gnome-builder master - en to lt translation catalogue (1353 entries)

en: Builder
lt: Kūrėjas

en: An IDE for GNOME
lt: IDE GNOME aplinkai

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: Christian Hergert, et al.
lt: Christian Hergert ir kiti.

en: Builder is an actively developed Integrated Development Environment for GNOME. It combines integrated support for essential GNOME technologies such as GTK+, GLib, and GNOME APIs with features that any developer will appreciate, like syntax highlighting and snippets.
lt: Kūrėjas yra aktyviai kuriama integruota kūrimo aplinka GNOME darbalaukiui. Ji sujungia integruotą palaikymą pagrindinėms GNOME technologijoms, tokioms kaip GTK+, GLib ir GNOME API su savybėmis, kurios patiks kūrėjui, pavyzdžiui sintaksės paryškinimu bei iškarpomis.

en: You can rely on predictable releases of Builder with each new release of GNOME every six months.
lt: Galite tikėtis nuspėjamų Kūrėjo leidimų su kiekvienu GNOME leidimu kas šešis mėnesiu.

en: Features:
lt: Savybės:

en: Built in syntax highlighting for many languages
lt: Integruotas sintaksės paryškinimas daugeliui kalbų

en: Side-by-side code editors
lt: Kodo redaktoriai vienas šalia kito

en: Multi-monitor support
lt: Daugelio monitorių palaikymas

en: Code overview mini-map
lt: Rodyti apžvalgos žemėlapis

en: Integration with Git
lt: Integracija su Git

en: Integration with Autotools, Cargo, CMake, Gradle, Meson, Maven, Make, PHPize, and Waf
lt: Integracija su Autotools, Cargo, CMake, Gradle, Meson, Maven, Make, PHPize ir Waf

en: Clang based auto-completion, semantic highlighting, and diagnostics
lt: Clang pagrindo automatinis užbaigimas,semantinis paryškinimas bei diagnostikos

en: Python based auto-completion, semantic highlighting, and diagnostics
lt: Python pagrindo automatinis užbaigimas, semantinis paryškinimas bei diagnostikos

en: Vala based auto-completion and diagnostics
lt: Vala pagrindo automatinis užbaigimas bei diagnostikos

en: Auto indentation support for C, Python, Vala, and XML
lt: Automatinės įtraukos palaikymas C, Python, Vala bei XML kalboms

en: HTML, Markdown, and reStructuredText, and Sphinx live preview
lt: HTML, Markdown ir reStructuredText bei Sphinx tiesioginė peržiūra

en: Optional Vim, Emacs, and SublimeText style editing
lt: Galimas Vim, Emacs ir SublimeText stiliaus redagavimas

en: An integrated software profiler for native applications
lt: Integruotas programinės įrangos profiliatorius savosioms programoms

en: An integrated debugger for native applications
lt: Integruota derintuvė savosioms programoms

en: Support for building with jhbuild and flatpak runtimes
lt: Palaikymas jhbuild ir Flatpak vykdymo aplinkų kūrimui

en: Support for viewing TODOs found within your code base
lt: Jūsų kode rastų TODO palaikymas

en: Fast fuzzy text search across files and symbols
lt: Greita neaiškaus teksto paieška failuose bei simboliuose

en: Quickly access your projects
lt: Greitai pasiekite savo projektus

en: Create new projects from a variety of templates
lt: Sukurkite naujus projektus pagal įvairius šablonus

en: Integration with Git to clone your projects
lt: Integracija su su Git projektų klonavimui

en: The source code editor
lt: Programos kodo redaktorius

en: Fast global fuzzy search
lt: Greita visuotinė neaiškių paieška

en: Debug with the GNU debugger
lt: Vykdyti su GNU derintuve

en: Use the minimap to see more of the file
lt: Naudokite mini žemėlapį didesnei failo daliai matyti

en: Build Parallelism
lt: Kūrimo lygiagretinimas

en: Number of workers to use when performing builds. -1 for sensible default. 0 for number of CPU.
lt: Darbininkų skaičius kūrimui. -1 reiškia prasmingą numatytąją reikšmę. 0 CPU skaičiui naudoti.

en: Clear build logs
lt: Išvalyti kūrimo žurnalus

en: If enabled, build log pane will be cleared on rebuild.
lt: Jei įjungta, kūrimo žurnalo skydelis bus išvalytas perkuriant.

en: Show Log When Building
lt: Rodyti žurnalą kuriant

en: If enabled, the build log will be raised when a build starts
lt: Jei įjungta, kūrimo žurnalo skydelis bus pakeltas pradedant kūrimą

en: Allow network when metered
lt: Visą tinklą kai matuojama

en: Enable automated transfers upon building such as SDK downloads and dependencies when connection is metered.
lt: Įjungti automatinius perdavimus kuriant, pav. SDK parsiuntimus bei priklausomybes, kai ryšys yra matuojamas.

en: Ctags based autocompletion
lt: Ctags pagrindo auto-užbaigimas

en: Use Ctags for autocompletion.
lt: Naudoti Ctags užbaigimams.

en: Enable semantic highlighting
lt: Įjungti semantinį paryškinimą

en: If enabled, additional highlighting will be provided in supported languages based on information extracted from the source code.
lt: Jei įjungta, bus pateikiamas papildomas paryškinimą palaikomoms kalboms pagal iš kodo gautą informaciją.

en: Path to ctags executable
lt: Kelias iki ctags programos

en: The path to the ctags executable on the system.
lt: Kelias iki ctags programos sistemoje.

en: Debugger Breakpoint at Main
lt: Derintuvės sustojimo taškas Main

en: Debugger should automatically insert breakpoint at main() function.
lt: Derintuvė turėtų automatiškai įterpti sustojimo tašką į main() funkciją.

en: Debugger Breakpoint at Criticals
lt: Derintuvės sustojimo taškas ties kritinėmis

en: Debugger should automatically insert breakpoint at g_critical() function.
lt: Derintuvė turėtų automatiškai įterpti sustojimo tašką į g_critical() funkciją.

en: Debugger Breakpoint at Warnings and Criticals
lt: Derintuvės sustojimo taškas ties įspėjimai ir kritinėmis

en: Debugger should automatically insert breakpoint at g_warning() and g_critical function.
lt: Derintuvė turėtų automatiškai įterpti sustojimo tašką į g_warning ir g_critical funkcijas.

en: Restore last position
lt: Atkurti paskutinę padėtį

en: Jump to the last position when reopening a file
lt: Peršokti į paskutinę padėtį vėl atvėrus failą

en: Show modified lines
lt: Rodyti pakeistas eilutes

en: If enabled, the editor will show line additions and changes next to the source code.
lt: Jei įjungta, redaktorius rodys eilučių pridėjimus ir pakeitimus šalia kodo.

en: Show diagnostics next to line number
lt: Rodyti diagnostiką šalia eilutės numerio

en: If enabled, the editor will show diagnostics to the left to the line numbers.
lt: Jei įjungta, redaktorius rodys diagnostiką kairiau eilutės numerio.

en: Highlight current line
lt: Paryškinti esamą eilutę

en: If enabled, the editor will highlight the line containing the cursor.
lt: Jei įjungta, redaktorius paryškins eilutę, kurioje yra žymiklis.

en: Highlight matching brackets
lt: Paryškinti poriniai skliaustus

en: If enabled, the editor will highlight matching brackets.
lt: Jei įjungta, redaktorius paryškins porinius skliaustus.

en: Show line numbers
lt: Rodyti eilučių numerius

en: If enabled, the editor will show line numbers.
lt: Jei įjungta, redaktorius rodys eilučių numerius.

en: Show relative line numbers
lt: Rodyti santykinius eilučių numerius

en: If enabled, the editor will show relative line numbers.
lt: Jei įjungta, redaktorius rodys santykinius eilučių numerius.

en: Smart Backspace
lt: Gudrus grįžtamasis trynimas

en: Backspace will remove additional spaces to keep you aligned to the indentation size.
lt: Grįžtamasis trynimas pašalina papildomus tarpus išlaikant lygiuotę pagal įtraukos plotį.

en: Smart Home/End
lt: Gudrūs pradžia ir pabaiga

en: Modifies the behavior of Home/End keys.
lt: Keičia pradžios ir pabaigos klavišų elgseną.

en: Show grid lines
lt: Rodyti tinklelio linijas

en: If enabled, the editor will show grid lines in the document.
lt: Jei įjungta, redaktorius rodys tinklelio eilutes dokumente.

en: Overview Map Policy
lt: Apžvalgos žemėlapio tvarka

en: When the overview map should be displayed.
lt: Kada turi būti rodomas apžvalgos žemėlapis.

en: Draw Spaces
lt: Piešti tarpus

en: The various types of space to draw in the editor.
lt: Įvairūs tarpai piešimui redaktoriuje.

en: Wrap Text
lt: Teksto laužymas

en: The way to wrap a long line of text for a better visibility.
lt: Būdas laužyti ilgas eilutes geresniam matomumui.

en: Autosave Enabled
lt: Automatinis įrašymas įjungtas

en: Enable or disable autosave feature.
lt: Įjungia arba išjungia automatinį įrašymą.

en: Autosave Frequency
lt: Automatinio įrašymo dažnis

en: The number of seconds after modification before auto saving.
lt: Kas kiek sekundžių pakeitimai bus automatiškai įrašomi.

en: Completion Row Count
lt: Užbaigimo eilučių skaičius

en: The number of completion rows to display to the user.
lt: Naudotojui rodomas užbaigimo eilučių skaičius.

en: Line Height
lt: Eilutės aukštis

en: The line height to use for the selected font.
lt: Eilutės aukštis, naudojamas paryškintam šriftui.

en: Interactive Completion
lt: Interaktyvus užbaigimas

en: If enabled, Builder will automatically display completion proposals as you type.
lt: Jei įjungta, Kūrėjas automatiškai jums rašant rodys užbaigimo siūlymus.

en: Minimum characters for matching selection.
lt: Mažiausiai simbolių pasirinkimo atitikčiai.

en: Specify the minimum number of characters for selection matching.
lt: Nurodykite mažiausią simbolių skaičių pasirinkimo atitikčiai.

en: Enable Snippets
lt: Įjungti iškarpas

en: Allow expanding snippets from the editor by pressing tab after the snippet trigger.
lt: Leisti išskeisti iškarpas redaktoriuje paspaudus tab po iškarpos iškvietimo.

en: Select First Completion
lt: Pasirinkti pirmą užbaigimą

en: Automatically select the first auto-completion entry.
lt: Automatiškai pasirinkti pirmą automatinio užbaigimo elementą.

en: Spaces Style
lt: Tarpų stilius

en: How to apply spaces when reformatting text.
lt: Kaip taikyti tarpus performatuojant tekstą.

en: Enabled
lt: Įjungta

en: If the type within the extension is enabled.
lt: Ar tipas plėtinyje yra leidžiamas.

en: Window size
lt: Lango dydis

en: Window size (width and height).
lt: Lango dydis (plotis ir aukštis).

en: Window maximized
lt: Langas išdidintas

en: Window maximized state
lt: Lango išdidinimo būsena

en: Style Variant
lt: Stiliaus variantas

en: Use the light or dark variant of the GTK theme and/or GtkSourceView style scheme.
lt: Naudoti tamsų arba šviesų GTK temos ir/ar GtkSourceView stiliaus schemos variantą.

note: Translators: This is the default directory name for user’s projects. Do NOT change the ASCII double quotes ("") to your language’s convention, e.g. do not use “” or »«.
en: "Projects"
lt: "Projektai"

en: Projects directory
lt: Projektų katalogas

en: Directory for all Builder projects.
lt: Katalogas visiems kūrėjo projektams.

en: Restore Session
lt: Atkurti seansą

en: Restores the projects previous session when loading.
lt: Atkurti ankstesnį seansą įkeliat.

en: Clear build caches at startup
lt: Paleidžiant išvalyti kūrimo podėlius

en: If enabled, Builder will clear build caches upon startup.
lt: Jei įjungta, Kūrėjas paleidimo metu išvalo kūrimo podėlius.

en: The interface style to change pages
lt: Sąsajos stilius puslapiams keisti

en: Default License
lt: Numatyta licencija

en: The default license to use for new projects
lt: Numatytoji licencija naujiems projektams

en: Inherit Language Server stderr
lt: Paveldėti kalbos serverio stderr

en: If enabled, stderr of language servers will be redirected to the console.
lt: Jei įjungta, kalbos serverių stderr bus nukreipta į konsolę.

en: Preview Search Results
lt: Paieškos rezultatų peržiūra

en: If previews for search results should be automatically displayed
lt: Ar paieškos rezultatų peržiūros rodomos automatiškai

en: Plugin enabled
lt: Įskiepis įjungtas

en: If the plugin should be enabled
lt: Ar įskiepis turi būti įjungtas

en: Selected configuration for building
lt: Pasirinkta konfigūracija kūrimui

en: The configuration that has been selected and will be restored the next time the project loads.
lt: Konfigūracija, kuri buvo pasirinkta ir bus atkurta kitą kartą įkėlus projektą.

en: Install Project Before Running
lt: Įdiegti projektą prieš paleidžiant

en: Run the pipelines install phase before running the project. Only use this if you know what you're doing with your project.
lt: Įvykdyti konvejerio diegimo fazę prieš paleidžiant projektą. Naudokite tik jei tiksliai žinote, ką darote su projektu.

en: Default Run Command
lt: Numatytoji vykdymo komanda

en: The id of the default run command
lt: Numatytosios vykdymo komandos id

en: The signal to send the app to stop
lt: Signalas, siunčiamas programai sustabdymui

en: This allows sending something other than sigkill to stop the target application. That might be useful when you want to gracefully shutdown a server process.
lt: Leidžia daryti ką nors kitą nei sigkill programos sustabdymui. Gali būti naudinga, kai norite gražiai išjungti serverio procesą.

en: Unit Test Locality
lt: Vietiniai modulių testai

en: What environment to use when running unit tests
lt: Kokią aplinką naudoti vykdant modulių testus

en: Verbose Logging
lt: Išsamus žurnalas

en: If G_MESSAGES_DEBUG=all should be used when running the target application
lt: Ar paskirties programai naudoti G_MESSAGES_DEBUG=all

en: Show Icons
lt: Rodyti piktogramas

en: This setting is deprecated and no longer in use.
lt: Šis nustatymas yra pasenęs ir nebenaudojamas.

en: Show Ignored Files
lt: Rodyti nepaisomus failus

en: If enabled, the project tree will display files that are ignored by the VCS.
lt: Jei įjungta, projekto medis rodys failus, kurių nepaiso versijavimo sistema.

en: Sort Directories First
lt: Pirma rikiuoti katalogus

en: If enabled, the project tree will sort directories before regular files.
lt: Jei įjungta, projekto medyje aplankai bus rodomi prieš įprastinius failus.

en: Check Spelling
lt: Tikrinti rašybą

en: Automatically check spelling within documents
lt: Automatiškai tikrinti rašybą dokumentuose

en: Build software for GNOME
lt: Programinės įrangos kūrimas GNOME darbalaukiui

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Build;Develop;
lt: Kurti;Plėtoti;Vystyti;

en: Open a Project
lt: Atverti projektą

en: Start New Project
lt: Pradėti naują projektą

en: Clone Repository
lt: Klonuoti saugyklą

en: New Editor Workspace
lt: Nauja redaktoriaus darbo sritis

en: D-Bus Inspector
lt: D-Bus inspektorius

en: The current language lacks a symbol resolver.
lt: Dabartinei kalbai trūksta simbolių gavėjo.

note: translators: %u is replaced with an incrementing number
en: unsaved file %u
lt: neįrašytas failas %u

en: %s contained invalid ASCII
lt: %s yra netinkamų ASCII simbolių

en: Failed to parse integer from “%s”
lt: Nepavyko perskaityti sveikojo skaičiaus iš „%s“

en: language defaults missing version in [global] group.
lt: kalbai numatytai trūksta versijos [global] grupėje.

en: Failed to initialize defaults.
lt: Nepavyko inicializuotų numatytųjų nustatymų.

note: translators: %s is replaced with the error message
en: Failed to save draft: %s
lt: Nepavyko įrašyti juodraščio: %s

en: Untitled
lt: Nepavadinta

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: A suitable debugger could not be found.
lt: Nerasta tinkama derintuvė.

en: Open File…
lt: Atverti failą…

en: Open a file in the workspace
lt: Atverti failą darbo stale

en: Preferences
lt: Nuostatos

en: Keyboard Shortcuts
lt: Klaviatūros trumpiniai

en: Help
lt: Žinynas

en: About Builder
lt: Apie kūrėją

en: _Quit
lt: _Išeiti

en: Document
lt: Dokumentas

en: Application
lt: Programa

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Text Editor
lt: Teksto redaktorius

en: Search & Replace
lt: Ieškoti ir pakeisti

en: Documents
lt: Dokumentai

en: Selection
lt: Žymėjimas

en: Printing
lt: Spausdinimas

note: translators: %s is replaced with the error message
en: Failed to open file: %s
lt: Nepavyko atverti failo: %s

en: _Discard Changes and Reload
lt: _Atmesti pakeitimus ir įkelti iš naujo

en: File Has Changed on Disk
lt: Failas pakeistas diske

en: The file has been changed by another program.
lt: Failą pakeitė kita programa.

en: File Contains Encoding Errors
lt: Faile yra kodavimo klaidų

en: The encoding used to load the file detected errors. You may select an alternate encoding from the statusbar and reload.
lt: Įkeliant failą naudota koduotė aptiko klaidų. Galite pasirinkti kitą koduotę būsenos juostoje ir įkelti iš naujo.

en: Could Not Open File
lt: Nepavyko atverti failo

en: You do not have permission to open the file.
lt: Neturite teisių atverti failą.

en: _Retry
lt: Bandyti da_r

en: Open As _Administrator
lt: Atverti _administratoriumi

en: Document Restored
lt: Dokumentas atkurtas

en: Unsaved document has been restored.
lt: Neįrašytas dokumentas buvo atkurtas.

en: _Discard…
lt: _Atvesti…

note: translators: %s is the error message
en: Print failed: %s
lt: Nepavyko atspausdinti: %s

note: translators: %s contains the error message
en: Failed to format selection: %s
lt: Nepavyko formatuoti žymėjimo: %s

en: Save File
lt: Įrašyti failą

en: Save
lt: Įrašyti

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Replace
lt: Pakeisti

en: Move to previous match (Ctrl+Shift+G)
lt: Eiti į ankstesnį atitiktį (vald+lyg2+G)

en: Move to next match (Ctrl+G)
lt: Eiti į kitą atitiktį (vald++G)

en: Search & Replace (Ctrl+H)
lt: Ieškoti ir pakeisti (vald+H)

en: Close search
lt: Užverti paiešką

en: _Replace
lt: Pa_keisti

en: Replace _All
lt: Pakeisti _viską

en: Use Re_gular Expressions
lt: Naudoti re_guliariąsias išraiškas

en: _Case Sensitive
lt: Skirti _raidžių registrą

en: Match Whole Words
lt: Ieškoti pilnų žodžių

en: Mac OS Classic (CR)
lt: Mac OS klasikinės (CR)

en: Automatically Detected
lt: Aptikti automatiškai

en: Character Encoding:
lt: Simbolių koduotė:

en: Line Ending:
lt: Eilučių pabaiga:

en: Language
lt: Kalba

en: Toggle Bottom Panel (Ctrl+F9)
lt: Perjungti apatinį skydelį (Vald+F9)

en: Failed to initialize build pipeline: %s
lt: Nepavyko inicializuoti kūrimo konvejerio: %s

en: Failed to get device information: %s
lt: Nepavyko gauti įrenginio informacijos: %s

en: Active Configuration
lt: Aktyvi konfigūracija

en: Configuration %s changed
lt: Konfigūracija %s pasikeitė

note: translators: %s will be replaced with the build configuration identifier
en: Failed to locate build configuration “%s”. It may be invalid or incorrectly formatted.
lt: Nepavyko rasti kūrimo konfigūracijos „%s“. Ji gali būti neteisinga arba blogai suformatuota.

note: translators: %s is set to the identifier of the build configuration
en: Active configuration set to “%s”
lt: Aktyvi konfigūracija nusiųsta į „%s“

note: translators: %s is replaced with the external device name
en: Discovered device “%s”
lt: Aptiktas įrenginys „%s“

en: Devices
lt: Įrenginiai

en: Device set to %s
lt: Įrenginiys nustatytas į %s

en: Cannot deploy to device, build pipeline is not initialized
lt: Nepavyko patalpinti įrenginyje, neinicijuotas kūrimo konvejeris

en: Fallback
lt: Atsarginė veiksena

note: translators: %s is replaced with the host name
en: My Computer (%s)
lt: Mano kompiuteris (%s)

note: translators: first %s is replaced with the host name, second with CPU architecture
en: My Computer (%s) — %s
lt: Mano kompiuteris (%s) – %s

en: The build pipeline is in a failed state
lt: Kūrimo konvejeris yra neveiksnios būsenos

en: The build configuration has errors
lt: Kūrimo konfigūracijoje yra klaidų

en: Pipeline started to clean build tree
lt: Konvejeris pradėjo valyti kūrimo medį

en: Pipeline started
lt: Konvejeris pradėjo darbą

en: Pipeline finished
lt: Konvejeris baigė darbą

note: translators: %s is replaced with the build shell command
en: Build (%s)
lt: Kūrimas (%s)

note: translators: %s is replaced with the post-install shell command
en: Post-install (%s)
lt: Po diegimo (%s)

en: Pseudo terminal creation failed. Terminal features will be limited.
lt: Nepavyko sukurti pseudo terminalo. Terminalo funkcijos bus ribotos.

en: Cleaning…
lt: Išvaloma…

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Ready
lt: Pasiruošęs

en: Downloading…
lt: Parsiunčiama…

en: Building dependencies…
lt: Kuriamos priklausomybės…

en: Bootstrapping…
lt: Vykdomas pakopinis paleidimas…

en: Configuring…
lt: Konfigūruojama…

en: Building…
lt: Kuriama…

en: Installing…
lt: Diegiama…

en: Committing…
lt: Nusiunčiama…

en: Exporting…
lt: Eksportuojama…

en: Success
lt: Pavyko

en: Preparing…
lt: Paruošiama…

note: translators: %s is replaced with the name of the file being removed
en: Removing %s
lt: Šalinama %s

en: Removing build directories…
lt: Šalinami kūrimo katalogai…

en: Cannot build transfer while on metered connection
lt: Negalima vykdyti perdavimo naudojant matuojamą ryšį

en: Untitled command
lt: Nepavadinta komanda

en: Unit Test
lt: Modulių testai

note: translators: %s is replaced with the name of the run tool such as "valgrind"
en: User requested run tool “%s”
lt: Naudotojas paprašė paleisti įrankį „%s“

en: Cannot run target, another target is running
lt: Negalima vykdyti paskirties, jau vykdoma kita paskirtis

en: Application exited with error: %s
lt: Programa baigė darbą su klaida: %s

en: Application exited
lt: Programa baigė darbą

note: translators: %s is replaced with the name of the users run command
en: Running %s…
lt: Vykdoma %s…

en: Deploying to device…
lt: Įkeliama į įrenginį…

en: User requested application to run
lt: Naudotojas paprašė vykdyti programą

en: User requested application to restart
lt: Naudotojas paprašė perleisti programą

note: translators: %s is replaced with the name of the tool
en: User requested application to run with tool “%s”
lt: Naudotojas paprašė paleisti programą su įrankiu „%s“

en: User requested application to stop
lt: Naudotojas paprašė stabdyti programą

en: Host System
lt: Operacinė sistema

en: Discovered runtime “%s”
lt: Aptikta vykdymo aplinka „%s“

en: Removing runtime “%s”
lt: Šalinama vykdymo aplinka „%s“

en: Forcing subprocess %s to exit
lt: Priverstinai baigiamas vaikinis procesas %s

en: Sending signal %d to subprocess %s
lt: Siunčiamas signalas %d vaikiniam procesui %s

en: Default (Host operating system)
lt: Numatyta (Vykdymo operacinė sistema)

en: Projects
lt: Projektai

en: _Clone Repository…
lt: _Klonuoti saugyklą…

en: Close
lt: Užverti

en: Open a _Project…
lt: Atverti _projektą…

en: Open a new or existing project
lt: Atverti naują arba esamą projektą

en: Create a new project by cloning a repository
lt: Sukurti naują projektą klonuojant saugyklą

en: Select a _Folder…
lt: Pasirinkite _aplanką…

en: Directory
lt: Katalogas

en: Builder — %s
lt: Kūrėjas – %s

en: Failed to load the project
lt: Nepavyko įkelti projekto

en: _Close
lt: _Užverti

en: Delete Project Sources?
lt: Ištrinti projekto failus?

en: Deleting the project source code from your computer cannot be undone.
lt: Projekto failų pašalinimas negrįžtamai ištrins juos iš jūsų kompiuterio.

en: _Delete Project Sources
lt: Iš_trinti projekto failus

en: Select Project Folder
lt: Pasirinkite projekto aplanką

en: Select Project File
lt: Pasirinkite projekto failą

en: _Open
lt: _Atverti

en: All Project Types
lt: Visi projekto tipai

[ctx: title]
en: Open a Project
lt: Atverti projektą

en: Toggle selection mode
lt: Perjungti žymėjimo veikseną

en: Search all Builder projects…
lt: Ieškoti visų kūrėjo projektų…

en: No Projects Found
lt: Nerasta projektų

en: _Remove Projects
lt: Pa_šalinti projektus

en: Remove Projects and Sources…
lt: Pašalinti projektus ir failus…

en: Cannot locate property %s in class %s
lt: Nepavyko rasti savybės %s klasėje %s

en: Failed to find property %s in %s
lt: Nepavyko rasti %2$s savybės %1$s

en: Failed to retrieve va_list value: %s
lt: Nepavyko gauti va_list vertės: %s

en: Open
lt: Atverti

en: Select
lt: Pasirinkite

en: Browse…
lt: Naršyti…

en: File path is NULL
lt: Failo kelias yra NULL

en: Error converting UTF-8 filename to wide char
lt: Klaida konvertuojant UTF-8 failo pavadinimą į plačius simbolius

en: ILCreateFromPath() failed
lt: ILCreateFromPath() nepavyko

en: Cannot convert “%s” into a valid NSURL.
lt: Nepavyko konvertuoti „%s“ į tinkamą NSURL.

en: Just now
lt: Ką tik

en: An hour ago
lt: Prieš valandą

en: Yesterday
lt: Vakar

en: About a year ago
lt: Prieš metus

en: About %u year ago | About %u years ago
lt[0]: Prieš %u metus
lt[1]: Prieš %u metus
lt[2]: Prieš %u metų

en: _Install
lt: Į_diegti

note: translators: the first %u is replaced with the current position, the second with the number of search results
en: %u of %u
lt: %u iš %u

en: Search
lt: Ieškoti

en: Search for anything
lt: Ieškoti bet ko

en: _Everything
lt: _Visko

en: _Actions
lt: _Veiksmų

en: _Commands
lt: _Komandų

en: _Files
lt: _Failų

en: _Symbols
lt: _Simbolių

note: Translators: <b>%s</b> is used to show the provided text in bold
en: Enter new shortcut to change <b>%s</b>.
lt: Įveskite naują trumpinį pakeitimui <b>%s</b>.

en: _Set
lt: Nu_statyti

en: Press Escape to cancel or Backspace to disable.
lt: Spauskite Escape atsisakymui arba Backspace išjungimui.

en: Close Project
lt: Užverti projektą

en: General
lt: Bendra

en: Change application preferences
lt: Keisti programos nustatymus

en: Find keyboard shortcuts
lt: Rasti klaviatūros trumpinius

en: Get help with using Builder
lt: Gauti pagalbą naudojant Kūrėją

en: Show information about Builder
lt: Rodyti Kūrėjo informaciją

en: Quit without saving changes
lt: Išeiti neįrašant pakeitimų

en: Web Browsing
lt: Žiniatinklio naršymas

en: Terminal
lt: Terminalas

en: New Terminals
lt: Nauji terminalai

en: Funded By
lt: Rėmėjai

en: Show the application preferences
lt: Rodyti programos nustatymus

en: Open project in new workbench
lt: Atverti projektą naujame darbo stale

en: FILE
lt: FAILAS

note: The following are handled in main(), but needed here so that --help * will display them to the user (which is handled later on).
en: Print version information and exit
lt: Atspausdinti versijos informaciją ir išeiti

en: Increase log verbosity (may be repeated)
lt: Padidinti žurnalo išsamumą (gali būti kartojamas)

en: Failed to open project: %s
lt: Nepavyko atverti projekto: %s

en: New variable…
lt: Naujas kintamasis…

en: Remove environment variable
lt: Pašalinti aplinkos kintamąjį

en: Open a File or Terminal
lt: Atverti failą ar terminalą

en: Use the page switcher above or use one of the following:
lt: Naudokite puslapių keitiklį aukščiau arba vieną iš:

en: Project Sidebar
lt: Projekto šoninė juosta

en: Open File
lt: Atverti failą

en: New Terminal
lt: Naujas terminalas

en: Open application menu (F10)
lt: Atverti programos meniu (F10)

en: Cannot load HTML. Missing WebKit support.
lt: Nepavyko įkelti HTML. Trūksta WebKit palaikymo.

en: Invalid configuration
lt: Netinkama konfigūracija

en: Toggle Left Panel (F9)
lt: Perjungti kairįjį skydelį (F9)

en: Toggle Right Panel
lt: Perjungti dešinįjį skydelį

en: Search (Ctrl+Enter)
lt: Ieškoti (Vald+Enter)

en: Run Project (Shift+Ctrl+Space)
lt: Vykdyti projektą (vald+lyg2+tarpas)

en: Stop Running Project
lt: Stabdyti projekto vykdymą

en: Stop running
lt: Stabdyti vykdymą

en: Run project
lt: Vykdyti projektą

en: Other
lt: Kitos

en: Project loaded
lt: Projektas įkeltas

note: translators: %s is replaced with the project name
en: Loading project “%s”
lt: Įkeliamas projektas „%s“

en: There are unsaved documents
lt: Yra neįrašytų dokumentų

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Configurations
lt: Konfigūracijos

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: Installing %u package | Installing %u packages
lt[0]: Diegiamas %u paketas
lt[1]: Diegiami %u paketai
lt[2]: Diegiama %u paketų

en: The operation has been cancelled
lt: Veiksmas buvo nutrauktas

note: translators: %s is replaced with the error message
en: Failed to initialize language server: %s
lt: Nepavyko inicijuoti kalbos serverio: %s

en: No connection to language server
lt: Prarastas ryšys su kalbų serveriu

en: No LSP client connection is available
lt: Nėra prieinamo LSP kliento ryšio

note: translators: %s is replaced with the name of the language server
en: Language server “%s” exited
lt: Kalbos serveris „%s“ baigė darbą

note: translators: the first %s is replaced with the language server name, second %s with PID
en: Language server “%s” spawned as process %s
lt: Kalbos serveris „%s“ paleistas kaip procesas %s

en: Version Control
lt: Versijavimas

en: SDKs
lt: Programavimo komplektai

en: Language Servers
lt: Kalbos serveriai

en: Devices & Simulators
lt: Įrenginiai ir simuliatoriai

en: Diagnostics
lt: Diagnostika

en: Build Systems
lt: Kūrimo sistemos

en: Compilers
lt: Kompiliatoriai

en: Debuggers
lt: Derintuvės

en: Templates
lt: Šablonai

en: Editing & Formatting
lt: Redagavimas ir formatavimas

en: Web
lt: Žiniatinklis

en: Language Enablement
lt: Kalbos įjungimas

en: Desktop Integration
lt: Integracija su darbalaukiu

en: Additional
lt: Papildoma

en: Authors
lt: Autoriai

en: Version
lt: Versija

en: Website
lt: Žiniatinklis

en: Destination file must be within the project tree.
lt: Paskirties failas turi būti projekto medžio viduje.

en: File must be within the project tree.
lt: Failas turi būti projekto medžio viduje.

en: Could not parse XML from stream
lt: Nepavyko perskaityti XML iš srauto

en: Clipboard
lt: Iškarpinė

en: C_ut (Ctrl+X)
lt: _Iškirpti (Vald+X)

en: _Copy (Ctrl+C)
lt: _Kopijuoti (Vald+C)

en: _Paste (Ctrl+V)
lt: Į_dėti (Vald+V)

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Undo & Redo
lt: Atšaukti ir pakartoti

en: Undo (Ctrl+Z)
lt: Atšaukti (Vald+Z)

en: Redo (Shift+Ctrl+Z)
lt: Pakartoti (Lyg2+Vald+Z)

en: Zoom
lt: Mastelis

en: Zoom Out (Ctrl+-)
lt: Atitolinti (Vald+-)

en: Reset Zoom (Ctrl+0)
lt: Atstatyti mastelį (Vald+0)

en: Zoom In (Ctrl++)
lt: Pritraukti (Vald++)

en: _Selection
lt: Ž_ymėjimas

en: Select _All
lt: Žymėti _viską

en: Formatting
lt: Formatavimas

en: All _Upper Case
lt: Viską _didžiosiomis raidėmis

en: Convert the text selection to upper case
lt: Pakeisti žymėjimą didžiosiomis raidėmis

en: All _Lower Case
lt: Viską _mažosiomis raidėmis

en: Convert the text selection to lower case
lt: Pakeisti žymėjimą mažosiomis raidėmis

en: In_vert Case
lt: Ap_versti registrą

en: Invert case of the text selection
lt: Keisti žymėjimo raidžių dydį

en: _Title Case
lt: _Pavadinimo registras

en: Convert the text selection to title case
lt: Pakeisti žymėjimo raidžių dydį į pavadinimo

en: Select _Line
lt: Pažymėti ei_lutę

en: _Delete Line
lt: _Trinti eilutę

en: _Join Lines
lt: Su_jungti eilutes

en: S_ort Lines
lt: Rikiu_oti eilutes

en: D_uplicate Line
lt: D_ubliuoti eilutę

en: _Formatting
lt: _Formatavimas

en: Code Navigation
lt: Kodo naršymas

note: translators: the first %u is replaced with the line number and the second with the column.
en: Ln %u, Col %u
lt: Eil %u, stulp %u

note: translators: the first %u is replaced with the line number, the second with the column and the third one with the number of selected characters.
en: Ln %u, Col %u (Sel: %u)
lt: Eil %u, stulp %u (Žym: %u)

en: _Open Link
lt: _Atverti saitą

en: _Copy
lt: _Kopijuoti

en: Copy selection from terminal to clipboard
lt: Kopijuoti terminalo žymėjimą į iškarpinę

en: _Copy Link
lt: _Kopijuoti saitą

en: _Paste
lt: Į_dėti

en: Paste from clipboard into the terminal
lt: Įdėti iš iškarpinės į terminalą

en: Selection all text from terminal including scrollback
lt: Žymėti visą terminalo tekstą įskaitant slinktį

en: Select _None
lt: Nežymėti _nieko

en: Copied to clipboard
lt: Nukopijuota į Iškarpinę

en: Save Terminal Content As
lt: Įrašyti terminalo turinį taip

en: Failed to launch subprocess. You may need to rebuild your project.
lt: Nepavyko paleisti vaikinio proceso. Gali reikti perkurti jūsų projektą.

en: Untitled terminal
lt: Nepavadintas terminalas

note: translators: exited describes that the terminal shell process has exited
en: Exited
lt: Išėjo

en: Subprocess launcher failed too quickly, will not respawn.
lt: Po-proceso paleidimas nepavyko per greitai, nebus bandoma dar kartą.

en: Untitled Terminal
lt: Nepavadintas terminalas

en: Search runtimes
lt: Ieškoti vykdymo aplinkų

en: Move to previous match
lt: Eiti į ankstesnę atitiktį

en: Move to next match
lt: Eiti į kitą atitiktį

en: Wrap around
lt: Apsupti

en: Allow Input
lt: Leisti įvestį

en: Search…
lt: Ieškoti…

en: Reset
lt: Atstatyti

en: Reset and Clear
lt: Atstatyti ir išvalyti

en: Process terminated by signal %d
lt: Procesas nutrauktas su signalu %d

en: <i>Loading</i>
lt: <i>Įkeliama</i>

en: Empty
lt: Tuščia

en: Projects Directory
lt: Projektų katalogas

en: Select Font
lt: Pasirinkite šriftą

en: Builder — %s — Preferences
lt: Kūrėjas — %s — nuostatos

en: Builder — Preferences
lt: Kūrėjas – nuostatos

en: unversioned
lt: neversijuojama

note: translators: None means "no version control system"
en: None
lt: Nėra

en: Blank page
lt: Tuščias puslapis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Allow JavaScript
lt: Leisti JavaScript

en: Print
lt: Spausdinti

en: Run a new instance of Builder
lt: Vykdyti naują Kūrėjo vienetą

en: Building cache…
lt: Kuriama podėlis…

en: Bootstrapping build system
lt: Daugelio žingsnių kūrimo sistema

en: Configuring project
lt: Konfigūruojamas projektas

en: Building project
lt: Kuriamas projektas

en: Caching build commands
lt: Kūrimo komandos išsaugomos podėlyje

note: translators: %s is replaced with the name of the configuration
en: %s (Copy)
lt: %s (kopija)

en: BuildStream project in use but “bst” executable could not be found.
lt: BuildStream projektas, bet „bst“ programa nerasta.

en: Use KEY=VALUE to set an environment variable
lt: Naudokite RAKTAS=VERTĖ aplinkos kintamajam nustatyti

en: Keys may not start with a number
lt: Raktai negali prasidėti skaitmeniu

en: Keys may only contain alpha-numerics or underline.
lt: Raktus gali sudaryti tik raidės, skaitmenys ir pabraukimai.

en: Add _Variable
lt: Pridėti _kintamąjį

en: Add Variable
lt: Pridėti kintamąjį

en: _Add
lt: _Pridėti

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: _Save
lt: Į_rašyti

en: Build Output
lt: Kūrimo išvestis

en: Build Output (Shift+Ctrl+L)
lt: Kūrimo išvesti (Lyg2+Vald+L)

en: Clear build log
lt: Išvalyti kūrimo žurnalą

en: Cancel build
lt: Nutraukti kūrimą

en: Save build log
lt: Įrašyti kūrimo žurnalą

en: Missing
lt: Trūksta

en: Branch
lt: Šaka

en: Build Profile
lt: Kūrimo profilis

en: Runtime
lt: Vykdymo aplinka

en: Device
lt: Įrenginys

en: There is a problem with the current build configuration.
lt: Yra problemų su dabartine kūrimo konfigūracija.

en: Build status
lt: Kūrimo būsena

en: Last build
lt: Paskutinis kūrimas

en: Build result
lt: Kūrimo rezultatas

en: Errors
lt: Klaidos

en: Warnings
lt: Įspėjimai

en: Build Pipeline
lt: Kūrimo konvejeris

en: Build Issues
lt: Kūrimo problemos

en: Build status:
lt: Kūrimo būsena:

en: Time completed:
lt: Užtruko:

note: translators: %u is replaced with the number of warnings
en: Warnings (%u)
lt: Įspėjimai (%u)

note: translators: %u is replaced with the number of errors
en: Errors (%u)
lt: Klaidos (%u)

en: Shared
lt: Bendro naudojimo

en: Static
lt: Statinė

en: Executable
lt: Programa

note: translators: %s is replaced with the error message
en: Failed to list build targets: %s
lt: Nepavyko išvardinti kūrimo paskirčių: %s

en: Select Build Target
lt: Pasirinkite kūrimo paskirtį

en: Available Build Targets
lt: Galimos kūrimo paskirtys

en: Some targets may not be available until the project has been configured.
lt: Kai kurios paskirtys gali būti neprieinamos iki projekto sukonfigūravimo.

en: Automatically Discover
lt: Aptikti automatiškai

en: This selection allows Builder to choose the best candidate.
lt: Pasirinkimas leidžia Kūrėjui pasirinkti geriausią kandidatą.

en: The container used to build and run your application
lt: Konteineris, naudojamas programai kurti ir paleisti

en: Duplicate
lt: Dubliuoti

en: Duplicate into new configuration
lt: Dubliuoti į naują konfigūraciją

en: Make Active
lt: Padaryti aktyvia

en: Make configuration active and reload build pipeline
lt: Padaryti konfigūraciją aktyvia ir iš naujo įkelti kūrimo konvejerį

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Delete configuration
lt: Ištrinti konfigūraciją

en: Stop Building Project (Shift+Ctrl+Alt+C)
lt: Stabdyti projekto kūrimą (Lyg2+Vald+Alt+C)

en: Build Project (Shift+Ctrl+Alt+B)
lt: Kurti projektą (vald+lyg2+alt+B)

en: Display Build Diagnostics (Ctrl+Alt+?)
lt: Rodyti kūrimo diagnostiką (Vald+Alt+?)

en: Configure Project…
lt: Konfigūruoti projektą…

en: Configure settings related to the project
lt: Su projektu susiję konfigūracijos parametrai

en: Configuration
lt: Konfigūracija

en: Reload Configuration
lt: Iš naujo įkelti konfigūraciją

en: Reload project configuration
lt: Iš naujo įkelti projekto konfigūraciją

en: Select Build Target…
lt: Pasirinkite kūrimo paskirtį…

en: Change default build target
lt: Keisti numatytąją kūrimo paskirtį

en: Building
lt: Kuriama

en: _Build
lt: _Kurti

en: Build the project
lt: Kurti projektą

en: _Rebuild
lt: Pe_rkurti

en: Rebuild the project
lt: Perkurti projektą

en: _Clean
lt: Iš_valyti

en: Clean the project
lt: Išvalyti projektą

en: Stop Building
lt: Stabdyti kūrimą

en: Cancel the current build operation
lt: Atsisakyti dabartinio kūrimo veiksmo

en: Install & Deployment
lt: Įdiegimas ir patalpinimas

en: Install the project
lt: Įdiegti projektą

en: Deploy to Device…
lt: Įkelti į įrenginį…

en: Deploy project to current device
lt: Įkelti projektą į dabartinį įrenginį

note: TODO: Instead of having a generic Export via the build-manager, this should move into the Flatpak plugin and have it use flatpak-builder directly (reusing our cachepoints) so that the output is the same as using flatpak-builder from Flathub, etc.
en: _Export
lt: _Eksportuoti

en: Export project
lt: Eksportuoti projektą

en: Stop Build
lt: Stabdyti kūrimą

en: Stop building project
lt: Stabdyti projekto kūrimą

en: Show Bui_ld Output
lt: _Rodyti kūrimo išvestį

en: Display panel containing the build log
lt: Rodyti skydelį su kūrimo žurnalu

en: Running
lt: Vykdoma

en: Select Run Command…
lt: Pasirinkite vykdymo komandą…

en: Run
lt: Vykdyti

en: Run the project
lt: Vykdyti projektą

en: Restart Program
lt: Iš naujo paleisti programą

en: Restart the running program
lt: Iš naujo pradėti programos vykdymą

en: Stop Program
lt: Stabdyti programą

en: Stop running the project
lt: Stabdyti projekto vykdymą

en: Debugging
lt: Derinimas

en: Unit Tests
lt: Modulių testai

en: Follow System Style
lt: Seksi sistemos stilių

en: Force Light
lt: Būtinai šviesi

en: Force Dark
lt: Būtinai tamsi

en: Accessibility
lt: Prieiga

en: High Contrast
lt: Didelis kontrastas

en: Text Direction
lt: Teksto kryptis

en: Left-to-Right
lt: Iš-kairės-į-dešinę

en: Right-to-Left
lt: Iš-dešinės-į-kairę

en: GTK Renderer
lt: GTK piešėjas

en: Default
lt: Numatyta

en: Legacy GL
lt: Pasenęs GL

en: Show Inspector
lt: Rodyti inspektorių

en: Style
lt: Stilius

en: Interface
lt: Sąsaja

en: Editor Font
lt: Redaktoriaus šriftas

en: The font used in the source code editor
lt: Kodo redaktoriuje naudojamas šriftas

en: Terminal Font
lt: Terminalo šriftas

en: The font used in the terminal
lt: Terminale naudojamas šriftas

en: Show Grid Pattern
lt: Rodyti tinklelio šabloną

en: Display a grid pattern underneath source code
lt: Rodyti tinklelio šabloną po programos kodu

en: Never
lt: Niekada

en: Overview map is never displayed
lt: Apžvalgos žemėlapis niekada nerodomas

en: Always
lt: Visada

en: Overview map is always displayed
lt: Apžvalgos žemėlapis visada rodomas

en: Auto
lt: Automatiškai

en: Overview map is automatically displayed based on user input
lt: Apžvalgos žemėlapis automatiškai rodomas pagal įvestį

en: Navigate with Tabs
lt: Judėjimas kortelių juostoje

en: Switch documents using a tabbed interface
lt: Keisti dokumentus naudojant kortelių sąsają

en: Navigate with Popover
lt: Judėjimas iššokančiame langelyje

en: Switch documents using a popover
lt: Keisti dokumentus naudojant iššokantį langelį

en: Commands
lt: Komandos

en: Run Command
lt: Vykdyti komandą

en: This command is used to run your project
lt: Ši komanda naudojama projektui paleisti

en: Starting & Stopping
lt: Paleidimas ir stabdymas

en: Install Before Running
lt: Įdiegti prieš kuriant

en: Installs the application before running. This is necessary for most projects unless custom run commands are used.
lt: Įdiegia programą prieš paleidžiant. Tai yra būtina daugumai projektų, nebent naudojamos vykdymo komandos.

en: Stop Signal
lt: Stabdymo signalas

en: Send the signal to the target application when requesting the application stop.
lt: Siųsti signalą programai, kuomet prašoma programos sustabdymo.

en: Logging
lt: Žurnalas

en: Runs with <tt>G_MESSAGES_DEBUG=all</tt> environment variable for troubleshooting
lt: Vykdo su aplinkos kintamuoju <tt>G_MESSAGES_DEBUG=all</tt> derinimui

en: Run unit tests from within the build environment.
lt: Vykdyti modulių testus iš kūrimo konvejerio aplinkos.

en: As Application
lt: Kaip programą

en: Run unit with access to display and other runtime environment features.
lt: Vykdyti modulių testus su prieiga prie vaizduoklio arba kitos vykdymo aplinkos galimybių.

en: Build & Tooling
lt: Kūrimas ir įrankinė

en: History
lt: Istorija

en: Clear Expired Artifacts
lt: Išvalyti pasenusius elementus

en: Artifacts which have expired will be deleted when Builder is started
lt: Pasenę elementai bus ištrinti paleidžiant Kūrėją

en: Clear Build Logs
lt: Išvalyti kūrimo žurnalus

en: Clear the build log history when a new build begins
lt: Išvalyti kūrimo žurnalą pradedant kūrimą

en: Show Build Logs
lt: Rodyti kūrimo žurnalus

en: Show the build log when a new build begins
lt: Išvalyti kūrimo žurnalą kai pradedamas naujas kūrimas

en: Log to Console
lt: Išvesti į konsolę

en: Redirect language server error logs to stderr
lt: Nukreipti kalbos serverio klaidų išvestį į stderr

en: Workers
lt: Darbininkai

en: Number of workers to use when performing builds
lt: Kuriant naudojamų darbininkų skaičius

en: 1 per CPU
lt: 1 kiekvienam CPU

en: Tooling
lt: Įrankinė

en: Installation Prefix
lt: Įdiegimo kelio pradžia

en: The project will be installed to this directory during the installation phase of the build pipeline.
lt: Projektas bus diegiamas į šį katalogą diegimo fazės metu kūrimo konvejeryje.

en: Configure Options
lt: Konfigūravimo parametrai

en: These options are used by the build system to configure the project during the configure phase of the build pipeline
lt: Šios parinktys yra naudojamos kūrimo sistemos konvejeryje projekto konfigūravimo fazėje

en: Build Environment
lt: Kūrimo aplinka

en: Locality
lt: Vieta

en: Where your project builds
lt: Kur jūsų projektas kuria

en: Inside Source Tree
lt: Kodas medžio viduje

en: Outside Source Tree
lt: Už kodo medžio

en: The SDK used to build your application is automatically determined from the runtime.
lt: SDK, naudojama programai kurti, yra automatiškai nustatoma pagal kūrimo aplinką.

en: Fetch dependencies
lt: Atsisiųsti projekto priklausomybes

en: Build project
lt: Kurti projektą

en: Clang integration server has exited
lt: Clang integracijos serveris baigė darbą

en: Clang integration server has started as process %s
lt: Clang integracijos serveris paleistas kaip procesas %s

en: anonymous
lt: anonimas

en: Complete parentheses
lt: Užbaigti skliaustus

en: If parentheses should be included when completing.
lt: Ar skliaustai turi būti įtraukiami užbaigiant.

en: Complete parameters
lt: Užbaigti parametrus

en: If parameters should be included when completing. Requires complete-parentheses.
lt: Ar parametrai turi būti įtraukti užbaigiant. Reikalauja complete-parentheses.

en: Complete Parentheses
lt: Užbaigti skliaustus

en: Include parentheses when completing clang proposals
lt: Įtraukti skliaustus užbaigiant clang siūlymus

en: Complete Parameters
lt: Užbaigti parametrus

en: Include parameters and type information when completing clang proposals
lt: Įtraukti parametrus ir tipus užbaigiant clang siūlymus

en: Configure project
lt: Konfigūruoti projektą

en: Installing project
lt: Diegiamas projektas

en: Create or update code-index for project file
lt: Sukurti arba atnaujinti kodo indeksą projekto failui

en: PROJECT_FILE
lt: PROJEKTO_FAILAS

en: Failed to load flags for plan: %s
lt: Nepavyko įkelti požymių planui: %s

en: Failed to cull index plan: %s
lt: Nepavyko apdoroti indekso plano: %s

en: Failed to populate index plan: %s
lt: Nepavyko užpildyti indekso plano: %s

en: Failed to load project: %s
lt: Nepavyko įkelti projekto: %s

note: Now we can drop our paused state
en: Indexing Source Code
lt: Indeksuojamas kodas

en: Search, diagnostics, and autocompletion may be limited until complete.
lt: Paieška, diagnostika bei automatinis užbaigimas gali būti apribotas užbaigimo.

note: translators: "Declaration" is describing a function that is defined in a header *              file (.h) rather than a source file (.c).
en: Declaration
lt: Aprašas

en: Project Symbols
lt: Projekto simboliai

en: Copy as Image
lt: Kopijuoti kaip paveikslėlį

en: Copy selected text as an image
lt: Kopijuoti pažymėtą tekstą kaip paveikslėlį

en: Possible typo in “%s”. Did you mean “%s”?
lt: Galima tipografijos klaida „%s“. Ar norėjote „%s“?

en: Failed to format while saving document: %s
lt: Nepavyko formatuoti įrašant dokumentą: %s

en: Code Actions
lt: Kodo veiksmai

en: _Apply
lt: Prit_aikyti

en: Loading…
lt: Įkeliama…

en: No code actions available
lt: Nėra galimų kodo veiksmų

en: Code Action Failure
lt: Kodo veiksmo klaida

en: Symbol Not Selected
lt: Simbolis nepažymėtas

en: A symbol to rename must be selected
lt: Pervadinimas simbolis turi būti pažymėtas

en: Find References
lt: Rasti kreipinius

en: No references found
lt: Kreipinių nerasta

en: The programming language tooling may not support finding references
lt: Programavimo kalbos įrankiai gali nepalaikyti kreipinių radimo

en: Failed to rename symbol: %s
lt: Nepavyko pervadinti simbolio: %s

en: Rename Symbol
lt: Pervadinti simbolį

en: _Rename
lt: Pe_rvadinti

en: Current Symbol name
lt: Dabartinis simbolio pavadinimas

en: New Symbol name
lt: Naujas simbolio pavadinimas

en: R_ename Symbol…
lt: P_ervadinti simbolį…

en: Code Actions…
lt: Kodo veiksmai…

en: Display a list of possible code actions from the cursor position
lt: Rodyti galimų kodo veiksmų sąrašą nuo žymiklio padėties

en: _Go to Declaration
lt: _Eiti į deklaraciją

en: Jump to file and location where item is declared
lt: Peršokti į failą ir vietą, kur apibrėžtas elementas

en: _Go to Definition
lt: _Eiti prie apibrėžimo

en: Jump to file and location where item is defined
lt: Peršokti į failą ir vietą, kur apibrėžtas elementas

en: _Find References
lt: _Rasti nuorodas

en: Code Comments
lt: Kodo komentarai

en: _Comment Code
lt: Už_komentuoti kodą

en: Add comments surrounding the source code selection
lt: Pridėti komentarus aplink kodo žymėjimą

en: Unco_mment Code
lt: Atko_mentuoti kodą

en: Remove comments from the source code selection
lt: Pašalinti komentarus iš kodo žymėjimo

en: Update Copyright before Saving
lt: Atnaujinti autorių teises prieš įrašant

en: Updates the copyright for the user before saving to disk.
lt: Atnaujina autorių teises už naudotoją prieš įrašant į diską.

en: Update Copyright
lt: Atnaujinti autorių teises

en: Update copyright headers when saving documents
lt: Atnaujinti autorių teisių antraštes įrašant failą

en: Reformat Function Prototypes
lt: Performatuoti funkcijų prototipus

en: Display the project creation guide
lt: Rodyti projekto kūrimo gidą

en: Select Location
lt: Pasirinkite vietą

en: Failed to Create Project
lt: Nepavyko sukurti projekto

en: Create New Project
lt: Sukurti naują projektą

en: Project Name
lt: Projekto pavadinimas

en: A subdirectory with this name already exists
lt: Aplankas tokiu pavadinimu jau yra

en: A unique name that is used for the project folder and other resources. The name should be in lower case without spaces and should not start with a number.
lt: Unikalus pavadinimas, kuris naudojamas jūsų projekto aplankui bei kitiems techniniams ištekliams. Turėtų būti mažosiomis raidėmis, be tarpų ir negali prasidėti skaitmeniu.

en: Application ID…
lt: Programos ID…

en: A reverse domain-name identifier used to identify the application, such as "org.gnome.Builder". It may not contain dashes.
lt: Programos ID yra atvirkštinio domeno identifikatorius, naudojamas unikaliam jūsų programos identifikavimui, pvz. „org.gnome.Builder“. Negali turėti brūkšnelių.

en: Location
lt: Vieta

en: The project will be created in a new subdirectory.
lt: Šis projektas bus sukurtas naujame vidiniame kataloge.

en: License
lt: Licencija

en: Template
lt: Šablonas

en: Create Project
lt: Sukurti projektą

en: Create _New Project…
lt: Sukurti _naują projektą…

en: Create New Project…
lt: Sukurti naują projektą…

en: Create a new project from template
lt: Sukurti naują projektą pagal šabloną

en: Search, autocompletion, and symbol information may be limited until Ctags indexing is complete.
lt: Paieška, diagnostika bei automatinis užbaigimas gali būti apribotas iki Ctags indeksavimo pabaigos.

en: Indexing Source Code (Paused)
lt: Indeksuojamas kodas (pristabdyta)

en: Suggest Completions
lt: Siūlyti užbaigimus

en: Use CTags to suggest code completion proposals
lt: Naudoti CTags užbaigimams siūlyti

en: CTags Path
lt: CTags kelias

en: The path to the ctags executable
lt: Kelias iki ctags programos

en: Run with Debugger
lt: Vykdyti su derintuve

en: Run the project with debugger
lt: Vykdyti projektą su derintuve

en: Debugger
lt: Derintuvė

en: Toggle Breakpoint
lt: Perjungti sustojimo tašką

en: Toggle breakpoint at current line
lt: Perjungti sustojimo tašką dabartinėje eilutėje

en: Continue
lt: Tęsti

en: Continue debugging to next breakpoint
lt: Tęsti derinimą iki kito sustojimo taško

en: Pause
lt: Pauzė

en: Pause debugger until continued
lt: Pristabdyti derintuvę iki tęsimo

en: Step Over
lt: Peršokti

en: Execute the current line, stepping over any function calls
lt: Vykdyti dabartinę eilutę, peršokant visus funkcijų iškvietimus

en: Step Into
lt: Įžengti

en: Execute the current line, stepping into any function calls
lt: Vykdyti dabartinę eilutę, įžengiant į visus funkcijų iškvietimus

en: Step Out
lt: Iššokti

en: Run until the end of the function
lt: Vykdyti iki funkcijos pabaigos

en: Breakpoints
lt: Sustojimo taškai

en: Automatically Break at Program Start
lt: Automatiškai sustoti programos pradžioje

en: Automatically Break at Warnings
lt: Automatiškai sustoti ties įspėjimais

en: Automatically Break at Criticals
lt: Automatiškai sustoti ties kritiniais

en: File
lt: Failas

en: Line
lt: Eilutė

en: Function
lt: Funkcija

en: Address
lt: Adresas

en: Type
lt: Tipas

en: Hits
lt: Patekimų

en: Expression
lt: Išraiška

en: Pause the program (F6)
lt: Pristabdyti programą (F6)

en: Continue running the program (F5)
lt: Tęsti programos vykdymą (F5)

en: Execute the current line, stepping into any function calls (F8)
lt: Vykdyti dabartinę eilutę, įžengiant į visus funkcijų iškvietimus (F8)

en: Execute the current line, stepping over any function calls (F7)
lt: Vykdyti dabartinę eilutę, peršokant visus funkcijų iškvietimus (F7)

en: Run until the end of the function (Shift+F8)
lt: Vykdyti iki funkcijos pabaigos (Lyg2+F8)

en: Disassembly
lt: Disasembleris

en: No break
lt: Nestoti

en: Breakpoint
lt: Sustojimo taškas

en: Countpoint
lt: Skaičiaus taškas

en: Library
lt: Biblioteka

en: Address Range
lt: Adresų rėžis

en: Locals
lt: Vietiniai

en: Parameters
lt: Parametrai

en: Variable
lt: Kintamasis

en: Value
lt: Vertė

en: Register
lt: Registras

en: Group
lt: Grupė

en: Thread
lt: Gija

en: Frame
lt: Rėmelis

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Binary
lt: Dvejetainis

en: Threads
lt: Gijos

en: Libraries
lt: Bibliotekos

en: Registers
lt: Registrai

en: Console
lt: Terminalas

en: Stop After Launching Program
lt: Sustabdyti po programos paleidimo

en: Automatically insert a breakpoint at the start of the application
lt: Automatiškai įterpti sustojimo tašką programos pradžioje

en: Stop at Warnings
lt: Sustoti ties perspėjimais

en: Automatically insert a breakpoint on warning logs
lt: Automatiškai įterpti sustojimo tašką įspėjimų išvestyse

en: Stop at Criticals
lt: Automatiškai sustoti ties kritiniais

en: Automatically insert a breakpoint on critical logs
lt: Automatiškai įterpti sustojimo tašką kritinėse išvestyse

en: The device address
lt: Įrenginio adresas

en: The device port number
lt: Įrenginio prievado numeris

en: The application to run
lt: Vykdoma programa

en: A PTY to bidirectionally proxy to the device
lt: PTY dvipusiam tarpininkui su įrenginiu

en: Number of seconds to wait for the deviced peer to appear
lt: Sekundžių skaičius laukimui iki įrenginio porininkas pasirodys

en: Display D-Bus inspector
lt: Rodyti D-Bus inspektorių

en: D-Bus Inspector…
lt: D-Bus inspektorius…

en: Dub Run
lt: Dub vykdymas

en: No file was provided.
lt: Nenurodytas failas.

en: Use minimal editor interface
lt: Naudoti minimalią redaktoriaus sąsają

en: Switch to %s style
lt: Persijungti į %s stilių

en: Switch application and editor theme
lt: Perjungti programos bei redaktoriaus temą

en: Reverts language preferences to application defaults
lt: Atstato kalbos nuostatas į programos numatytąsias

note: translators: "Plain Text" means text without formatting
en: Plain Text
lt: Grynasis tekstas

en: Spaces
lt: Tarpai

en: Tabs
lt: Tabuliacija

en: Go
lt: Eiti

en: Go to Line
lt: Eiti į eilutę

en: Indentation
lt: Įtrauka

en: Indent Using Spaces
lt: Įtrauka naudojant tarpus

en: Spaces per Tab
lt: Tarpų tabuliacijai

en: Indentation Size
lt: Įtraukos dydis

en: Same as Tab Width
lt: Kaip tabuliacijos plotis

en: Line Ending
lt: Eilučių pabaiga

en: Mac Classic (CR)
lt: Mac klasikinės (CR)

en: New Editor Workspace…
lt: Nauja redaktoriaus darbo sritis…

en: New _File
lt: Naujas _failas

en: _Open File…
lt: _Atverti failą…

en: Open in New Frame
lt: Atverti naujame rėmelyje

en: Open in New Workspace…
lt: Atverti naujoje darbo srityje…

en: Save _As
lt: Įrašyti _taip

en: Find…
lt: Rasti…

en: Find/Replace…
lt: Rasti ir pakeisti…

en: Print…
lt: Spausdinti…

en: Format Document
lt: Formatuoti dokumentą

en: Format Selection
lt: Formatuoti pažymėjimą

en: Move to Previous Diagnostic
lt: Eiti į ankstesnę diagnostiką

en: Move the insertion cursor to the previous diagnostic location
lt: Perkelti įterpimo žymiklį ties ankstesne diagnostikos vieta

en: Move to Next Diagnostic
lt: Perkelti ties kita diagnostika

en: Move the insertion cursor to the next diagnostic location
lt: Perkelti įterpimo žymiklį ties kita diagnostikos vieta

en: Programming Languages
lt: Programavimo kalbos

en: Settings provided by .editorconfig and modelines take precedence over those below.
lt: .editorconfig ir modelines nuostatos turi pirmenybę prieš esančias žemiau.

en: Indentation & Formatting
lt: Įtrauka ir formatavimas

en: Tab Character
lt: Tab simbolis

en: The character to be inserted for Tab
lt: Simbolis, įterpiamas Tab vietoje

en: Insert Trailing Newline
lt: Įterpti tuščią eilutę pabaigoje

en: Ensure files end with a newline
lt: Užtikrinti, kad failai baigtųsi tuščia eilute

en: Trim Trailing Space
lt: Ištrinti tarpus eilučių pabaigose

en: Upon saving, trailing whitespace from modified lines will be trimmed
lt: Įrašant tarpai eilučių pabaigose iš pakeistų eilučių bus ištrinti

en: Auto Indent
lt: Automatinė įtrauka

en: Automatically indent source code as you type
lt: Automatiškai įtraukti kodą rašant

en: Tab Size
lt: Tab dydis

en: The number of characters to indent for Tab
lt: Simbolių skaičius Tab įtraukai

en: The number of characters to indent, or -1 to use tab size
lt: Simbolių skaičius įtraukai arba -1 tab dydžiui naudoti

en: Margin
lt: Paraštė

en: Show Right Margin
lt: Rodyti dešinę paraštę

en: Display a margin in the editor to indicate maximum desired width
lt: Rodyti paraštę redaktoriuje, nurodant didžiausią pageidaujama plotį

en: Right Margin Position
lt: Dešinės paraštės padėtis

en: The desired maximum line length
lt: Pageidaujamas didžiausias eilutės ilgis

en: Behavior
lt: Elgsena

en: Overwrite Braces
lt: Perrašyti skliaustus

en: Overwrite closing braces, brackets, parenthesis, and quotes
lt: Perrašyti porinius skliaustus ir kabutes

en: Insert Matching Brace
lt: Įterpti porinį skliaustą

en: Insert matching character for braces, brackets, parenthesis, and quotes
lt: Įterpti porinius skliaustus ir kabutes

en: Space before opening parentheses
lt: Tarpai prieš atsidarančius skliaustus

en: Space before opening brackets
lt: Tarpai prieš atsidarančius laužtinius skliaustus

en: Space before opening braces
lt: Tarpai prieš atsidarančius riestinius skliaustus

en: Space before opening angles
lt: Tarpai prieš atsidarančius kampinius skliaustus

en: Prefer a space before colon
lt: Teikti pirmenybę tarpams prieš dvitaškius

en: Prefer a space before commas
lt: Teikti pirmenybę tarpams prieš kablelius

en: Prefer a space before semicolons
lt: Teikti pirmenybę tarpams prieš kabliataškius

en: Color
lt: Spalva

en: Fonts & Styling
lt: Šriftai ir stilius

en: Preview
lt: Peržiūra

en: Font
lt: Šriftas

en: The font used within the source code editor
lt: Kodo redaktoriuje naudojamas šriftas

en: Adjust spacing between lines
lt: Pritaikyti įtrauką tarp eilučių

en: How text should be wrapped when wider than the frame
lt: Kaip tekstas turi būti perkeliamas, kai yra platesnis už kadrą

en: At Spaces
lt: Ties tarpais

en: Anywhere
lt: Visur

en: Background Pattern
lt: Fono šablonas

en: Show a background pattern underneath source code
lt: Rodyti fono šabloną po programos kodu

en: No Pattern
lt: Jokio šablono

en: Grid Lines
lt: Tinklelio eilutės

en: Scrollbars
lt: Slinkties juostos

en: Source Code Overview
lt: Kodo apžvalga

en: Display an overview of source code next to the editor
lt: Rodyti kodo apžvalgą šalia redaktoriaus

en: Prefer Scrollbars
lt: Pageidauti slinkties juostų

en: Always On
lt: Visada įjungta

en: Automatic
lt: Automatiškai

en: Line Numbers
lt: Eilučių numeriai

en: Show Line Numbers
lt: Rodyti eilučių numerius

en: Display line numbers next to each line of code
lt: Rodyti eilučių numerius kiekvienai kodo eilutei

en: Use Relative Line Numbers
lt: Naudoti santykinius eilučių numerius

en: Show line numbers relative to the current line
lt: Rodyti eilučių numerius santykinai dabartinei eilutei

en: Show Diagnostics
lt: Rodyti diagnostiką

en: Display diagnostics next to the line number
lt: Rodyti diagnostiką šalia eilutės numerio

en: Show Line Changes
lt: Rodyti eilučių pakeitimai

en: Highlight changed lines next to the line number
lt: Paryškinti pakeistas eilutes šalia eilutės numerio

en: Highlighting
lt: Paryškinimas

en: Highlight Current Line
lt: Paryškinti dabartinę eilutę

en: Make the current line stand out with highlights
lt: Paryškinti redaguojamą eilutę

en: Highlight Matching Brackets
lt: Paryškinti porinius skliaustus

en: Use cursor position to highlight matching brackets, braces, parenthesis, and more
lt: Naudoti žymeklio padėtį poriniams skliaustams paryškinti

en: Semantic Highlighting
lt: Semantinis paryškinimas

en: Use symbol information to highlight namespaces, functions, and variables within source code
lt: Naudoti simbolių informaciją vardų sritims, funkcijoms bei kintamiesiems kode paryškinti

en: Draw a mark representing normal spaces
lt: Piešti žymelę, vaizduojančią įprastinius tarpus

en: Draw a mark representing tabs
lt: Piešti žymelę, vaizduojančią tabuliaciją

en: Newlines
lt: Naujos eilutės

en: Draw a mark at the end of lines
lt: Piešti žymelę eilučių pabaigose

en: Non-breaking spaces
lt: Nelaužantys tarpai

en: Draw a mark at non-breaking space characters
lt: Piešti žymelę ties nedalomo tarpo simboliais

en: Leading
lt: Pradžioje

en: Draw marks for leading spaces only
lt: Piešti žymeles tik tarpams pradžioje

en: Inside Text
lt: Teksto viduje

en: Draw marks inside a line of text only
lt: Piešti žymeles tik eilutės viduryje

en: Trailing
lt: Pabaigoje

en: Draw marks for trailing spaces only
lt: Piešti žymeles tik tarpams pabaigoje

en: Spelling
lt: Rašybos tikrinimas

en: Underline potential spelling mistakes as you type
lt: Pabraukti galimas rašybos klaidas rašant

en: Selections
lt: Žymėjimai

en: Minimum Characters to Highlight
lt: Mažiausiai simbolių paryškinimui

en: The minimum selection length before highlighting matches
lt: Mažiausias simbolių skaičius žymėjime iki atitikčių paryškinimo

en: Snippets
lt: Iškarpos

en: Expand Snippets
lt: Išplėsti iškarpos

en: Use “Tab” to expand configured snippets in the editor
lt: Naudoti „Tab“ sukonfigūruotoms iškarpoms išskleisti redaktoriuje

en: Code Completion
lt: Kodo užbaigimas

en: Completion Proposals
lt: Užbaigimo pasiūlymai

en: Suggest Code Completions
lt: Siūlyti kodo užbaigimus

en: Automatically suggest code completions while typing
lt: Automatiškai siūlyti kodo užbaigimus rašant

en: Select First Completion Proposal
lt: Pasirinkti pirmą siūlomą užbaigimą

en: Automatically select the first completion proposal when displayed
lt: Automatiškai pažymėti pirmą užbaigimą, kai rodoma

en: Maximum Completion Proposals
lt: Daugiausia užbaigimo siūlymų

en: The maximum number of completion rows that will be displayed at once
lt: Naudotojui rodomas didžiausias užbaigimo eilučių skaičius

en: Movements
lt: Judėjimai

en: Backspace will remove extra space to keep you aligned with your indentation
lt: Grįžtamasis trynimas pašalina papildomus tarpus išlaikant lygiuotę pagal įtraukos plotį

en: Navigate to non-space characters
lt: Pereiti prie pirmo ne tarpo simbolio

en: Before line boundaries
lt: Prieš eilutės ribas

en: After line boundaries
lt: Po eilutės ribų

en: Instead of line boundaries
lt: Vietoje eilutės ribų

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Session Management
lt: Seanso tvarkymas

en: Save & Restore
lt: Įrašymas ir atkūrimas

en: Auto-Save
lt: Automatiškai įrašyti

en: Regularly save the document as you type
lt: Reguliariai įrašyti dokumentą jums rašant

en: Auto-Save Delay
lt: Automatinio įrašymo intervalas

en: The delay in seconds to wait before auto-saving the document
lt: Kiek sekundžių po pakeitimo prieš automatiškai įrašant

en: Format on Save
lt: Performatuoti įrašant

en: Reformat sources when saving to disk. Requires a registered formatter for the source language.
lt: Performatuoti failus įrašant. Reikalauja formatuotojo failo programavimo kalbai.

en: Restore Cursor Position
lt: Atkurti žymeklio padėtį

en: Jump to the last position when re-opening a file
lt: Peršokti į paskutinę padėtį vėl atvėrus failą

en: Open file or folder
lt: Atverti failą ar aplanką

en: Files
lt: Failai

en: Similar Files (Ctrl+Shift+O)
lt: Panašūs failai (vald+lyg2+O)

en: Installation failed
lt: Diegiamas nepavyko

en: Installation complete
lt: Diegimas užbaigtas

en: The client has been closed
lt: Klientas buvo užvertas

en: Failed to remove flatpak manifest: %s
lt: Nepavyko pašalinti flatpak manifesto: %s

en: Network is not available, skipping downloads
lt: Tinklas nepasiekiamas, parsiuntimai praleidžiami

en: Install or Update SDK?
lt: Įdiegti ar atnaujinti SDK?

en: Builder needs to install the following software development kits to build your project.
lt: Kūrėjui reikia įdiegti šias programinės įrangos kūrimo priemones, kad galėtų kurti jūsų projektą.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Architecture
lt: Architektūra

en: Resolving SDK Extensions
lt: Ieškoma SDK plėtinių

en: Builder is locating the appropriate SDK extensions to build your project
lt: Kūrėjui reikia surasti atitinkamus SDK plėtinius, kad galėtų kurti jūsų projektą

en: Creating flatpak workspace
lt: Kuriama flatpak darbo sritis

en: Removing stale flatpak staging directory: %s
lt: Pašalinamas užsilikęs flatpak ruošiamasis katalogas: %s

en: Preparing build directory
lt: Ruošiamasi kurti katalogą

en: Downloading dependencies
lt: Parsiunčiamos priklausomybės

en: Building dependencies
lt: Kuriamos priklausomybės

en: Finalizing flatpak build
lt: Užbaigiamas flatpak kūrimas

en: Exporting staging directory
lt: Eksportuojamas ruošiamasis katalogas

en: Creating flatpak bundle
lt: Kuriamas flatpak rinkinys

en: Flatpak Application
lt: Flatpak programa

en: Installing Necessary SDKs
lt: Diegiamos reikalingos SDK

en: Builder is installing Software Development Kits necessary for building your application.
lt: Kūrėjas diegia programinės įrangos kūrimo priemones, kad galėtų kurti jūsų projektą.

en: Failed to update SDKs: %s
lt: Nepavyko atnaujinti SDK: %s

en: Updating Necessary SDKs
lt: Atnaujinamos reikalingos SDK

en: Builder is updating Software Development Kits necessary for building your application.
lt: Kūrėjas atnaujina programinės įrangos kūrimo priemones, kad galėtų kurti jūsų projektą.

en: Updating SDK Runtime
lt: Atnaujinama SDK vykdymo aplinka

en: Flatpak installation for new SDKs
lt: Flatpak diegimas naujiems SDK

en: The Flatpak installation to use for new SDKs and SDK extensions.
lt: Flatpak diegimas, naudojamas naujiems SDK bei plėtiniams.

en: Preferred Flatpak Installation
lt: Pageidaujamas Flatpak diegimas

en: When installing SDKs and SDK extensions, Builder may prefer a specific Flatpak installation which contains the extension.
lt: Įdiegiant SDK bei SDK plėtinius, Kūrėjas gali pageidauti specifinio Flatpak diegimo, kuriame yra plėtinys.

en: GNOME Builder
lt: GNOME Kūrėjas

en: User
lt: Naudotojas

en: System
lt: Sisteminės

en: GCC %s Cross-Compiler (System)
lt: GCC %s kompiliatorius kitai sistemai (sisteminis)

en: No repository to access file contents
lt: Nėra saugyklos failo turiniui pasiekti

en: No contents have been set to diff
lt: Nėra turinio palyginimui

en: The operation failed. The original error was "%s"
lt: Veiksmas nepavyko. Pradinė klaida buvo „%s“

en: The operation has been canceled
lt: Veiksmas buvo nutrauktas

en: Builder failed to provide appropriate credentials when cloning the repository.
lt: Kūrėjui nepavyko pateikti tinkamų įgaliojimų klonuojant saugyklą.

en: Cannot set AMEND and GPG_SIGN flags
lt: Negalima nustatyti AMEND ir GPG_SIGN požymių

en: Cannot sign commit without GPG_KEY_ID
lt: Negalima pasirašyti be GPG_KEY_ID

en: Cannot monitor files outside the working directory
lt: Negalima stebėti failų už darbinio katalogo ribų

en: Git integration has started as process %s
lt: Git integracija paleista kaip procesas %s

en: Git integration has exited
lt: Git integracija baigė darbą

en: Git version control is not in use
lt: Git versijavimo sistema nenaudojama

en: Updating Git Submodules
lt: Atnaujinami git submoduliai

en: Initialize git submodules
lt: Inicijuoti git submodulius

en: Network is not available, skipping submodule update
lt: Tinklas nepasiekiamas, parsiuntimai praleidžiami

en: Pushed.
lt: Nusiųsta.

en: Pushing ref “%s”
lt: Siunčiama nuoroda „%s“

en: Directory is not within repository
lt: Katalogas nėra saugykloje

en: A repository could not be found at “%s”.
lt: „%s“ nepavyko rasti saugyklos.

en: The protocol “%s” is not supported.
lt: Protokolas „%s“ nepalaikomas.

en: Cloning repository
lt: Klonuojama saugykla

en: A valid Git URL is required
lt: Reikalingas tinkamas Git URL

en: Authorship
lt: Autorius

en: Email
lt: El. paštas

en: Bootstrapping project
lt: Vykdomos projekto pakopos

en: Display a new greeter window
lt: Rodyti naują pasisveikinimo langą

en: Match
lt: Atitiktis

en: Path
lt: Kelias

note: TRANSLATORS: %s is the directory or file from where the search was started from the project tree.
en: _Find in %s
lt: _Rasti %s

note: TRANSLATORS: %s is the directory or file from where the search was started from the project tree.
en: _Replace in %s
lt: Pa_keisti %s

en: Find in Files
lt: Rasti failuose

en: Find in Files (Shift+Ctrl+Alt+F)
lt: Rasti failuose (Lyg2+Vald+Alt+F)

en: _Recurse into Directories
lt: _Rekursyviai kataloguose

en: Match Whole _Words
lt: Ieškoti _pilnų žodžių

en: Use Regular _Expressions
lt: Naudoti r_eguliariąsias išraiškas

en: Close the panel (Escape key)
lt: Užverti skydelį (escape klavišas)

en: _Find in Project
lt: _Rasti projekte

en: _Replace in Project
lt: Pa_keisti projekte

en: Search for…
lt: Ieškoti…

en: _Find
lt: _Rasti

en: Search _recursively through folders
lt: Ieškoti _rekursyviai aplankuose

en: Match _case when searching
lt: Ieškant _skirti raidžių dydį

en: Match _whole words
lt: Ieškoti _pilnų žodžių

en: Allow regular _expressions
lt: Leisti _reguliariosios išraiškos

en: _Find in Files
lt: _Rasti failuose

en: Host Operating System
lt: Naudojama operacinę sistemą

note: translators: Bundled means a runtime "bundled" with Builder
en: Bundled with Builder
lt: Integruota su Kūrėju

en: Open Preview…
lt: Atverti peržiūrą…

en: Failed to load directory: %s
lt: Nepavyko įkelti katalogo: %s

en: Size
lt: Dydis

en: Modified
lt: Pakeista

en: With _Folder Listing
lt: Su _aplankų turiniu

en: Open Containing Folder
lt: Atverti išorinį aplanką

en: With File _Browser…
lt: Su failų _naršykle…

en: Default Make Target
lt: Numatytoji Make paskirtis

en: Empty Makefile Project
lt: Tuščias Makefile projektas

en: Create a new empty project using a simple Makefile
lt: Sukurti naują tuščią projektą naudojant paprasčiausią Makefile

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Global Search
lt: Visuotinė paieška

en: Display the global search
lt: Rodyti visuotinę paiešką

en: Panels
lt: Polangiai

en: Toggle Left Panel
lt: Perjungti kairįjį skydelį

en: Toggle the left panel in or out of view
lt: Perjungti kairiojo skydelio matomumą

en: Toggle the right panel in or out of view
lt: Perjungti dešiniojo skydelio matomumą

en: Toggle Bottom Panel
lt: Perjungti apatinį skydelį

en: Toggle the bottom panel in or out of view
lt: Perjungti apatinio skydelio matomumą

en: Switch to Dark Mode
lt: Įjungti tamsią veikseną

en: Change style-scheme to dark variant
lt: Keisti stiliaus schemą į tamsų variantą

en: Switch to Light Mode
lt: Įjungti šviesią veikseną

en: Change style-scheme to light variant
lt: Keisti stiliaus schemą į šviesų variantą

en: Display Build Diagnostics
lt: Rodyti kūrimo diagnostikas

en: Display errors and warnings found during build
lt: Rodyti kūrimo metu rastus klaidas bei įspėjimus

en: Jump to a specific line or column
lt: Peršokti į eilutę ar stulpelį

en: Close Page
lt: Užverti puslapį

en: Close the current page
lt: Užverti dabartinį puslapį

en: Reload Files
lt: Iš naujo įkelti failus

en: Reload the contents of open files
lt: Iš naujo įkelti atvertų failų turinį

en: Move to next search result
lt: Perkelti ties kitu paieškos rezultatu

en: Move to and select the next available search result
lt: Perkelti ir pažymėti kitą paieškos rezultatą

en: Move to previous search result
lt: Perkelti ties ankstesniu paieškos rezultatu

en: Move to and select the previous search result
lt: Perkelti ir pažymėti ankstesnį paieškos rezultatą

en: Load Meson Introspection
lt: Įkelti Meson introspekciją

en: Install project
lt: Įdiegti projektą

en: Cache development environment
lt: Patalpinti kūrimo aplinką podėlyje

en: No Provided Tool
lt: Įrankis nepateiktas

en: A name to identify the sysroot.
lt: Pavadinimas sysroot identifikavimui.

en: The system architecture of the sysroot.
lt: sysroot sistemos architektūra.

en: Add Tool:
lt: Pridėti įrankį:

en: Compiler
lt: Kompiliatorius

en: Preprocessor
lt: Preprocesorius

en: Archiver
lt: Archivatorius

en: Linker
lt: Saitų redaktorius

en: Strip
lt: Apvalyti

en: Executable wrapper
lt: Vykdomos programos apvalkalas

en: Package Config
lt: Paketų konfigūracija

en: Any language
lt: Bet kuri kalba

en: Add Tool
lt: Pridėti įrankį

en: Delete Toolchain
lt: Ištrinti įrankių grandinę

en: Delete Tool
lt: Ištrinti įrankį

en: GNOME Application
lt: GNOME programa

en: A Meson-based project for GNOME using GTK 4 and libadwaita
lt: Meson pagrindo projektas GNOME naudojant GTK 4 ir libadwaita

en: GTK 4 Application
lt: GTK 4 programa

en: A Meson-based project using GTK 4
lt: Meson pagrindo projektas, naudojantis GTK 4

en: Shared Library
lt: Bendro naudojimo biblioteka

en: A Meson-based project for a shared library
lt: Meson pagrindo projektas bendro naudojimo bibliotekai

en: Command Line Tool
lt: Komandų eilutės įrankis

en: An Meson-based project for a command-line program
lt: Meson pagrindo projektas komandų eilutės programai

en: Empty Meson Project
lt: Tuščias Meson projektas

en: An empty Meson project skeleton
lt: Tuščio Meson projekto skeletas

en: Debug
lt: Derinti

en: Info
lt: Informacija

en: Message
lt: Pranešimas

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Critical
lt: Kritinė

en: Messages
lt: Pranešimai

en: Time
lt: Laikas

en: Severity
lt: Rimtumas

en: Section
lt: Skiltis

en: Suggested GNOME Projects
lt: Siūlomi GNOME projektai

en: Boxes
lt: Dėžės

en: A GNOME application to access remote or virtual systems
lt: GNOME programa nuotolinėms ir virtualioms sistemoms pasiekti

en: An IDE for writing GNOME-based software
lt: Integruota aplinka GNOME pagrindo programinei įrangai kurti

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: A calendar application for GNOME
lt: Kalendoriaus programa GNOME aplinkai

en: Clocks
lt: Laikrodžiai

en: A clock application for GNOME
lt: Laikrodžio programa GNOME aplinkai

en: Gitg is a graphical Git client
lt: Gitg yra grafinis Git klientas

en: Maps
lt: Žemėlapiai

en: A GNOME maps application
lt: GNOME žemėlapių programa

en: Music
lt: Muzika

en: Music player and management application
lt: Muzikos grotuvas ir tvarkymo programa

en: Default file manager for GNOME
lt: Numatytoji GNOME failų tvarkyklė

en: Photos
lt: Fotografijos

en: Access, organize and share your photos on GNOME
lt: Pasiekite, tvarkykite ir dalinkitės nuotraukomis GNOME aplinkoje

en: An IRC Client for GNOME
lt: IRC klientas GNOME aplinkai

en: Sound Recorder
lt: Garso įrašymas

en: A modern sound recorder for GNOME
lt: Modernus garso įrašymo įrankis GNOME aplinkai

en: Build successful
lt: Kūrimas sėkmingas

en: Project “%s” has completed building
lt: Baigta kurti projektą „%s“

en: Build failed
lt: Kūrimas nepavyko

en: Project “%s” failed to build
lt: Nepavyko sukurti projekto „%s“

en: Build succeeded
lt: Kūrimas sėkmingas

en: Build configured
lt: Kūrimas sukonfigūruotas

en: Build bootstrapped
lt: Kūrimo pakopos paruoštos

en: Downloading npm dependencies
lt: Parsiunčiamos npm priklausomybės

en: _External Program…
lt: _Išorinė programa…

en: Follow System
lt: Sisteminis

en: Light
lt: Šviesi

en: Dark
lt: Tamsi

en: Document Navigation
lt: Judėjimas dokumente

en: Tab Bar
lt: Kortelių juosta

en: Drop Down
lt: Iškrentantis sąrašas

note: translators: this is a path to browse to the runtime, likely only "containers" should be translated
en: Containers/Toolbox
lt: Konteineriai/Toolbox

note: translators: this is a path to browse to the runtime, likely only "containers" should be translated
en: Containers/Podman
lt: Konteineriai/Podman

en: A folder with that name already exists.
lt: Aplankas tokiu pavadinimu jau yra.

en: A file with that name already exists.
lt: Failas tokiu pavadinimu jau yra.

en: File Name
lt: Failo pavadinimas

en: Folder Name
lt: Aplanko pavadinimas

en: New File Name
lt: Naujas failo pavadinimas

en: _Create
lt: _Sukurti

en: Copying 1 file
lt: Kopijuojamas 1 failas

note: translators: first %s is replaced with completed number of files, second %s with total number of files
en: Copying %s of %s files
lt: Kopijuojamas %s failas iš %s

en: Failed to copy files
lt: Nepavyko nukopijuoti failų

en: Files copied
lt: Failai nukopijuoti

en: Copied %s file | Copied %s files
lt[0]: Nukopijuotas %s failas
lt[1]: Nukopijuoti %s failai
lt[2]: Nukopijuota %s failų

en: Copying files…
lt: Kopijuojami failas…

en: Files will be copied in a moment
lt: Failai tuoj bus nukopijuoti

en: Filter…
lt: Filtruoti…

en: Project Tree
lt: Projekto medis

en: Rename %s
lt: Pervadinti %s

en: New Fil_e…
lt: Naujas f_ailas…

en: New F_older…
lt: Naujas _aplankas…

en: O_pen
lt: _Atverti

en: Open _With…
lt: Atverti _su…

en: _Source Code Editor
lt: Programos _kodo redaktorius

en: Open _Containing Folder
lt: Atverti _išorinį aplanką

en: With _Terminal…
lt: Su _terminalu…

en: _Move to Trash
lt: Per_kelti į šiukšlinę

en: _Display Options
lt: Ro_dymo parametrai

en: S_how Ignored Files
lt: R_odyti nepaisomus failus

en: S_ort Directories First
lt: Pirma rikiu_oti katalogus

en: Reveal in Project Tree
lt: Parodyti projekto medyje

en: Reveal in Project _Tree
lt: Parodyti projekto _medyje

en: Display icons next to files within the project tree
lt: Rodyti piktogramas šalia failų projekto medyje

en: Show files which are typically ignored
lt: Rodyti failus, kurių paprastai nepaisoma

en: Sort directories before files in the same directory
lt: Rikiuoti katalogus prieš failus tame pačiame kataloge

en: No version control
lt: Nėra versijavimo

en: Restore Previous Session
lt: Atkurti ankstesnį seansą

en: Open previously opened files when loading a project
lt: Atverti anksčiau atvertus failus įkeliant projektą

en: Project Creation
lt: Projekto kūrimas

en: Projects created with Builder will be placed within this directory
lt: Kūrėjo sukurti projektai bus talpinami šiame kataloge

en: The default license when creating new projects
lt: Numatytoji licencija kuriant naujus projektus

en: No License
lt: Nėra licencijos

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Project Identifier
lt: Projekto identifikatorius

en: This identifier is used when referencing your project's settings, build directories, and cached information.
lt: Identifikatorius naudojamas projekto nuostatoms, kūrimo katalogams ir podėlio informacijai.

en: Build System
lt: Kūrimo sistema

en: Source Directory
lt: Šaltinio katalogas

en: Current Configuration
lt: Dabartinė konfigūracija

en: The configuration is used to setup build pipelines, configure your build system, and run your project.
lt: Konfigūracija, naudojama kūrimo konvejeriuose, kūrimo sistemos konfigūravimui bei projekto vykdymui.

en: Provided By
lt: Tiekėjas

note: translators: format is "CPU emulation". Only translate "emulation"
en: Aarch64 Emulation
lt: Aarch64 emuliacija

en: Arm Emulation
lt: Arm emuliacija

note: translators: first %s is replaced with hostname, second %s with the CPU architecture
en: My Computer (%s) %s
lt: Mano kompiuteris (%s) %s

en: Removed Files
lt: Pašalinti failai

note: translators: %s is replaced with the path of the file to be deleted and \n for a new line
en: Removing %s
lt: Šalinamas %s

en: Removing Files…
lt: Šalinami failai…

en: Recent Projects
lt: Neseni projektai

en: _Reformat Tabs
lt: Pe_rformatuoti tabuliaciją

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Manage SDKs…
lt: Valdyti SDK…

en: Downloads
lt: Atsisiuntimai

en: Download on Metered Connections
lt: Atsisiųsti naudojant matuojamus ryšius

en: Allow the download of SDKs and dependencies when on metered internet connections
lt: Leisti atsisiųsti SDK ir priklausomybes naudojant matuojamus interneto ryšius

en: Sources
lt: Kodas

en: Available SDKs
lt: Prieinami SDK

en: Untitled Command
lt: Nepavadinta komanda

en: Set Shortcut
lt: Rodyti trumpinį

en: Select Working Directory
lt: Pasirinkite darbinį katalogą

en: Create Command
lt: Sukurti komandą

en: Cre_ate
lt: Su_kurti

en: Edit Command
lt: Keisti komandą

en: S_ave
lt: Įr_ašyti

en: Keyboard Shortcut
lt: Klaviatūros trumpinys

en: An optional shortcut to run the command
lt: Nebūtinas trumpinys komandai vykdyti

en: Shell Command
lt: Apvalkalo komanda

en: You may use single or double quotes for parameters.
lt: Galite naudoti viengubas arba dvigubas kabutes parametrams.

en: Environment
lt: Aplinka

en: Working Directory
lt: Darbinis katalogas

en: The command will be run from this location. Use <tt>$BUILDDIR</tt>, <tt>$SRCDIR</tt>, or <tt>$HOME</tt> to define a relative path.
lt: Komanda bus vykdoma šioje vietoje. Naudokite <tt>$BUILDDIR</tt>, <tt>$SRCDIR</tt> arba <tt>$HOME</tt> santykiniam keliui aprašyti.

en: Use Subshell
lt: Naudoti apvalkalą

en: Run the program from a subshell such as <tt>sh -c ''</tt>
lt: Vykdyto programą apvalkale, tokiame kaip <tt>sh -c ''</tt>

en: Builder can run your command from a number of localities including the host system or build containers.
lt: Kūrėjas gali vykdyti jūsų komanda įvairiose vietose, tokiose kaip vietinė sistema arba kūrimo konteineriai.

en: _Delete Command
lt: Iš_trinti komandą

en: Subprocess
lt: Vaikinis procesas

en: Runs the command as a subprocess of Builder.
lt: Vykdo komandą kaip Kūrėjo vaikinį procesą.

en: Runs the command on the host system.
lt: Vykdo komandą sistemoje.

en: Runs the command within the build pipeline.
lt: Vykdo komanda kūrimo konvejeryje.

en: As Target Application
lt: Kaip paskirties programą

en: Runs the command as if it were the target application.
lt: Vykdo komandą lyg ji būtų paskirties programa.

en: Commands can be used to build, run, or modify your projects
lt: Komandas galima naudoti kūrimui, vykdymui arba projekto modifikavimui

en: These commands are specific to this project.
lt: Šias komandas galima vykdyti tik šiame projekte.

en: These commands are shared across all projects.
lt: Šiomis komandomis galima dalintis visuose projektuose.

en: Display Name
lt: Rodymas pavadinimas

en: Keyboard Accelerator
lt: Klaviatūros trumpinys

en: Current Working Directory
lt: Dabartinis darbinis katalogas

en: Command Arguments
lt: Komandų argumentai

en: Command Environment
lt: Komandos aplinka

en: Command Locality
lt: Komandos lakalumas

en: Use Shell
lt: Naudoti apvalkalą

en: Run Commands
lt: Vykdyti komandas

en: A list of run-command ids to load for the application or project.
lt: Vykdomų komandų id sąrašas, įkeliamas programai ar projektui.

en: Use commands to run build tooling, applications, or shell scripts and map them to a keyboard shortcut. They can run from various environments such as the build pipeline, runtime environment, or host operating system.
lt: Naudoti komandas kūrimo įrankinei, programos ar apvalkalo scenarijams bei susieji jas su klaviatūros trumpiniais. Jas galima vykdyti iš įvairių aplinkų, tokių kaip kūrimo konvejeris, vykdymo aplinka ar operacinė sistema.

en: No keyboard shortcut found
lt: Nerasta klaviatūros trumpinių

en: Try a different search
lt: Bandykite kitą paiešką

en: _Reset All
lt: _Atstatyti viską

en: Reset all actions to original keyboard shortcut
lt: Atstatyti visus veiksmu į pradinius klaviatūros trumpinius

en: _Edit File
lt: R_edaguoti failą

en: Open keybindings.json in editor
lt: Atverti klavišų susiejimų json redaktoriuje

en: Reset shortcut
lt: Atstatyti trumpinį

en: View and Customize Shortcuts…
lt: Rodyti ir tinkinti trumpinius…

en: Keyboard Theme
lt: Klaviatūros tema

en: Shortcut themes provide a keyboard experience similar to other IDEs and editors
lt: Trumpinių temos pateikia panašią į kitų aplinkų bei redaktorių klaviatūros elgseną

en: Add to Dictionary
lt: Pridėti į žodyną

en: Ignore
lt: Nepaisyti

en: Languages
lt: Kalbos

en: Symbols in File
lt: Simboliai faile

note: translators: "In Page" refers to the title of the page which contains the search result
en: In Page
lt: Puslapyje

en: Select Symbol…
lt: Pažymėti simbolį…

en: Select Symbol (Ctrl+Shift+K)
lt: Pažymėti simbolį (vald+lyg2+K)

en: Navigate to a symbol within the current page
lt: Eiti link simbolio dabartiniame puslapyje

en: System Capture from %s.syscap
lt: Sistemos surinkimas iš %s.syscap

en: Profiling Application…
lt: Programos profiliavimas…

en: Symbol decoding will begin after application exits
lt: Simbolio dekodavimas prasidės, kai programa baigs darbą

en: Run with Profiler
lt: Vykdyti su profiliatoriumi

en: Run the project with profiler
lt: Vykdyti projektą su profiliatoriumi

en: Profiler
lt: Profiliatorius

en: Thread Sampling
lt: Gijų mėginiai

en: CPU Performance
lt: CPU našumas

en: Process Scheduling
lt: Procesų planavimas

en: Memory Allocations
lt: Atminties išskyrimai

en: Sample JavaScript Stacks
lt: Imti JavaScript mėginius

en: Session Bus
lt: Seanso magistralė

en: System Bus
lt: Sisteminė magistralė

en: Graphics
lt: Grafika

en: Display Timings
lt: Rodyti trukmes

en: Counters
lt: Skaitikliai

en: CPU Usage
lt: CPU naudojimas

en: Memory Usage
lt: Atminties naudojimas

en: Storage I/O
lt: Saygyklos I/O

en: Network I/O
lt: Tinklo I/O

en: Energy
lt: Energija

en: Consumption
lt: Vartojimas

en: Battery Charge
lt: Baterijos įkrova

en: Allow Application Integration
lt: Leisti programos integraciją

en: Allow CPU Throttling
lt: Leisti CPU ribojimą

en: Run with _Profiler
lt: Vykdyti su _profiliatoriumi

en: Record Again…
lt: Įrašyti dar kartą…

en: Instruments
lt: Instrumentai

en: Records CPU usage and CPU frequency statistics
lt: Įrašo CPU naudojimo bei CPU dažnio statistiką

en: Sample Callstacks
lt: Imti pėdsakų mėginius

en: Record stacktraces on a regular interval and build a callgraph
lt: Reguliariai įrašyti pėdsakus bei kūrimo kvietimo grafą

en: Scheduler Details
lt: Planuotojo informacija

en: Track when processes are scheduled per CPU
lt: Sekti, kada procesai yra planuojami pagal CPU

en: CPU Governor
lt: CPU valdiklis

en: Force performance mode while profiling
lt: Priverstinai naudoji našumo veikseną profiliuojant

en: Don't Change Governor
lt: Nekeisti valdiklio

en: Force Performance Mode
lt: Priverstinai naudoti našumo veikseną

en: Simple memory statistics about the process such as total memory used
lt: Paprasta atminties statistika apie procesą, tokia kaip naudojama atmintis

en: Memory Profiling
lt: Atminties profiliavimas

en: Record stacktraces of memory allocations and releases
lt: Įrašyti pėdsakus atminties išskyrimams ir atlaisvinimams

en: Record D-Bus messages on the session bus
lt: Įrašyti D-Bus seanso magistralės pranešimus

en: Record D-Bus messages on the system bus
lt: Įrašyti D-Bus sisteminės magistralės pranešimus

en: Energy Usage
lt: Energijos naudojimas

en: Record statistics about energy usage using RAPL
lt: Įrašyti energijos sąnaudų statistiką naudojant RAPL

en: Battery Usage
lt: Baterijos naudojimas

en: Record statistics about battery charge and discharge rates
lt: Įrašyti baterijos įkrovos bei išsikrovimo greičio statistiką

en: Network Usage
lt: Tinklo naudojimas

en: Record statistics about network usage
lt: Įrašyti tinklo naudojimo statistiką

en: Disk Usage
lt: Disko naudojimas

en: GNOME Shell Performance
lt: GNOME apvalkalo našumas

en: Collect performance and timing information from GNOME Shell
lt: Rinkti našumo bei greičio informaciją iš GNOME apvalkalo

en: Integration
lt: Integracija

en: Collect information from GJS-based applications
lt: Rinkti informaciją iš GJS pagrindo programų

en: Application Tracing
lt: Programos sekimas

en: Provide TRACE_FD environment variable for applications to deliver custom events
lt: Pateikti programai aplinkos kintamąjį TRACE_FD pasirinktiniams įvykiams pateikti

note: translators: %s is replaced with the current local time of day
en: Application started at %s
lt: Programa pradėti %s

en: Application Output
lt: Programos išvestis

en: Process completed
lt: Procesas užbaigtas

en: New _Terminal
lt: Naujas _terminalas

en: Open a new terminal on the host operating system
lt: Atverti naują terminą operacinėje sistemoje

en: New _Build Terminal
lt: Naujas _kūrimo terminalas

en: Open a new terminal in project's build pipeline
lt: Atverti naują terminą projekto kūrimo konvejeryje

en: New _Runtime Terminal
lt: _Naujas vykdymo aplinkos terminalas

en: Open a new terminal in project's runtime environment
lt: Atverti naują terminą projekto vykdymo aplinkoje

en: Split
lt: Padalinti

en: The font used within terminals
lt: Terminaluose naudojamas šriftas

en: Allow Bold
lt: Leisit pusjuodį

en: Allows the use of bold escape sequences
lt: Leisdžia naudoti pusjuodžio kaitos sekas

en: Allow Hyperlinks
lt: Leisti hipersaitus

en: Allows the use of hyperlink escape sequences
lt: Leidžia naudoti hipersaitų kaitos sekas

en: Scrolling
lt: Slinktis

en: Scroll On Output
lt: Slinkti esant išvesčiai

en: Automatically scroll when applications within the terminal output text
lt: Automatiškai slinkti, kai programa terminale išveda tekstą

en: Scroll On Keyboard Input
lt: Slinkti esant klaviatūros įvesčiai

en: Automatically scroll when typing to insert text
lt: Automatiškai slinkti įterpiant faile

en: Limit Scrollback
lt: Riboti grįžtamąjį slinkimą

en: Limit the number of lines that are stored in memory for terminal scrollback
lt: Riboti eilučių skaičių atmintyje terminalo grįžimui

en: Maximum Lines in Scrollback
lt: Daugiausiai eilučių grįžime

en: The maximum number of lines stored in history when limiting scrollback
lt: Daugiausiai eilučių, įrašomų grįžimo istorijoje, ribojant grįžimą

en: Unit Test Output
lt: Modulių testai

en: Clear test output
lt: Išvalyti testų išvestį

en: Cancel tests
lt: Atsisakyti testų

en: Save test output
lt: Įrašyti testų išvestį

note: Translators: %s is replaced with the time in the current locale
en: Running all unit tests at %s
lt: Vykdomi visus %s modulių testai

en: Unit tests completed in %lf seconds
lt: Modulių testai įvykdyti per %lf sekundes

en: Unit tests completed
lt: Modulių testai įvykdyti

en: Run all Unit Tests
lt: Vykdyti visus modulių testus

en: Request that all unit tests are run
lt: Prašyti, kad būtų įvykdyti visi modulių testai

en: TODO/FIXMEs
lt: TODO/FIXME

en: Loading TODOs…
lt: Įkeliamos užduotys…

en: Updating Dependencies…
lt: Atnaujinamos priklausomybės…

en: Builder is updating your project’s configured dependencies.
lt: Kūrėjas atnaujina jūsų projektuose sukonfigūruotas priklausomybes.

en: Update Dependencies…
lt: Atnaujinti priklausomybes…

en: Download updates to project dependencies
lt: Atsisiųsti projekto priklausomybių atnaujinimus

en: Updating Builder
lt: Atnaujinamas Kūrėjas

en: Update Available
lt: Yra atnaujinimas

en: An update to Builder is available. Builder can download and install it for you.
lt: Yra Kūrėjo atnaujinimas. Kūrėjas gali jį atsisiųsti ir įdiegti.

en: _Update
lt: Atna_ujinti

en: Install Updates…
lt: Įdiegti atnaujinimus…

en: Install pending updates for Builder
lt: Įdiegti laukiančius kūrėjo atnaujinimu

en: Run with Leak Detector
lt: Vykdyti su detektoriumi

en: Run the project with valgrind
lt: Vykdyti projektą su valgrind

en: Leak Detector
lt: Nuotekių detektorius

en: Track Origin of Leaks
lt: Sekti nuotekių šaltinius

en: Report Leaks
lt: Pranešti apie nuotekius

en: Summary
lt: Santrauka

en: Full
lt: Pilna

en: Leak Kinds
lt: Nuotekių tipai

en: Definite
lt: Apibrėžti

en: Indirect
lt: Netiesioginiai

en: Possible
lt: Galimi

en: Reachable
lt: Pasiekiami

en: Include definite leaks in report summary
lt: Įtraukti neabejotinus nutekėjimus į ataskaitos santrauką

en: Include possible leaks in report summary
lt: Įtraukti galimus nutekėjimus į ataskaitos santrauką

en: Include indirect leaks in report summary
lt: Įtraukti netiesioginius nutekėjimus į ataskaitos santrauką

en: Include reachable leaks in report summary
lt: Įtraukti pasiekiamus nutekėjimus į ataskaitos santrauką

en: Track Origins
lt: Sekti šaltinius

en: Show origin of undefined values
lt: Rodyti neapibrėžtų verčių šaltinius

en: Number of Callers
lt: Kvietėjų skaičius

en: Set the limit to the number of entries in stack traces
lt: Nustatyti įrašų skaičių steko pėdsakuose

en: Leak Check
lt: Nutekėjimų tikrinimas

en: Search for memory leaks at exit
lt: Ieškoti atminties nutekėjimų išeinant

en: Begin cloning project from URI
lt: Pradėti projekto klonavimą iš URI

en: A failure occurred while cloning the repository.
lt: Kilo klaida klonuojant saugyklą.

en: Repository URL
lt: Saugyklos URL

en: Choose an alternate branch
lt: Pasirinkti alternatyvią šaką

en: Branches
lt: Šakos

en: Enter the URL of the source code repository for the project you would like to clone.
lt: Įveskite kodo saugyklos URL projektui, kurį norite klonuoti.

en: The repository will be cloned into a new subdirectory.
lt: Saugykla bus klonuota naujame vidiniame kataloge.

en: Author Details
lt: Autoriaus informacija

en: You may specify authorship information to override defaults.
lt: Galite nurodyti autoriaus informaciją numatytosioms nuostatoms pakeisti.

en: Status
lt: Būsena

en: _Branches
lt: Š_akos

en: _Tags
lt: Ž_ymos

en: _Switch to branch
lt: _Pereiti į šaką

en: _Push to origin
lt: _Nusiųsti į pirminį šaltinį

en: New _Browser Page
lt: Naujas _naršyklės puslapis

en: Open a web browser in a new page
lt: Atverti žiniatinklio naršyklę naujame puslapyje

en: Reload Page
lt: Įkelti puslapį iš naujo

en: Reload the current page
lt: Iš naujo įkelti dabartinį puslapį

en: Reload the current page ignoring cache
lt: Iš naujo įkelti dabartinį puslapį nepaisant podėlio

en: Focus Location
lt: Fokusuoti vietą

en: Focus the current page's location
lt: Fokusuoti dabartinę puslapio vietą

en: Failed to parse XML document
lt: Nepavyko išanalizuoti XML dokumento

en: Failed to create the XML tree.
lt: Nepavyko sukurti XML medžio.

en: File must be saved locally to parse.
lt: Failas turi būti įrašytas vietoje skaitymui.
