gnome-boxes master - en to et translation catalogue (177 entries)

en: Virtual machine viewer/manager
et: Virtuaalmasinate kuvaja/haldur

en: View and use virtual machines
et: Virtuaalmasinate vaatamine ja kasutamine

en: virtual machine;vm;
et: virtuaalmasin;vm;

en: Collections
et: Kollektsioonid

en: The list of boxes collections
et: Masinakogude loetelu

en: Screenshot interval
et: Ekraanipiltide intervall

en: The interval in seconds between screenshot updates
et: Ajavahemik sekundites ekraanipildi uuendamiste vahel

en: Animation duration
et: Animatsiooni kestus

en: The time it takes for transitions and animation, in ms.
et: Kui kaua aega võtavad üleminekuefektid ja animatsioonid, millisekundites.

en: Window size
et: Akna suurus

en: Window size (width and height)
et: Akna suurus (laius ja kõrgus)

en: Window position
et: Akna asukoht

en: Window position (x and y)
et: Akna asukoht (x ja y)

en: Window maximized
et: Aken maksimeeritud

en: Window maximized state
et: Akna maksimeeritud olek

en: A simple GNOME 3 application to access remote or virtual systems. Unlike some other virtual machine management software, Boxes is targeted towards typical desktop end-users. For this reason, Boxes will not provide many advanced options to tweak virtual machines. Instead Boxes will focus on getting things working out of the box with very little input from user.
et: Lihtne GNOME 3 rakendus kaug- või virtuaalmasinate kasutamiseks. Erinevalt teistest virtuaalmasinate halduse rakendustest on Boxes suunatud tavalisele arvutikasutajale. Sel põhjusel ei paku Boxes väga paljusid täpsemaid võimalusi virtuaalmasinate kohandamiseks. Selle asemel püüab Boxes võimalikult väikese kasutajapoolse sekkumisega kõik lihtsalt toimima panna.

en: You want to install Boxes if you just want a very safe and easy way to try out new operating systems or new (potentially unstable) versions of your favorite operating system(s), or need to connect to a remote machine (for example, in your office).
et: Sa vajad Boxes programmi, kui tahad väga turvalisel ja lihtsal viisil proovida uusi operatsioonisüsteeme või uusi (potentsiaalselt ebastabiilseid) versioone oma lemmikoperatsioonisüsteemidest või ühenduda kaugmasinasse (asub näiteks kontoris).

en: A simple GNOME 3 application to access remote or virtual systems
et: Lihtne GNOME 3 rakendus kaug- või virtuaalsüsteemidele ligipääsuks

en: New
et: Uus

en: Help
et: Abi

en: About Boxes
et: Boxes'ist lähemalt

en: Quit
et: Lõpeta

en: Display version number
et: Versiooninumbri kuvamine

en: Open in full screen
et: Avatakse täisekraanil

en: Check virtualization capabilities
et: Virtualiseerimise võimekuse kontrollimine

en: Open box with UUID
et: Ava masin UUID-ga

en: Search term
et: Otsingutermin

note: A 'broker' is a virtual-machine manager (could be local or remote). Currently libvirt is the only one supported.
en: URI to display, broker or installer media
et: Kuvamise URI, vahendaja või paigaldusmeedia

en: - A simple application to access remote or virtual machines
et: - Lihtne rakendus ligipääsuks kaug- või virtuaalmasinatele

en: Too many command line arguments specified.
et: Määratud on liiga palju käsurea argumente.

en: Box '%s' has been deleted
et: Masin '%s' kustutati

en: %u box has been deleted | %u boxes have been deleted
et[0]: %u masin kustutati
et[1]: %u masinat kustutati

en: '%s' could not be restored from disk
    Try without saved state?
et: Masinat '%s' pole võimalik kettalt taastada
    Kas proovida ilma salvestatud olekuta?

en: Restart
et: Taaskäivita

en: Connection to '%s' failed
et: Ühendus '%s'-ga nurjus

en: New and Recent
et: Uued ja hiljutised

en: (press Ctrl+Alt keys to ungrab)
et: (vabastamiseks vajuta Ctrl+Alt)

en: No boxes found
et: Ühtegi masinat ei leitud

en: Create one using the button on the top left.
et: Loo uus masin kasutades nuppu üleval vasakul.

en: Unsupported disk image format.
et: Kettatõmmise vorming pole toetatud.

en: System
et: Süsteem

en: Name
et: Nimi

en: Virtualizer
et: Virtualiseerija

en: Troubleshooting log
et: Probleemilahenduse logi

en: _Save
et: _Salvesta

en: Copy to clipboard
et: Lõikepuhvrisse kopeerimine

en: _Close
et: _Sulge

en: Save log
et: Salvesta logi

en: Error saving: %s
et: Viga salvestamisel: %s

en: Protocol
et: Protokoll

en: Add support to guest
et: Külalise jaoks toe lisamine

en: USB device support
et: USB-seadmete tugi

en: Smartcard support
et: Smartcardi tugi (ID-kaart)

note: Translators: empty is listed as the filename for a non-mounted CD
en: empty
et: tühi

note: Translators: This is the text on the button to select an iso for the cd
en: Select
et: Vali

note: Translators: Remove is the label on the button to remove an iso from a cdrom drive
en: Remove
et: Eemalda

en: Select a device or ISO file
et: Seadme või ISO faili valimine

en: _Cancel
et: _Loobu

en: _Open
et: _Ava

note: Translators: First '%s' is filename of ISO or CD/DVD device that user selected and Second '%s' is name of the box.
en: Insertion of '%s' as a CD/DVD into '%s' failed
et: CD/DVD '%s' sisestamine masinasse '%s' nurjus

note: Translators: '%s' here is name of the box.
en: Removal of CD/DVD from '%s' failed
et: CD/DVD eemaldamine masinast '%s' nurjus

en: Memory
et: Mälu

en: Changes require restart of '%s'. Attempt restart?
et: Muudatused nõuavad '%s' taaskäivitust. Kas taaskäivitada?

en: _Yes
et: _Jah

en: Restart of '%s' is taking too long. Force it to shutdown?
et: '%s' taaskäivituseks kulub liiga palju aega. Kas sundida see jõuga lõpetama?

en: Maximum Disk Size
et: Maksimaalne ketta suurus

en: When you force shutdown, the box may lose data.
et: Kui sa sunnid jõuga väljalülitamise, võib masin kaotada andmeid.

note: Translators: The %s will be expanded with the name of the vm
en: Restoring %s from disk
et: %s taastamine kettalt

note: Translators: The %s will be expanded with the name of the vm
en: Starting %s
et: %s käivitamine

note: Translators: The %s will be expanded with the name of the vm
en: Connecting to %s
et: Ühendumine masinaga %s

note: Translators: The %s will be expanded with the name of the vm
en: Enter password for %s
et: Sisesta %s parool

en: Saving...
et: Salvestamine...

note: 3rd row
en: Password
et: Parool

note: FIXME: add proper UI & docs
en: • The CPU is capable of virtualization: %s
et: • CPU-l on virtualiseerimise võimalus: %s

en: • The KVM module is loaded: %s
et: • KVM moodul on laaditud: %s

en: • Libvirt KVM guest available: %s
et: • Libvirt KVM guest on saadaval: %s

en: • Boxes storage pool available: %s
et: • Boxes andmetsoon on saadaval: %s

en: • The SELinux context is default: %s
et: • SELinux kontekst on vaikimisi: %s

en: Report bugs to <%s>.
et: Vigadest raporteeri aadressil <%s>.

en: %s home page: <%s>.
et: %s koduleht: <%s>.

en: No such file %s
et: Pole faili %s

en: Not connected to %s
et: Pole ühendatud masinaga %s

en: Sign In
et: Logi sisse

en: Sign In to %s
et: Logi sisse masinasse %s

en: _Username
et: _Kasutajanimi

en: _Password
et: _Parool

en: Connection to oVirt broker failed
et: Ühendus oVirt broker'iga nurjus

note: Translators: The %s will be replaced with the name of the VM
en: %s - Properties
et: %s - omadused

en: Login
et: Sisselogimine

en: Display
et: Kuva

en: Devices
et: Seadmed

en: Some changes may take effect only after reboot
et: Mõned muudatused jõustuvad alles pärast taaskäivitamist

en: Net:
et: Võrk:

en: Force Shutdown
et: Jõuga sulgemine

en: P_ause
et: _Paus

en: Pausing '%s' failed
et: '%s' pausimine nurjus

en: _Delete
et: _Kustuta

en: _Properties
et: _Omadused

note: Translators: "Unknown" is a placeholder for a box name when it could not be determined
en: Unknown
et: Tundmatu

en: Automatic redirection of USB device '%s' for '%s' failed
et: USB seadme '%s' automaatne edasisuunamine '%s' jaoks nurjus

en: Redirection of USB device '%s' for '%s' failed
et: USB seadme '%s' edasisuunamine '%s' jaoks nurjus

en: Share clipboard
et: Lõikepuhvri jagamine

en: Resize guest
et: Akna suuruse muutmine

en: Redirect new USB devices
et: Uute USB seadmete edasisuunamine

en: USB devices
et: USB-seadmed

en: Invalid URI
et: Vigane URI

en: The port must be specified once
et: Porti saab määra ainult üks kord

en: Missing port in Spice URI
et: Port puudub Spice URI-s

en: _New
et: _Uus

en: Back
et: Tagasi

en: Search
et: Otsi

en: Select Items
et: Valitud kirjed

en: Select All
et: Vali kõik

en: Select Running
et: Käimasoleva valimine

en: Select None
et: Tühista valik

note: This goes with the "Click on items to select them" string and is about selection of items (boxes) when the main collection view is in selection mode.
en: %d selected | %d selected
et[0]: %d valitud
et[1]: %d valitud

en: (Click on items to select them)
et: (kirjete valimiseks klõpsa neil)

en: no password
et: parooli pole

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Choose express install to automatically preconfigure the box with optimal settings.
et: Masina automaatseks seadistamiseks optimaalsete sätetega vali kiirpaigaldus.

note: First row Translators: 'Express Install' means that the new box installation will be fully automated, the user won't be asked anything while it's performed.
en: Express Install
et: Kiirpaigaldus

en: _Add Password
et: _Lisa parool

en: Product Key
et: Toote võti

en: Downloading device drivers...
et: Seadmete draiverite allalaadimine...

en: Your SELinux context looks incorrect, you can try to fix it by running:
    %s
et: Sinu SELinux kontekst paistab sobimatu, sa võid proovida seda parandada käivitades käsu:
    %s

en: SELinux not installed?
et: Kas SELinux pole paigaldatud?

en: Could not get 'gnome-boxes' storage pool information from libvirt. Make sure 'virsh -c qemu:///session pool-dumpxml gnome-boxes' is working.
et: 'gnome-boxes' andmetsooni andmeid polnud võimalik libvirt'ist hankida. Kontrolli, kas 'virsh -c qemu:///session pool-dumpxml gnome-boxes' töötab.

en: %s is known to libvirt as GNOME Boxes's storage pool but this directory does not exist
et: %s on GNOME Boxes'i jaoks tuntud andmetsoonina, kuid seda kataloogi pole olemas

en: %s is known to libvirt as GNOME Boxes's storage pool but is not a directory
et: %s on GNOME Boxes'i jaoks tuntud andmetsoonina, kuid see pole kataloog

en: %s is known to libvirt as GNOME Boxes's storage pool but is not user-readable/writable
et: %s on GNOME Boxes'i jaoks tuntud andmetsoonina, kuid see pole kasutajale loetav või kirjutatav

en: yes
et: jah

en: no
et: ei

note: No guest caps or none compatible FIXME: Better error messsage than this please?
en: Incapable host system
et: Võimetu hostsüsteem

en: An error occurred during installation preparation. Express Install disabled.
et: Paigalduse ettevalmistamisel esines viga. Kiirpaigaldus on keelatud.

en: Installing...
et: Paigaldamine...

note: Translators: We show 'Live' tag next or below the name of live OS media or box based on such media. http://en.wikipedia.org/wiki/Live_CD
en: Live
et: Otse

note: This string is about automatic installation progress
en: %d%% Installed | %d%% Installed
et[0]: %d%% paigaldatud
et[1]: %d%% paigaldatud

en: Importing...
et: Importimine...

en: Box import from file '%s' failed.
et: Masina importimine failist '%s' nurjus.

en: Read-only
et: Kirjutuskaitsega

en: Enter URL
et: Sisesta URL

en: Select a file
et: Faili valimine

en: <b>Desktop Access</b>
    
    Will add boxes for all systems available from this account.
et: <b>Töölaualigipääs</b>
    
    Lisab masinad kõigile selle konto alt ligipääsetavatele süsteemidele.

en: 32-bit x86 system
et: 32-biti x86 süsteem

en: 64-bit x86 system
et: 64-biti x86 süsteem

note: Translator comment: %s is name of vendor here (e.g Canonical Ltd or Red Hat Inc)
en:  from %s
et:  - %s

en: Box creation failed
et: Masina loomine nurjus

en: Please enter desktop or collection URI
et: Palun sisesta töölaua või kogu URI

en: Will add boxes for all systems available from this account.
et: Lisab masinad kõigile selle konto alt saadaolevatele süsteemidele.

en: Will add a single box.
et: Lisab ühe masina.

en: Desktop Access
et: Töölaualigipääs

en: Unsupported protocol '%s'
et: Protokoll '%s' pole toetatud

en: Unknown installer media
et: Tundmatu paigaldusmeedium

en: Analyzing...
et: Analüüs...

en: Failed to analyze installer media. Corrupted or incomplete media?
et: Paigaldusmeediumi analüüs nurjus. Kas meedium on rikutud või pole täielik?

en: Box setup failed
et: Masina häälestamine nurjus

en: Boxes will create a new box with the following properties:
et: Boxes loob uue masina järgnevate omadustega:

en: Type
et: Liik

en: TLS Port
et: TLS port

en: Will add boxes for all systems available from this account:
et: Lisab masinad kõigile selle konto alt ligipääsetavatele süsteemidele:

en: Disk
et: Ketas

en: %s maximum
et: Maksimaalne %s

en: Introduction
et: Sissejuhatus

en: Creating a Box will allow you to use another operating system directly from your existing login.
    
    You may connect to an existing machine <b><i>over the network</i></b> or create a <b><i>virtual machine</i></b> that runs locally on your own.
et: Masina loomine võimaldab kasutada teist operatsioonisüsteemi otse oma sisselogimise seansis.
    
    Sa võid ühenduda olemasoleva masinaga <b><i>üle võrgu</i></b> või luua <b><i>virtuaalmasina</i></b>, mis töötab sinu kohalikus arvutis.

en: Source Selection
et: Allika valimine

en: Insert operating system installation media or select a source below
et: Sisesta paigaldusmeedia või vali altpoolt allikas

en: Any trademarks shown above are used merely for identification of software products you have already obtained and are the property of their respective owners.
et: Kõiki ülal kuvatavaid kaubamärke kasutatakse ainult tarkvaratoodete identifitseerimiseks, mille sa juba oled omandanud, ning need kaubamärgid on nende omanike vara.

en: Preparation
et: Ettevalmistus

en: Preparing to create new box
et: Ettevalmistus uue masina loomiseks

en: Setup
et: Seadistus

en: Review
et: Ülevaade

en: Virtualization extensions are unavailable on your system. If your system is recent (post 2008), check your BIOS settings to enable them.
et: Virtualiseerimise laiendused ei ole sinu arvutis saadaval. Kui sinu arvuti on suhteliselt uus (uuem kui 2008), vaata BIOSi sätteid nende sisselülitamiseks.

en: Create a Box
et: Masina loomine

en: _Back
et: _Tagasi

en: C_ontinue
et: _Jätka

en: C_reate
et: _Loo

en: C_ustomize...
et: _Kohanda...
