gnome-boxes master - en to or translation catalogue (201 entries)

en: A simple GNOME 3 application to access remote or virtual systems. Unlike some other virtual machine management software, Boxes is targeted towards typical desktop end-users. For this reason, Boxes will not provide many advanced options to tweak virtual machines. Instead Boxes will focus on getting things working out of the box with very little input from user.
or: ସୁଦୂର ଅଥବା ଆଭାସୀ ତନ୍ତ୍ରକୁ ଅଭିଗମ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ସରଳ GNOME 3 ପ୍ରୟୋଗ। ଅନ୍ୟ ଆଭାସୀ ତନ୍ତ୍ର ପରିଚାଳନା ସଫ୍ଟୱେର ପରି, ବକ୍ସଗୁଡ଼ିକ ସାଧାରଣ ଡେସ୍କଟପ ବ୍ୟବହାରକାରୀକୁ ଲକ୍ଷ୍ଯ ରଖିଥାଏ। ଏହି କାରଣରୁ, ବକ୍ସଗୁଡ଼ିକ ଅଧିକ ଉନ୍ନତ ବିକଳ୍ପ ପ୍ରଦାନ କରିନଥାଏ। ଏହା ପରିବର୍ତ୍ତେ ବକ୍ସଗୁଡ଼ିକ ବସ୍ତୁଗୁଡ଼ିକୁ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ପାଖରୁ ସ୍ୱଳ୍ପ ନିବେଶ ପାଇ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବା ପାଇଁ ଲକ୍ଷ୍ଯ ରଖିଥାଏ।

en: You want to install Boxes if you just want a very safe and easy way to try out new operating systems or new (potentially unstable) versions of your favorite operating system(s), or need to connect to a remote machine (for example, in your office).
or: ଆପଣ ବକ୍ସ ସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଯଦି ଆପଣ ନୂତନ ପ୍ରଚାଳନ ତନ୍ତ୍ରକୁ ପରୀକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ ଅତି ସୁରକ୍ଷିତ ଏବଂ ସହଜମୟ ଉପାୟ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଅଥବା ଆପଣଙ୍କର ମନପସନ୍ଦ ପ୍ରଚାଳନ ତନ୍ତ୍ରର ନୂତନ (ବିଶେଷ ଭାବରେ ଅସ୍ଥାୟୀ) ସଂସ୍କରଣକୁ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ଅଥବା କୌଣସି ଏକ ଦୂରବର୍ତ୍ତୀ ମେସିନ ସହିତ ସଂଯୋଗ ସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି (ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ, ଆପଣଙ୍କର ଅଫିସରେ)।

en: Boxes
or: ବାକ୍ସଗୁଡ଼ିକ

en: Virtual machine viewer/manager
or: ଆଭାସୀ ତନ୍ତ୍ର ପ୍ରଦର୍ଶକ/ପରିଚାଳକ

en: View and use virtual machines
or: ଆଭାସୀ ତନ୍ତ୍ରକୁ ଦେଖନ୍ତୁ ଏବଂ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ

en: virtual machine;vm;
or: ଆଭାସୀ ତନ୍ତ୍ର;vm;

en: Collections
or: ସଂଗ୍ରହ

en: The list of boxes collections
or: ବାକ୍ସ ସଂଗ୍ରହର ତାଲିକା

en: Screenshot interval
or: ଆଶୁଚିତ୍ର ଅନ୍ତରାଳ

en: The interval in seconds between screenshot updates
or: ଆଶୁଚିତ୍ର ଅଦ୍ୟତନ ମଧ୍ଯବର୍ତ୍ତୀ ସମୟ ଅନ୍ତରାଳ ସେକଣ୍ଡରେ

en: Window size
or: ୱିଣ୍ଡୋ ଆକାର

en: Window size (width and height)
or: ୱିଣ୍ଡୋ ଆକାର (ଓସାର ଏବଂ ଉଚ୍ଚତା)

en: Window position
or: ୱିଣ୍ଡୋର ଅବସ୍ଥାନ

en: Window position (x and y)
or: ୱିଣ୍ଡୋର ଅବସ୍ଥାନ ( x ଏବଂ y)

en: Window maximized
or: ୱିଣ୍ଡୋ ବୃଦ୍ଧି

en: Window maximized state
or: ମୂଖ୍ଯ ୱିଣ୍ଡୋର ବୃହତ୍ତମ ଅବସ୍ଥା

en: _Username
or: ବ୍ୟବହାରକାରୀ ନାମ (_U)

en: _Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂଙ୍କେତ (_P)

en: Sign In
or: ସାଇନ ଇନ

en: _New
or: ନୂତନ (_N)

en: Back
or: ପଛକୁ

en: Select Items
or: ବସ୍ତୁଗୁଡ଼ିକୁ ବାଛନ୍ତୁ

en: Search
or: ଖୋଜନ୍ତୁ

en: <b><span size="large">No boxes found</span></b>
or: <b><span size="large">କୌଣସି ବକ୍ସ ମିଳିଲା ନାହିଁ</span></b>

en: Create one using the button on the top left.
or: ଉପର ବାମ ପାଖ ବଟନକୁ ବ୍ୟବହାର କରି ନିର୍ମାଣ କରନ୍ତୁ।

en: Net:
or: ନେଟ:

en: Force Shutdown
or: ବାଧ୍ଯତାମୂଳକ ଭାବରେ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ

en: P_ause
or: ବିରାମ (_a)

en: _Delete
or: ଅପସାରଣ (_D)

en: _Properties
or: ଗୁଣଧର୍ମ (_P)

en: _Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ (_C)

en: Select All
or: ସବୁକିଛି ଚୟନ କରନ୍ତୁ

en: Select Running
or: ଚାଲୁଥିବାକୁ ବାଛନ୍ତୁ

en: Select None
or: କାହାକୁ ବାଛନ୍ତୁ ନାହିଁ

en: Revert to this state
or: ଏହି ସ୍ଥିତିକୁ ପ୍ରତ୍ଯାବ୍ରୁତ କରନ୍ତୁ

en: Rename
or: ନାମ ବଦଳାନ୍ତୁ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ

en: Done
or: ସମ୍ପନ୍ନ

en: Choose express install to automatically preconfigure the box with optimal settings.
or: ସମସ୍ତ ସଂରଚନା ସହିତ ବାକ୍ସକୁ ପୂର୍ବରୁ ବିନ୍ୟାସ କରିବା ପାଇଁ ତୀବ୍ର ସ୍ଥାପନକୁ ବାଛନ୍ତୁ।

en: Express Install
or: ତୀବ୍ର ସ୍ଥାପନ

en: Username
or: ବ୍ୟବହାରକାରୀ ନାମ

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ

en: _Add Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ (_A)

en: Product Key
or: ଉତ୍ପାଦନ କି

en: Unknown media
or: ଅଜଣା ମେଡିଆ

en: Introduction
or: ଉପକ୍ରମ

en: Source Selection
or: ଉତ୍ସ ଚୟନ

en: Preparation
or: ପ୍ରସ୍ତୁତି

en: Setup
or: ସଂରଚନା

en: Review
or: ସମୀକ୍ଷା

en: Enter URL
or: URL ଭରଣ କରନ୍ତୁ

en: Select a file
or: ଗୋଟିଏ ଫାଇଲ ବାଛନ୍ତୁ

en: Create a Box
or: ଗୋଟିଏ ବାକ୍ସ ନିର୍ମାଣ କରନ୍ତୁ

en: C_reate
or: ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ (_r)

en: C_ontinue
or: ଆଗକୁ ବଢନ୍ତୁ (_o)

en: _Back
or: ପଛକୁ (_B)

en: Creating a Box will allow you to use another operating system directly from your existing login.
    
    You may connect to an existing machine <b><i>over the network</i></b> or create a <b><i>virtual machine</i></b> that runs locally on your own.
or: ଏକ ବାକ୍ସ ନିର୍ମାଣ କରିବା ଫଳରେ ତାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ଏକ ପ୍ରଚାଳନ ତନ୍ତ୍ରକୁ ସିଧାସଳଖ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଥିତବାନ ଲଗଇନ୍‌ରୁ ବ୍ୟବହାର କରିବା ପାଇଁ ଅନୁମତି ଦେବ।
    
    ଆପଣ ହୁଏତଃ ଏକ ସ୍ଥିତବାନ ତନ୍ତ୍ର ସହିତ <b><i>ନେଟୱର୍କ୍‌ ଉପରେ</i></b> ସଂଯୋଗ କରିପାରିବେ କିମ୍ବା ଏକ <b><i>ଆଭାସୀ ତନ୍ତ୍ର</i></b> ନିର୍ମାଣ କରିପାରିବେ ଯାହାକି ସ୍ଥାନିୟ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କର ତନ୍ତ୍ର ଚାଲିବ।

en: Insert operating system installation media or select a source below
or: ପ୍ରଚାଳନ ତନ୍ତ୍ର ସ୍ଥାପନ ମେଡିଆକୁ ଭର୍ତ୍ତି କରନ୍ତୁ କିମ୍ବା ନିମ୍ନରୁ ଏକ ଉତ୍ସ ବାଛନ୍ତୁ

en: Any trademarks shown above are used merely for identification of software products you have already obtained and are the property of their respective owners.
or: ଉପରେ ଦର୍ଶାଯାଇଥିବା ଯେକୌଣସି ବାଣିଜ୍ୟ ଚିହ୍ନକୁ ଆପଣ ପାଇଥିବା ସଫ୍ଟୱେର୍‌ ଉତ୍ପାଦନଗୁଡ଼ିକୁ ଚିହ୍ନିବା ପାଇଁ ବହୁତ କମ ବ୍ୟବହାର ହୋଇଥାଏ ଏବଂ ସେଗୁଡ଼ିକର ପୃଥକ ମାଲିକତ୍ତ୍ୱ ଥାଏ।

en: Preparing to create new box
or: ନୂତନ ବାକ୍ସ ନିର୍ମାଣ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଅଛି

en: Virtualization extensions are unavailable on your system. If your system is recent (post 2008), check your BIOS settings to enable them.
or: ଆଭାସୀକରଣ ଅନୁଲଗ୍ନଗୁଡ଼ିକ ଆପଣଙ୍କ ତନ୍ତ୍ରରେ ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ତନ୍ତ୍ରଟି ନୂତନ ଅଟେ (2008 ପରେ), ତେବେ ସେଗୁଡ଼ିକୁ ସକ୍ରିୟ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର BIOS ସେଟିଙ୍ଗକୁ ଦେଖନ୍ତୁ।

en: A simple GNOME 3 application to access remote or virtual systems
or: ସୁଦୂର ଆଭାସୀ ତନ୍ତ୍ରଗୁଡ଼ିକୁ ଅଭିଗମ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ସରଳ GNOME 3 ପ୍ରୟୋଗ

en: Help
or: ସହାୟତା

en: About
or: ବିବରଣୀ

en: Quit
or: ବିଦାୟ

en: Display version number
or: ସଂସ୍କରଣ କ୍ରମ ସଂଖ୍ୟା ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Open in full screen
or: ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପରଦା ଧାରାରେ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Check virtualization capabilities
or: ଆଭାସୀକରଣ କ୍ଷମତା ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ

en: Open box with UUID
or: UUID ସହିତ ବାକ୍ସ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Search term
or: ଶବ୍ଦ ଖୋଜନ୍ତୁ

note: A 'broker' is a virtual-machine manager (local or remote). Currently libvirt and ovirt are supported.
en: URI to display, broker or installer media
or: ଦର୍ଶାଇବା ପାଇଁ ଥିବା URI, ବ୍ରୋକର କିମ୍ବା ସ୍ଥାପନ ମେଡିଆ

en: - A simple application to access remote or virtual machines
or: - ସୁଦୂର ଆଭାସୀ ତନ୍ତ୍ରଗୁଡ଼ିକୁ ଅଭିଗମ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ସରଳ ପ୍ରୟୋଗ

en: Too many command line arguments specified.
or: ଅତ୍ୟଧିକ ନିର୍ଦ୍ଦେଶଧାରା ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚର ଉଲ୍ଲେଖ ହୋଇଛି।

en: _Undo
or: ପଦକ୍ଷେପ ବାତିଲ (_U)

en: Box '%s' has been deleted
or: ବାକ୍ସ '%s' କୁ ଅପସାରଣ କରାଯାଇଛି

en: %u box has been deleted | %u boxes have been deleted
or[0]: %u ବାକ୍ସକୁ ଅପସାରଣ କରାଯାଇଛି
or[1]: %u ବାକ୍ସଗୁଡ଼ିକୁ ଅପସାରଣ କରାଯାଇଛି

en: New and Recent
or: ନୂତନ ଏବଂ ସାମ୍ପ୍ରତିକ

en: (press [left] Ctrl+Alt keys to ungrab)
or: ( [ବାମ] Ctrl+Alt  କିଗୁଡ଼ିକୁ ବାଦ ଦେବା ପାଇଁ ଦବାନ୍ତୁ)

en: Unsupported disk image format.
or: ଅସମର୍ଥିତ ଡିସ୍କ ଚିତ୍ରଶୈଳୀ।

en: System
or: ତନ୍ତ୍ର

en: Name
or: ନାମ

en: Virtualizer
or: ଆଭାସୀକାରୀ

en: Troubleshooting log
or: ତୃଟି ନିବାରଣ

en: _Save
or: ସଂରକ୍ଷଣ (_S)

en: Copy to clipboard
or: କ୍ଲିପବୋର୍ଡ ମଧ୍ଯକୁ ନକଲ କରନ୍ତୁ

en: _Close
or: ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ (_C)

en: Save log
or: ଲଗ୍‌ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Error saving: %s
or: ଏହାକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି: %s

en: Protocol
or: ପ୍ରୋଟୋକଲ୍‌

note: Only add smartcart support to guests if HAVE_SMARTCARD, as qemu built without smartcard support will not start vms with it.
en: Add support to guest
or: ଅତିଥି ପାଇଁ ସହାୟତା ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: USB device support
or: USB ଉପକରଣ ସହାୟତା

en: Smartcard support
or: ସ୍ମାର୍ଟକାର୍ଡ୍‌ ସହାୟତା

note: Translators: empty is listed as the filename for a non-mounted CD
en: empty
or: ଖାଲି

note: Translators: This is the text on the button to select an iso for the cd
en: Select
or: ବାଛନ୍ତୁ

note: Translators: Remove is the label on the button to remove an iso from a cdrom drive
en: Remove
or: କାଢ଼ନ୍ତୁ

en: Select a device or ISO file
or: ଗୋଟିଏ ଉପକରଣ କିମ୍ବା ISO ଫାଇଲ ବାଛନ୍ତୁ

en: _Open
or: ଖୋଲନ୍ତୁ (_O)

note: Translators: First '%s' is filename of ISO or CD/DVD device that user selected and Second '%s' is name of the box.
en: Insertion of '%s' as a CD/DVD into '%s' failed
or: '%s' କୁ CD/DVD ଭାବରେ '%s' ଭିତରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିବା ବିଫଳ ହୋଇଛି

note: Translators: '%s' here is name of the box.
en: Removal of CD/DVD from '%s' failed
or: CD/DVD କୁ '%s' ରୁ ବାହାର କରିବା ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: Memory
or: ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ

en: Maximum Disk Size
or: ସର୍ବାଧିକ ଡିସ୍କ ଆକାର

en: There is not enough space on your machine to increase the maximum disk size.
or: ସର୍ବାଧିକ ଡିସ୍କ ଆକାରକୁ ବଢ଼ାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମେସିନରେ ଯଥେଷ୍ଟ ସ୍ଥାନ ନାହିଁ।

en: When you force shutdown, the box may lose data.
or: ଆପଣ ବନ୍ଦ କରିବା ପାଇଁ ବାଧ୍ଯକଲେ, ବାକ୍ସଟି ତଥ୍ୟ ହରାଇପାରେ।

en: _Shutdown
or: ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ (_S)

note: Translators: The %s will be expanded with the name of the vm
en: Restoring %s from disk
or: %s କୁ ଡିସ୍କରୁ ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରୁଅଛି

note: Translators: The %s will be expanded with the name of the vm
en: Starting %s
or: %s କୁ ଆରମ୍ଭ କରୁଅଛି

en: Restart of '%s' is taking too long. Force it to shutdown?
or: '%s' ର ପୁନଃଚାଳନ ପାଇଁ ଅଧିକ ସମୟ ଲାଗୁଅଛି। ବନ୍ଦ କରିବା ପାଇଁ ଏହାକୁ ବାଧ୍ଯ କରନ୍ତୁ?

en: Import '%s' from system broker
or: ତନ୍ତ୍ର ବ୍ରକରରୁ '%s' ବକ୍ସକୁ ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

note: Translators: %u here is the number of boxes available for import
en: Import %u box from system broker | Import %u boxes from system broker
or[0]: ତନ୍ତ୍ର ବ୍ରକରରୁ %u ବକ୍ସକୁ ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ
or[1]: ତନ୍ତ୍ର ବ୍ରକରରୁ %u ବକ୍ସଗୁଡ଼ିକୁ ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Will import '%s' from system broker
or: ତନ୍ତ୍ର ବ୍ରକରରୁ '%s' ବକ୍ସକୁ ଆମଦାନୀ କରିବ

note: Translators: %u here is the number of boxes available for import
en: Will import %u box from system broker | Will import %u boxes from system broker
or[0]: ତନ୍ତ୍ର ବ୍ରକରରୁ %u ବକ୍ସକୁ ଆମଦାନୀ କରିବ
or[1]: ତନ୍ତ୍ର ବ୍ରକରରୁ %u ବକ୍ସଗୁଡ଼ିକୁ ଆମଦାନୀ କରିବ

en: No boxes to import
or: ଆମଦାନୀ କରିବା ପାଇଁ କୌଣସି ବାକ୍ସ ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: Failed to find suitable disk to import for box '%s'
or: ବକ୍ସ '%s' ପାଇଁ ଆମଦାନୀ କରିବାକୁ ଉପଯୁକ୍ତ ଡିସ୍କ ଖୋଜିବାରେ ବିଫଳ

note: Translators: The %s will be expanded with the name of the vm
en: Connecting to %s
or: %s ସହିତ ସଂଯୋଗ କରୁଅଛି

en: Connection to '%s' failed
or: '%s'  ସହିତ ସଂଯୋଗ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: Saving…
or: ସଂରକ୍ଷଣ କରୁଅଛି...

en: '%s' could not be restored from disk
    Try without saved state?
or: '%s' କୁ ଡିସ୍କରୁ ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ
    ବିନା ସଂରକ୍ଷିତ ସ୍ଥିତିରେ ଚେଷ୍ଟାକରନ୍ତୁ?

en: Restart
or: ପୁନଃଚାଳନ

en: Failed to start '%s'
or: '%s' କୁ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ବିଫଳ

note: Translators: %s => name of launched box
en: '%s' requires authentication
or: '%s' ବୈଧିକରଣ ଆବଶ୍ୟକ କରିଥାଏ

note: FIXME: add proper UI & docs
en: • The CPU is capable of virtualization: %s
or: • CPU ଟି ଆଭାସୀକରଣ ପାଇଁ ସକ୍ଷମ: %s

en: • The KVM module is loaded: %s
or: • KVM ମଡ୍ୟୁଲ୍‌କୁ ଧାରଣ କରାଯାଇଛି: %s

en: • Libvirt KVM guest available: %s
or: • Libvirt KVM ଅତିଥି ଉପଲବ୍ଧ ଅଛି: %s

en: • Boxes storage pool available: %s
or: • ବାକ୍ସଗୁଡ଼ିକ ସଂରକ୍ଷଣ ସ୍ଥାନ ଉପଲବ୍ଧ ଅଛି: %s

en: • The SELinux context is default: %s
or: • SELinux ପ୍ରସଙ୍ଗଟି ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଅଟେ: %s

en: Report bugs to <%s>.
or: <%s> ରେ ତ୍ରୁଟି ଖବର କରନ୍ତୁ।

en: %s home page: <%s>.
or: %s ମୂଖ୍ୟ ପୃଷ୍ଠା: <%s>.

en: No such file %s
or: %s ପରି କୌଣସି ଫାଇଲ ନାହିଁ

en: Sign In to %s
or: %s ରେ ସାଇନ ଇନ କରନ୍ତୁ

en: Not connected to %s
or: %s ସହିତ ସଂଯୋଗ ହୋଇ ନାହିଁ

en: Connection to oVirt broker failed
or: oVirt ବ୍ରୋକର  ସହିତ ସଂଯୋଗ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: Login
or: ଲଗଇନ

en: Display
or: ଦେଖାଅ

en: Devices
or: ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକ

en: Snapshots
or: ଆଶୁଚିତ୍ର

en: Changes require restart of '%s'.
or: ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବା ପାଇଁ '%s'କୁ ପୁନଃଚାଳନ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ।

en: _Restart
or: ପୁନଃ ଚାଳନ କରନ୍ତୁ (_R)

en: Pausing '%s' failed
or: '%s' କୁ ସ୍ଥିର କରିବାରେ ବିଫଳ

note: Translators: This is a button to open box(es) in new window(s)
en: _Open in new window | _Open in %d new windows
or[0]: ନୂତନ ୱିଣ୍ଡୋରେ ଖୋଲନ୍ତୁ (_O)
or[1]: %d ଟି ନୂତନ ୱିଣ୍ଡୋରେ ଖୋଲନ୍ତୁ (_O)

note: This goes with the "Click on items to select them" string and is about selection of items (boxes) when the main collection view is in selection mode.
en: %d selected | %d selected
or[0]: %d ଟି ବଚ୍ଛିତ
or[1]: %d ଟି ବଚ୍ଛିତ

en: (Click on items to select them)
or: (ବାଛିବା ପାଇଁ ବସ୍ତୁଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ)

en: Reverting to %s…
or: %s କୁ ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ କରାଯାଉଛି…

en: Failed to apply snapshot
or: ଆଶୁଚିତ୍ର ପ୍ରୟୋଗ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Snapshot "%s" deleted.
or: ଆଶୁଚିତ୍ର "%s" କୁ ଅପସାରଣ କରାଯାଇଛି।

en: Creating new snapshot…
or: ନୂତନ ଆଶୁଚିତ୍ର ସୃଷ୍ଟି କରୁଅଛି…

en: Failed to create snapshot of %s
or: %s ର ଗୋଟିଏ ଆଶୁଚିତ୍ର ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ବିଫଳ

note: Translators: "Unknown" is a placeholder for a box name when it could not be determined
en: Unknown
or: ଅଜଣା

en: Automatic redirection of USB device '%s' for '%s' failed
or: USB ଉପକରଣ '%s' ର ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଦିଗ ପରିବର୍ତ୍ତନ '%s' ପାଇଁ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: Redirection of USB device '%s' for '%s' failed
or: USB ଉପକରଣ '%s' ର ଦିଗ ପରିବର୍ତ୍ତନ '%s' ପାଇଁ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: Share clipboard
or: ସହଭାଗୀ କ୍ଲିପବୋର୍ଡ

en: Resize guest
or: ଅତିଥିର ଆକାର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ

en: Redirect new USB devices
or: ନୂତନ USB ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକର ଦିଗ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ

en: USB devices
or: USB ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକ

en: Invalid URI
or: ଅବୈଧ URI

en: The port must be specified once
or: ପୋର୍ଟକୁ ଥରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିବା ଉଚିତ

en: Missing port in Spice URI
or: ସ୍ପାଇସ୍‌ URI ରେ ଅନୁପସ୍ଥିତ ପୋର୍ଟ୍‌

en: Downloading device drivers…
or: ଉପକରଣ ଡ୍ରାଇଭରଗୁଡ଼ିକୁ ଆହରଣ କରୁଅଛି...

en: no password
or: କୌଣସି ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ନାହିଁ

en: Express installation of %s requires an internet connection.
or: %s ର ତୀବ୍ର ସ୍ଥାପନା ପାଇଁ ଇଣ୍ଟରନେଟ ସଂଯୋଗ ଆବଶ୍ୟକ।

en: Your SELinux context looks incorrect, you can try to fix it by running:
    %s
or: ଆପଣଙ୍କର SELinux ପ୍ରସଙ୍ଗ ଭୁଲ ଥିବା ପରି ଲାଗୁଛି, ଆପଣ ନିମ୍ନଲିଖିତକୁ ଚଲାଇ ଏହାର ସମାଧାନ କରିପାରିବେ:
    %s

en: SELinux not installed?
or: SELinux ସ୍ଥାପିତ ନାହିଁ?

en: Could not get 'gnome-boxes' storage pool information from libvirt. Make sure 'virsh -c qemu:///session pool-dumpxml gnome-boxes' is working.
or: 'gnome-boxes' ସଂରକ୍ଷଣ ସମୂହ ସୂଚନାକୁ libvirt ରୁ ପାଇଲା ନାହିଁ। 'virsh -c qemu:///session pool-dumpxml gnome-boxes' ଚାଲୁଅଛି କି ନାହିଁ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ।

en: %s is known to libvirt as GNOME Boxes's storage pool but this directory does not exist
or: %s ଟି libvirt ରେ GNOME ବାକ୍ସର ସଂରକ୍ଷଣ ସମୂହ ଭାବରେ ପରିଚିତ କିନ୍ତୁ ଏହି ଡିରେକ୍ଟୋରୀ ଉପସ୍ଥିତ ନାହିଁ

en: %s is known to libvirt as GNOME Boxes's storage pool but is not a directory
or: %s ଟି libvirt ରେ GNOME ବାକ୍ସର ସଂରକ୍ଷଣ ସମୂହ ଭାବରେ ପରିଚିତ କିନ୍ତୁ ଏକ ଡିରେକ୍ଟୋରୀ ନୁହଁ

en: %s is known to libvirt as GNOME Boxes's storage pool but is not user-readable/writable
or: %s ଟି libvirt ରେ GNOME ବାକ୍ସର ସଂରକ୍ଷଣ ସମୂହ ଭାବରେ ପରିଚିତ କିନ୍ତୁ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ଦ୍ୱାରା ପଠନୀୟ/ଲିଖନୀୟ ନୁହଁ

en: yes
or: ହଁ

en: no
or: ନାଁ

note: No guest caps or none compatible FIXME: Better error messsage than this please?
en: Incapable host system
or: ଅକ୍ଷମ ହୋଷ୍ଟ ତନ୍ତ୍ର

en: An error occurred during installation preparation. Express Install disabled.
or: ସ୍ଥାପନ ପ୍ରସ୍ତୁତି ସମୟରେ ଏକ ତ୍ରୁଟି ଘଟିଛି। ତୀବ୍ର ସ୍ଥାପନକୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ।

en: Live box '%s' has been deleted automatically.
or: ଲାଇଭ୍‌ ବାକ୍ସ '%s' କୁ ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ଅପସାରଣ କରାଯାଇଛି।

en: Installing…
or: ସ୍ଥାପନ କରୁଅଛି…

note: Translators: We show 'Live' tag next or below the name of live OS media or box based on such media. http://en.wikipedia.org/wiki/Live_CD
en: Live
or: ପ୍ରତ୍ଯେକ୍ଷ

note: This string is about automatic installation progress
en: %d%% Installed | %d%% Installed
or[0]: %d%% ସ୍ଥାପିତ
or[1]: %d%% ସ୍ଥାପିତ

en: Importing…
or: ଆମଦାନୀ କରୁଅଛି…

en: Box import from file '%s' failed.
or: ଫାଇଲ '%s' ରୁ ବକ୍ସ ଆମଦାନୀ ବିଫଳ ହୋଇଛି।

en: Read-only
or: କେବଳ ପଠନୀୟ

en: 32-bit x86 system
or: 32-ବିଟ x86 ତନ୍ତ୍ର

en: 64-bit x86 system
or: 64-ବିଟ x86 ତନ୍ତ୍ର

note: Translator comment: %s is name of vendor here (e.g Canonical Ltd or Red Hat Inc)
en:  from %s
or: %s ଠାରୁ

en: Box creation failed
or: ବାକ୍ସ ନିର୍ମାଣ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: Please enter desktop or collection URI
or: ଦୟାକରି ଡେସ୍କଟପ କିମ୍ବା ସଂଗ୍ରହ URIକୁ ଭରଣ କରନ୍ତୁ

en: Will add boxes for all systems available from this account.
or: ଏହି ଖାତାରୁ ଉପଲବ୍ଧସମସ୍ତ ତନ୍ତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ବାକ୍ସଗୁଡ଼ିକୁ ଯୋଗ କରିବ।

en: Will add a single box.
or: ଗୋଟିଏ ବାକ୍ସକୁ ଯୋଗ କରିବ।

note: ignore any parsing error
en: Desktop Access
or: ଡେସ୍କଟପ ପ୍ରବେଶାନୁମତି

en: Empty location
or: ଖାଲି ଅବସ୍ଥାନ

en: Unsupported protocol '%s'
or: ଅସମର୍ଥିତ ପ୍ରଟୋକଲ  '%s'

en: Unknown installer media
or: ଅଜଣା ସ୍ଥାପନ ମେଡିଆ

en: Analyzing…
or: ବିଶ୍ଳେଷଣ କରୁଅଛି ...

en: Failed to analyze installer media. Corrupted or incomplete media?
or: ସ୍ଥାପକ ମେଡିଆକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିବାରେ ବିଫଳ। ତ୍ରୁଟିଯୁକ୍ତ କିମ୍ବା ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମେଡିଆ କି?

note: We did this, so ignore!
en: Box setup failed
or: ବାକ୍ସ ବ୍ୟବସ୍ଥା ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: Boxes will create a new box with the following properties:
or: ନିମ୍ନଲିଖିତ ଗୁଣଧର୍ମ ସହିତ ବାକ୍ସଗୁଡ଼ିକ ନୂତନ ବାକ୍ସ ନିର୍ମାଣ କରିବ:

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Host
or: ଆଧାର

en: Port
or: ପୋର୍ଟ

en: TLS Port
or: TLS ପୋର୍ଟ

en: Will add boxes for all systems available from this account:
or: ଏହି ଖାତାରେ ଉପଲବ୍ଧ ସମସ୍ତ ତନ୍ତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ବାକ୍ସ ଯୋଗ କରିବ:

en: Disk
or: ଡିସ୍କ

en: %s maximum
or: %s ସର୍ବାଧିକ

en: Downloading media…
or: ମେଡିଆ ଆହରଣ କରୁଅଛି…

en: Download failed.
or: ଆହରଣ ବିଫଳ ହୋଇଛି।

en: C_ustomize…
or: ଇଚ୍ଛାରୂପଣ କରନ୍ତୁ (_u)...
