gnome-calendar master - en to gd translation catalogue (262 entries)

en: Calendar
gd: Am mìosachan

en: Manage your schedule
gd: Stiùirich an sgeideal agad

en: Week view
gd: Seall seachdain

en: Month view
gd: Seall mìos

en: Event editor
gd: Deasachadh tachartais

en: Access and manage your calendars
gd: Inntrig is stiùirich na mìosachain agad

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Calendar;Event;Reminder;
gd: Calendar;Event;Reminder;mìosachan;tachartas;cuimhneachan;

en: Window maximized
gd: Làn-mheud air an uinneag

en: Window maximized state
gd: Staid làn-mheud na h-uinneige

en: Window size
gd: Meud na h-uinneige

en: Window size (width and height).
gd: Meud na h-uinneige (leud ’s àirde).

en: Type of the active view
gd: Seòrsa an t-seallaidh ghnìomhaich

en: Type of the active window view, default value is: monthly view
gd: Seòrsa uinneag an t-seallaidh ghnìomhaich, ’s e sealladh mìosail an tha san t-sealladh tùsail

en: Weather Service Configuration
gd: Rèiteachadh air seirbheis na h-aimsire

en: Whether weather reports are shown, automatic locations are used and a location-name
gd: Co-dhiù an dèid aithris na h-aimsire a shealltainn ’s a thèid ionadan fèin-obrachail ’s ainm ionaid a chleachdadh gus nach dèid

en: Zoom level of the week grid
gd: Sùm air griod na seachdaine

en: The current zoom level of the week grid
gd: Ìre an t-sùm air griod na seachdaine

note: Translators: %1$s is the start date and %2$s is the end date. Translators: %1$s is the start date, and %2$s. For example: June 21 - November 29, 2022
en: %1$s — %2$s
gd: %1$s – %2$s

note: * Translators: %1$s is the start date, %2$s is the start time, * %3$s is the end date, and %4$s is the end time.
en: %1$s %2$s — %3$s %4$s
gd: %1$s %2$s – %3$s %4$s

en: Calendar Settings
gd: Roghainnean a’ mhìosachain

en: Calendars
gd: Mìosachain

note: Create the new toast
en: Calendar <b>%s</b> removed
gd: Chaidh am mìosachan <b>%s</b> a thoirt air falbh

en: _Undo
gd: _Neo-dhèan

en: Add Calendar…
gd: Cuir mìosachan ris…

en: Account
gd: Cunntas

en: Open in Settings
gd: Fosgail sna roghainnean

en: Location
gd: Àite

en: Calendar Name
gd: Ainm a’ mhìosachain

en: Color
gd: Dath

en: _Display Calendar
gd: _Seall am mìosachan

en: Default _Calendar
gd: Am _mìosachan bunaiteach

en: Add new events to this calendar by default.
gd: Cuir tachartasan ùra ris a’ mhìosachan seo a ghnàth.

en: _Remove Calendar
gd: Thoi_r am mìosachan air falbh

en: Select a file
gd: Tagh faidhle

en: Add Calendar | Add %1$u Calendars
gd[0]: Cuir %1$u mhìosachan ris
gd[1]: Cuir %1$u mhìosachan ris
gd[2]: Cuir %1$u mìosachain ris
gd[3]: Cuir %1$u mìosachan ris

en: New Calendar
gd: Mìosachan ùr

en: Import a Calendar
gd: Ion-phortaich mìosachan

en: Alternatively, enter the web address of an online calendar you want to import, or open a supported calendar file.
gd: Mar roghainn eile, cuir a-steach an seòladh-lìn aig mìosachain air loidhne a tha thu airson ion-phortadh no fosgail faidhle mìosachain ris a bheil taic.

en: Open a File
gd: Fosgail faidhle

en: Calendar files
gd: Faidhlichean mìosachain

en: If the calendar belongs to one of your online accounts, you can add it through the <a href="GOA">online account settings</a>.
gd: Ma tha am mìosachan a’ buntainn ri fear dhe na cunntasan air loidhne agad, ’s urrainn dhut a chur ris le <a href="GOA">roghainnean a’ chunntais air loidhne</a>.

en: Credentials
gd: Teisteasan

en: User
gd: Cleachdaiche

en: Password
gd: Facal-faire

en: _Cancel
gd: _Sguir dheth

en: _Connect
gd: _Ceangail

en: %1$u day, %2$u hour, and %3$u minute before | %1$u day, %2$u hour, and %3$u minutes before
gd[0]: %1$u latha, %2$u uair a thìde ’s %3$u mhionaid roimhe
gd[1]: %1$u latha, %2$u uair a thìde ’s %3$u mhionaid roimhe
gd[2]: %1$u latha, %2$u uair a thìde ’s %3$u mionaidean roimhe
gd[3]: %1$u latha, %2$u uair a thìde ’s %3$u mionaid roimhe

en: %1$u day, %2$u hours, and %3$u minute before | %1$u day, %2$u hours, and %3$u minutes before
gd[0]: %1$u latha, %2$u uair(ean) a thìde ’s %3$u mhionaid roimhe
gd[1]: %1$u latha, %2$u uair(ean) a thìde ’s %3$u mhionaid roimhe
gd[2]: %1$u latha, %2$u uair(ean) a thìde ’s %3$u mionaidean roimhe
gd[3]: %1$u latha, %2$u uair(ean) a thìde ’s %3$u mionaid roimhe

en: %1$u days, %2$u hour, and %3$u minute before | %1$u days, %2$u hour, and %3$u minutes before
gd[0]: %1$u là(ithean), %2$u uair a thìde ’s %3$u mhionaid roimhe
gd[1]: %1$u là(ithean), %2$u uair a thìde ’s %3$u mhionaid roimhe
gd[2]: %1$u là(ithean), %2$u uair a thìde ’s %3$u mionaidean roimhe
gd[3]: %1$u là(ithean), %2$u uair a thìde ’s %3$u mionaid roimhe

en: %1$u days, %2$u hours, and %3$u minute before | %1$u days, %2$u hours, and %3$u minutes before
gd[0]: %1$u là(ithean), %2$u uair(ean) a thìde ’s %3$u mhionaid roimhe
gd[1]: %1$u là(ithean), %2$u uair(ean) a thìde ’s %3$u mhionaid roimhe
gd[2]: %1$u là(ithean), %2$u uair(ean) a thìde ’s %3$u mionaidean roimhe
gd[3]: %1$u là(ithean), %2$u uair(ean) a thìde ’s %3$u mionaid roimhe

en: %1$u day and %2$u hour before | %1$u day and %2$u hours before
gd[0]: %1$u latha ’s %2$u uair a thìde roimhe
gd[1]: %1$u latha ’s %2$u uair a thìde roimhe
gd[2]: %1$u latha ’s %2$u uairean a thìde roimhe
gd[3]: %1$u latha ’s %2$u uair a thìde roimhe

en: %1$u days and %2$u hour before | %1$u days and %2$u hours before
gd[0]: %1$u là(ithean) ’s %2$u uair a thìde roimhe
gd[1]: %1$u là(ithean) ’s %2$u uair a thìde roimhe
gd[2]: %1$u là(ithean) ’s %2$u uairean a thìde roimhe
gd[3]: %1$u là(ithean) ’s %2$u uair a thìde roimhe

en: %1$u day and %2$u minute before | %1$u day and %2$u minutes before
gd[0]: %1$u latha ’s %2$u mhionaid roimhe
gd[1]: %1$u latha ’s %2$u mhionaid roimhe
gd[2]: %1$u latha ’s %2$u mionaidean roimhe
gd[3]: %1$u latha ’s %2$u mionaid roimhe

en: %1$u days and %2$u minute before | %1$u days and %2$u minutes before
gd[0]: %1$u là(ithean) ’s %2$u mhionaid roimhe
gd[1]: %1$u là(ithean) ’s %2$u mhionaid roimhe
gd[2]: %1$u là(ithean) ’s %2$u mionaidean roimhe
gd[3]: %1$u là(ithean) ’s %2$u mionaid roimhe

en: %1$u day before | %1$u days before
gd[0]: %1$u latha roimhe
gd[1]: %1$u latha roimhe
gd[2]: %1$u làithean roimhe
gd[3]: %1$u latha roimhe

en: %1$u hour and %2$u minute before | %1$u hour and %2$u minutes before
gd[0]: %1$u uair a thìde ’s %2$u mhionaid roimhe
gd[1]: %1$u uair a thìde ’s %2$u mhionaid roimhe
gd[2]: %1$u uair a thìde ’s %2$u mionaidean roimhe
gd[3]: %1$u uair a thìde ’s %2$u mionaid roimhe

en: %1$u hours and %2$u minute before | %1$u hours and %2$u minutes before
gd[0]: %1$u uair(ean) a thìde ’s %2$u mhionaid roimhe
gd[1]: %1$u uair(ean) a thìde ’s %2$u mhionaid roimhe
gd[2]: %1$u uair(ean) a thìde ’s %2$u mionaidean roimhe
gd[3]: %1$u uair(ean) a thìde ’s %2$u mionaid roimhe

en: %1$u hour before | %1$u hours before
gd[0]: %1$u uair a thìde roimhe
gd[1]: %1$u uair a thìde roimhe
gd[2]: %1$u uairean a thìde roimhe
gd[3]: %1$u uair a thìde roimhe

en: %1$u minute before | %1$u minutes before
gd[0]: %1$u mhionaid roimhe
gd[1]: %1$u mhionaid roimhe
gd[2]: %1$u mionaidean roimhe
gd[3]: %1$u mionaid roimhe

en: Event start time
gd: Àm tòiseachadh an tachartais

en: Toggles the sound of the alarm
gd: Toglaichidh seo fuaim na caismeachd

en: Remove the alarm
gd: Thoir a’ chaismeachd air falbh

[ctx: grid sunday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Sunday. * * NOTE: These grid abbreviations are always shown together * and in order, e.g. "S M T W T F S". * Please make sure these abbreviations match GNOME Shell's * abbreviations for your language.
en: S
gd: D

[ctx: grid monday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Monday
en: M
gd: L

[ctx: grid tuesday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Tuesday
en: T
gd: M

[ctx: grid wednesday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Wednesday
en: W
gd: C

[ctx: grid thursday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Thursday
en: T
gd: A

[ctx: grid friday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Friday
en: F
gd: H

en: Save
gd: Sàbhail

en: Done
gd: Dèanta

en: Click to select the calendar
gd: Briog gus am mìosachan a thaghadh

en: _Done
gd: _Dèanta

en: Schedule
gd: Sgeideal

en: Reminders
gd: Cuimhneachain

en: Notes
gd: Nòtaichean

en: Delete Event
gd: Sguab às an tachartas

en: Add a Reminder…
gd: Cuir cuimhneachan ris…

en: 5 minutes
gd: 5 mionaidean

en: 10 minutes
gd: 10 mionaidean

en: 15 minutes
gd: Cairteal na h-uarach

en: 30 minutes
gd: Leth-uair a thìde

en: 1 hour
gd: Uair a thìde

en: 1 day
gd: Latha

en: 2 days
gd: 2 latha

en: 3 days
gd: 3 làithean

en: 1 week
gd: Seachdain

note: Translators: %A is the weekday name (e.g. Sunday, Monday, etc)
en: Last %A
gd: %A seo chaidh

en: Yesterday
gd: An-dè

en: Today
gd: An-diugh

en: Tomorrow
gd: A-màireach

note: Translators: %A is the weekday name (e.g. Sunday, Monday, etc)
en: This %A
gd: An %A seo

en: All Day
gd: Fad an latha

en: Starts
gd: Àm-tòiseachaidh

en: Ends
gd: Àm-crìochnachaidh

en: Repeat
gd: Tachair a-rithist

en: No Repeat
gd: Aon turas a-màin

en: Daily
gd: Gach latha

en: Monday – Friday
gd: DiLuain – DihAoine

en: Weekly
gd: Gach seachdain

en: Monthly
gd: Gach mìos

en: Yearly
gd: Gach bliadhna

en: End Repeat
gd: Crìoch na tachairt a-rithist

en: Forever
gd: Gu buan

en: No. of occurrences
gd: Co mheud turas

en: Until Date
gd: Gu ruige ceann-là

en: Number of Occurrences
gd: Co mheud turas

en: End Repeat Date
gd: Ceann-là crìochnachadh na tachairt a-rithist

en: Unnamed event
gd: Tachartas gun ainm

en: Title
gd: Tiotal

en: AM
gd: m

en: PM
gd: f

en: Quit GNOME Calendar
gd: Fàg mìosachan GNOME

en: Display version number
gd: Seall àireamh an tionndaidh

en: Enable debug messages
gd: Cuir teachdaireachdan dì-bhugachaidh an comas

en: Open calendar on the passed date
gd: Fosgail am mìosachain air a’ cheann-là

en: Open calendar showing the passed event
gd: Fosgail am mìosachain a’ sealltainn an tachartais

en: Copyright © 2012–%d The Calendar authors
gd: Còir-lethbhreac © 2012–%d ùghdaran a’ Mhìosachain

en: The GNOME Project
gd: Pròiseact GNOME

en: Weather
gd: An aimsir

en: Manage Calendars
gd: Stiùirich na mìosachain

en: _Calendars
gd: _Mìosachain

en: _Synchronize Calendars
gd: _Sioncronaich na mìosachain

en: _Manage Calendars…
gd: Stiùi_rich na mìosachain…

en: January
gd: dhen Fhaoilleach

en: February
gd: dhen Ghearran

en: March
gd: dhen Mhàrt

en: April
gd: dhen Ghiblean

en: May
gd: dhen Chèitean

en: June
gd: dhen Ògmhios

en: July
gd: dhen Iuchar

en: August
gd: dhen Lùnastal

en: September
gd: dhen t-Sultain

en: October
gd: dhen Dàmhair

en: November
gd: dhen t-Samhain

en: December
gd: dhen Dùbhlachd

en: Today %s
gd: %s an-diugh

en: Tomorrow %s
gd: %s a-màireach

en: Yesterday %s
gd: %s an-dè

note: * Translators: %1$s is a month name (e.g. November), %2$d is the day * of month, and %3$ is the hour. This format string results in dates * like "November 21, 22:00".
en: %1$s %2$d, %3$s
gd: %2$d %1$s, %3$s

note: * Translators: %1$s is a month name (e.g. November), %2$d is the day * of month, %3$d is the year, and %4$s is the hour. This format string * results in dates like "November 21, 2020, 22:00".
en: %1$s %2$d, %3$d, %4$s
gd: %2$d %1$s %3$d, %4$s

note: * Translators: %1$s is a month name (e.g. November), and %2$d is * the day of month. This format string results in dates like * "November 21".
en: %1$s %2$d
gd: %2$d %1$s

note: * Translators: %1$s is a month name (e.g. November), %2$d is the day * of month, and %3$d is the year. This format string results in dates * like "November 21, 2020".
en: %1$s %2$d, %3$d
gd: %2$d %1$s %3$d

note: * Translators: %1$s is the start hour, and %2$s is the end hour, for * example: "Today, 19:00 — 22:00"
en: Today, %1$s — %2$s
gd: An-diugh, %1$s – %2$s

note: * Translators: %1$s is the start hour, and %2$s is the end hour, for * example: "Tomorrow, 19:00 — 22:00"
en: Tomorrow, %1$s – %2$s
gd: A-màireach, %1$s – %2$s

note: * Translators: %1$s is the start hour, and %2$s is the end hour, for * example: "Tomorrow, 19:00 — 22:00"
en: Yesterday, %1$s – %2$s
gd: An-dè, %1$s – %2$s

note: * Translators: %1$s is a month name (e.g. November), %2$d is the day * of month, %3$s is the start hour, and %4$s is the end hour. This * format string results in dates like "November 21, 19:00 — 22:00".
en: %1$s %2$d, %3$s – %4$s
gd: %2$d %1$s, %3$s – %4$s

note: * Translators: %1$s is a month name (e.g. November), %2$d is the day * of month, %3$d is the year, %4$s is the start hour, and %5$s is the * end hour. This format string results in dates like: * * "November 21, 2021, 19:00 — 22:00".
en: %1$s %2$d, %3$d, %4$s – %5$s
gd: %2$d %1$s %3$d, %4$s – %5$s

en: No event information
gd: Tachartas gun fhiosrachadh

en: Edit…
gd: Deasaich…

note: Translators: %s is the location of the event (e.g. "Downtown, 3rd Avenue")
en: At %s
gd: Aig %s

en: Unknown Service
gd: Seirbheis nach aithne dhuinn

note: Translators: "Join" as in "Join meeting"
en: Join
gd: Gabh pàirt

en: %s (this calendar is read-only)
gd: %s (tha am mìosachan seo ri leughadh a-mhàin)

en: from next Monday
gd: on ath DhiLuain

en: from next Tuesday
gd: on ath DhiMàirt

en: from next Wednesday
gd: on ath DhiCiadain

en: from next Thursday
gd: on ath DhiarDaoin

en: from next Friday
gd: on ath DhihAoine

en: from next Saturday
gd: on ath DhiSathairne

en: from next Sunday
gd: on ath DhiDòmhnaich

en: to next Monday
gd: gu ruige an ath DhiLuain

en: to next Tuesday
gd: gu ruige an ath DhiMàirt

en: to next Wednesday
gd: gu ruige an ath DhiCiadain

en: to next Thursday
gd: gu ruige an ath DhiarDaoin

en: to next Friday
gd: gu ruige an ath DhihAoine

en: to next Saturday
gd: gu ruige an ath DhiSathairne

en: to next Sunday
gd: gu ruige an ath DhiDòmhnaich

en: from Today
gd: o an-diugh

en: from Tomorrow
gd: o a-màireach

en: from Yesterday
gd: o an-dè

note: Translators: * this is the format string for representing a date consisting of a month * name and a date of month.
en: from %1$s %2$s
gd: o %1$s %2$s

en: to Today
gd: gu ruige an-diugh

en: to Tomorrow
gd: gu ruige a-màireach

en: to Yesterday
gd: gu ruige an-dè

note: Translators: * this is the format string for representing a date consisting of a month * name and a date of month.
en: to %1$s %2$s
gd: gu ruige %1$s %2$s

note: Translators: %1$s is the start date (e.g. "from Today") and %2$s is the end date (e.g. "to Tomorrow")
en: New Event %1$s %2$s
gd: Tachartas ùr %1$s %2$s

en: New Event Today
gd: Tachartas ùr an-diugh

en: New Event Tomorrow
gd: Tachartas ùr a-màireach

en: New Event Yesterday
gd: Tachartas ùr an-dè

en: New Event next Monday
gd: Tachartas ùr an ath DhiLuain

en: New Event next Tuesday
gd: Tachartas ùr an ath DhiMàirt

en: New Event next Wednesday
gd: Tachartas ùr an ath DhiCiadain

en: New Event next Thursday
gd: Tachartas ùr an ath DhiarDaoin

en: New Event next Friday
gd: Tachartas ùr an ath DhihAoine

en: New Event next Saturday
gd: Tachartas ùr an ath DhiSathairne

en: New Event next Sunday
gd: Tachartas ùr an ath DhiDòmhnaich

note: Translators: %d is the numeric day of month
en: New Event on January %d
gd: Tachartas ùr an %d dhen Fhaoilleach

en: New Event on February %d
gd: Tachartas ùr an %d dhen Ghearran

en: New Event on March %d
gd: Tachartas ùr an %d dhen Mhàrt

en: New Event on April %d
gd: Tachartas ùr an %d dhen Ghiblean

en: New Event on May %d
gd: Tachartas ùr an %d dhen Chèitean

en: New Event on June %d
gd: Tachartas ùr an %d dhen Ògmhios

en: New Event on July %d
gd: Tachartas ùr an %d dhen Iuchar

en: New Event on August %d
gd: Tachartas ùr an %d dhen Lùnastal

en: New Event on September %d
gd: Tachartas ùr an %d dhen t-Sultain

en: New Event on October %d
gd: Tachartas ùr an %d dhen Dàmhair

en: New Event on November %d
gd: Tachartas ùr an %d dhen t-Samhainn

en: New Event on December %d
gd: Tachartas ùr an %d dhen Dùbhlachd

en: Edit Details…
gd: Deasaich am fiosrachadh…

en: Add
gd: Cuir ris

en: Search events
gd: Lorg sna tachartasan

[ctx: tooltip]
en: Synchronizing Remote Calendars…
gd: A’ sioncronachadh nam mìosachan cèine…

[ctx: tooltip]
en: Search
gd: Lorg

[ctx: tooltip]
en: Add Event
gd: Cuir tachartas ris

en: Show Weather
gd: Seall an aimsir

en: Automatic Location
gd: Ionad fèin-obrachail

en: Search locations
gd: Lorg sna h-ionadan

en: Week
gd: Seachdain

en: Month
gd: Mìos

en: Another event deleted
gd: Chaidh tachartas eile a sguabadh às

en: Event deleted
gd: Chaidh an tachartas a sguabadh às

en: Main Menu
gd: A’ phrìomh chlàr-taice

en: _Today
gd: _An-diugh

en: _Week
gd: Seach_dain

en: _Month
gd: Mìo_s

en: _Date & Time Settings…
gd: Roghainnean a’ _chinn-là ⁊ an ama…

en: _Online Accounts…
gd: Cunntas air l_oidhne…

en: _Keyboard Shortcuts
gd: Ath-ghoiridean a’ _mheur-chlàir

en: _About Calendar
gd: _Mun mhìosachan

[ctx: shortcut window]
en: General
gd: Coitcheann

[ctx: shortcut window]
en: Open main menu
gd: Fosgail am prìomh chlàr-taice

[ctx: shortcut window]
en: Open Calendars menu
gd: Fosgail clàr-taice nam mìosachan

[ctx: shortcut window]
en: New event
gd: Tachartas ùr

[ctx: shortcut window]
en: Manage calendars
gd: Stiùirich na mìosachain

[ctx: shortcut window]
en: Synchronize calendars
gd: Sioncronaich na mìosachain

[ctx: shortcut window]
en: Close window
gd: Dùin an uinneag

[ctx: shortcut window]
en: Search
gd: Lorg

[ctx: shortcut window]
en: Show help
gd: Seall a’ chobhair

[ctx: shortcut window]
en: Shortcuts
gd: Ath-ghoiridean

[ctx: shortcut window]
en: Navigation
gd: Seòladaireachd

[ctx: shortcut window]
en: Go back
gd: Air ais

[ctx: shortcut window]
en: Go forward
gd: Air adhart

[ctx: shortcut window]
en: Show today
gd: Seall an-diugh

[ctx: shortcut window]
en: Next view
gd: An ath-shealladh

[ctx: shortcut window]
en: Previous view
gd: An sealladh roimhe

[ctx: shortcut window]
en: View
gd: Sealladh

[ctx: shortcut window]
en: Week view
gd: Sealladh seachdaineach

[ctx: shortcut window]
en: Month view
gd: Seall mìos

en: Import %d event | Import %d events
gd[0]: Ion-phortaich %d tachartas
gd[1]: Ion-phortaich %d thachartas
gd[2]: Ion-phortaich %d tachartasan
gd[3]: Ion-phortaich %d tachartas

en: Import Files…
gd: Ion-phortaich faidhlichean…

en: _Import
gd: _Ion-phortaich

en: C_alendar
gd: Mìos_achan

en: No error
gd: Gun mhearachd

en: Bad argument to function
gd: Droch-argamaid ri foincsean

en: Failed to allocate a new object in memory
gd: Cha b’ urrainn dhuinn cuimhne iomruineadh dhan oibseact ùr

en: File is malformed, invalid, or corrupted
gd: Tha droch-chruth air an fhaidhle no tha e mì-dhligheach no coirbte

en: Failed to parse the calendar contents
gd: Cha b’ urrainn dhuinn susbaint a’ mhìosachain a pharsadh

en: Failed to read file
gd: Cha deach leinn am faidhle a leughadh

en: Internal error
gd: Mearachd inntearnail

en: File is not an iCalendar (.ics) file
gd: Chan e faidhle iCalendar (.ics) a tha ann

en: Description
gd: Tuairisgeul

en: On-going
gd: A’ dol air adhart

en: No events
gd: Chan eil tachartas ann

en: New Event…
gd: Tachartas ùr…

en: 00 AM
gd: 00m

en: Other event | Other %d events
gd[0]: %d tachartas eile
gd[1]: %d thachartas eile
gd[2]: %d tachartasan eile
gd[3]: %d tachartas eile

en: week %d
gd: seachdain %d

en: Modify Multiple Events?
gd: A bheil thu airson iomadh tachartas atharrachadh?

en: The event you are trying to modify is recurring. The changes you have selected should be applied to:
gd: Tachraidh an tachartas a thagh thu a-rithist. Bu toigh leat na h-atharraichean a thagh thu a chur an sàs air:

en: _Only This Event
gd: An tachartas se_o a-mhàin

en: _Subsequent Events
gd: Na tacharta_san às a dhèidh

en: _All Events
gd: _A h-uile tachartas
