gnome-boxes master - en to kk translation catalogue (238 entries)

en: Boxes
kk: Бокстар

en: Virtualization made simple
kk: Виртуализация енді оңай

en: Select an operating system and let Boxes download and install it for you in a virtual machine.
kk: Операциялық жүйені таңдап, Бокстар үшін оны жүктеп, виртуалды машинаға орнатуға рұқсат етіңіз.

en: Features:
kk: Мүмкіндіктері:

en: Download freely available operating systems
kk: Еркін қолжетімді операциялық жүйелерді жүктеп алу

en: Automatically install CentOS Stream, Debian, Fedora, Microsoft Windows, OpenSUSE, Red Hat Enterprise Linux, and Ubuntu
kk: CentOS Stream, Debian, Fedora, Microsoft Windows, OpenSUSE, Red Hat Enterprise Linux және Ubuntu жүйелерін автоматты түрде орнату

en: Create virtual machines from operating system images with a couple of clicks
kk: Бір-екі шерту арқылы операциялық жүйе бейнелерінен виртуалды машиналарды жасау

en: Limit the resources (memory and storage) your virtual machines consume from your system
kk: Виртуалды машиналардың жүйеңізден тұтынатын ресурстарын (жады мен сақтауыш) шектеу

en: Take snapshots of virtual machines to restore to previous states
kk: Алдыңғы қалып-күйге қалпына келтіру үшін виртуалды машиналардың снапшоттарын жасау

en: Redirect USB devices from your physical machine into virtual machines
kk: USB құрылғыларын физикалық машинадан виртуалды машиналарға қайта бағыттау

en: 3D acceleration for some of the supported operating systems
kk: Кейбір қолдау көрсетілетін операциялық жүйелер үшін 3D үдетуі

en: Automatically resize virtual machines displays to the window size
kk: Виртуалды машиналар экрандарын терезе өлшеміне автоматты түрде өзгерту

en: Share clipboard between your system and virtual machines
kk: Жүйе мен виртуалды машиналар арасында алмасу буферін ортақ пайдалану

en: Share files to virtual machines by dropping them from your file manager into the Boxes window
kk: Файл менеджерінен Бокстар терезесіне тастау арқылы виртуалды машиналармен файлдармен бөлісу

en: Setup Shared Folders between your system and virtual machines
kk: Жүйеңіз бен виртуалды машиналар арасында ортақ бумаларды баптау

en: The GNOME Project
kk: GNOME жобасы

en: Virtual machine viewer/manager
kk: Виртуалды машиналарды қарау/басқару

en: View and use virtual machines
kk: Виртуалды машиналарды қарау және қолдану

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: virtual machine;vm;
kk: virtual machine;vm;виртуалды машина;вм;

en: Screenshot interval
kk: Скриншот аралығы

en: The interval in seconds between screenshot updates
kk: Скриншоттарды жаңарту арасындағы уақыт, секундпен

en: Window size
kk: Терезе өлшемі

en: Window size (width and height)
kk: Терезе өлшемі (ені мен биіктігі).

en: Window position
kk: Терезе орны

en: Window position (x and y)
kk: Терезе орны (x және y).

en: Window maximized
kk: Терезе максималды етілген

en: Window maximized state
kk: Терезе максималды күйі

en: First run
kk: Алғашқы жөнелту

en: Whether Boxes is running for the first time
kk: Бокстар бірінші рет жөнелтілген бе

en: Shared folders
kk: Ортақ бумалар

en: Variant array of shared folders’ names and path mapping
kk: Ортақ бумалар және тіркеу жолдарының өзгермелі массиві

en: Recommended Downloads Source URL
kk: Ұсынылатын жүктеулер көзінің URL адресі

en: An URL pointing at a recommended-downloads.xml file
kk: recommended-downloads.xml файлына сілтейтін URL адресі

en: Welcome to Boxes
kk: Бокстар ішіне қош келдіңіз

en: Use the <b>+</b> button to create your first virtual machine.
kk: Бірінші виртуалды машинаңызды жасау үшін <b>+</b> батырмасын басыңыз.

en: New Virtual Machine
kk: Жаңа виртуалды машина

en: Cancel
kk: Бас тарту

en: Create
kk: Жасау

en: Name
kk: Аты

en: Operating System
kk: Операциялық жүйе

en: Operating System not found
kk: Операциялық жүйе табылмады

en: Resources
kk: Ресурстар

en: Memory
kk: Жады

en: Storage limit
kk: Сақтауыш құрылғы шектеуі

en: Oops! Something went wrong!
kk: Қап! Бірнәрсе қате кетті!

en: Setting up drivers...
kk: Драйверлерді баптау…

en: Express Installation
kk: Жылдам орнату

en: Set credentials for an automatic install of the operating system.
kk: Операциялық жүйені автоматты түрде орнату үшін тіркелу мәліметтерін көрсету.

en: Username
kk: Пайдаланушы аты

en: Enter username...
kk: Пайдаланушы атын енгізіңіз...

en: Password
kk: Пароль

en: Enter password...
kk: Парольді енгізіңіз...

en: Product Key
kk: Өнім кілті

en: Firmware
kk: Бинарлық кодтар

en: Unknown media
kk: Белгісіз тасушы

en: Select an Operating System
kk: Операциялық жүйені таңдау

en: Search for an operating system…
kk: Операциялық жүйені іздеу…

en: Search for an Operating System
kk: Операциялық жүйені іздеу

en: Download an Operating System
kk: Операциялық жүйені жүктеп алу

en: New
kk: Жаңа

en: Back
kk: Кері

en: Application Menu
kk: Қолданбалар мәзірі

en: List view
kk: Тізім көрінісі

en: Grid view
kk: Тор көрінісі

en: Search
kk: Іздеу

en: Downloads
kk: Жүктемелер

en: Create new virtual machine
kk: Жаңа виртуалды машинаны жасау

en: Install from File
kk: Файлдан орнату

en: Select an .iso or .qcow2 file to install a virtual machine.
kk: Виртуалды машинаны орнату үшін .iso немесе .qcow2 файлын таңдаңыз.

en: Download OS
kk: ОЖ жүктеп алу

en: Browse and search for operating systems to install.
kk: Орнату үшін операциялық жүйелерді шолып, іздеңіз.

en: Ready to Receive File
kk: Файлды қабылдауға дайын

en: You will find your file in the Downloads directory.
kk: Файлыңызды Жүктемелер бумасынан таба аласыз.

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Keyboard shortcuts
kk: Пернетақта жарлықтары

en: Fullscreen
kk: Толық экранға

en: Ready to install
kk: Орнатуға дайын

[ctx: shortcut window]
en: Overview
kk: Шолу

[ctx: shortcut window]
en: Help
kk: Көмек

[ctx: shortcut window]
en: Open main menu
kk: Негізгі мәзірді ашу

[ctx: shortcut window]
en: Create a new virtual machine
kk: Жаңа виртуалды машинаны жасау

[ctx: shortcut window]
en: Search
kk: Іздеу

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
kk: Пернетақта жарлықтары

[ctx: shortcut window]
en: Close Window/Quit Boxes
kk: Терезені жабу/Boxes жұмысын аяқтау

[ctx: shortcut window]
en: Box Creation and Properties
kk: Боксты жасау және қасиеттері

[ctx: shortcut window]
en: Switch to the next page
kk: Келесі бетке ауысу

[ctx: shortcut window]
en: Switch to the previous page
kk: Алдыңғы бетке ауысу

[ctx: shortcut window]
en: Box Display
kk: Бокс экраны

[ctx: shortcut window]
en: Grab/Ungrab keyboard
kk: Пернетақтаны ұстау/жіберу

[ctx: shortcut window]
en: Back to overview
kk: Шолу көрінісіне оралу

[ctx: shortcut window]
en: Fullscreen/Restore from fullscreen
kk: Толық экранға/одан шығу

en: Keyboard Shortcuts
kk: Пернетақта жарлықтары

en: Help
kk: Көмек

en: About Boxes
kk: Бокстар қолданбасы туралы

en: No CDROM/DVD image
kk: CDROM/DVD бейнесі жоқ

en: Select
kk: Таңдау

en: Remove
kk: Өшіру

en: Devices & Shares
kk: Құрылғылар және ортақ бумалар

en: USB Devices
kk: USB құрылғылары

en: CDROM/DVD Drive
kk: CDROM/DVD жетегі

en: IP Address
kk: IP адресі

en: CPUs
kk: Процессорлар

en: 3D acceleration
kk: 3D үдетуі

en: Allow running in background
kk: Фонда орындауға рұқсат ету

en: Configuration
kk: Баптаулар

en: Troubleshooting Logs
kk: Ақауларды жою журналдары

en: Diagnose problems with your box using the log file.
kk: Журнал файлы арқылы виртуалды машинаға қатысты ақауларды анықтау.

en: Edit Configuration
kk: Баптауларды түзету

en: Edit the Libvirt domain configuration for this box.
kk: Бұл виртуалды машина үшін Libvirt домен баптауларын түзету.

en: Local Folder
kk: Жергілікті бума

en: Select Shared Folder
kk: Ортақ буманы таңдау

en: Save
kk: Сақтау

en: Shared Folders
kk: Ортақ бумалар

en: Revert to snapshot
kk: Снапшотқа қайтару

en: Rename snapshot
kk: Снапшот атын өзгерту

en: Delete snapshot
kk: Снапшотты өшіру

en: Snapshots
kk: Снапшоттар

en: Creating new snapshot…
kk: Жаңа снапшотты жасау…

en: Search for a virtual machine…
kk: Виртуалды машинаны іздеу…

en: Undo
kk: Болдырмау

en: Oops, something went wrong
kk: Қап! Бірнәрсе қате кетті

en: Boxes cannot access the virtualization backend.
kk: Boxes қолданбасы виртуализация қызметіне қатынай алмайды.

en: Welcome Tutorial
kk: Қарсы алу нұсқаулығы

en: Boxes makes it easy to install and run virtual machines.
kk: Бокстар виртуалды машиналарды орнатуды және іске қосуды жеңілдетеді.

en: With express installation, Boxes will set the install options for a new virtual machine. Just start the installation and everything will be taken care of for you.
kk: Жылдам орнату арқылы Бокстар жаңа виртуалды машинаны орнату параметрлерін баптайды. Тек орнатуды бастаңыз, барлығы сіздің орнына жасалатын болады.

en: Easy Downloads
kk: Оңай жүктемелер

en: With Boxes, you don't need to download an operating system to create a virtual machine. Instead, just pick the operating system you want to setup, and Boxes will automatically download it for you.
kk: Бокстармен виртуалды машина жасау үшін операциялық жүйені жүктеп алудың қажеті жоқ. Оның орнына жай ғана орнатқыңыз келетін операциялық жүйені таңдаңыз, Бокстар оны автоматты түрде жүктеп алады.

en: Drag and Drop
kk: Ұстап апару мен тастау

en: Sharing files is as simple as dropping them onto your virtual machine. They will appear in your Downloads folder.
kk: Файлдарды ортақ пайдалану оларды виртуалды машинаға тастау сияқты қарапайым. Олар Жүктеулер бумасында пайда болады.

note: Translators: Accessibility name for context menu with box-related actions (e.g Pause, Delete etc)
en: Box actions
kk: Бокс әрекеттері

note: Open in new Window
en: Open in New Window
kk: Жаңа терезеде ашу

note: Send files
en: Send File…
kk: Файлды жіберу…

note: Take Screenshot
en: Take Screenshot
kk: Скриншотты түсіру

en: Force Shutdown
kk: Мәжбүрлі сөндіру

en: Clone
kk: Клондау

note: Delete
en: Delete
kk: Өшіру

en: Restart
kk: Қайта қосу

note: Properties (in separate section)
en: Preferences
kk: Баптаулар

note: Translators: name of the folder under ~/Pictures for screenshots. This is the same folder where GNOME Shell saves screenshots.
en: Screenshots
kk: Скриншоттар

note: Translators: %s => the timestamp of when the screenshot was taken.
en: Screenshot from %s
kk: Скриншот, уақыты %s

en: A simple GNOME application to access virtual systems
kk: Виртуалды жүйелерге қатынауға арналған қарапайым GNOME қолданбасы

en: Display version number
kk: Нұсқа нөмірін көрсету

en: Show help
kk: Анықтаманы көрсету

en: Open in full screen
kk: Толық экранда ашу

en: Check virtualization capabilities
kk: Виртуализация мүмкіндіктерін тексеру

en: Open box with UUID
kk: UUID бар боксты ашу

en: Search term
kk: Ізделетін мәтін

note: A 'broker' is a virtual-machine manager (local or remote). Currently only libvirt is supported.
en: URL to display, broker or installer media
kk: Ашу үшін сілтеме, виртуалды машиналар диспетчері немесе орнату тасушысы

en: — A simple application to access virtual machines
kk: — Виртуалды машиналарға қатынауға арналған қарапайым қолданба

en: Too many command line arguments specified.
kk: Тым көп командалық жол аргументтері көрсетілді.

en: Box “%s” installed and ready to use
kk: "%s" боксы орнатылған және қолдануға дайын

en: Launch
kk: Жөнелту

en: “%s“ is running in the background
kk: "%s" фонда орындалуда

en: Box “%s” has been deleted
kk: "%s" боксы өшірілді

en: %u box has been deleted | %u boxes have been deleted
kk[0]: %u бокс өшірілді

en: Boxes is doing something
kk: Бокстар бірнәрсе жасауда

en: Select files to transfer
kk: Тасымалдау үшін файлдарды таңдаңыз

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: _Open
kk: _Ашу

en: Failed to prepare express installation: %s
kk: Жылдам орнатуды дайындау сәтсіз аяқталды: %s

en: 32-bit x86 system
kk: 32-биттік x86 жүйесі

en: 64-bit x86 system
kk: 64-биттік x86 жүйесі

note: Translator comment: %s is name of vendor here (e.g Canonical Ltd or Red Hat Inc)
en:  from %s
kk:  жасаған: %s

en: Select a device or OS media file
kk: Құрылғыны немесе OS тасушы файлын таңдау

en: Open
kk: Ашу

en: Press (left) Ctrl+Alt to ungrab
kk: Босату үшін (сол жақ) Ctrl+Alt пернелерін басыңыз

en: Press & release (left) Ctrl+Alt to ungrab keyboard.
kk: Пернетақтаны босату үшін (сол жақ) Ctrl+Alt пернелерін басып, жіберіңіз.

en: Exit fullscreen
kk: Толық экраннан шығу

en: Downloading media
kk: Тасуш жүктеліп алынуда

en: “%s” download complete
kk: “%s” жүктемесі дайын

en: Install
kk: Орнату

note: We did this, so ignore!
en: Failed to download: %s
kk: Жүктеп алу сәтсіз аяқталды: %s

note: Translators: Accessibility name for context menu with a set of keyboard combos (that would normally be intercepted by host/client, to send to the box.
en: Send key combinations
kk: Пернелер жарлықтарын жіберу

note: Translators: The %s will be expanded with the name of the vm
en: Restoring %s from disk
kk: %s дисктен қалпына келтіру

note: Translators: The %s will be expanded with the name of the vm
en: Starting %s
kk: %s іске қосу

en: Restart of “%s” is taking too long. Force it to shutdown?
kk: "%s" қайта қосу тым көп уақыт алып отыр. Оны мәжбүрлетіп сөндіру керек пе?

en: Shutdown
kk: Сөндіру

en: Cloning “%s”…
kk: "%s" клондау…

en: Installing…
kk: Орнату…

en: Setting up clone…
kk: Клонды баптау…

en: Importing…
kk: Импорттау…

en: Running
kk: Орындалуда

en: Paused
kk: Аялдатылған

en: Powered Off
kk: Сөндірілген

note: Translators: The %s will be expanded with the name of the vm
en: Connecting to %s
kk: %s байланысын орнату

en: Connection to “%s” failed
kk: "%s" байланысын орнату сәтсіз

en: Machine is under construction
kk: Машина құрастырылуда

en: Saving…
kk: Сақтау…

note: Translators: The first %s is the name of the box, the second is the reason of the error
en: “%s” could not be restored from disk: %s
kk: "%s" дисктен қалпына келтіру мүмкін емес: %s

en: Failed to start “%s”
kk: "%s" іске қосу сәтсіз аяқталды

en: Troubleshooting Log
kk: Мәселелер журналы

note: Translators: the first %s is the name of the box, the second is the reason of the error.
en: Connection to “%s” failed: %s
kk: "%s" байланысын орнату сәтсіз: %s

note: FIXME: add proper UI & docs
en: • The CPU is capable of virtualization: %s
kk: • Процессор виртуализацияны қолдайды: %s

en: • The KVM module is loaded: %s
kk: • KVM модулі жүктелген: %s

en: • Libvirt KVM guest available: %s
kk: • Libvirt KVM қолжетерлік: %s

en: • Boxes storage pool available: %s
kk: • Бокстар сақтаушы пулы қолжетерлік: %s

en: • The SELinux context is default: %s
kk: • SELinux контексті бастапқы: %s

en: Report bugs to <%s>.
kk: Ақаулықтарды хабарлау: <%s>.

en: %s home page: <%s>.
kk: %s үй парағы: <%s>.

en: Media is not supported
kk: Тасушыға қолдау жоқ

en: Boxes wants to run VM in background
kk: Бокстар виртуалды машиналарды фонда орындағысы келеді

en: No CD/DVD image
kk: CD/DVD бейнесі жоқ

en: Select a device or ISO file
kk: Құрылғыны не ISO файлын таңдаңыз

en: The Flatpak version of GNOME Boxes does not support USB redirection.
kk: GNOME Boxes-тың Flatpak нұсқасы USB қайта бағытталуын қолдамайды.

en: Turn on your box to see the USB devices available for redirection.
kk: Қайта бағыттауға қолжетімді USB құрылғыларын көру үшін виртуалды машинаны іске қосыңыз.

note: Translators: %s is a recommended value for RAM/storage limit. For example "Recommended 4 GB."
en: Recommended %s.
kk: Ұсынылады %s.

en: Boxes is not authorized to run in background
kk: Бокстар үшін фонда орындалуда рұқсат берілмеген

en: Do you want to open Settings to manage application permissions?
kk: Қолданба рұқсаттарын басқару үшін Баптауларды ашқыңыз келе ме?

en: Editing your box configuration can cause issues to the operating system of your box. Would you like to create a snapshot to recover from your changes?
kk: Виртуалды машина конфигурациясын тузету оның операциялық жүйесіне қатысты мәселелерді тудыруы мүмкін. Өзгерістерді қайтару үшін снапшотты жасағыңыз келе ме?

en: Failed to save domain configuration: %s
kk: Домен баптауларын сақтау сәтсіз аяқталды: %s

en: Changes to the settings below take effect after you restart your box.
kk: Төмендегі өзгерістер виртуалды машина қайта іске қосылғаннан кейін іске асырылады.

note: Translators: "spice-webdav" is a name and shouldn't be translated. %s is an URL.
en: Use the button below to add your first shared folder. For file sharing to work, the guest box needs to have <a href='%s'>spice-webdav</a> installed.
kk: Бірінші ортақ буманы қосу үшін төмендегі батырманы пайдаланыңыз. Файлды ортақ пайдалану үшін қонақ машинасында <a href='%s'>spice-webdav</a> орнатылуы қажет.

note: Translators: %s is the reason why Boxes failed to rename the snapshot.
en: Failed to rename snapshot: %s
kk: Снапшот атын өзгерту сәтсіз аяқталды: %s

en: Reverting to %s…
kk: %s дейін қайтару…

note: Translators: %s is the reason why Boxes failed to apply the snapshot.
en: Failed to revert to snapshot: %s
kk: Снапшотқа оралу сәтсіз аяқталды: %s

en: Snapshot “%s” deleted.
kk: "%s" снапшоты өшірілді.

en: Failed to create snapshot of %s
kk: %s снашотын жасау сәтсіз

note: we need to account for the "+" button
en: Revert to a previous state of your box.
kk: Бокстың алдыңғы қалып-күйіне оралу.

en: Use the button below to create your first snapshot.
kk: Бірінші снапшотты жасау үшін төмендегі батырманы қолданыңыз.

note: Translators: "%s" is a disk size string (for example "4.2 GB")
en: Used %s.
kk: Қолданылуда %s.

en: There is not enough space on your machine to increase the maximum disk size.
kk: Максималды диск өлшемін арттыру үшін машинаңызда диск орны жеткіліксіз.

en: Storage disk
kk: Сақтауыш дискі

en: Used %s
kk: Қолданылуда %s

note: Translators: "Unknown" is a placeholder for a box name when it could not be determined
en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Redirection of USB device “%s” for “%s” failed
kk: "%s" USB құрылғысын "%s" боксына қайта бағдарлау сәтсіз аяқталды

note: Translators: "%s" is a file name.
en: Copying “%s” to “Downloads”
kk: "%s" "Жүктемелер" бумасына көшіру

note: An error occurred when trying to setup unattended installation, but it's likely that a non-unattended installation will work. When this happens, just disable unattended installs, and let the caller decide if it wants to retry a non-automatic install or to just abort the box creation..
en: An error occurred during installation preparation. Express Install disabled.
kk: Орнатуды дайындау кезінде қате орын алды. Жылдам орнату мүмкіндігі сөндірілді.

en: Downloading device drivers…
kk: Құрылғы драйверлерін жүктеу…

en: Your SELinux context looks incorrect, you can try to fix it by running:
    %s
kk: Сіздің SELinux контекстіңіз қате сияқты, сіз оны келесіні жөнелту арқылы түзеп көре аласыз:
    %s

en: SELinux not installed?
kk: SELinux орнатылмаған ба?

en: Could not get “gnome-boxes” storage pool information from libvirt. Make sure “virsh -c qemu:///session pool-dumpxml gnome-boxes” is working.
kk: "gnome-boxes" сақтаушы пулы ақпаратын libvirt қызметінен алу сәтсіз аяқталды. "virsh -c qemu:///session pool-dumpxml gnome-boxes" командасы жасап тұрғанын тексеріңіз.

en: %s is known to libvirt as GNOME Boxes’s storage pool but this directory does not exist
kk: %s libvirt үшін GNOME бокстар сақтаушы пулы ретінде белгілі, бірақ бұл бума жоқ болып тұр

en: %s is known to libvirt as GNOME Boxes’s storage pool but is not a directory
kk: %s libvirt үшін GNOME бокстар сақтаушы пулы ретінде белгілі, бірақ ол бума емес болып тұр

en: %s is known to libvirt as GNOME Boxes’s storage pool but is not user-readable/writable
kk: %s libvirt үшін GNOME бокстар сақтаушы пулы ретінде белгілі, бірақ оған пайдаланушы оқи/жаза алмайды

en: yes
kk: иә

en: no
kk: жоқ

note: No guest caps or none compatible FIXME: Better error messsage than this please?
en: Incapable host system
kk: Жүйе керек функцияларды қолдамайды

note: Translators: the first %s is a path, the second is the reason of the failure.
en: Box import from file “%s” failed: %s
kk: "%s" файлынан боксты импорттау сәтсіз аяқталды: %s
