gnome-boxes master - en to as translation catalogue (201 entries)

en: A simple GNOME 3 application to access remote or virtual systems. Unlike some other virtual machine management software, Boxes is targeted towards typical desktop end-users. For this reason, Boxes will not provide many advanced options to tweak virtual machines. Instead Boxes will focus on getting things working out of the box with very little input from user.
as: দূৰৱৰ্তী অথবা ভাৰছুৱেল চিস্টেমসমূহ অভিগম কৰিবলৈ এটা সহজ GNOME 3 এপ্লিকেচন। অন্য কিছুমান ভাৰছুৱেল মেচিন ব্যৱস্থাপনা চফ্টৱেৰৰ পৰিৱৰ্তে, বাকচসমূহ সাধাৰণ ডেস্কটপ অন্ত-ব্যৱহাৰকাৰীসকলৰ বাবে। এই কাৰণৰ বাবে, বাকচসমূহে ভাৰছুৱেল মেচিনসমূহ পৰিবৰ্তন কৰিবলৈ বহুতো উন্নত বিকল্প প্ৰদান নকৰে। ইয়াৰ পৰিৱৰ্তে বাকচসমূহে ব্যৱহাৰকাৰীৰ পৰা অতি কম ইনপুট লৈ কাৰ্য্যসমূহ সম্পূৰ্ণ কৰাৰ চেষ্টা কৰিব।

en: You want to install Boxes if you just want a very safe and easy way to try out new operating systems or new (potentially unstable) versions of your favorite operating system(s), or need to connect to a remote machine (for example, in your office).
as: আপুনি বাকচসমূহ ইনস্টল কৰিব পাৰে যদি আপুনি নতুন অপাৰেটিং চিস্টেমসমূহ অথবা আপোনাৰ পছন্দৰ অপাৰেটিং চিস্টেম(সমূহ)ৰ নতুন (বিভৱীয়ভাৱে অস্থিৰ) সংস্কৰণ পৰিক্ষা কৰি চাবলৈ এটা অতি সুৰক্ষিত আৰু সহজ উপায় বিচাৰে, অথবা এটা দূৰৱৰ্তী মেচিনলৈ সংযোগ কৰিব বিচাৰে (উদাহৰণস্বৰূপ, আপোনাৰ অফিচত)।

en: Boxes
as: বাকচসমূহ

en: Virtual machine viewer/manager
as: ভাৰছুৱেল মেচিন দৰ্শক/ব্যৱস্থাপক

en: View and use virtual machines
as: ভাৰছুৱেল মেচিনসমূহ দৰ্শন কৰক আৰু ব্যৱহাৰ কৰক

en: virtual machine;vm;
as: ভাৰছুৱেল মেচিন;vm;

en: Collections
as: সংগ্ৰহসমূহ

en: The list of boxes collections
as: বাকচসমূহ সংগ্ৰহৰ তালিকা

en: Screenshot interval
as: স্ক্ৰিনশ্বট অন্তৰাল

en: The interval in seconds between screenshot updates
as: স্ক্ৰিনশ্বট আপডেইটসমূহৰ মাজত ছেকেণ্ডত অন্তৰাল

en: Window size
as: উইন্ডো আকাৰ

en: Window size (width and height)
as: উইন্ডো আকাৰ (প্ৰস্থ আৰু উচ্চতা)

en: Window position
as: উইন্ডো অৱস্থান

en: Window position (x and y)
as: উইন্ডো অৱস্থান (x আৰু y)

en: Window maximized
as: উইন্ডো সৰ্বাধিক আকাৰ

en: Window maximized state
as: উইন্ডো সৰ্বাধিক অৱস্থা

en: _Username
as: ব্যৱহাৰকাৰীনাম (_U)

en: _Password
as: পাছৱৰ্ড (_P)

en: Sign In
as: ছাইন ইন কৰক

en: _New
as: নতুন (_N)

en: Back
as: পিছলৈ

en: Select Items
as: বস্তুবোৰ বাছক

en: Search
as: সন্ধান কৰক

en: <b><span size="large">No boxes found</span></b>
as: <b><span size="large">কোনো বাকচ পোৱা নগল</span></b>

en: Create one using the button on the top left.
as: ওপৰ বাওঁফালে বুটাম ব্যৱহাৰ কৰি এটা সৃষ্টি কৰক।

en: Net:
as: নেট:

en: Force Shutdown
as: বলৱৎ বন্ধ

en: P_ause
as: বিৰাম দিয়ক (_a)

en: _Delete
as: মচি পেলাওক (_D)

en: _Properties
as: বৈশিষ্ট্যসমূহ (_P)

en: _Cancel
as: বাতিল কৰক (_C)

en: Select All
as: সকলো বাছক

en: Select Running
as: চলি থকা বাছক

en: Select None
as: কোনোটো নাবাছিব

en: Revert to this state
as: এই অৱস্থালৈ উভতি আহক

en: Rename
as: পুনৰ নামকৰণ কৰক

en: Delete
as: মচি পেলাওক

en: Done
as: কৰা হল

en: Choose express install to automatically preconfigure the box with optimal settings.
as: বাকচক অনুকলিত সংহতিসমূহৰ সৈতে স্বচালিতভাৱে পুৰ্বসংৰূপণ কৰিবলে এক্সপ্ৰেস ইনস্টল বাছক।

en: Express Install
as: এক্সপ্ৰেস ইনস্টল

en: Username
as: ব্যৱহাৰকাৰীনাম

en: Password
as: পাছৱৰ্ড

en: _Add Password
as: পাছৱৰ্ড যোগ কৰক (_A)

en: Product Key
as: উৎপাদন চাবি

en: Unknown media
as: অজ্ঞাত মাধ্যম

en: Introduction
as: পাতনি

en: Source Selection
as: উৎস নিৰ্বাচন

en: Preparation
as: প্ৰস্তুতি

en: Setup
as: সংস্থাপন

en: Review
as: পূনৰদৰ্শন

en: Enter URL
as: URL যোগ কৰক

en: Select a file
as: এটা ফাইল নিৰ্বাচন কৰক

en: Create a Box
as: এটা বাকচ সৃষ্টি কৰক

en: C_reate
as: সৃষ্টি কৰক (_r)

en: C_ontinue
as: চলাই থাকক (_o)

en: _Back
as: পিছলৈ (_B)

en: Creating a Box will allow you to use another operating system directly from your existing login.
    
    You may connect to an existing machine <b><i>over the network</i></b> or create a <b><i>virtual machine</i></b> that runs locally on your own.
as: এটা বাকচ সৃষ্টি কৰিলে আপোনাৰ উপলব্ধ লগিনৰ পৰা প্ৰত্যক্ষভাৱে অন্য অপাৰেটিং চিস্টেম ব্যৱহাৰ কৰাৰ অনুমতি পাব।
    
    আপোনাৰ <b><i>নেটৱৰ্কৰে</i></b> এটা উপলব্ধ মেচিনলে সংযোগ কৰিব পাৰিব অথবা এটা <b><i>ভাৰছুৱেল মেচিন</i></b> সৃষ্টি কৰিব পাৰিব যি আপোনাৰ নিজস্বভাৱে স্থানীয়ভাৱে চলে।

en: Insert operating system installation media or select a source below
as: অপাৰেটিং চিস্টেম ইনস্টল মাধ্যম সুমুৱাওক অথবা তলত এটা উৎস বাছক

en: Any trademarks shown above are used merely for identification of software products you have already obtained and are the property of their respective owners.
as: উপৰত দেখুৱা যিকোনো পণ্যচিহ্ন কেৱল চফ্টৱেৰ উৎপাদনসমূহ যি আপুনি ইতিমধ্যে প্ৰাপ্ত কৰিছে তাৰ চিনাক্তকৰণৰ বাবে ব্যৱহাৰ হয় আৰু সিহতৰ অধিকাৰীসমূহৰ সম্পত্তি।

en: Preparing to create new box
as: নতুন বাকচ সৃষ্টি কৰাৰ প্ৰস্তুতি

en: Virtualization extensions are unavailable on your system. If your system is recent (post 2008), check your BIOS settings to enable them.
as: ভাৰছুৱেলাইজেষণ সম্প্ৰসাৰনসমূহ আপোনাৰ চিস্টেমত উপলব্ধ। যদি আপোনাৰ চিস্টেম শেহতীয়া (2008 ৰ পিছৰ), সিহতক সামৰ্থবান কৰিবলৈ আপোনাৰ BIOS সংহতি নিৰীক্ষণ কৰক।

en: A simple GNOME 3 application to access remote or virtual systems
as: দূৰৱৰ্তী অথবা ভাৰছুৱেল চিস্টেমসমূহ অভিগম কৰিবলে এটা সাধাৰণ GNOME 3 এপ্লিকেচন

en: Help
as: সহায়

en: About
as: বিষয়ে

en: Quit
as: প্ৰস্থান কৰক

en: Display version number
as: সংস্কৰণ নম্বৰ প্ৰদৰ্শন কৰক

en: Open in full screen
as: পূৰ্ণপৰ্দাত খোলক

en: Check virtualization capabilities
as: ভাৰছুৱেলাইজেষণ ক্ষমতাসমূহ নিৰীক্ষণ কৰক

en: Open box with UUID
as: UUID ৰ সৈতে বাকচ খোলক

en: Search term
as: সংজ্ঞা সন্ধান কৰক

note: A 'broker' is a virtual-machine manager (local or remote). Currently libvirt and ovirt are supported.
en: URI to display, broker or installer media
as: প্ৰদৰ্শন কৰিবলে URl, ব্ৰকাৰ অথবা অথবা ইনস্টলাৰ মাধ্যম

en: - A simple application to access remote or virtual machines
as: - দূৰৱৰ্তী অথবা ভাৰছুৱেল চিস্টেমসমূহ অভিগম কৰিবলে এটা সাধাৰণ এপ্লিকেচন

en: Too many command line arguments specified.
as: অত্যাধিক কমান্ড শাৰী তৰ্ক ধাৰ্য্য কৰা হৈছে।

en: _Undo
as: পূৰ্বাবস্থা (_U)

en: Box '%s' has been deleted
as: বাকচ '%s' মচি পেলোৱা হৈছে

en: %u box has been deleted | %u boxes have been deleted
as[0]: %u বাকচ মচি পেলোৱা হৈছে
as[1]: %u বাকচসমূহ মচি পেলোৱা হৈছে

en: New and Recent
as: নতুন আৰু শেহতীয়া

en: (press [left] Ctrl+Alt keys to ungrab)
as: (এৰিবলে [left] Ctrl+Alt keys কি'সমূহ টিপক)

en: Unsupported disk image format.
as: অসমৰ্থিত ডিস্ক ছবি বিন্যাস।

en: System
as: চিস্টেম

en: Name
as: নাম

en: Virtualizer
as: ভাৰছুৱেলাইজাৰ

en: Troubleshooting log
as: সমস্যামুক্তি লগ

en: _Save
as: সংৰক্ষণ কৰক (_S)

en: Copy to clipboard
as: ক্লিপবৰ্ডলে কপি কৰক

en: _Close
as: বন্ধ কৰক (_C)

en: Save log
as: লগ সংৰক্ষণ কৰক

en: Error saving: %s
as: সংৰক্ষণ কৰোতে ত্ৰুটি: %s

en: Protocol
as: প্ৰটোকল

note: Only add smartcart support to guests if HAVE_SMARTCARD, as qemu built without smartcard support will not start vms with it.
en: Add support to guest
as: অতিথিৰ বাবে সমৰ্থন যোগ কৰক

en: USB device support
as: USB ডিভাইচ সমৰ্থন

en: Smartcard support
as: স্মাৰ্টকাৰ্ড সমৰ্থন

note: Translators: empty is listed as the filename for a non-mounted CD
en: empty
as: ৰিক্ত

note: Translators: This is the text on the button to select an iso for the cd
en: Select
as: বাছক

note: Translators: Remove is the label on the button to remove an iso from a cdrom drive
en: Remove
as: আতৰাওক

en: Select a device or ISO file
as: এটা ডিভাইচ অথবা ISO ফাইল বাছক

en: _Open
as: খোলক (_O)

note: Translators: First '%s' is filename of ISO or CD/DVD device that user selected and Second '%s' is name of the box.
en: Insertion of '%s' as a CD/DVD into '%s' failed
as: '%s' ক এটা CD/DVD হিচাপে '%s' ত সুমুৱা ব্যৰ্থ হল

note: Translators: '%s' here is name of the box.
en: Removal of CD/DVD from '%s' failed
as: '%s' পৰা CD/DVD আতৰোৱাটো ব্যৰ্থ হল

en: Memory
as: মেমৰি

en: Maximum Disk Size
as: সৰ্বাধিক ডিস্ক আকাৰ

en: There is not enough space on your machine to increase the maximum disk size.
as: সৰ্বাধিক ডিস্ক আকাৰ বৃদ্ধি কৰিবলে আপোনাৰ মেচিনত পৰ্যাপ্ত স্থান নাই।

en: When you force shutdown, the box may lose data.
as: যেতিয়া আপুনি বলৱৎভাৱে বন্ধ কৰে, বাকচৰ তথ্য হেৰুৱাব পাৰে।

en: _Shutdown
as: বন্ধ কৰক (_S)

note: Translators: The %s will be expanded with the name of the vm
en: Restoring %s from disk
as: ডিস্কৰ পৰা %s পুনৰুদ্ধাৰ কৰা

note: Translators: The %s will be expanded with the name of the vm
en: Starting %s
as: %s আৰম্ভ কৰা হৈছে

en: Restart of '%s' is taking too long. Force it to shutdown?
as: '%s' পুনৰাম্ভ হবলে বহু সময় লৈ আছে। ইয়াক বন্ধ কৰিবলে বলৱৎ কৰিব নে?

en: Import '%s' from system broker
as: চিস্টেম দালালৰ পৰা '%s' ইমপোৰ্ট কৰক

note: Translators: %u here is the number of boxes available for import
en: Import %u box from system broker | Import %u boxes from system broker
as[0]: চিস্টেম দালালৰ পৰা %u বাকচ ইমপোৰ্ট কৰক
as[1]: চিস্টেম দালালৰ পৰা %u বাকচসমূহ ইমপোৰ্ট কৰক

en: Will import '%s' from system broker
as: চিস্টেম দালালৰ পৰা '%s' ইমপোৰ্ট কৰিব

note: Translators: %u here is the number of boxes available for import
en: Will import %u box from system broker | Will import %u boxes from system broker
as[0]: চিস্টেম দালালৰ পৰা %u বাকচ ইমপোৰ্ট কৰিব
as[1]: চিস্টেম দালালৰ পৰা %u বাকচসমূহ ইমপোৰ্ট কৰিব

en: No boxes to import
as: ইমপোৰ্ট কৰিবলৈ কোনো বাকচ পোৱা নগল

en: Failed to find suitable disk to import for box '%s'
as: বাকচ '%s' ৰ বাবে ইমপোৰ্ট কৰিবলৈ উপযুক্ত ডিস্ক পোৱা নগল

note: Translators: The %s will be expanded with the name of the vm
en: Connecting to %s
as: %s ৰ  সৈতে সংযোগ কৰা হৈছে

en: Connection to '%s' failed
as: '%s' লে সংযোগ ব্যৰ্থ হল

en: Saving…
as: সংৰক্ষণ কৰা হৈছে…

en: '%s' could not be restored from disk
    Try without saved state?
as: '%s' ক ডিস্কৰ পৰা পুনৰুদ্ধাৰ কৰিব পৰা নগল
    সংৰক্ষিত অৱস্থাৰ বাহিৰে চেষ্টা কৰিব?

en: Restart
as: পুনৰাম্ভ কৰক

en: Failed to start '%s'
as: '%s' আৰম্ভ কৰিবলে ব্যৰ্থ

note: Translators: %s => name of launched box
en: '%s' requires authentication
as: '%s' ৰ প্ৰমাণীকৰণৰ প্ৰয়োজন

note: FIXME: add proper UI & docs
en: • The CPU is capable of virtualization: %s
as: • CPU টো ভাৰছুৱেলাইজেষণ সক্ষম হয়: %s

en: • The KVM module is loaded: %s
as: • KVM মডিউলটো ল'ড কৰা হৈছে: %s

en: • Libvirt KVM guest available: %s
as: • Libvirt KVM অতিথি উপলব্ধ: %s

en: • Boxes storage pool available: %s
as: • বাকসসমূহ সংৰক্ষণ পুল উপলব্ধ: %s

en: • The SELinux context is default: %s
as: • SELinux পৰিপ্ৰেক্ষতিত অবিকল্পিত হয়: %s

en: Report bugs to <%s>.
as: বাগসমূহ <%s> লে প্ৰতিবেদন কৰক।

en: %s home page: <%s>.
as: %s ঘৰ পৃষ্ঠা: <%s>।

en: No such file %s
as: এই ধৰণৰ কোনো ফাইল %s নাই

en: Sign In to %s
as: %s লৈ ছাইন ইন কৰক

en: Not connected to %s
as: %s ৰ  সৈতে সংযুক্ত নহয়

en: Connection to oVirt broker failed
as: oVirt ব্ৰকাৰলে সংযোগ ব্যৰ্থ হল

en: Login
as: লগিন

en: Display
as: প্ৰদৰ্শন

en: Devices
as: ডিভাইচসমূহ

en: Snapshots
as: স্নেপশ্বটসমূহ

en: Changes require restart of '%s'.
as: পৰিবৰ্তনসমূহ প্ৰয়োগ হবলে '%s' পুনৰাম্ভ হোৱাৰ প্ৰয়োজন।

en: _Restart
as: পুনৰাম্ভ কৰক (_R)

en: Pausing '%s' failed
as: '%s' ক বিৰাম দিয়া ব্যৰ্থ হল

note: Translators: This is a button to open box(es) in new window(s)
en: _Open in new window | _Open in %d new windows
as[0]: নতুন উইন্ডোত খোলক (_O)
as[1]: %d নতুন উইন্ডোসমূহত খোলক (_O)

note: This goes with the "Click on items to select them" string and is about selection of items (boxes) when the main collection view is in selection mode.
en: %d selected | %d selected
as[0]: %d নিৰ্বাচন কৰা হৈছে
as[1]: %d নিৰ্বাচন কৰা হৈছে

en: (Click on items to select them)
as: (বস্তুবোৰ নিৰ্বাচন কৰিবলে সিহতত ক্লিক কৰক)

en: Reverting to %s…
as: %s লৈ উভতাই নিয়া হৈছে…

en: Failed to apply snapshot
as: স্নেপশ্বট প্ৰয়োগ কৰিবলে ব্যৰ্থ

en: Snapshot "%s" deleted.
as: স্নেপশ্বট "%s" মচি পেলোৱা হল।.

en: Creating new snapshot…
as: নতুন স্নেপশ্বট সৃষ্টি কৰা হৈছে…

en: Failed to create snapshot of %s
as: %s ৰ স্নেপশ্বট সৃষ্টি কৰিবলে ব্যৰ্থ

note: Translators: "Unknown" is a placeholder for a box name when it could not be determined
en: Unknown
as: অজ্ঞাত

en: Automatic redirection of USB device '%s' for '%s' failed
as: '%s' USB ডিভাইচৰ  '%s' ৰ বাবে স্বচালিত পুনৰনিৰ্দেশ ব্যৰ্থ হল

en: Redirection of USB device '%s' for '%s' failed
as: '%s' USB ডিভাইচৰ  '%s' ৰ বাবে পুনৰনিৰ্দেশ ব্যৰ্থ হল

en: Share clipboard
as: ক্লিপবৰ্ড অংশীদাৰী কৰক

en: Resize guest
as: অতিথি পুনআকাৰ দিয়ক

en: Redirect new USB devices
as: নতুন USB ডিভাইচসমূহ পুনৰদিশ দিওক

en: USB devices
as: USB ডিভাইচসমূহ

en: Invalid URI
as: অবৈধ URl

en: The port must be specified once
as: পোৰ্টক এবাৰ ধাৰ্য্য কৰিব লাগিব

en: Missing port in Spice URI
as: Spice URL ত পোৰ্ট নাই

en: Downloading device drivers…
as: ডিভাইচ ড্ৰাইভাৰসমূহ ডাউনল'ড কৰা হৈছে…

en: no password
as: কোনো পাছৱৰ্ড নাই

en: Express installation of %s requires an internet connection.
as: %s ৰ এক্সপ্ৰেচ ইনস্টলেষণৰ বাবে এটা ইন্টাৰনেট সংযোগৰ প্ৰয়োজন।

en: Your SELinux context looks incorrect, you can try to fix it by running:
    %s
as: আপোনাৰ SELinux পৰিপ্ৰেক্ষতিত ভুল যেন লাগিছে, আপুনি ইয়াক ঠিক কৰাৰ চেষ্টা কৰিব পাৰে চলাই:
    %s

en: SELinux not installed?
as: SELinux ইনস্টল নাই?

en: Could not get 'gnome-boxes' storage pool information from libvirt. Make sure 'virsh -c qemu:///session pool-dumpxml gnome-boxes' is working.
as: libvirt ৰ পৰা 'gnome-boxes' সংৰক্ষণ পুল তথ্য প্ৰাপ্ত কৰিব পৰা নগল। 'virsh -c qemu:///session pool-dumpxml gnome-boxes' কৰ্মৰত নে সুনিশ্চিত কৰক।

en: %s is known to libvirt as GNOME Boxes's storage pool but this directory does not exist
as: %s ক libvirt এ GNOME বাকচসমূহৰ সংৰক্ষণ পুল হিচাপে জানে কিন্তু এই ডাইৰেকটৰি অস্তিত্ববান নহয়

en: %s is known to libvirt as GNOME Boxes's storage pool but is not a directory
as: %s ক libvirt এ GNOME বাকসমূহৰ সংৰক্ষণ পুল হিচাপে জানে কিন্তু এটা ডাইৰেকটৰি নহয়

en: %s is known to libvirt as GNOME Boxes's storage pool but is not user-readable/writable
as: %s ক libvirt এ GNOME বাকচসমূহৰ সংৰক্ষণ পুল হিচাপে জানে কিন্তু ই ব্যৱহাৰকাৰী- পঢ়াযোগ্য/লিখাযোগ্য নহয়

en: yes
as: হয়

en: no
as: নহয়

note: No guest caps or none compatible FIXME: Better error messsage than this please?
en: Incapable host system
as: অক্ষম হস্ট চিস্টেম

en: An error occurred during installation preparation. Express Install disabled.
as: ইনস্টলেষণৰ প্ৰস্তুতিৰ সময়ত এটা ত্ৰুটি দেখা দিলে। এক্সপ্ৰেচ ইনস্টল অসামৰ্থবান কৰা আছে।

en: Live box '%s' has been deleted automatically.
as: জীৱন্ত বাকচ '%s' ক স্বচালিতভাৱে মচি পেলোৱা হৈছে।

en: Installing…
as: ইনস্টল কৰা হৈছে…

note: Translators: We show 'Live' tag next or below the name of live OS media or box based on such media. http://en.wikipedia.org/wiki/Live_CD
en: Live
as: জীৱন্ত

note: This string is about automatic installation progress
en: %d%% Installed | %d%% Installed
as[0]: %d%% ইনস্টল কৰা হল
as[1]: %d%% ইনস্টল কৰা হল

en: Importing…
as: ইমপৰ্ট কৰা হৈছে…

en: Box import from file '%s' failed.
as: ফাইল '%s' ৰ পৰা বাকচ ইমপোৰ্ট ব্যৰ্থ হল।

en: Read-only
as: কেৱল পঢ়িব পৰা

en: 32-bit x86 system
as: 32-bit x86 চিস্টেম

en: 64-bit x86 system
as: 64-bit x86 চিস্টেম

note: Translator comment: %s is name of vendor here (e.g Canonical Ltd or Red Hat Inc)
en:  from %s
as: %s ৰ পৰা

en: Box creation failed
as: বাকচ সৃষ্টি কৰা ব্যৰ্থ হল

en: Please enter desktop or collection URI
as: অনুগ্ৰহ কৰি ডেস্কটপ অথবা সংগ্ৰহ URl সুমুৱাওক

en: Will add boxes for all systems available from this account.
as: এই একাওণ্টৰ পৰা উপলব্ধ সকলো চিস্টেমৰ বাবে বাকচসমূহ যোগ কৰিব।

en: Will add a single box.
as: এটা বাকচ যোগ কৰিব।

note: ignore any parsing error
en: Desktop Access
as: ডেস্কটপ অভিগম

en: Empty location
as: ৰিক্ত অবস্থান

en: Unsupported protocol '%s'
as: অসমৰ্থিত প্ৰটোকল '%s'

en: Unknown installer media
as: অজ্ঞাত ইনস্টলাৰ মাধ্যম

en: Analyzing…
as: বিশ্লেষণ কৰা হৈছে…

en: Failed to analyze installer media. Corrupted or incomplete media?
as: ইনস্টালাৰ মিডিয়া বিশ্লেষণ কৰিবলে ব্যৰ্থ। ক্ষতিগ্ৰস্থ অথবা অসম্পূৰ্ণ মিডিয়া?

note: We did this, so ignore!
en: Box setup failed
as: বাকচ সংস্থাপন ব্যৰ্থ হল

en: Boxes will create a new box with the following properties:
as: বাকচসমূহে নিম্নলিখিত বৈশিষ্টসমূহৰ সৈতে এটা নতুন বাকচ সৃষ্টি কৰিব:

en: Type
as: ধৰণ

en: Host
as: হস্ট

en: Port
as: পোৰ্ট

en: TLS Port
as: TLS পোৰ্ট

en: Will add boxes for all systems available from this account:
as: এই একাওণ্টৰ পৰা উপলব্ধ সকলো চিস্টেমৰ বাবে বাকচসমূহ যোগ কৰিব:

en: Disk
as: ডিস্ক

en: %s maximum
as: %s সৰ্বাধিক

en: Downloading media…
as: মাধ্যম ডাউনল'ড কৰা হৈছে…

en: Download failed.
as: ডাউনল'ড ব্যৰ্থ হল।

en: C_ustomize…
as: স্বনিৰ্বাচন কৰক (_u)…
