gnome-calendar master - en to et translation catalogue (210 entries)

en: Calendar
et: Kalender

en: Calendar for GNOME
et: Kalender GNOME’ile

en: GNOME Calendar is a simple and beautiful calendar application designed to perfectly fit the GNOME desktop. By reusing the components which the GNOME desktop is built on, Calendar nicely integrates with the GNOME ecosystem.
et: GNOME Kalender on lihtne ja kena kalendrirakendus, mis sobitub ideaalselt GNOME töölauaga. Kuna Kalender kasutab samu komponente, millele on üles ehitatud GNOME töölaud, integreerub ta GNOME’i ökosüsteemiga suurepäraselt.

en: We aim to find the perfect balance between nicely crafted features and user-centred usability. No excess, nothing missing. You’ll feel comfortable using Calendar, like you’ve been using it for ages!
et: Meie eesmärk on leida täiuslik tasakaal hästi väljatöötatud võimaluste ja kasutajasõbralikkuse vahel. Hoidume üleliigsest, kuid samas seisame hea selle eest, et kõik oluline oleks sinu käsutuses. Kalendrit on nii mugav kasutada, et seda proovides tekib sul kiiresti tunne, nagu oleksite juba vanad tuttavad!

en: Week view
et: Nädalavaade

en: Search for events
et: Sündmuste otsing

en: Calendar management
et: Kalendrihaldus

en: Access and manage your calendars
et: Isiklike kalendrite vaatamine ja haldamine

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Calendar;Event;Reminder;
et: Calendar;Event;Reminder;Kalender;Sündmused;Meeldetuletused;Päevakava;

en: Window maximized
et: Akna maksimeeritus

en: Window maximized state
et: Akna maksimeerituse olek

en: Window size
et: Akna suurus

en: Window size (width and height).
et: Akna suurus (laius ja kõrgus).

en: Window position
et: Akna asukoht

en: Window position (x and y).
et: Akna asukoht (x ja y).

en: Type of the active view
et: Aktiivse vaate tüüp

en: Type of the active window view, default value is: monthly view
et: Aktiivse akna vaate tüüp, vaikeväärtuseks on kuuvaade

en: Weather Service Configuration
et: Ilmateenistuse seadistamine

en: Whether weather reports are shown, automatic locations are used and a location-name
et: Ilmateadete näitamine, automaatsete asukohtade kasutamine ja asukoha nimi

en: Follow system night light
et: Süsteemi öövalgustuse järgimine

en: Use GNOME night light setting to activate night-mode.
et: GNOME’i öövalgustuse sätte kasutamine öörežiimi aktiveerimiseks.

en: Toggles the sound of the alarm
et: Alarmi heli sisse- ja väljalülitamine

en: Remove the alarm
et: Alarmi eemaldamine

en: Cancel
et: Loobu

en: Click to select the calendar
et: Kalendri valimiseks klõpsa siia

en: Done
et: Valmis

en: Title
et: Pealkiri

en: Date
et: Kuupäev

en: Repeat
et: Kordus

en: Reminders
et: Meeldetuletused

en: Notes
et: Märkmed

en: Location
et: Asukoht

en: Time
et: Kellaaeg

en: All Day
et: Kogu päev

en: Add reminder…
et: Lisa meeldetuletus…

en: No Repeat
et: Korduseta

en: Daily
et: Iga päev

en: Monday – Friday
et: Esmaspäev – reede

en: Weekly
et: Iga nädal

en: Monthly
et: Iga kuu

en: Yearly
et: Iga aasta

en: Forever
et: Igavesti

en: No. of occurrences
et: Esinemisjuhtude arv

en: Until Date
et: Kuni kuupäevani

en: Delete Event
et: Kustuta sündmus

en: 5 minutes
et: 5 minutit

en: 10 minutes
et: 10 minutit

en: 30 minutes
et: 30 minutit

en: 1 hour
et: 1 tund

en: 1 day
et: 1 päev

en: 2 days
et: 2 päeva

en: 3 days
et: 3 päeva

en: 1 week
et: 1 nädal

[ctx: shortcut window]
en: General
et: Üldine

[ctx: shortcut window]
en: New event
et: Uus sündmus

[ctx: shortcut window]
en: Close window
et: Akna sulgemine

[ctx: shortcut window]
en: Search
et: Otsing

[ctx: shortcut window]
en: Show help
et: Abi kuvamine

[ctx: shortcut window]
en: Shortcuts
et: Kiirklahvid

[ctx: shortcut window]
en: Navigation
et: Navigeerimine

[ctx: shortcut window]
en: Go back
et: Tagasiliikumine

[ctx: shortcut window]
en: Go forward
et: Edasiliikumine

[ctx: shortcut window]
en: Show today
et: Tänase päeva kuvamine

[ctx: shortcut window]
en: Next view
et: Järgmine vaade

[ctx: shortcut window]
en: Previous view
et: Eelmine vaade

[ctx: shortcut window]
en: View
et: Vaade

[ctx: shortcut window]
en: Week view
et: Nädalavaade

[ctx: shortcut window]
en: Month view
et: Kuuvaade

[ctx: shortcut window]
en: Year view
et: Aastavaade

en: From Web…
et: Veebist…

en: New Local Calendar…
et: Uus kohalik kalender…

en: From File…
et: Failist…

en: New Event…
et: Uus sündmus…

en: Edit Details…
et: Muuda üksikasju…

en: Add
et: Lisa

en: No results found
et: Tulemusi ei leitud

en: Try a different search
et: Proovi mõnda muud otsingusõna

en: Undo
et: Võta tagasi

en: Online Accounts
et: Veebikontod

en: Open online account settings
et: Veebikontode sätete avamine

en: Click to set up
et: Klõpsa seadistamiseks

en: Calendars
et: Kalendrid

en: Overview
et: Ülevaade

en: Add new events to this calendar by default
et: Uued sündmused lisatakse vaikimisi sellesse kalendrisse

en: Remove Calendar
et: Eemalda kalender

en: Display calendar
et: Kalendri kuvamine

en: Calendar name
et: Kalendri nimi

en: Color
et: Värvus

en: Account
et: Konto

en: Settings
et: Sätted

en: Edit Calendar
et: Kalendri muutmine

en: Enter the address of the calendar that you want to add. If the calendar belongs to one of your online accounts, you can add it through the <a href="GOA">online account settings</a>.
et: Sisesta lisatava kalendri aadress. Kui kalender, mida lisada soovid, kuulub mõne sinu veebikonto alla, saad selle lisada <a href="GOA">veebikontode sätete</a> kaudu.

en: Calendar Address
et: Kalendri aadress

en: Add Calendar
et: Kalendri lisamine

en: Calendar Settings
et: Kalendri sätted

en: User
et: Kasutaja

en: Password
et: Parool

en: Enter your credentials
et: Sisselogimisandmete sisestamine

en: Connect
et: Ühenda

en: AM
et: e. l.

en: PM
et: p. l.

en: _Weather
et: _Ilm

en: Show Weather
et: Ilmaandmete kuvamine

en: Automatic Location
et: Automaatne asukoht

en: Week
et: Nädal

en: Month
et: Kuu

en: Year
et: Aasta

en: Today
et: Täna

en: Manage your calendars
et: Kalendrite haldamine

[ctx: tooltip]
en: Search for events
et: Sündmuste otsing

en: _Synchronize
et: _Sünkroniseerimine

en: _Keyboard Shortcuts
et: _Kiirklahvid

en: _About Calendar
et: Kalendrist _lähemalt

en: No events
et: Sündmuseid pole

en: Add Event…
et: Lisa sündmus…

en: Quit GNOME Calendar
et: Sulge GNOME Kalender

en: Display version number
et: Versiooninumbri kuvamine

en: Enable debug messages
et: Silumisteadete lubamine

en: Open calendar on the passed date
et: Kalendri avamine sisestatud kuupäeva kuvamisega

en: Open calendar showing the passed event
et: Kalendri avamine sisestatud sündmuse kuvamisega

en: Copyright © 2012–%d The Calendar authors
et: Autoriõigused © 2012–%d Calendari autorid

en: Save
et: Salvesta

en: %d minute before | %d minutes before
et[0]: %d minut enne
et[1]: %d minutit enne

en: %d hour before | %d hours before
et[0]: %d tund enne
et[1]: %d tundi enne

en: %d day before | %d days before
et[0]: %d päev enne
et[1]: %d päeva enne

en: %d week before | %d weeks before
et[0]: %d nädal enne
et[1]: %d nädalat enne

en: Unnamed event
et: Nimetu sündmus

note: Translators: %s is the location of the event (e.g. "Downtown, 3rd Avenue")
en: At %s
et: Asukohas %s

en: %s (this calendar is read-only)
et: %s (see kalender on kirjutuskaitsega)

en: from next Monday
et: järgmisest esmaspäevast

en: from next Tuesday
et: järgmisest teisipäevast

en: from next Wednesday
et: järgmisest kolmapäevast

en: from next Thursday
et: järgmisest neljapäevast

en: from next Friday
et: järgmisest reedest

en: from next Saturday
et: järgmisest laupäevast

en: from next Sunday
et: järgmisest pühapäevast

en: to next Monday
et: järgmise esmaspäevani

en: to next Tuesday
et: järgmise teisipäevani

en: to next Wednesday
et: järgmise kolmapäevani

en: to next Thursday
et: järgmise neljapäevani

en: to next Friday
et: järgmise reedeni

en: to next Saturday
et: järgmise laupäevani

en: to next Sunday
et: järgmise pühapäevani

en: January
et: jaanuar

en: February
et: veebruar

en: March
et: märts

en: April
et: aprill

en: May
et: mai

en: June
et: juuni

en: July
et: juuli

en: August
et: august

en: September
et: september

en: October
et: oktoober

en: November
et: november

en: December
et: detsember

en: from Today
et: tänasest

en: from Tomorrow
et: homsest

en: from Yesterday
et: eilsest

note: Translators: * this is the format string for representing a date consisting of a month * name and a date of month.
en: from %1$s %2$s
et: alates %2$s. %1$s

en: to Today
et: tänaseni

en: to Tomorrow
et: homseni

en: to Yesterday
et: eilseni

note: Translators: * this is the format string for representing a date consisting of a month * name and a date of month.
en: to %1$s %2$s
et: kuni %2$s. %1$s

note: Translators: %1$s is the start date (e.g. "from Today") and %2$s is the end date (e.g. "to Tomorrow")
en: New Event %1$s %2$s
et: Uus sündmus %1$s %2$s

en: New Event Today
et: Uus sündmus täna

en: New Event Tomorrow
et: Uus sündmus homme

en: New Event Yesterday
et: Uus sündmus eile

en: New Event next Monday
et: Uus sündmus järgmisel esmaspäeval

en: New Event next Tuesday
et: Uus sündmus järgmisel teisipäeval

en: New Event next Wednesday
et: Uus sündmus järgmisel kolmapäeval

en: New Event next Thursday
et: Uus sündmus järgmisel neljapäeval

en: New Event next Friday
et: Uus sündmus järgmisel reedel

en: New Event next Saturday
et: Uus sündmus järgmisel laupäeval

en: New Event next Sunday
et: Uus sündmus järgmisel pühapäeval

note: Translators: %d is the numeric day of month
en: New Event on January %d
et: Uus sündmus %d. jaanuaril

en: New Event on February %d
et: Uus sündmus %d. veebruaril

en: New Event on March %d
et: Uus sündmus %d. märtsil

en: New Event on April %d
et: Uus sündmus %d. aprillil

en: New Event on May %d
et: Uus sündmus %d. mail

en: New Event on June %d
et: Uus sündmus %d. juunil

en: New Event on July %d
et: Uus sündmus %d. juulil

en: New Event on August %d
et: Uus sündmus %d. augustil

en: New Event on September %d
et: Uus sündmus %d. septembril

en: New Event on October %d
et: Uus sündmus %d. oktoobril

en: New Event on November %d
et: Uus sündmus %d. novembril

en: New Event on December %d
et: Uus sündmus %d. detsembril

en: All day
et: Kogu päev

en: Use the entry above to search for events.
et: Sündmuste otsimiseks kasuta ülal asuvat tekstivälja.

note: Dialog
en: Select a calendar file
et: Kalendrifaili valimine

en: Open
et: Ava

en: Calendar files
et: Kalendrifailid

note: update the source properties
en: Unnamed Calendar
et: Nimetu kalender

note: Update notification label
en: Calendar <b>%s</b> removed
et: Kalender <b>%s</b> eemaldati

en: Off
et: Keelatud

en: On
et: Lubatud

en: Expired
et: Aegunud

en: %s AM
et: %s e. l.

en: %s PM
et: %s p. l.

en: The event you are trying to modify is recurring. The changes you have selected should be applied to:
et: Püüad muuta korduvat sündmust. Valitud muudatused tuleb rakendada:

en: _Cancel
et: _Loobu

en: _Only This Event
et: Ainult _praegusele sündmusele

en: _Subsequent events
et: _Järgnevatele sündmustele

en: _All events
et: _Kõikidele sündmustele

en: Another event deleted
et: Veel üks sündmus kustutati

en: Event deleted
et: Sündmus kustutati

en: 00 AM
et: 00 e. l.

en: Other event | Other %d events
et[0]: Veel üks sündmus
et[1]: Veel %d sündmust

en: week %d
et: %d. nädal

note: Translators: This is a date format in the sidebar of the year * view when the selection starts at the specified day and the * end is unspecified.
en: %B %d…
et: %d. %B…

note: Translators: This is a date format in the sidebar of the year * view when there is only one specified day selected. Translators: This is a date format in the sidebar of the year view.
en: %B %d
et: %d. %B
