gnome-boxes master - en to sr translation catalogue (269 entries)

en: GNOME Boxes
sr: Gnomove kutije

en: Simple remote and virtual machines
sr: Jednostavne udaljene i virtuelne mašine

en: A simple GNOME 3 application to access remote or virtual systems. Unlike some other virtual machine management software, Boxes is targeted towards typical desktop end-users. For this reason, Boxes will not provide many advanced options to tweak virtual machines. Instead Boxes will focus on getting things working out of the box with very little input from user.
sr: Jednostavan program Gnoma 3 za pristup udaljenim ili virtuelnim sistemima. Za razliku od drugih programa za upravljanje virtuelnim mašinama, Kutije su namenjene običnim krajnjim korisnicima stonih računara. Zbog toga, Kutije neće pružati napredna podešavanja virtuelnih mašina. Umesto toga će Kutije biti usredsređene na lakoću upotrebe i jednostavan rad, bez problema po korisnika.

en: You want to install Boxes if you just want a very safe and easy way to try out new operating systems or new (potentially unstable) versions of your favorite operating system(s), or need to connect to a remote machine (for example, in your office).
sr: Ukoliko vam treba jednostavan i siguran način za isprobavanje novih operativnih sistema ili novih (moguće nestabilnih) izdanja drugih operativnih sistema ili ako vam treba način za povezivanje na udaljene mašine (na primer, mašina u vašoj kancelariji), onda su Kutije savršen izbor za vas.

en: Boxes
sr: Kutije

en: Virtual machine viewer/manager
sr: Upravnik i pregledač virtuelnih mašina

en: View and use virtual machines
sr: Pregledajte i koristite virtuelne mašine

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: virtual machine;vm;
sr: virtuelna mašina;vm;virtuelna mašina;virtual machine;vm;

en: Collections
sr: Zbirke

en: The list of boxes collections
sr: Spisak zbirki kutija

en: [ 'Work', 'Research', 'Gaming' ]
sr: [ 'Posao', 'Istraživanje', 'Igranje' ]

en: Screenshot interval
sr: Period snimka ekrana

en: The interval in seconds between screenshot updates
sr: Period u sekundama između osvežavanja snimka ekrana

en: Window size
sr: Veličina prozora

en: Window size (width and height)
sr: Veličina prozora (širina i visina)

en: Window position
sr: Položaj prozora

en: Window position (x and y)
sr: Položaj prozora (h i u)

en: Window maximized
sr: Uvećan prozor

en: Window maximized state
sr: Stanje uvećanog prozora

en: Shared folders
sr: Deljene fascikle

en: Variant array of shared folders’ names and path mapping
sr: Varijantni niz naziva deljenih fascikli i mapiranja putanje

en: _Username
sr: _Korisničko ime

en: _Password
sr: _Lozinka

en: Sign In
sr: Prijavi me

note: Translators: this is a switch to show all boxes in main view.
en: All
sr: Sve

note: Translators: this is a switch to show only local boxes in main view.
en: Local
sr: Lokalne

note: Translators: this is a switch to show only remote boxes in main view.
en: Remote
sr: Udaljene

en: _New
sr: _Nova

en: Back
sr: Nazad

en: Select Items
sr: Izaberi stavke

en: List view
sr: Spisak

en: Grid view
sr: Mreža

en: Search
sr: Potraži

en: Ready to Receive File
sr: Spreman za prijem datoteke

en: You will find your file in the Downloads directory.
sr: Možete naći vašu datoteku u fascikli „Preuzeto“.

en: Actions
sr: Radnje

en: Keyboard shortcuts
sr: Prečice na tastaturi

en: Fullscreen
sr: Preko celog ekrana

en: State of the art virtualization
sr: <b><span size="large">Najnaprednija tehnologija za virtuelizovanje</span></b>

en: Boxes can be virtual or remote machines.
sr: Kutije mogu biti virtuelne ili udaljene mašine.

en: Just hit the <b>New</b> button to create your first one.
sr: Samo pritisnite dugme „<b>Nova</b>“ da napravite vašu prvu kutiju.

[ctx: shortcut window]
en: Overview
sr: Pregled

[ctx: shortcut window]
en: Help
sr: Pomoć

[ctx: shortcut window]
en: Create a new box
sr: Napravite novu kutiju

[ctx: shortcut window]
en: Search
sr: Pretraži

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
sr: Prečice na tastaturi

[ctx: shortcut window]
en: Close Window/Quit Boxes
sr: Zatvori prozor ili izađi iz kutija

[ctx: shortcut window]
en: Box Creation and Properties
sr: Stvaranje i svojstva kutije

[ctx: shortcut window]
en: Switch to the next page
sr: Prebaci se na sledeću stranicu

[ctx: shortcut window]
en: Switch to the previous page
sr: Prebaci se na prethodnu stranicu

[ctx: shortcut window]
en: Box Display
sr: Prikaz kutije

[ctx: shortcut window]
en: Grab/Ungrab keyboard
sr: Uhvati ili pusti tastaturu

[ctx: shortcut window]
en: Back to overview
sr: Nazad na pregled

[ctx: shortcut window]
en: Fullscreen/Restore from fullscreen
sr: Preko celog ekrana ili napusti ceo ekran

en: Keyboard Shortcuts
sr: Prečice tastature

en: Help
sr: Pomoć

en: About
sr: O programu

en: Quit
sr: Izađi

en: Troubleshooting Log
sr: Dnevnik rešavanja problema

en: _Copy to Clipboard
sr: _Umnoži u ostavu

en: Select a device or ISO file
sr: Izaberite uređaj ili ISO datoteku

en: _Cancel
sr: Ot_kaži

en: _Open
sr: _Otvori

en: _Favorite
sr: O_miljena

en: P_ause
sr: _Zaustavi

en: _Delete
sr: _Obriši

en: Select All
sr: Izaberi sve

en: Select Running
sr: Izaberi pokrenute

en: Select None
sr: Poništi izbor

en: Local Folder
sr: Lokalna fascikla

en: Name
sr: Naziv

en: Select Shared Folder
sr: Izaberite deljenu fasciklu

en: Cancel
sr: Otkaži

en: Save
sr: Sačuvaj

en: Revert to this state
sr: Vrati na ovo stanje

en: Rename
sr: Preimenuj

note: Delete
en: Delete
sr: Obriši

en: Done
sr: Gotovo

en: Oops, something went wrong
sr: Uhhh! Nešto je pošlo naopako

en: Boxes cannot access the virtualization backend.
sr: Kutije ne mogu pristupiti pozadincu za virtuelizovanje.

en: Choose express install to automatically preconfigure the box with optimal settings.
sr: Izaberite brzo instaliranje da biste dobili već podešenu kutiju, sa najboljim podešavanjima.

note: Translators: 'Express Install' means that the new box installation will be fully automated, the user won't be asked anything while it's performed.
en: Express Install
sr: Brzo instaliranje

en: Username
sr: Korisničko ime

en: Password
sr: Lozinka

en: _Add Password
sr: Dod_aj lozinku

en: Product Key
sr: Ključ proizvoda

en: Unknown media
sr: Nepoznat medijum

en: Insert operating system installation media or select a source below
sr: Ubacite instalacioni medij operativnog sistema ili izaberite izvor ispod

en: Download an OS
sr: Preuzmite OS

en: _Enter URL
sr: Un_esite adresu

en: _Select a file
sr: I_zaberite datoteku

en: Any trademarks shown above are used merely for identification of software products you have already obtained and are the property of their respective owners.
sr: Sve gore prikazane robne marke se koriste samo za određivanje softverskih proizvoda koje ste već nabavili i u vlasništvu su njihovih odgovarajućih vlasnika.

en: Enter URL
sr: Unesite adresu

en: Enter an address for the box you want to add. Addresses can be of installation images, SPICE and VNC servers, or oVirt or Libvirt brokers.
sr: Unesite adresu kutije koju želite dodati. Adrese mogu biti instalacione slike, SPAJS i VNC serveri, ili Ovirt ili Libvirt posrednici.

en: Examples: http://download.com/image.iso, spice://somehost:5051, ovirt://host/path
sr: <span color="grey">Na primer: http://preuzimanje.srb/slika-sistema.iso, spice://nekidomacin:5051, ovirt://domacin/putanja</span>

en: Red Hat Enterprise Linux
sr: Red het enterprajz linuks

en: Available with a free Red Hat developer account
sr: Dostupno uz besplatan Red het programerski nalog

en: Create a Box
sr: Napravite kutiju

en: C_reate
sr: Na_pravi

en: C_ontinue
sr: Na_stavi

en: _Back
sr: _Nazad

en: Customize Resources
sr: Prilagodi resurse

en: Preparing to create new box
sr: Pripremam se za pravljenje nove kutije

en: Virtualization extensions are unavailable on your system.
    Check your BIOS settings to enable them.
sr: Proširenja virtuelizacije nisu dostupna na vašem sistemu.
    Proverite vaša podešavanja BIOS-a da ih uključite.

note: Translators: Accessibility name for context menu with box-related actions (e.g Pause, Delete etc)
en: Box actions
sr: Radnje nad kutijom

note: Open in new Window
en: Open in New Window
sr: Otvori u novom prozoru

note: Send files
en: Send File…
sr: Pošalji datoteku…

note: Take Screenshot
en: Take Screenshot
sr: Napravi snimak ekrana

note: Favorite
en: Remove from Favorites
sr: Ukloni iz omiljenih

en: Add to Favorites
sr: Dodaj u omiljene

en: Force Shutdown
sr: Primoraj gašenje

note: Clone
en: Clone
sr: Kloniraj

en: Restart
sr: Ponovo pokreni

note: Properties (in separate section)
en: Properties
sr: Svojstva

note: Translators: %s => the timestamp of when the screenshot was taken.
en: Screenshot from %s
sr: Snimak ekrana sa „%s“

en: A simple GNOME 3 application to access remote or virtual systems
sr: Jednostavan program Gnoma 3 za pristup udaljenim ili virtuelnim sistemima

en: Display version number
sr: Prikaži broj izdanja

en: Open in full screen
sr: Otvori preko celog ekrana

en: Check virtualization capabilities
sr: Proveri mogućnosti za virtuelizovanje na mašini

en: Open box with UUID
sr: Otvori kutiju sa UUID-om

en: Search term
sr: Pojam pretrage

note: A 'broker' is a virtual-machine manager (local or remote). Currently libvirt and ovirt are supported.
en: URL to display, broker or installer media
sr: Adresa za prikaz, posrednika ili instalacionog medija

en: — A simple application to access remote or virtual machines
sr: — Jednostavan program za pristup udaljenim ili virtuelnim sistemima

en: Too many command line arguments specified.
sr: Navedeno je previše argumenata u komandnoj liniji.

en: Box “%s” installed and ready to use
sr: Kutija „%s“ je instalirana i spremna za upotrebu

en: Box “%s” has been deleted
sr: Kutija „%s“ je obrisana

en: %u box has been deleted | %u boxes have been deleted
sr[0]: %u kutija je obrisana
sr[1]: %u kutije su obrisane
sr[2]: %u kutija je obrisano
sr[3]: Jedna kutija je obrisana

en: _Undo
sr: _Opozovi

en: Select files to transfer
sr: Izaberite datoteke za prenos

en: Press (left) Ctrl+Alt to ungrab
sr: Pritisnite (levi) Ctrl+Alt da otpustite miša

en: Press & release (left) Ctrl+Alt to ungrab keyboard.
sr: Pritisnite i pustite (levi) Ctrl+Alt da otpustite tastaturu.

en: Exit fullscreen
sr: Napusti ceo ekran

en: New and Recent
sr: Nove i skorašnje

en: Unsupported disk image format.
sr: Nepodržani format odraza diska.

en: System
sr: Sistem

note: Translators: This is memory or disk size. E.g. "2 GB (1 GB used)".
en: %s <span color="grey">(%s used)</span>
sr: %s <span color="grey">(%s je iskorišćeno)</span>

note: Translators: This is memory or disk size. E.g. "1 GB (recommended)".
en: %s (recommended)
sr: %s (preporučeno)

note: Translators: Accessibility name for context menu with a set of keyboard combos (that would normally be intercepted by host/client, to send to the box.
en: Send key combinations
sr: Pošalji kombinacije tastera

en: _Name
sr: _Naziv

en: IP Address
sr: IP adresa

en: Broker
sr: Posrednik

note: Translators: This is the protocal being used to connect to the display/desktop, e.g Spice, VNC, etc.
en: Display Protocol
sr: Protokol prikaza

note: Translators: This is the URL to connect to the display/desktop. e.g spice://somehost:5051.
en: Display URL
sr: Adresa prikaza

note: Translators: empty is listed as the filename for a non-mounted CD
en: empty
sr: prazno

note: Translators: This is the text on the button to select an iso for the cd
en: _Select
sr: I_zaberi

note: Translators: Remove is the label on the button to remove an iso from a cdrom drive
en: _Remove
sr: _Ukloni

note: Translators: First “%s” is filename of ISO or CD/DVD device that user selected and Second “%s” is name of the box.
en: Insertion of “%s” as a CD/DVD into “%s” failed
sr: Nisam uspeo da ubacim „%s“ kao CD/DVD u „%s“

note: Translators: “%s” here is name of the box.
en: Removal of CD/DVD from “%s” failed
sr: Nisam uspeo da uklonim CD/DVD iz „%s“

en: CPU
sr: Procesor

note: I/O 100 MiB/s
en: I/O
sr: U/I

note: Network 1 MiB/s
en: Network
sr: Mreža

en: _Restart
sr: _Ponovo pokreni

en: _Force Shutdown
sr: Primoraj ga_šenje

en: _Troubleshooting Log
sr: _Dnevnik rešavanja problema

en: _Memory:
sr: _Memorija:

en: <span color="grey">Maximum Disk Size</span>		 %s <span color="grey">(%s used)</span>
sr: <span color="grey">Najveća veličina diska</span>		 %s <span color="grey">(%s je iskorišćeno)</span>

en: There is not enough space on your machine to increase the maximum disk size.
sr: Nema dovoljno prostora na vašem računaru da biste povećali najveću veličinu diska.

en: Maximum _Disk Size:
sr: Najveća veličina _diska:

note: qemu-img doesn't support resizing disk image with snapshots: https://bugs.launchpad.net/qemu/+bug/1563931
en: Storage resize requires deleting associated snapshot. | Storage resize requires deleting %llu associated snapshots.
sr[0]: Promena veličine skladišta zahteva brisanje %llu povezane slike stanja.
sr[1]: Promena veličine skladišta zahteva brisanje %llu povezane slike stanja.
sr[2]: Promena veličine skladišta zahteva brisanje %llu povezanih slika stanja.
sr[3]: Promena veličine skladišta zahteva brisanje povezane slike stanja.

en: _Run in background
sr: Pok_reni u pozadini

en: “%s” will not be paused automatically.
sr: Kutija „%s“ neće biti automatski zaustavljana.

en: “%s” will be paused automatically to save resources.
sr: Da bi se olakšao rad sistema, kutija „%s“ će biti automatski zaustavljena.

note: Translators: The %s will be expanded with the name of the vm
en: Restoring %s from disk
sr: Obnavljam „%s“ sa diska

note: Translators: The %s will be expanded with the name of the vm
en: Starting %s
sr: Pokrećem „%s“

en: Restart of “%s” is taking too long. Force it to shutdown?
sr: Ponovno pokretanje „%s“ traje predugo. Da primoram gašenje?

en: _Shutdown
sr: _Ugasi

en: Installing…
sr: Instaliram…

note: Translators: We show 'Live' tag next or below the name of live OS media or box based on such media. http://en.wikipedia.org/wiki/Live_CD
en: Live
sr: Živi

en: Setting up clone…
sr: Podešavam klona…

en: Importing…
sr: Uvozim…

en: host: %s
sr: domaćin: %s

en: _Import “%s” from system broker
sr: Uvez_i „%s“ sa sistemskog posrednika

note: Translators: %u here is the number of boxes available for import
en: _Import %u box from system broker | _Import %u boxes from system broker
sr[0]: Uvez_i %u kutiju sa sistemskog posrednika
sr[1]: Uvez_i %u kutije sa sistemskog posrednika
sr[2]: Uvez_i %u kutija sa sistemskog posrednika
sr[3]: Uvez_i jednu kutiju sa sistemskog posrednika

en: Will import “%s” from system broker
sr: Uvešću „%s“ sa sistemskog posrednika

note: Translators: %u here is the number of boxes available for import
en: Will import %u box from system broker | Will import %u boxes from system broker
sr[0]: Uvešću %u kutiju sa sistemskog posrednika
sr[1]: Uvešću %u kutije sa sistemskog posrednika
sr[2]: Uvešću %u kutija sa sistemskog posrednika
sr[3]: Uvešću jednu kutiju sa sistemskog posrednika

en: No boxes to import
sr: Nema kutija za uvoz

en: Failed to find suitable disk to import for box “%s”
sr: Nisam uspeo da pronađem odgovarajući disk da uvezem za kutiju „%s“

en: Connected
sr: Povezana

en: Disconnected
sr: Nepovezana

en: Running
sr: Pokrenuta

en: Paused
sr: Zaustavljena

en: Powered Off
sr: Isključena

note: Translators: The %s will be expanded with the name of the vm
en: Connecting to %s
sr: Povezujem se sa „%s“

en: Connection to “%s” failed
sr: Povezivanje na „%s“ nije uspelo

en: Saving…
sr: Čuvam…

en: “%s” could not be restored from disk
    Try without saved state?
sr: Ne mogu da obnovim „%s“ sa diska
    Da pokušam bez sačuvanog stanja?

en: Failed to start “%s”
sr: Nisam uspeo da pokrenem „%s“

note: Translators: %s => name of launched box
en: “%s” requires authentication
sr: „%s“ zahteva potvrđivanje identiteta

note: FIXME: add proper UI & docs
en: • The CPU is capable of virtualization: %s
sr: • Procesor podržava virtuelizaciju: %s

en: • The KVM module is loaded: %s
sr: • KVM (KVM) modul je učitan: %s

en: • Libvirt KVM guest available: %s
sr: • Dostupan je libvirt KVM gosta: %s

en: • Boxes storage pool available: %s
sr: • Dostupan je skladišni depo za kutije: %s

en: • The SELinux context is default: %s
sr: • Podrazumevani SE-Linuks kontekst je u upotrebi: %s

en: Report bugs to <%s>.
sr: Greške prijavite na <%s>.

en: %s home page: <%s>.
sr: Matična stranica „%s“: <%s>.

en: No such file %s
sr: Nema takve datoteke „%s“

en: Sign In to %s
sr: Prijavi me na „%s“

en: Not connected to %s
sr: Niste povezani na „%s“

en: Connection to oVirt broker failed
sr: Povezivanje na Ovirt posrednika nije uspelo

en: Protocol
sr: Protokol

en: URL
sr: Adresa

en: General
sr: Opšte

en: Devices & Shares
sr: Uređaji i deljenja

en: Snapshots
sr: Snimci stanja

en: Changes require restart of “%s”.
sr: Izmene zahtevaju ponovno pokretanje „%s“.

en: _URL
sr: _Adresa

en: Pausing “%s” failed
sr: Privremeno zaustavljanje „%s“ nije uspelo

[ctx: 0 items selected]
note: Translators: This is a button to open box(es) in new window(s)
en: _Open in new window
sr: _Otvori u novom prozoru

en: _Open in new window | _Open in %u new windows
sr[0]: _Otvori u %u novom prozoru
sr[1]: _Otvori u %u nova prozora
sr[2]: _Otvori u %u novih prozora
sr[3]: _Otvori u novom prozoru

note: This goes with the "Click on items to select them" string and is about selection of items (boxes) when the main collection view is in selection mode.
en: %u selected | %u selected
sr[0]: %u izabrana
sr[1]: %u izabrane
sr[2]: %u izabranih
sr[3]: Jedna izabrana

en: (Click on items to select them)
sr: (Kliknite na stavke da ih izaberete)

en: Reverting to %s…
sr: Vraćam na „%s“…

en: Failed to apply snapshot
sr: Nisam uspeo da primenim snimak stanja

en: Snapshot “%s” deleted.
sr: Snimak stanja „%s“ je obrisan.

en: No snapshots created yet. Create one using the button below.
sr: Još uvek nisu napravljeni snimci stanja. Napravite jedan koristeći dugme ispod.

en: Creating new snapshot…
sr: Pravim novi snimak stanja…

en: Failed to create snapshot of %s
sr: Nisam uspeo da napravim snimak stanja za „%s“

note: Translators: "Unknown" is a placeholder for a box name when it could not be determined
en: Unknown
sr: Nepoznato

en: Redirection of USB device “%s” for “%s” failed
sr: Preusmeravanje USB uređaja „%s“ za „%s“ nije uspelo

en: Share Clipboard
sr: Podeli ostavu

en: SPICE guest tools are not installed. These tools improve user experience and enable host and box interactions, such as copy&amp;paste. Please visit <a href="http://www.spice-space.org/download.html">http://www.spice-space.org/download.html</a> to download and install these tools from within the box.
sr: Alati gosta SPAJS-a nisu instalirani. Ti alati poboljšavaju rad korisnika i uključuju međudelovanje domaćina i kutije, kao što je umnožavanje i ubacivanje. Posetite <a href="http://www.spice-space.org/download.html">http://www.spice-space.org/download.html</a> da preuzmete i instalirate te alate iz kutije.

en: USB devices
sr: USB uređaji

en: Folder Shares
sr: Deljenja fascikle

en: Invalid URL
sr: Neispravna adresa

en: The port must be specified once
sr: Port mora biti naveden jednom

en: Missing port in Spice URL
sr: Nedostaje port u adresi Spajsa

note: Translators: "%s" is a file name.
en: Copying “%s” to “Downloads”
sr: Kopiram „%s“ u „Preuzeto“

note: An error occurred when trying to setup unattended installation, but it's likely that a non-unattended installation will work. When this happens, just disable unattended installs, and let the caller decide if it wants to retry a non-automatic install or to just abort the box creation..
en: An error occurred during installation preparation. Express Install disabled.
sr: Došlo je do greške prilikom pripremanja instalacije. Brza instalacija je isključena.

en: Downloading device drivers…
sr: Preuzimam upravljačke programe uređaja…

en: no password
sr: bez lozinke

en: Express installation of %s requires an internet connection.
sr: Brza instalacija „%s“ zahteva internet vezu.

en: GNOME Boxes credentials for “%s”
sr: Uverenja Gnomovih kutija za „%s“

en: Your SELinux context looks incorrect, you can try to fix it by running:
    %s
sr: Vaš bezbednosni SE-Linuks kontekst je izgleda neispravan. Možete pokušati popravku izvršavanjem sledećeg:
    %s

en: SELinux not installed?
sr: SE-Linuks nije instaliran?

en: Could not get “gnome-boxes” storage pool information from libvirt. Make sure “virsh -c qemu:///session pool-dumpxml gnome-boxes” is working.
sr: Ne mogu da dobavim podatke o skladišnom depou Gnomovih kutija od libvirt-a. Proverite da li je moguće izvršiti „virsh -c qemu:///session pool-dumpxml gnome-boxes“.

en: %s is known to libvirt as GNOME Boxes’s storage pool but this directory does not exist
sr: %s je poznat libvirtu kao skladišni depo Gnomovih Kutija ali taj direktorijum ne postoji

en: %s is known to libvirt as GNOME Boxes’s storage pool but is not a directory
sr: %s je poznat libvirtu kao skladišni depo Gnomovih Kutija ali on nije direktorijum

en: %s is known to libvirt as GNOME Boxes’s storage pool but is not user-readable/writable
sr: %s je poznat libvirtu kao skladišni depo Gnomovih Kutija ali nije moguće čitanje i pisanje

en: yes
sr: da

en: no
sr: ne

note: No guest caps or none compatible FIXME: Better error messsage than this please?
en: Incapable host system
sr: Domaćin sistem je nesposoban za virtuelizovanje

en: Live box “%s” has been deleted automatically.
sr: Živa kutija „%s“ je automatski obrisana.

en: Box import from file “%s” failed.
sr: Uvoz kutije iz datoteke „%s“ nije uspeo.

en: 32-bit x86 system
sr: 32-bitni x86 sistem

en: 64-bit x86 system
sr: 64-bitni x86 sistem

note: Translator comment: %s is name of vendor here (e.g Canonical Ltd or Red Hat Inc)
en:  from %s
sr:  od „%s“

en: Source Selection
sr: Izbor izvora

en: Box Preparation
sr: Priprema kutije

en: Box Setup
sr: Podešavanja kutije

en: Review
sr: Pregled

en: Box creation failed
sr: Stvaranje kutije nije uspelo

en: Empty location
sr: Prazno mesto

en: Unsupported file
sr: Nepodržana datoteka

en: Invalid file
sr: Neispravna datoteka

en: Unsupported protocol “%s”
sr: Protokol „%s“ nije podržan

en: Unknown installer media
sr: Nepoznat instalacioni medij

note: Translators: Analyzing installer media
en: Analyzing…
sr: Ispitujem…

en: Failed to analyze installer media. Corrupted or incomplete media?
sr: Nisam uspeo da ispitam instalacioni medij. Možda je medij oštećen ili nepotpun?

note: We did this, so ignore!
en: Box setup failed
sr: Podešavanje kutije nije uspelo

en: Boxes will create a new box with the following properties:
sr: Kutije će napraviti novu kutija sa sledećim osobinama:

en: Type
sr: Vrsta

en: Host
sr: Domaćin

en: TLS Port
sr: TLS port

en: Will add boxes for all systems available from this account:
sr: Dodaću kutije za sve dostupne sisteme na ovom nalogu:

en: Memory
sr: Memorija

note: Translators: This is disk size. E.g "1 GB maximum".
en: %s maximum
sr: %s najviše

en: Downloading media…
sr: Preuzimam medijum…

en: Download failed.
sr: Preuzimanje nije uspelo.

en: C_ustomize…
sr: _Prilagodi…
