluk.

en: 32-bit x86 system
af: 32-bis x86 stelsel

en: 64-bit x86 system
af: 64-bis x86 stelsel

note: Translator comment: %s is name of vendor here (e.g Canonical Ltd or Red Hat Inc)
en:  from %s
af:  van %s

en: Source Selection
af: Bron seleksie

en: Box Preparation
af: Boks voorbereiding

en: Box Setup
af: Boksopstelling

en: Review
af: Hersien

en: Box creation failed
af: Skepping van boks het misluk

en: Connect to a Box
af: Koppel aan 'n Boks

en: Empty location
af: Leë ligging

en: Unsupported file
af: Lêer word nie ondersteun nie

en: Invalid file
af: Ongeldige lêer

note: accept any vnc:// uri accept any ssh:// uri accept any rdp:// uri
en: Boxes was compiled without RDP support
af: Bokse was saamgestel sonder RDP-ondersteuning

en: Unsupported protocol “%s”
af: Protokol “%s” word nie ondersteun nie

en: Unknown installer media
af: Onbekende installasiemedia

note: Translators: Analyzing installer media
en: Analyzing…
af: Analiseer tans…

en: Failed to analyze installer media. Corrupted or incomplete media?
af: Kon nie die installasie media ontleed nie. Korrupte of onvolledige media?

note: We did this, so ignore!
en: Box setup failed
af: Boks opstelling het misluk

en: Boxes will create a new box with the following properties:
af: Bokse sal 'n nuwe boks met die volgende besonderhede skep:

en: Type
af: Soort

en: Host
af: Gasheer

en: Port
af: Poort

en: TLS Port
af: TLS Poort

en: Will add boxes for all systems available from this account:
af: Sal bokse byvoeg vir alle stelsels beskikbaar vanaf hierdie rekening:

en: Memory
af: Geheue

en: Disk
af: Skyf

note: Translators: This is disk size. E.g "1 GB maximum".
en: %s maximum
af: %s maksimum

en: Downloading media…
af: Laai tans media af…

en: Downloading media
af: Laai tans media af

en: Download failed.
af: Aflaai het misluk.

en: C_ustomize…
af: _Pasmaak…
