gnome-boxes master - en to lt translation catalogue (248 entries)

en: Boxes
lt: Dėžės

en: Virtual machine viewer/manager
lt: Virtualių mašinų žiūryklė/tvarkytuvė

en: View and use virtual machines
lt: Rodyti ir naudoti virtualias mašinas

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: virtual machine;vm;
lt: virtuali mašina;vm;

en: Virtualization made simple
lt: Paprasta virtualizacija

en: Select an operating system and let Boxes download and install it for you in a virtual machine.
lt: Pasirinkite operacinę sistemą ir leiskite Dėžėms ją atsisiųsti ir įdiegta virtualioje mašinoje.

en: Features:
lt: Savybės:

en: Download freely available operating systems
lt: Atsisiųsti laisvai prieinamas operacines sistemas

en: Automatically install CentOS Stream, Debian, Fedora, Microsoft Windows, OpenSUSE, Red Hat Enterprise Linux, and Ubuntu
lt: Automatiškai įdiegti CentOS Stream, Debian, Fedora, Microsoft Windows, OpenSUSE, Red Hat Enterprise Linux bei Ubuntu

en: Create virtual machines from operating system images with a couple of clicks
lt: Sukurti virtualias mašinas iš operacinių sistemų atvaizdžių vos keliais paspaudimais

en: Limit the resources (memory and storage) your virtual machines consume from your system
lt: Riboti virtualių mašinų naudojamus jūsų kompiuterio išteklius (atmintį bei saugyklą)

en: Take snapshots of virtual machines to restore to previous states
lt: Padaryti virtualių mašinų momentines kopijas jų ankstesnėms būsenoms atkurti

en: Redirect USB devices from your physical machine into virtual machines
lt: Nukreipti jūsų fizinio kompiuterio USB įrenginius į virtualias mašimas

en: 3D acceleration for some of the supported operating systems
lt: 3D spartinimas kai kuriose palaikomose operacinėse sistemose

en: Automatically resize virtual machines displays to the window size
lt: Automatiškai keisti virtualių mašinų vaizduoklius pagal lango dydį

en: Share clipboard between your system and virtual machines
lt: Bendrinti iškarpinę tarp jūsų sistemos ir virtualios mašinos

en: Share files to virtual machines by dropping them from your file manager into the Boxes window
lt: Bendrinti failus su virtualiomis mašinomis juos nutempiant iš jūsų failų tvarkyklės į Dėžių langą

en: Setup Shared Folders between your system and virtual machines
lt: Nustatyti bendrinamus aplankus tarp jūsų sistemos ir virtualių mašinų

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The GNOME Project
lt: GNOME projektas

en: Screenshot interval
lt: Ekranvaizdžio intervalas

en: The interval in seconds between screenshot updates
lt: Intervalas sekundėmis tarp ekranvaizdžių atnaujinimo

en: Window size
lt: Lango dydis

en: Window size (width and height)
lt: Lango dydis (plotis ir aukštis)

en: Window position
lt: Lango padėtis

en: Window position (x and y)
lt: Lango padėtis (x ir y)

en: Window maximized
lt: Langas išdidintas

en: Window maximized state
lt: Lango išdidinimo būsena

en: First run
lt: Pirmas paleidimas

en: Whether Boxes is running for the first time
lt: Ar Dėžės paleistos pirmą kartą

en: Shared folders
lt: Bendrinami aplankai

en: Variant array of shared folders’ names and path mapping
lt: Variantų masyvas su bendrinamų aplankų pavadinimų bei kelių susiejimais

en: Recommended Downloads Source URL
lt: Rekomenduojamas atsisiuntimų šaltinio URL

en: An URL pointing at a recommended-downloads.xml file
lt: URL nurodantis recommended-downloads.xml failą

en: Welcome to Boxes
lt: Sveiki pradėję naudoti Dėžes

en: Use the <b>+</b> button to create your first virtual machine.
lt: Naudokite mygtuką <b>+</b> pirmajai virtualiai mašinai sukurti.

en: New Virtual Machine
lt: Nauja virtuali mašina

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Create
lt: Sukurti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Operating System
lt: Operacinė sistema

en: Operating System not found
lt: Nerasta operacinė sistema

en: Resources
lt: Ištekliai

en: Memory
lt: Atmintis

en: Storage limit
lt: Saugyklos riba

en: Oops! Something went wrong!
lt: Oi, atsitiko kažkas negero!

en: Setting up drivers...
lt: Nustatomos tvarkyklės…

en: Express Installation
lt: Greitasis diegimas

en: Set credentials for an automatic install of the operating system.
lt: Nustatykite įgaliojimus automatiniam operacinės sistemos diegimui.

en: Username
lt: Naudotojo vardas

en: Enter username...
lt: Įveskite naudotojo vardą...

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Enter password...
lt: Įveskite slaptažodį...

en: Product Key
lt: Produkto raktas

en: Firmware
lt: Aparatinė programinė įranga

en: Unknown media
lt: Nežinoma laikmena

en: Select an Operating System
lt: Pasirinkite operacinę sistemą

en: Search for an operating system…
lt: Ieškoti operacinės sistemos…

en: Search for an Operating System
lt: Ieškoti operacinės sistemos

en: Download an Operating System
lt: Atsisiųsti operacinę sistemą

en: New
lt: Nauja

en: Back
lt: Atgal

en: Application Menu
lt: Programos meniu

en: List view
lt: Sąrašo vaizdas

en: Grid view
lt: Tinklelio vaizdas

en: Search
lt: Ieškoti

en: Downloads
lt: Atsisiuntimai

en: Create new virtual machine
lt: Sukurti naują virtualią mašiną

en: Install from File
lt: Įdiegti iš failo

en: Select an .iso or .qcow2 file to install a virtual machine.
lt: Pasirinkite .iso arba .qcow2 failą virtualios mašinos diegimui.

en: Download OS
lt: Atsisiųsti OS

en: Browse and search for operating systems to install.
lt: Naršykite ir ieškokite operacinių sistemų diegimui.

en: Ready to Receive File
lt: Pasiruošęs priimti failą

en: You will find your file in the Downloads directory.
lt: Failą rasite Parsiuntimų aplanke.

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Keyboard shortcuts
lt: Klaviatūros trumpiniai

en: Fullscreen
lt: Visas ekranas

en: Ready to install
lt: Pasiruošta diegimui

[ctx: shortcut window]
en: Overview
lt: Apžvalga

[ctx: shortcut window]
en: Help
lt: Žinynas

[ctx: shortcut window]
en: Open main menu
lt: Atverti pagrindinį meniu

[ctx: shortcut window]
en: Create a new virtual machine
lt: Sukurti virtualią mašiną

[ctx: shortcut window]
en: Search
lt: Ieškoti

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
lt: Klaviatūros trumpiniai

[ctx: shortcut window]
en: Close Window/Quit Boxes
lt: Užverti langą/Išeiti iš Dėžių

[ctx: shortcut window]
en: Box Creation and Properties
lt: Dėžės kūrimas ir savybės

[ctx: shortcut window]
en: Switch to the next page
lt: Perjungti į kitą puslapį

[ctx: shortcut window]
en: Switch to the previous page
lt: Perjungti į ankstesnį puslapį

[ctx: shortcut window]
en: Box Display
lt: Dėžės vaizduoklis

[ctx: shortcut window]
en: Grab/Ungrab keyboard
lt: Sugriebti/Paleisti klaviatūrą

[ctx: shortcut window]
en: Back to overview
lt: Atgal į apžvalgą

[ctx: shortcut window]
en: Fullscreen/Restore from fullscreen
lt: Visas ekranas/Išeiti iš viso ekrano

en: Keyboard Shortcuts
lt: Klaviatūros trumpiniai

en: Help
lt: Žinynas

en: About Boxes
lt: Apie dėžes

en: No CDROM/DVD image
lt: Nėra CD-ROM/DVD atvaizdžio

en: Select
lt: Pasirinkite

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Devices & Shares
lt: Įrenginiai ir bendrinimai

en: USB Devices
lt: USB įrenginiai

en: CDROM/DVD Drive
lt: CD-ROM/DVD įrenginys

en: IP Address
lt: IP adresas

en: CPUs
lt: Procesoriai

en: 3D acceleration
lt: 3D spartinimas

en: Allow running in background
lt: Leisti vykdyti fone

en: Configuration
lt: Konfigūracija

en: Troubleshooting Logs
lt: Problemų žurnalas

en: Diagnose problems with your box using the log file.
lt: Nustatykite problemas jūsų dėžėje naudodami žurnalo failą.

en: Edit Configuration
lt: Keisti konfigūraciją

en: Edit the Libvirt domain configuration for this box.
lt: Keisti Libvirt domeno konfigūraciją šiai dėžei.

en: Local Folder
lt: Vietinis aplankas

en: Select Shared Folder
lt: Pasirinkite bendrinamą aplanką

en: Save
lt: Įrašyti

en: Shared Folders
lt: Bendrinami aplankai

en: Revert to snapshot
lt: Atstatyti į momentinę kopiją

en: Rename snapshot
lt: Pervadinti momentinę kopiją

en: Delete snapshot
lt: Ištrinti momentinę kopiją

en: Snapshots
lt: Momentinės kopijos

en: Creating new snapshot…
lt: Kuriama nauja momentinė kopija…

en: Search for a virtual machine…
lt: Ieškoti virtualios mašinos…

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Oops, something went wrong
lt: Oi, atsitiko kažkas negero

en: Boxes cannot access the virtualization backend.
lt: Dėžės negali pasiekti virtualizacijos realizacijos.

en: Welcome Tutorial
lt: Pradžiamokslis

en: Boxes makes it easy to install and run virtual machines.
lt: Dėžės leidžia lengvai diegti ir vykdyti virtualias mašinas.

en: With express installation, Boxes will set the install options for a new virtual machine. Just start the installation and everything will be taken care of for you.
lt: Naudojant greitąjį diegimą dėžės nustatys naujos virtualios mašinos diegimo parametrus. Tiesiog pradėkite diegimą ir viskuo bus pasirūpinta.

en: Easy Downloads
lt: Lengvi atsisiuntimai

en: With Boxes, you don't need to download an operating system to create a virtual machine. Instead, just pick the operating system you want to setup, and Boxes will automatically download it for you.
lt: Naudojant Dėžes nereikia atsisiųsti operacinės sistemos virtualios mašinos sukūrimui. Tiesiog pasirinkite operacinę sistemą, kurią norite nustatyti, ir Dėžės ją automatiškai atsisiųs.

en: Drag and Drop
lt: Tempimas ir numetimas

en: Sharing files is as simple as dropping them onto your virtual machine. They will appear in your Downloads folder.
lt: Dalinimasis failas yra toks paprastas kaip jų numetimas į virtualią mašiną. Jie atsiras jūsų atsisiuntimų aplanke.

note: Translators: Accessibility name for context menu with box-related actions (e.g Pause, Delete etc)
en: Box actions
lt: Dėžės veiksmai

note: Open in new Window
en: Open in New Window
lt: Atverti naujame lange

note: Send files
en: Send File…
lt: Siųsti failą…

note: Take Screenshot
en: Take Screenshot
lt: Padaryti ekrano nuotrauką

en: Force Shutdown
lt: Priverstinai išjungti

en: Clone
lt: Klonuoti

note: Delete
en: Delete
lt: Ištrinti

en: Restart
lt: Įkelti iš naujo

note: Properties (in separate section)
en: Preferences
lt: Nuostatos

note: Translators: name of the folder under ~/Pictures for screenshots. This is the same folder where GNOME Shell saves screenshots.
en: Screenshots
lt: Ekrano nuotraukos

note: Translators: %s => the timestamp of when the screenshot was taken.
en: Screenshot from %s
lt: Ekranvaizdis iš %s

en: A simple GNOME application to access virtual systems
lt: Paprasta GNOME programa virtualioms sistemoms pasiekti

en: Display version number
lt: Vaizduoklio versijos numeris

en: Show help
lt: Rodyti žinyną

en: Open in full screen
lt: Atverti visame ekrane

en: Check virtualization capabilities
lt: Patikrinti virtualizacijos galimybes

en: Open box with UUID
lt: Atverti dėžę su UUID

en: Search term
lt: Paieškos terminas

note: A 'broker' is a virtual-machine manager (local or remote). Currently only libvirt is supported.
en: URL to display, broker or installer media
lt: URL iki vaizduoklio, brokerio arba diegimo laikmenos

en: — A simple application to access virtual machines
lt: – paprasta programa virtualioms mašinoms pasiekti

en: Too many command line arguments specified.
lt: Nurodyta per daug komandų eilutės argumentų.

en: Box “%s” installed and ready to use
lt: Dėžė „%s“ įdiegta ir paruošta naudojimui

en: Launch
lt: Paleisti

en: “%s“ is running in the background
lt: „%s“ veikia fone

en: Box “%s” has been deleted
lt: Dėžė „%s“ buvo ištrinta

en: %u box has been deleted | %u boxes have been deleted
lt[0]: %u dėžė buvo ištrinta
lt[1]: %u dėžės buvo ištrintos
lt[2]: %u dėžių buvo ištrintos

en: Boxes is doing something
lt: Dėžės kažką daro

en: Select files to transfer
lt: Pasirinkite failus perdavimui

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Open
lt: _Atverti

en: Failed to prepare express installation: %s
lt: Nepavyko paruošti tiesioginio diegimo: %s

note: Translators: We show 'Live' tag next or below the name of live OS media or box based on such media. http://en.wikipedia.org/wiki/Live_CD
en: Live
lt: Veikia

en: 32-bit x86 system
lt: 32-bit x86 sistema

en: 64-bit x86 system
lt: 64-bit x86 sistema

note: Translator comment: %s is name of vendor here (e.g Canonical Ltd or Red Hat Inc)
en:  from %s
lt:  iš %s

en: Select a device or OS media file
lt: Pasirinkite įrenginį arba OS laikmenos failą

en: Open
lt: Atverti

en: Press (left) Ctrl+Alt to ungrab
lt: Spauskite (kairiuosius) Vald+Alt klavišus paleidimui

en: Press & release (left) Ctrl+Alt to ungrab keyboard.
lt: Paspauskite ir atleiskite [kairiuosius] Vald+Alt klavišus klaviatūros paleidimui.

en: Exit fullscreen
lt: Išeiti iš viso ekrano

en: Downloading media
lt: Parsiunčiama laikmena

en: “%s” download complete
lt: Užbaigta „%s“ atsisiuntimo

en: Install
lt: Diegti

en: Failed to download: %s
lt: Nepavyko atsisiųsti: %s

note: We did this, so ignore!
en: Failed to download '%s': %s
lt: Nepavyko atsisiųsti „%s“: %s

en: Ctrl + Alt + Backspace
lt: Vald + Alt + Grįžtamasis trynimas

en: Ctrl + Alt + Del
lt: Vald + Alt + Trinti

note: New section
en: Ctrl + Alt + F1
lt: Vald + Alt + F1

en: Ctrl + Alt + F2
lt: Vald + Alt + F2

en: Ctrl + Alt + F3
lt: Vald + Alt + F3

en: Ctrl + Alt + F6
lt: Vald + Alt + F6

en: Ctrl + Alt + F7
lt: Vald + Alt + F7

en: Ctrl + Alt + F9
lt: Vald + Alt + F9

note: Translators: Accessibility name for context menu with a set of keyboard combos (that would normally be intercepted by host/client, to send to the box.
en: Send key combinations
lt: Siųsti klavišų kombinacijas

note: Translators: The %s will be expanded with the name of the vm
en: Restoring %s from disk
lt: Atkuriama %s iš disko

note: Translators: The %s will be expanded with the name of the vm
en: Starting %s
lt: Paleidžiama %s

en: Restart of “%s” is taking too long. Force it to shutdown?
lt: „%s“ perleidimas trunka per ilgai. Priverstinai išjungti?

en: Shutdown
lt: Išjungti

en: Cloning “%s”…
lt: Klonuojama „%s“…

en: Installing…
lt: Diegiama…

en: Setting up clone…
lt: Nustatomas klonas…

en: Importing…
lt: Importuojama…

en: Running
lt: Veikia

en: Paused
lt: Pristabdyta

en: Powered Off
lt: Išjungta

note: Translators: The %s will be expanded with the name of the vm
en: Connecting to %s
lt: Jungiamasi prie %s

en: Connection to “%s” failed
lt: Nepavyko prisijungti prie „%s“

en: Machine is under construction
lt: Mašina yra kuriama

en: Saving…
lt: Įrašoma…

note: Translators: The first %s is the name of the box, the second is the reason of the error
en: “%s” could not be restored from disk: %s
lt: %s nepavyko atkurti iš disko: %s

en: Failed to start “%s”
lt: Nepavyko paleisti „%s“

en: Troubleshooting Log
lt: Problemų žurnalas

note: Translators: the first %s is the name of the box, the second is the reason of the error.
en: Connection to “%s” failed: %s
lt: Nepavyko prisijungti prie „%s“: %s

note: FIXME: add proper UI & docs
en: • The CPU is capable of virtualization: %s
lt: • CPU gali virtualizuoti: %s

en: • The KVM module is loaded: %s
lt: • KVM modulis įkeltas: %s

en: • Libvirt KVM guest available: %s
lt: • Libvirt KVM svečias prieinamas: %s

en: • Boxes storage pool available: %s
lt: • Dėžių saugyklos vieta prieinama: %s

en: • The SELinux context is default: %s
lt: • SELinux kontekstas yra numatytasis: %s

en: Report bugs to <%s>.
lt: Praneškite apie klaidas adresu <%s>.

en: %s home page: <%s>.
lt: %s namų puslapis: <%s>.

en: Media is not supported
lt: Laikmena nepalaikoma

en: No CD/DVD image
lt: Nėra CD/DVD atvaizdžio

en: Select a device or ISO file
lt: Pasirinkite įrenginį arba ISO failą

en: The Flatpak version of GNOME Boxes does not support USB redirection.
lt: GNOME dėžių Flatpak versija nepalaiko USB nukreipimo.

en: Turn on your box to see the USB devices available for redirection.
lt: Įjunkite dėžę ir pamatysite USB įrenginius, kuriuos galima nukreipti.

note: Translators: %s is a recommended value for RAM/storage limit. For example "Recommended 4 GB."
en: Recommended %s.
lt: Rekomenduojama %s.

en: Boxes wants to run VM in background
lt: Dėžės nori vykdyti VM fone

en: Boxes is not authorized to run in background
lt: Dėžėms neleidžiama veikti fone

en: Do you want to open Settings to manage application permissions?
lt: Ar norite atverti Nustatymus programos leidimams tvarkyti?

en: Editing your box configuration can cause issues to the operating system of your box. Would you like to create a snapshot to recover from your changes?
lt: Dėžės konfigūracijos keitimas gali sukelti problemų joje esančiai operacinei sistemai. Ar norite sukurti momentinę kopiją pakeitimams atkurti?

en: Failed to save domain configuration: %s
lt: Nepavyko įrašyti domeno konfigūracijos: %s

en: Changes to the settings below take effect after you restart your box.
lt: Žemiau esančių nuostatų pakeitimas įsigalioja iš naujo paleidus dėžę.

note: Translators: "spice-webdav" is a name and shouldn't be translated. %s is an URL.
en: Use the button below to add your first shared folder. For file sharing to work, the guest box needs to have <a href='%s'>spice-webdav</a> installed.
lt: Naudokite mygtuką žemiau pirmajam bendrinimo aplankui sukurti Kad bendrinimas veiktų, virtualioje sistemoje turi būti įdiegta <a href='%s'>spice-webdav</a>.

note: Translators: %s is the reason why Boxes failed to rename the snapshot.
en: Failed to rename snapshot: %s
lt: Nepavyko pervadinti momentinės kopijos: %s

en: Reverting to %s…
lt: Atstatoma į %s…

note: Translators: %s is the reason why Boxes failed to apply the snapshot.
en: Failed to revert to snapshot: %s
lt: Nepavyko atstatyti momentinės kopijos: %s

en: Snapshot “%s” deleted.
lt: Momentinė kopija „%s“ ištrinta.

en: Failed to create snapshot of %s
lt: Nepavyko sukurti %s momentinės kopijos

note: we need to account for the "+" button
en: Revert to a previous state of your box.
lt: Grįžti į ankstesnę dėžės būseną.

en: Use the button below to create your first snapshot.
lt: Naudokite mygtuką žemiau pirmajai momentiniai kopijai sukurti.

note: Translators: "%s" is a disk size string (for example "4.2 GB")
en: Used %s.
lt: Naudojama %s.

en: There is not enough space on your machine to increase the maximum disk size.
lt: Jūsų kompiuteryje nėra pakankamai vietos didžiausiam disko dydžiui padidinti.

en: Storage disk
lt: Saugyklos diskas

en: Used %s
lt: Naudojama %s

note: Translators: "Unknown" is a placeholder for a box name when it could not be determined
en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Redirection of USB device “%s” for “%s” failed
lt: Nepavyko nukreipti USB įrenginio „%s“ į „%s“

note: Translators: "%s" is a file name.
en: Copying “%s” to “Downloads”
lt: Kopijuojamas „%s“ į „Parsiuntimus“

note: An error occurred when trying to setup unattended installation, but it's likely that a non-unattended installation will work. When this happens, just disable unattended installs, and let the caller decide if it wants to retry a non-automatic install or to just abort the box creation..
en: An error occurred during installation preparation. Express Install disabled.
lt: Kilo klaida ruošiant diegimą. Greitasis diegimas išjungtas.

en: Downloading device drivers…
lt: Parsiunčiamos įrenginio tvarkyklės…

en: Your SELinux context looks incorrect, you can try to fix it by running:
    %s
lt: Jūsų SELinux kontekstas atrodo neteisingas, galite mėginti jį pataisyti įvykdę:
    %s

en: SELinux not installed?
lt: SELinux neįdiegtas?

en: Could not get “gnome-boxes” storage pool information from libvirt. Make sure “virsh -c qemu:///session pool-dumpxml gnome-boxes” is working.
lt: Nepavyko gauti „gnome-boxes“ saugyklos vietos informacijos iš libvirt. Įsitikinkite, kad „virsh -c qemu:///session pool-dumpxml gnome-boxes“ veikia.

en: %s is known to libvirt as GNOME Boxes’s storage pool but this directory does not exist
lt: %s yra žinoma libvirt kaip GNOME Dėžių saugyklos vieta, bet tokio katalogo nėra.

en: %s is known to libvirt as GNOME Boxes’s storage pool but is not a directory
lt: %s yra žinoma libvirt kaip GNOME Dėžių saugyklos vieta, bet tai nėra katalogas

en: %s is known to libvirt as GNOME Boxes’s storage pool but is not user-readable/writable
lt: %s yra žinoma libvirt kaip GNOME Dėžių saugyklos vieta, bet nėra naudotojui skaitoma/rašoma

en: yes
lt: taip

en: no
lt: ne

note: No guest caps or none compatible FIXME: Better error messsage than this please?
en: Incapable host system
lt: Nepajėgi pagrindinė sistema

note: Translators: the first %s is a path, the second is the reason of the failure.
en: Box import from file “%s” failed: %s
lt: Nepavyko importuoti dėžės iš failo „%s“: %s
