gnome-boxes master - en to lv translation catalogue (239 entries)

en: Boxes
lv: Kastes

en: Virtualization made simple
lv: Saprotama virtualizācija

en: Select an operating system and let Boxes download and install it for you in a virtual machine.
lv: Izvēlieties operētājsistēmu un ļaujiet Kastēm to lejupielādēt un instalēt virtuālajā mašīnā.

en: Features:
lv: Iespējas:

en: Download freely available operating systems
lv: Lejupielādē brīvi pieejamas operētājsistēmas

en: Automatically install CentOS Stream, Debian, Fedora, Microsoft Windows, OpenSUSE, Red Hat Enterprise Linux, and Ubuntu
lv: Automātiski instalē CentOS Stream, Debian, Fedora, Microsoft Windows, OpenSUSE, Red Hat Enterprise Linux un Ubuntu

en: Create virtual machines from operating system images with a couple of clicks
lv: Ar dažiem klikšķiem izveido virtuālās mašīnas no operētājsistēmu attēliem

en: Limit the resources (memory and storage) your virtual machines consume from your system
lv: Ierobežo resursus (atmiņu un krātuvi), ko virtuālās mašīnas patērē no jūsu sistēmas

en: Take snapshots of virtual machines to restore to previous states
lv: Uzņemt virtuālās mašīnas momentuzņēmumu, lai atjaunotu uz iepriekšējo stāvokli

en: Redirect USB devices from your physical machine into virtual machines
lv: Pārsūtīt USB ierīces no fiziskās mašīnas uz virtuālo mašīnu

en: 3D acceleration for some of the supported operating systems
lv: 3D paātrināšana dažām no atbalstītajām operētājsistēmām

en: Automatically resize virtual machines displays to the window size
lv: Automātiski mainīt virtuālās mašīnas displeju uz loga izmēru

en: Share clipboard between your system and virtual machines
lv: Koplietot starpliktuvi starp savu sistēmu un virtuālajām mašīnām

en: Share files to virtual machines by dropping them from your file manager into the Boxes window
lv: Koplietot datnes ar virtuālajām mašīnām, nometot tos no failu pārvaldnieka lietotnes Kastes logā

en: Setup Shared Folders between your system and virtual machines
lv: Iestatīt koplietotās mapes starp savu sistēmu un virtuālajām mašīnām

en: The GNOME Project
lv: GNOME projekts

en: Virtual machine viewer/manager
lv: Virtuālo mašīnu skatītājs/pārvaldītājs

en: View and use virtual machines
lv: Skatīt un izmantot virtuālās mašīnas

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: virtual machine;vm;
lv: virtuālā mašīna;vm;

en: Screenshot interval
lv: Ekrānattēlu intervāls

en: The interval in seconds between screenshot updates
lv: Intervāls starp ekrānattēlu atjauninājumiem

en: Window size
lv: Loga izmērs

en: Window size (width and height)
lv: Loga izmērs (platums un augstums)

en: Window position
lv: Loga novietojums

en: Window position (x and y)
lv: Loga novietojums (x un y)

en: Window maximized
lv: Logs maksimizēts

en: Window maximized state
lv: Loga stāvoklis — maksimizēts

en: First run
lv: Pirmā palaišana

en: Whether Boxes is running for the first time
lv: Vai lietotne “Kastes” tiek palaista pirmo reizi

en: Shared folders
lv: Koplietotās mapes

en: Variant array of shared folders’ names and path mapping
lv: Variantu masīvs ar koplietojuma mapju nosaukumiem un to ceļiem

en: Recommended Downloads Source URL
lv: Vēlamā lejupielādes avota URL

en: An URL pointing at a recommended-downloads.xml file
lv: URL, kas rāda uz recommended-downloads.xml datni

en: Welcome to Boxes
lv: Laipni lūdzam Kastēs

en: Use the <b>+</b> button to create your first virtual machine.
lv: Spiediet pogu <b>+</b>, lai izveidotu savu pirmo virtuālo mašīnu.

en: New Virtual Machine
lv: Jauna virtuālā mašīna

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Create
lv: Izveidot

en: Name
lv: Nosaukums

en: Operating System
lv: Operētājsistēma

en: Operating System not found
lv: Operētājsistēma nav atrasta

en: Resources
lv: Resursi

en: Memory
lv: Atmiņa

en: Storage limit
lv: Krātuves limits

en: Oops! Something went wrong!
lv: Ak vai! Kaut kas nogāja greizi!

en: Setting up drivers...
lv: Iestata draiverus…

en: Express Installation
lv: Ātrā instalēšana

en: Set credentials for an automatic install of the operating system.
lv: Iestatiet akreditācijas datus automātiskai operētājsistēmas instalēšanai.

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Enter username...
lv: Ievadiet lietotājvārdu...

en: Password
lv: Parole

en: Enter password...
lv: Ievadiet paroli...

en: Product Key
lv: Produkta atslēga

en: Firmware
lv: Aparātprogrammatūra

en: Unknown media
lv: Nezināms datu nesējs

en: Select an Operating System
lv: Izvēlieties operētājsistēmu

en: Search for an operating system…
lv: Meklēt operētājsistēmu…

en: Search for an Operating System
lv: Meklēt operētājsistēmu

en: Download an Operating System
lv: Lejupielādēt operētājsistēmu

en: New
lv: Jauns

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Application Menu
lv: Lietotņu izvēlne

en: List view
lv: Saraksta skats

en: Grid view
lv: Režģa skats

en: Search
lv: Meklēt

en: Downloads
lv: Lejupielādes

en: Create new virtual machine
lv: Izveidot jaunu virtuālo mašīnu

en: Install from File
lv: Instalēt no Datnēm

en: Select an .iso or .qcow2 file to install a virtual machine.
lv: Izvēlieties .iso vai .qcow2 datni, lai instalētu virtuālo mašīnu.

en: Download OS
lv: Lejupielādēt OS

en: Browse and search for operating systems to install.
lv: Pārlūkojiet un meklējiet operētājsistēmas, kuras instalēt.

en: Ready to Receive File
lv: Gatavs saņemt datni

en: You will find your file in the Downloads directory.
lv: Datne būs atrodama direktorijā “Lejupielādes”.

en: Actions
lv: Darbības

en: Keyboard shortcuts
lv: Tastatūras saīsnes

en: Fullscreen
lv: Pilnekrāns

en: Ready to install
lv: Gatavs instalēt

[ctx: shortcut window]
en: Overview
lv: Pārskats

[ctx: shortcut window]
en: Help
lv: Palīdzība

[ctx: shortcut window]
en: Open main menu
lv: Atvērt galveno izvēlni

[ctx: shortcut window]
en: Create a new virtual machine
lv: Izveidot jaunu virtuālo mašīnu

[ctx: shortcut window]
en: Search
lv: Meklēt

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
lv: Tastatūras saīsnes

[ctx: shortcut window]
en: Close Window/Quit Boxes
lv: Aizvērt logu / iziet no kastēm

[ctx: shortcut window]
en: Box Creation and Properties
lv: Kastes izveide un īpašības

[ctx: shortcut window]
en: Switch to the next page
lv: Pārslēgties uz nākamo lapu

[ctx: shortcut window]
en: Switch to the previous page
lv: Pārslēgties uz iepriekšējo lapu

[ctx: shortcut window]
en: Box Display
lv: Kastes displejs

[ctx: shortcut window]
en: Grab/Ungrab keyboard
lv: Tvert/atlaist tastatūru

[ctx: shortcut window]
en: Back to overview
lv: Atpakaļ uz pārskatu

[ctx: shortcut window]
en: Fullscreen/Restore from fullscreen
lv: Pilnekrāns/atgriezties no pilnekrāna

en: Keyboard Shortcuts
lv: Tastatūras īsinājumtaustiņi

en: Help
lv: Palīdzība

en: About Boxes
lv: Par kastēm

en: No CDROM/DVD image
lv: Nav CDROM/DVD attēla

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Remove
lv: Izņemt

en: Devices & Shares
lv: Ierīces un koplietojumi

en: USB Devices
lv: USB ierīces

en: CDROM/DVD Drive
lv: CDROM/DVD dzinis

en: IP Address
lv: IP adrese

en: CPUs
lv: CPU

en: 3D acceleration
lv: 3D paātrinājums

en: Allow running in background
lv: Ļaut darbināt fonā

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Troubleshooting Logs
lv: Atkļūdošanas žurnāls

en: Diagnose problems with your box using the log file.
lv: Diagnosticēt problēmas ar savu kasti, izmantojot žurnāla datni.

en: Edit Configuration
lv: Rediģēt konfigurāciju

en: Edit the Libvirt domain configuration for this box.
lv: Rediģēt šīs kastes Libvirt domēna konfigurāciju.

en: Local Folder
lv: Lokāla mape

en: Select Shared Folder
lv: Izvēlieties koplietojuma mapi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Shared Folders
lv: Koplietotās mapes

en: Revert to snapshot
lv: Atgriezt uz momentuzņēmumu

en: Rename snapshot
lv: Pārdēvēt momentuzņēmumu

en: Delete snapshot
lv: Dzēst momentuzņēmumu

en: Snapshots
lv: Momentuzņēmums

en: Creating new snapshot…
lv: Veido jaunu momentuzņēmumu…

en: Search for a virtual machine…
lv: Meklēt virtuālo mašīnu…

en: Undo
lv: Atsaukt

en: Oops, something went wrong
lv: Ak vai! Kaut kas nogāja greizi

en: Boxes cannot access the virtualization backend.
lv: Kastes nevar piekļūt virtualizācijas aizmugurei.

en: Welcome Tutorial
lv: Ceļvedis

en: Boxes makes it easy to install and run virtual machines.
lv: “Kastes” ļauj jums vieglāk instalēt un palaist virtuālās mašīnas.

en: With express installation, Boxes will set the install options for a new virtual machine. Just start the installation and everything will be taken care of for you.
lv: Ar ātro instalēšanu, Kastes iestatīs instalēšanas opcijas jaunajai virtuālajai mašīnai. Sāciet instalēšanu un viss tiks izdarīts jūsu vietā.

en: Easy Downloads
lv: Vienkārša lejupielādēšana

en: With Boxes, you don't need to download an operating system to create a virtual machine. Instead, just pick the operating system you want to setup, and Boxes will automatically download it for you.
lv: Ar Kastēm jums nav jālejupielādē operētājsistēma, lai izveidotu virtuālo mašīnu. Tā vietā izvēlieties vēlamo operētājsistēmu un Kastes to automātiski lejupielādēs.

en: Drag and Drop
lv: Vilkt un nomest

en: Sharing files is as simple as dropping them onto your virtual machine. They will appear in your Downloads folder.
lv: Datņu koplietošana ir tikpat vienkārša kā to nomešana uz virtuālās mašīnas. Datnes parādīsies Lejupielāžu mapē.

note: Translators: Accessibility name for context menu with box-related actions (e.g Pause, Delete etc)
en: Box actions
lv: Kastes darbības

note: Open in new Window
en: Open in New Window
lv: Atvērt jaunā logā

note: Send files
en: Send File…
lv: Sūtīt datni…

note: Take Screenshot
en: Take Screenshot
lv: Uzņemt ekrānattēlu

en: Force Shutdown
lv: Piespiedu izslēgšana

en: Clone
lv: Klonēt

note: Delete
en: Delete
lv: Dzēst

en: Restart
lv: Pārstartēt

note: Properties (in separate section)
en: Preferences
lv: Iestatījumi

note: Translators: name of the folder under ~/Pictures for screenshots. This is the same folder where GNOME Shell saves screenshots.
en: Screenshots
lv: Ekrānattēli

note: Translators: %s => the timestamp of when the screenshot was taken.
en: Screenshot from %s
lv: Ekrānattēls no %s

en: A simple GNOME application to access virtual systems
lv: Vienkārša GNOME lietotne, lai piekļūtu virtuālām sistēmām

en: Display version number
lv: Rādīt versijas numuru

en: Show help
lv: Rādīt palīdzību

en: Open in full screen
lv: Atvērt pilnekrāna režīmā

en: Check virtualization capabilities
lv: Pārbaudīt virtualizācijas iespējas

en: Open box with UUID
lv: Atvērt kasti ar UUID

en: Search term
lv: Meklēšanas teksts

note: A 'broker' is a virtual-machine manager (local or remote). Currently only libvirt is supported.
en: URL to display, broker or installer media
lv: URL ar norādītu displeju, starpnieku vai instalēšanas datu nesēju

en: — A simple application to access virtual machines
lv: — vienkārša lietotne virtuālu mašīnu piekļuvei

en: Too many command line arguments specified.
lv: Tika norādīti pārāk daudz komandrindas parametri.

en: Box “%s” installed and ready to use
lv: Kaste “%s” ir uzinstalēta un gatava lietošanai

en: Launch
lv: Palaist

en: “%s“ is running in the background
lv: “%s” tiek darbināta fonā

en: Box “%s” has been deleted
lv: Kaste “%s” ir izdzēsta

en: %u box has been deleted | %u boxes have been deleted
lv[0]: %u kaste ir izdzēsta
lv[1]: %u kastes ir izdzēstas
lv[2]: %u kastu ir izdzēstas

en: Boxes is doing something
lv: Kastes kaut ko dara

en: Select files to transfer
lv: Izvēlieties datnes, kuras pārsūtīt

en: _Cancel
lv: At_celt

en: _Open
lv: _Atvērt

en: Failed to prepare express installation: %s
lv: Neizdevās sagatavot ātro instalēšanu — %s

note: Translators: We show 'Live' tag next or below the name of live OS media or box based on such media. http://en.wikipedia.org/wiki/Live_CD
en: Live
lv: Pagaidu

en: 32-bit x86 system
lv: 32 bitu x86 sistēma

en: 64-bit x86 system
lv: 64 bitu x86 sistēma

note: Translator comment: %s is name of vendor here (e.g Canonical Ltd or Red Hat Inc)
en:  from %s
lv:  no %s

en: Select a device or OS media file
lv: Izvēlieties ierīci vai OS datu nesēja datni

en: Open
lv: Atvērt

en: Press (left) Ctrl+Alt to ungrab
lv: Spiediet (kreiso) Ctrl+Alt, lai atlaistu tvērienu

en: Press & release (left) Ctrl+Alt to ungrab keyboard.
lv: Spiediet un atlaidiet (kreiso) Ctrl+Alt taustiņus, lai atlaistu tastatūru.

en: Exit fullscreen
lv: Pamest pilnekrānu

en: Downloading media
lv: Lejupielādē datu nesēju

en: “%s” download complete
lv: “%s” lejupielādēšana ir pabeigta

en: Install
lv: Instalēt

note: We did this, so ignore!
en: Failed to download: %s
lv: Neizdevās lejupielādēt — %s

note: Translators: Accessibility name for context menu with a set of keyboard combos (that would normally be intercepted by host/client, to send to the box.
en: Send key combinations
lv: Sūtīt taustiņu kombinācijas

note: Translators: The %s will be expanded with the name of the vm
en: Restoring %s from disk
lv: Atjauno %s no diska

note: Translators: The %s will be expanded with the name of the vm
en: Starting %s
lv: Palaiž %s

en: Restart of “%s” is taking too long. Force it to shutdown?
lv: “%s” pārstartēšana aizņem pārāk daudz laika. Izslēgt piespiedu kārtā?

en: Shutdown
lv: Izslēgt

en: Cloning “%s”…
lv: Klonē “%s”…

en: Installing…
lv: Instalē…

en: Setting up clone…
lv: Iestata klonu…

en: Importing…
lv: Importē…

en: Running
lv: Strādā

en: Paused
lv: Pauzēts

en: Powered Off
lv: Ieslēgts

note: Translators: The %s will be expanded with the name of the vm
en: Connecting to %s
lv: Savienojas ar %s

en: Connection to “%s” failed
lv: Savienojums ar “%s” neizdevās

en: Machine is under construction
lv: Mašīna tiek būvēta

en: Saving…
lv: Saglabā…

note: Translators: The first %s is the name of the box, the second is the reason of the error
en: “%s” could not be restored from disk: %s
lv: Nevarēja atjaunot “%s” no diska — %s

en: Failed to start “%s”
lv: Neizdevās startēt “%s”

en: Troubleshooting Log
lv: Atkļūdošanas žurnāls

note: Translators: the first %s is the name of the box, the second is the reason of the error.
en: Connection to “%s” failed: %s
lv: Savienojums ar “%s” neizdevās — %s

note: FIXME: add proper UI & docs
en: • The CPU is capable of virtualization: %s
lv: • CPU atbalsta virtualizāciju: %s

en: • The KVM module is loaded: %s
lv: • KVM modulis ir ielādēts: %s

en: • Libvirt KVM guest available: %s
lv: • Libvirt KVM viesis ir pieejams: %s

en: • Boxes storage pool available: %s
lv: • Boxes krātuves pūls ir pieejams: %s

en: • The SELinux context is default: %s
lv: • SELinux konteksts ir noklusējuma: %s

en: Report bugs to <%s>.
lv: Par kļūdām ziņot — <%s>.

en: %s home page: <%s>.
lv: %s mājas lapa — <%s>.

en: Media is not supported
lv: Datu nesējs nav atbalstīts

en: Boxes wants to run VM in background
lv: “Kastes” vēlas palaist VM fonā

en: No CD/DVD image
lv: Nav CD/DVD attēla

en: Select a device or ISO file
lv: Izvēlieties ierīci vai ISO datni

en: The Flatpak version of GNOME Boxes does not support USB redirection.
lv: GNOME Boxes Flatpak versija neatbalsta USB novirzīšanu.

en: Turn on your box to see the USB devices available for redirection.
lv: Ieslēdziet savu kasti, lai redzētu pāradresācijai pieejamās USB ierīces.

note: Translators: %s is a recommended value for RAM/storage limit. For example "Recommended 4 GB."
en: Recommended %s.
lv: Ieteicami %s.

en: Boxes is not authorized to run in background
lv: Kastēm nav pilnvaru darboties fonā

en: Do you want to open Settings to manage application permissions?
lv: Vai vēlaties atvērt Iestatījumu lietotni, lai pārvaldītu lietotnes atļaujas?

en: Editing your box configuration can cause issues to the operating system of your box. Would you like to create a snapshot to recover from your changes?
lv: Kastes konfigurācijas rediģēšana var radīt problēmas jūsu kastes operētājsistēmā. Vai vēlaties izveidot momentuzņēmumu, lai varētu atgūties pēc veiktajām izmaiņām?

en: Failed to save domain configuration: %s
lv: Neizdevās saglabāt domēna izmaiņas — %s

en: Changes to the settings below take effect after you restart your box.
lv: Tālāk norādīto iestatījumu izmaiņas stājas spēkā pēc tam, kad pārstartēsies kasti.

note: Translators: "spice-webdav" is a name and shouldn't be translated. %s is an URL.
en: Use the button below to add your first shared folder. For file sharing to work, the guest box needs to have <a href='%s'>spice-webdav</a> installed.
lv: Izmantojiet zemāk esošo pogu, lai pievienotu savu pirmo koplietoto mapi. Lai datņu koplietošana darbotos, viesa kastē ir jābūt instalētai <a href='%s'>spice-webdav</a>.

note: Translators: %s is the reason why Boxes failed to rename the snapshot.
en: Failed to rename snapshot: %s
lv: Neizdevās pārdēvēt momentuzņēmumu — %s

en: Reverting to %s…
lv: Atgriež uz %s…

note: Translators: %s is the reason why Boxes failed to apply the snapshot.
en: Failed to revert to snapshot: %s
lv: Neizdevās atjaunot uz momentuzņēmumu — %s

en: Snapshot “%s” deleted.
lv: Momentuzņēmums “%s” ir izdzēsts.

en: Failed to create snapshot of %s
lv: Neizdevās izveidot momentuzņēmumu %s

note: we need to account for the "+" button
en: Revert to a previous state of your box.
lv: Atjaunot uz iepriekšējo kastes stāvokli.

en: Use the button below to create your first snapshot.
lv: Spiediet zemāk esošo pogu, lai izveidotu savu pirmo momentuzņēmumu.

note: Translators: "%s" is a disk size string (for example "4.2 GB")
en: Used %s.
lv: Izmantoja %s.

en: There is not enough space on your machine to increase the maximum disk size.
lv: Uz datora nepietiek vietas maksimālās diska vietas palielināšanai.

en: Storage disk
lv: Krātuves disks

en: Used %s
lv: Izmantoja %s

note: Translators: "Unknown" is a placeholder for a box name when it could not be determined
en: Unknown
lv: Nezināms

en: Redirection of USB device “%s” for “%s” failed
lv: Neizdevās novirzīt USB ierīci “%s” priekš “%s”

note: Translators: "%s" is a file name.
en: Copying “%s” to “Downloads”
lv: Kopē “%s” uz “Lejupielādes”

note: An error occurred when trying to setup unattended installation, but it's likely that a non-unattended installation will work. When this happens, just disable unattended installs, and let the caller decide if it wants to retry a non-automatic install or to just abort the box creation..
en: An error occurred during installation preparation. Express Install disabled.
lv: Gadījās kļūda, gatavojot instalāciju. Ātrā instalēšana ir deaktivēta.

en: Downloading device drivers…
lv: Lejupielādē ierīču draiverus…

en: Your SELinux context looks incorrect, you can try to fix it by running:
    %s
lv: SELinux konteksts izskatās nepareizs. To var mēģināt salabot, palaižot:
    %s

en: SELinux not installed?
lv: SELinux nav instalēts?

en: Could not get “gnome-boxes” storage pool information from libvirt. Make sure “virsh -c qemu:///session pool-dumpxml gnome-boxes” is working.
lv: Nevarēja saņemt “gnome-boxes” krātuves pūla informāciju no libvirt. Pārliecinieties, ka “virsh -c qemu:///session pool-dumpxml gnome-boxes” darbojas.

en: %s is known to libvirt as GNOME Boxes’s storage pool but this directory does not exist
lv: libvirt pazīst %s kā GNOME Boxes krātuves pūlu, bet šis direktorijs neeksistē

en: %s is known to libvirt as GNOME Boxes’s storage pool but is not a directory
lv: libvirt pazīst %s kā GNOME Boxes krātuves pūlu, bet šis nav direktorijs

en: %s is known to libvirt as GNOME Boxes’s storage pool but is not user-readable/writable
lv: libvirt pazīst %s kā GNOME Boxes krātuves pūlu, bet tajā lietotājs nevar rakstīt/lasīt

en: yes
lv: jā

en: no
lv: nē

note: No guest caps or none compatible FIXME: Better error messsage than this please?
en: Incapable host system
lv: Nespējīga saimnieka sistēma

note: Translators: the first %s is a path, the second is the reason of the failure.
en: Box import from file “%s” failed: %s
lv: Kasti neizdevās importēt no datnes “%s” — %s
