gnome-boxes master - en to fa translation catalogue (249 entries)

en: Boxes
fa: جعبه‌ها

en: Virtual machine viewer/manager
fa: مدیر/نمایشگر دستگاه مجازی

en: View and use virtual machines
fa: نمایش و استفاده از دستگاه‌های مجازی

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: virtual machine;vm;
fa: boxes;virtual machine;vm;دستگاه;ماشین;مجازی;

en: Virtualization made simple
fa: مجازی سازی ساده شده

en: Select an operating system and let Boxes download and install it for you in a virtual machine.
fa: سیستم‌عاملی گزیده و بگذارید جعبه‌ها برایتان بارگیری و در دستگاهی مجازی نصبش کند.

en: Features:
fa: ویژگی‌ها:

en: Download freely available operating systems
fa: بارگیری سیستم‌عامل‌هایی که آزادانه در دسترسند

en: Automatically install CentOS Stream, Debian, Fedora, Microsoft Windows, OpenSUSE, Red Hat Enterprise Linux, and Ubuntu
fa: نصب خودکار جریان سنت‌او‌اس، دبیان، فدورا، ویندوز مایکروسافت، ردهت و اوبونتو

en: Create virtual machines from operating system images with a couple of clicks
fa: ایجاد دستگاه‌های مجازی از تصویرهای سیستم‌عامل با چند کلیک

en: Limit the resources (memory and storage) your virtual machines consume from your system
fa: محدود کردن منابع مصرفی (حافظه و ذخیره‌سازی) دستگاه مجازیتان از سامانه

en: Take snapshots of virtual machines to restore to previous states
fa: گرفتن تصویرهای لحظه‌ای از دستگاه‌های مجازی برای بازگردانی به وضعیت‌های پیشین

en: Redirect USB devices from your physical machine into virtual machines
fa: هدایت مستقیم افزاره‌های یو‌اس‌بی از دستگاه فیزیکیتان به دستگاه‌های مجازی

en: 3D acceleration for some of the supported operating systems
fa: شتاب‌دهی سه‌بعدی برای برخی سیستم‌عامل‌های پیشتیبانی شده

en: Automatically resize virtual machines displays to the window size
fa: تغییر خودکار اندازهٔ نمایشگر دستگاه‌های مجازی به اندازهٔ پنجره

en: Share clipboard between your system and virtual machines
fa: هم‌رسانی تخته‌گیره بین دستگاه‌های مجازی و سامانه‌تان

en: Share files to virtual machines by dropping them from your file manager into the Boxes window
fa: هم‌رسانی پرونده با دستگاه‌های مجازی با رها کردنشان از مدیر پرونده‌تان به پنجرهٔ جعبه‌ها

en: Setup Shared Folders between your system and virtual machines
fa: برپایی شاخه‌های هم‌رسانده بین دستگاه‌های مجازی و سامانه‌تان

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The GNOME Project
fa: پروژهٔ گنوم

en: Screenshot interval
fa: دورهٔ نماگرفت

en: The interval in seconds between screenshot updates
fa: فاصلهٔ بین به‌روز رسانی‌های نماگرفت به ثانیه

en: Window size
fa: اندازهٔ پنجره

en: Window size (width and height)
fa: اندازهٔ پنجره (پهنا و بلندا)

en: Window position
fa: موقعیت پنجره

en: Window position (x and y)
fa: موقعیت پنجره (x و y)

en: Window maximized
fa: پنجره بیشینه شد

en: Window maximized state
fa: وضعیت بیشینهٔ پنجره

en: First run
fa: نخستین اجرا

en: Whether Boxes is running for the first time
fa: این که جعبه‌ها برای نخستین بار در حال اجراست یا خیر

en: Shared folders
fa: شاخه‌های هم‌رسانده

en: Variant array of shared folders’ names and path mapping
fa: آرایهٔ گوناگونی از نام‌ها و نگاشت مسیر شاخه‌های هم‌رسانده

en: Recommended Downloads Source URL
fa: نشانی منبع بارگیری‌های پیشنهادی

en: An URL pointing at a recommended-downloads.xml file
fa: نشانی‌ای که به پروندهٔ recommended-downloads.xml اشاره می‌کند

en: Welcome to Boxes
fa: به جعبه‌ها خوش آمدید

en: Use the <b>+</b> button to create your first virtual machine.
fa: برای ایجاد نخستین دستگاه مجازیتان، از دکمهٔ <b>+</b> استفاده کنید.

en: New Virtual Machine
fa: دستگاه مجازی جدید

en: Cancel
fa: لغو

en: Create
fa: ساخت

en: Name
fa: نام

en: Operating System
fa: سیستم‌عامل

en: Operating System not found
fa: سیستم‌عامل پیدا نشد

en: Resources
fa: منابع

en: Memory
fa: حافظه

en: Storage limit
fa: محدودیت ذخیره‌سازی

en: Oops! Something went wrong!
fa: اوه! چیزی اشتباه پیش رفت!

en: Setting up drivers...
fa: در حال برپایی راه‌اندازها…

en: Express Installation
fa: نصب سریع

en: Set credentials for an automatic install of the operating system.
fa: اعتبارنامه را برای نصب خودکار سیستم عامل تنظیم کنید.

en: Username
fa: نام‌کاربری

en: Enter username...
fa: ورود نام کاربری…

en: Password
fa: گذرواژه

en: Enter password...
fa: ورود گذرواژه…

en: Product Key
fa: کلید محصول

en: Firmware
fa: ثابت‌افزار

en: Unknown media
fa: رسانهٔ ناشناخته

en: Select an Operating System
fa: یک سیستم‌عامل را بگزینید

en: Search for an operating system…
fa: جست‌وجو برای یک سیستم‌عامل…

en: Search for an Operating System
fa: جست‌وجو برای یک سیستم‌عامل

en: Download an Operating System
fa: بارگیری یک سیستم‌عامل

en: New
fa: جدید

en: Back
fa: بازگشت

en: Application Menu
fa: فهرست برنامه

en: List view
fa: نمای فهرستی

en: Grid view
fa: نمای شبکه‌ای

en: Search
fa: جست‌وجو

en: Downloads
fa: بارگیری‌ها

en: Create new virtual machine
fa: ایجاد یک دستگاه مجازی جدید

en: Install from File
fa: نصب از پرونده

en: Select an .iso or .qcow2 file to install a virtual machine.
fa: یک پروندهٔ iso یا qcow2 برای نصب یک دستگاه مجازی بگزینید.

en: Download OS
fa: بارگیری سامانه عامل

en: Browse and search for operating systems to install.
fa: مرور و جست‌وجوی سیستم‌عامل‌ها برای نصب.

en: Ready to Receive File
fa: آماده برای دریافت پرونده

en: You will find your file in the Downloads directory.
fa: پرونده‌ةان را در شاخهٔ بارگیری‌ها خواهید یافت.

en: Actions
fa: کنش‌ها

en: Keyboard shortcuts
fa: میان‌برهای صفحه‌کلید

en: Fullscreen
fa: تمام‌صفحه

en: Ready to install
fa: آمادهٔ نصب

[ctx: shortcut window]
en: Overview
fa: نمای کلی

[ctx: shortcut window]
en: Help
fa: راهنما

[ctx: shortcut window]
en: Open main menu
fa: گشودن فهرست اصلی

[ctx: shortcut window]
en: Create a new virtual machine
fa: ایجاد یک دستگاه مجازی جدید

[ctx: shortcut window]
en: Search
fa: جست‌وجو

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
fa: میان‌برهای صفحه‌کلید

[ctx: shortcut window]
en: Close Window/Quit Boxes
fa: بستن پنجره/خروج از جعبه‌ها

[ctx: shortcut window]
en: Box Creation and Properties
fa: ویژگی‌ها و ساخت جعبه

[ctx: shortcut window]
en: Switch to the next page
fa: تعویض به صفحهٔ بعدی

[ctx: shortcut window]
en: Switch to the previous page
fa: تعویض به صفحهٔ پیشین

[ctx: shortcut window]
en: Box Display
fa: نمایش جعبه

[ctx: shortcut window]
en: Grab/Ungrab keyboard
fa: گرفتن/رهایی صفحه‌کلید

[ctx: shortcut window]
en: Back to overview
fa: بازگشت به نمای کلی

[ctx: shortcut window]
en: Fullscreen/Restore from fullscreen
fa: تمام‌صفحه/بازگشت از تمام‌صفحه

en: Keyboard Shortcuts
fa: میان‌برهای صفحه‌کلید

en: Help
fa: راهنما

en: About Boxes
fa: درباره جعبه‌ها

en: No CDROM/DVD image
fa: بدون تصویر دیسک نوری

en: Select
fa: گزینش

en: Remove
fa: برداشتن

en: Devices & Shares
fa: افزاره‌ها و هم‌رسانی

en: USB Devices
fa: افزاره‌های یواس‌بی

en: CDROM/DVD Drive
fa: گردانندهٔ دیسک نوری

en: IP Address
fa: نشانی آی‌پی

en: CPUs
fa: پردازنده‌ها

en: 3D acceleration
fa: شتاب‌دهی سه‌بعدی

en: Allow running in background
fa: اجازهٔ اجرا در پس‌زمینه

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Troubleshooting Logs
fa: گزارش‌های اشکال‌زدایی

en: Diagnose problems with your box using the log file.
fa: تشخیص مشکل‌های جعبه‌تان با استفاده از پروندهٔ گزارش.

en: Edit Configuration
fa: ویرایش پیکربندی

en: Edit the Libvirt domain configuration for this box.
fa: ویرایش پیکربندی دامنهٔ Libvirt برای این جعبه.

en: Local Folder
fa: شاخهٔ محلّی

en: Select Shared Folder
fa: گزینش شاخهٔ هم‌رسانده

en: Save
fa: ذخیره

en: Shared Folders
fa: شاخه‌های هم‌رسانده

en: Revert to snapshot
fa: بازگردانی به تصویر لحظه‌ای

en: Rename snapshot
fa: تغییر نام تصویر لحظه‌ای

en: Delete snapshot
fa: حذف تصویر لحظه‌ای

en: Snapshots
fa: تصویرهای لحظه‌ای

en: Creating new snapshot…
fa: در حال ایجاد تصویر لحظه‌ای جدید…

en: Search for a virtual machine…
fa: جست‌وجو برای یک دستگاه مجازی…

en: Undo
fa: برگردان

en: Oops, something went wrong
fa: اوه! چیزی اشتباه پیش رفت

en: Boxes cannot access the virtualization backend.
fa: جعبه‌ها نمی‌تواند به پشتانهٔ مجازی سازی دسترسی یابد.

en: Welcome Tutorial
fa: خودآموز خوش‌آمدگویی

en: Boxes makes it easy to install and run virtual machines.
fa: جعبه‌ها، نصب و اجرای دستگاه‌های مجازی را راحت می‌کند.

en: With express installation, Boxes will set the install options for a new virtual machine. Just start the installation and everything will be taken care of for you.
fa: با نصب سریع، جعبه‌ها گزینه‌های نصب را برای یک دستگاه مجازی جدید، تنظیم می‌کند. فقط شروع به نصب کرده و همه‌چیز برایتان در نظر گرفته خواهد شد.

en: Easy Downloads
fa: بارگیری‌های آسان

en: With Boxes, you don't need to download an operating system to create a virtual machine. Instead, just pick the operating system you want to setup, and Boxes will automatically download it for you.
fa: با جعبه‌ها، نیازی نیست برای ایجاد یک دستگاه مجازی، سیستم‌عاملی بارگیری کنید. در عوض فقط سیستم‌عاملی که می‌خواهید برپا کنید را برگزیده تا جعبه‌ها آن را به صورت خودکار برایتان بارگیری کند.

en: Drag and Drop
fa: کشیدن و انداختن

en: Sharing files is as simple as dropping them onto your virtual machine. They will appear in your Downloads folder.
fa: هم‌رسانی پرونده‌ها به سادگی انداختنشان توی دستگاه مجازیتان است. آن‌ها در شاخهٔ بارگیریتان ظاهر خواهند شد.

note: Translators: Accessibility name for context menu with box-related actions (e.g Pause, Delete etc)
en: Box actions
fa: کنش‌های جعبه

note: Open in new Window
en: Open in New Window
fa: گشودن در پنجرهٔ جدید

note: Send files
en: Send File…
fa: ارسال پرونده…

note: Take Screenshot
en: Take Screenshot
fa: نماگرفت

en: Force Shutdown
fa: خاموش کردن اجباری

en: Clone
fa: شبیه‌سازی

note: Delete
en: Delete
fa: حذف

en: Restart
fa: راه‌اندازی مجدد

note: Properties (in separate section)
en: Preferences
fa: ترجیحات

note: Translators: name of the folder under ~/Pictures for screenshots. This is the same folder where GNOME Shell saves screenshots.
en: Screenshots
fa: نماگرفت‌ها

note: Translators: %s => the timestamp of when the screenshot was taken.
en: Screenshot from %s
fa: نماگرفت از %s

en: A simple GNOME application to access virtual systems
fa: برنامهٔ گنومی ساده برای دسترسی به سامانه‌های مجازی

en: Display version number
fa: نمایش شماره نسخه

en: Show help
fa: نمایش راهنما

en: Open in full screen
fa: باز کردن در حالت تمام‌صفحه

en: Check virtualization capabilities
fa: بررسی قابلیت‌های مجازی سازی

en: Open box with UUID
fa: باز کردن جعبه با UUID

en: Search term
fa: شرط جست‌وجو

note: A 'broker' is a virtual-machine manager (local or remote). Currently only libvirt is supported.
en: URL to display, broker or installer media
fa: نشانی نمایشگر، کارگزار یا رسانهٔ نصب

en: — A simple application to access virtual machines
fa: — برنامه‌ای ساده برای دسترسی به دستگاه‌های مجازی

en: Too many command line arguments specified.
fa: تعداد زیادی متغیرهای خط فرمان داده شده است.

en: Box “%s” installed and ready to use
fa: جعبهٔ «%s» نصب شده و آمادهٔ استفاده است

en: Launch
fa: اجرا

en: “%s“ is running in the background
fa: «%s» در حال اجرا در پس‌زمینه است

en: Box “%s” has been deleted
fa: جعبهٔ «%s» حذف شده است

en: %u box has been deleted | %u boxes have been deleted
fa[0]: %Iu جعبه حذف شدند

en: Boxes is doing something
fa: جعبه‌ها در حال انجام کاریست

en: Select files to transfer
fa: گزینش پرونده‌ها برای انتقال

en: _Cancel
fa: _لغو

en: _Open
fa: _بازکردن

en: Failed to prepare express installation: %s
fa: فراهم‌سازی نصب سریع موفق نبود: %s

note: Translators: We show 'Live' tag next or below the name of live OS media or box based on such media. http://en.wikipedia.org/wiki/Live_CD
en: Live
fa: زنده

en: 32-bit x86 system
fa: سامانهٔ ۳۲بیتی x86

en: 64-bit x86 system
fa: سامانهٔ ۶۴بیتی x86

note: Translator comment: %s is name of vendor here (e.g Canonical Ltd or Red Hat Inc)
en:  from %s
fa:  از %s

en: Select a device or OS media file
fa: یک دستگاه یا رسانهٔ سیستم‌عامل انتخاب کنید

en: Open
fa: گشودن

en: Press (left) Ctrl+Alt to ungrab
fa: برای رها کردن، دگرساز+مهار (چپ) را بزنید

en: Press & release (left) Ctrl+Alt to ungrab keyboard.
fa: برای رها کردن صفحه‌کلید، دگرساز+مهار (چپ) را زده و رها کنید.

note: Translators: Showing size of widget as WIDTH×HEIGHT here.
en: %d×%d
fa: %Id×%Id

en: Exit fullscreen
fa: خروج از تمام‌صفحه

en: Downloading media
fa: بارگیری رسانه

en: “%s” download complete
fa: بارگیری «%s» تمام شد

en: Install
fa: نصب

en: Failed to download: %s
fa: شکست در بارگیری: %s

note: We did this, so ignore!
en: Failed to download '%s': %s
fa: شکست در بارگیری «%s»: ‏%s

en: Ctrl + Alt + Backspace
fa: مهار + دگرساز + پس‌بر

en: Ctrl + Alt + Del
fa: مهار + دگرساز + حذف

note: New section
en: Ctrl + Alt + F1
fa: مهار + دگرساز + F1

en: Ctrl + Alt + F2
fa: مهار + دگرساز + F2

en: Ctrl + Alt + F3
fa: مهار + دگرساز + F3

en: Ctrl + Alt + F6
fa: مهار + دگرساز + F6

en: Ctrl + Alt + F7
fa: مهار + دگرساز + F7

en: Ctrl + Alt + F9
fa: مهار + دگرساز + F9

note: Translators: Accessibility name for context menu with a set of keyboard combos (that would normally be intercepted by host/client, to send to the box.
en: Send key combinations
fa: فرستادن ترکیب‌های کلید

note: Translators: The %s will be expanded with the name of the vm
en: Restoring %s from disk
fa: بازگردانی %s از دیسک

note: Translators: The %s will be expanded with the name of the vm
en: Starting %s
fa: درحال آغاز %s

en: Restart of “%s” is taking too long. Force it to shutdown?
fa: شروع دوبارهٔ «%s» خیلی طول کشید. به اجبار خاموش شود؟

en: Shutdown
fa: خاموش کردن

en: Cloning “%s”…
fa: در حال شبیه‌سازی «%s»…

en: Installing…
fa: در حال نصب…

en: Setting up clone…
fa: در حال برپایی شبیه‌سازی…

en: Importing…
fa: در حال درون‌ریزی…

en: Running
fa: در حال اجرا

en: Paused
fa: مکث شده

en: Powered Off
fa: خاموش

note: Translators: The %s will be expanded with the name of the vm
en: Connecting to %s
fa: درحال اتصال به %s

en: Connection to “%s” failed
fa: شکست در اتّصال به «%s»

en: Machine is under construction
fa: دستگاه در حال ساخت است

en: Saving…
fa: در حال ذخیره…

note: Translators: The first %s is the name of the box, the second is the reason of the error
en: “%s” could not be restored from disk: %s
fa: «%s» نتوانست از دیسک بازیابی شود: %s

en: Failed to start “%s”
fa: شکست در شروع «%s»

en: Troubleshooting Log
fa: گزارش اشکال‌زدایی

note: Translators: the first %s is the name of the box, the second is the reason of the error.
en: Connection to “%s” failed: %s
fa: اتّصال به «%s» شکست خورد: %s

note: FIXME: add proper UI & docs
en: • The CPU is capable of virtualization: %s
fa: • پردازنده قابلیت مجازی سازی دارد: %s

en: • The KVM module is loaded: %s
fa: • ماژول KVM بارگیری شده است: %s

en: • Libvirt KVM guest available: %s
fa: • مهمان Libvirt KVM موجود است: %s

en: • Boxes storage pool available: %s
fa: • منبع ذخیره جعبه‌ها موجود است: %s

en: • The SELinux context is default: %s
fa: • سابقهٔ SELinux پیش‌فرض است: %s

en: Report bugs to <%s>.
fa: گزارش اشکال به <%s>.

en: %s home page: <%s>.
fa: صفحه خانگی %s: <%s>.

en: Media is not supported
fa: رسانه پشتیبانی نمی‌شود

en: No CD/DVD image
fa: بدون دیسک نوری

en: Select a device or ISO file
fa: یک دستگاه یا پرونده ISO انتخاب کنید

en: The Flatpak version of GNOME Boxes does not support USB redirection.
fa: نگارش فلت‌پک جعبه‌های گنوم از هدایت مستقیم یواس‌بی پشتیبانی نمی‌کند.

en: Turn on your box to see the USB devices available for redirection.
fa: برای دیدن افزاره‌های یو‌اس‌بی موجود برای هدایت مستقیم، جعبه‌تان را روشن کنید.

note: Translators: %s is a recommended value for RAM/storage limit. For example "Recommended 4 GB."
en: Recommended %s.
fa: %s پیشنهاد می‌شود.

en: Boxes wants to run VM in background
fa: جعبه‌ها می‌خواهد دستگاه مجازی را در پس‌زمینه اجرا کند

en: Boxes is not authorized to run in background
fa: جعبه‌ها مجاز به اجرا در پس‌زمینه نیست

en: Do you want to open Settings to manage application permissions?
fa: می‌خواهید برای مدیریت اجازه‌های برنامه، تنظیمات را بگشایید؟

en: Editing your box configuration can cause issues to the operating system of your box. Would you like to create a snapshot to recover from your changes?
fa: ویرایش پیکربندی جعبه‌تان می‌تواند موجب اشکال در سیستم‌عامل جعبه‌تان شود. می‌خواهید برای بازگردانی از تغییراتتان، تصویری لحظه‌ای ایجاد کنید؟

en: Failed to save domain configuration: %s
fa: شکست در ذخیرهٔ پیکربندی دامنه: %s

en: Changes to the settings below take effect after you restart your box.
fa: تغییرات در تنظیمات زیر پس از شروع دوبارهٔ جعبه‌تان اثر خواهند گذاشت.

note: Translators: "spice-webdav" is a name and shouldn't be translated. %s is an URL.
en: Use the button below to add your first shared folder. For file sharing to work, the guest box needs to have <a href='%s'>spice-webdav</a> installed.
fa: برای افزودن نخستین شاخهٔ هم‌رسانده‌تان از دکمهٔ زیر استفاده کنید. برای کار کردن هم‌رسانی پرونده، جعبهٔ مهمانتان باید <a href='%s'>spice-webdav</a> را نصب داشته باشد.

note: Translators: %s is the reason why Boxes failed to rename the snapshot.
en: Failed to rename snapshot: %s
fa: شکست در تغغیر نام تصویر لحظه‌ای: %s

en: Reverting to %s…
fa: در حال بازگردانی به %s…

note: Translators: %s is the reason why Boxes failed to apply the snapshot.
en: Failed to revert to snapshot: %s
fa: شکست در بازگردانی به تصویر لحظه‌ای: %s

en: Snapshot “%s” deleted.
fa: تصویر لحظه‌ای «%s» حذف شد.

en: Failed to create snapshot of %s
fa: شکست در ایجاد تصویر لحظه‌ای از %s

note: we need to account for the "+" button
en: Revert to a previous state of your box.
fa: بازگردانی به حالتی پیشین از جعبه‌تان.

en: Use the button below to create your first snapshot.
fa: برای ایجاد نخستین تصویر لحظه‌ایتان، از دکمهٔ زیر استفاده کنید.

note: Translators: "%s" is a disk size string (for example "4.2 GB")
en: Used %s.
fa: %s استفاده شده.

en: There is not enough space on your machine to increase the maximum disk size.
fa: فضای کافی برای افزایش بیشینهٔ اندازهٔ دیسک، روی دستگاهتان وجود ندارد.

en: Storage disk
fa: دیسک ذخیره‌سازی

en: Used %s
fa: %s استفاده شده

note: Translators: "Unknown" is a placeholder for a box name when it could not be determined
en: Unknown
fa: ناشناس

en: Redirection of USB device “%s” for “%s” failed
fa: شکست در تغییر مسیر افزارهٔ یو‌اس‌بی %s به %s

note: Translators: "%s" is a file name.
en: Copying “%s” to “Downloads”
fa: در حال رونوشت «%s» به «بارگیری‌ها»

note: An error occurred when trying to setup unattended installation, but it's likely that a non-unattended installation will work. When this happens, just disable unattended installs, and let the caller decide if it wants to retry a non-automatic install or to just abort the box creation..
en: An error occurred during installation preparation. Express Install disabled.
fa: خطایی هنگام آماده‌سازی نصب رُخ داد. نصب سریع غرفعال شد.

en: Downloading device drivers…
fa: در حال بارگیری راه‌اندازهای افزاره…

en: Your SELinux context looks incorrect, you can try to fix it by running:
    %s
fa: سابقه SELinux شما بنظر ناصحیح است، شما می‌توانید آن را با اجرای فرمان زیر اصلاح کنید:
    %s

en: SELinux not installed?
fa: SELinux نصب نشده است؟

en: Could not get “gnome-boxes” storage pool information from libvirt. Make sure “virsh -c qemu:///session pool-dumpxml gnome-boxes” is working.
fa: نمی‌توان اطّلاعات منبع ذخیرهٔ gnome-boxes را از libvirt گرفت. مطمئن شوید virsh -c qemu:///session pool-dumpxml gnome-boxes کار می‌کند.

en: %s is known to libvirt as GNOME Boxes’s storage pool but this directory does not exist
fa: شاخهٔ %s برای libvirt به عنوان منبع ذخیرهٔ جعبه‌های گنوم شناخته شده است، ولی وجود ندارد

en: %s is known to libvirt as GNOME Boxes’s storage pool but is not a directory
fa: شاخهٔ %s برای libvirt به عنوان منبع ذخیرهٔ جعبه‌های گنوم شناخته شده است، ولی یک شاخه نیست

en: %s is known to libvirt as GNOME Boxes’s storage pool but is not user-readable/writable
fa: شاخهٔ %s برای libvirt به عنوان منبع ذخیرهٔ جعبه‌های گنوم شناخته شده است، ولی قابل خواندن/نوشتن به دست کاربر نیست

en: yes
fa: بله

en: no
fa: خیر

note: No guest caps or none compatible FIXME: Better error messsage than this please?
en: Incapable host system
fa: سامانهٔ میزبان ناتوان

note: Translators: the first %s is a path, the second is the reason of the failure.
en: Box import from file “%s” failed: %s
fa: درون‌ریزی جعبه از پروندهٔ «%s» شکست خورد: %s
