gnome-calendar master - en to sl_SI translation catalogue (266 entries)

en: Calendar
sl_SI: Koledar

en: Manage your schedule
sl_SI: Upravljanje urnika

en: GNOME Calendar is an elegant tool to help you plan and stay on top of your schedule for upcoming days and weeks, whether your months are filled with meetings and appointments, public events, travel logistics, or other commitments in your life.
sl_SI: Koledar GNOME je orodje za načrtovanje in spremljanje dogodkov v prihajajočih dneh in tednih, ne glede na to, ali so meseci polni sestankov in srečanj, javnih dogodkov, načrtov potovanj ali drugih življenjskih obveznosti.

en: Easily create and manage unlimited calendars and events with GNOME Calendar's infinite scrolling month view, week timetable, and scheduling list view.
sl_SI: Program omogoča enostavno ustvarjanje in upravljanje neomejenega števila koledarjev in dogodkov z neskončnim pomikanjem pogleda meseca, tedenskega urnika in pogleda načrtovalnega seznama.

en: Integrating the latest GNOME technologies and design best practices, GNOME Calendar builds on top of the mature Evolution data server to manage large quantities of events and to provide integration with other applications. You can add calendars from various online calendaring services (like NextCloud, Google Calendar, and CalDAV / WebDAV servers), enabling you to synchronize your events across multiple devices and platforms. GNOME Calendar also supports local and offline calendaring, so you can use it anywhere and anytime while travelling (or after civilization's collapse.)
sl_SI: Koledar združuje najnovejše tehnologije, ki jih omogoča okolje GNOME, upoštevajoč zahteve kakovostno oblikovanega vmesnika in zmožnosti podatkovnega strežnika Evolution za upravljanje velikega števila dogodkov in povezljivosti z drugimi programi. Dodati je mogoče koledarje iz različnih spletnih storitev (na primer: NextCloud, Google Calendar in strežniki CalDAV / WebDAV), kar omogoča usklajevanje podatkov z različnimi napravami v različnih okoljih. Koledar GNOME podpira tudi krajevne koledarje brez povezave, zato je nepogrešljiv v vsakem trenutku (tudi po propadu civilizacije.).anslated with DeepL.com (free version)

en: Week view
sl_SI: Tedenski pogled

en: Month view
sl_SI: Mesečni pogled

en: Event editor
sl_SI: Urejevalnik dogodkov

en: The GNOME Project
sl_SI: Projekt GNOME

en: Access and manage your calendars
sl_SI: Upravljanje in urejanje koledarjev

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Calendar;Event;Reminder;
sl_SI: Koledar;Dogodki;Opomniki;Datum;calendar;task;reminder;date;

en: Window maximized
sl_SI: Razpeto okno

en: Window maximized state
sl_SI: Razpeto stanje okna

en: Window size
sl_SI: Velikost okna

en: Window size (width and height).
sl_SI: Določena velikost okna (širina in višina).

en: Type of the active view
sl_SI: Vrsta dejavnega pogleda

en: Type of the active window view, default value is: monthly view
sl_SI: Vrsta dejavnega pogleda v oknu. Privzeto je nastavljen pogled po mesecih.

en: Weather Service Configuration
sl_SI: Nastavitve storitev vremena

en: Whether weather reports are shown, automatic locations are used and a location-name
sl_SI: Ali so poročila o vremenu pokazana in ali je uporabljeno samodejno določevanje mesta

en: Zoom level of the week grid
sl_SI: Raven približanja mreže tedna

en: The current zoom level of the week grid
sl_SI: Trenutna raven približanja mreže tedna

note: Translators: %1$s is the start date and %2$s is the end date. Translators: %1$s is the start date, and %2$s. For example: June 21 - November 29, 2022
en: %1$s — %2$s
sl_SI: %1$s – %2$s

note: * Translators: %1$s is the start date, %2$s is the start time, * %3$s is the end date, and %4$s is the end time.
en: %1$s %2$s — %3$s %4$s
sl_SI: %1$s, %2$s – %3$s, %4$s

en: Read-Only Calendar
sl_SI: Koledar le za branje

en: Display Calendar
sl_SI: Pokaži koledar

en: Edit calendar
sl_SI: Uredi koledar

en: Calendar Settings
sl_SI: Nastavitve koledarja

en: Calendars
sl_SI: Koledarji

note: Create the new toast
en: Calendar <b>%s</b> removed
sl_SI: Koledar <b>%s</b> je odstranjen.

en: _Undo
sl_SI: _Razveljavi

en: _Add Calendar…
sl_SI: _Dodaj koledar …

en: Account
sl_SI: Račun

en: Open in Settings
sl_SI: Odpri nastavitve

en: Location
sl_SI: Mesto dogodka

en: Calendar Name
sl_SI: Ime koledarja

en: Color
sl_SI: Barva

en: _Display Calendar
sl_SI: _Pokaži koledar

en: Default _Calendar
sl_SI: _Privzeti koledar

en: Add new events to this calendar by default
sl_SI: Privzeto dodaj nov dogodek v ta koledar

en: _Remove Calendar
sl_SI: _Odstrani koledar

en: Select a file
sl_SI: Izbor datoteke

en: Add Calendar | Add %1$u Calendars
sl_SI[0]: Dodaj %1$u koledarjev
sl_SI[1]: Dodaj %1$u koledar
sl_SI[2]: Dodaj %1$u koledarja
sl_SI[3]: Dodaj %1$u koledarje

en: New Calendar
sl_SI: Nov koledar

en: Import a Calendar
sl_SI: Uvozi koledar

en: Alternatively, enter the web address of an online calendar you want to import, or open a supported calendar file.
sl_SI: Koledar je mogoče uvoziti s spletnega naslova, ali pa odpreti podprto vrsto datoteke z diska.

en: Open a File
sl_SI: Odpri datoteko

en: Calendar files
sl_SI: Datoteke koledarja

en: If the calendar belongs to one of your online accounts, you can add it through the <a href="GOA">online account settings</a>.
sl_SI: Koledarje, ki so dostopni prek storitev in zahtevajo prijavo, je mogoče dodati med nastavitvami <a href="GOA">spletnih računov</a>.

en: Credentials
sl_SI: Poverila

en: User
sl_SI: Uporabnik

en: Password
sl_SI: Geslo

en: _Cancel
sl_SI: _Prekliči

en: _Connect
sl_SI: _Vzpostavi povezavo

en: %1$u day, %2$u hour, and %3$u minute before | %1$u day, %2$u hour, and %3$u minutes before
sl_SI[0]: %1$u dan, %2$u ura in %3$u minut prej
sl_SI[1]: %1$u dan, %2$u ura in %3$u minuto prej
sl_SI[2]: %1$u dan, %2$u ura in %3$u minuti prej
sl_SI[3]: %1$u dan, %2$u ura in %3$u minute prej

en: %1$u day, %2$u hours, and %3$u minute before | %1$u day, %2$u hours, and %3$u minutes before
sl_SI[0]: %1$u dan, %2$u ur in %3$u minut prej
sl_SI[1]: %1$u dan, %2$u ur in %3$u minuta prej
sl_SI[2]: %1$u dan, %2$u ur in %3$u minuti prej
sl_SI[3]: %1$u dan, %2$u ur in %3$u minute prej

en: %1$u days, %2$u hour, and %3$u minute before | %1$u days, %2$u hour, and %3$u minutes before
sl_SI[0]: %1$u dni, %2$u ura in %3$u minut prej
sl_SI[1]: %1$u dni, %2$u ura in %3$u minut prej
sl_SI[2]: %1$u dni, %2$u ura in %3$u minuti prej
sl_SI[3]: %1$u dni, %2$u ura in %3$u minute prej

en: %1$u days, %2$u hours, and %3$u minute before | %1$u days, %2$u hours, and %3$u minutes before
sl_SI[0]: %1$u dni, %2$u ur in %3$u minut prej
sl_SI[1]: %1$u dni, %2$u ur in %3$u minuta prej
sl_SI[2]: %1$u dni, %2$u ur in %3$u minuti prej
sl_SI[3]: %1$u dni, %2$u ur in %3$u minute prej

en: %1$u day and %2$u hour before | %1$u day and %2$u hours before
sl_SI[0]: %1$u dan in %2$u ur prej
sl_SI[1]: %1$u dan in %2$u ura prej
sl_SI[2]: %1$u dan in %2$u uri prej
sl_SI[3]: %1$u dan in %2$u ure prej

en: %1$u days and %2$u hour before | %1$u days and %2$u hours before
sl_SI[0]: %1$u dni in %2$u ur prej
sl_SI[1]: %1$u dni in %2$u ura prej
sl_SI[2]: %1$u dni in %2$u uri prej
sl_SI[3]: %1$u dni in %2$u ure prej

en: %1$u day and %2$u minute before | %1$u day and %2$u minutes before
sl_SI[0]: %1$u dan in %2$u minut prej
sl_SI[1]: %1$u dan in %2$u minuta prej
sl_SI[2]: %1$u dan in %2$u minuti prej
sl_SI[3]: %1$u dan in %2$u minute prej

en: %1$u days and %2$u minute before | %1$u days and %2$u minutes before
sl_SI[0]: %1$u dni in %2$u minut prej
sl_SI[1]: %1$u dni in %2$u minuta prej
sl_SI[2]: %1$u dni in %2$u minuti prej
sl_SI[3]: %1$u dni in %2$u minute prej

en: %1$u day before | %1$u days before
sl_SI[0]: %1$u dni prej
sl_SI[1]: %1$u dan prej
sl_SI[2]: %1$u dneva prej
sl_SI[3]: %1$u dni prej

en: %1$u hour and %2$u minute before | %1$u hour and %2$u minutes before
sl_SI[0]: %1$u ura in %2$u minut prej
sl_SI[1]: %1$u ura in %2$u minuta prej
sl_SI[2]: %1$u ura in %2$u minuti prej
sl_SI[3]: %1$u ura in %2$u minute prej

en: %1$u hours and %2$u minute before | %1$u hours and %2$u minutes before
sl_SI[0]: %1$u ur in %2$u minut prej
sl_SI[1]: %1$u ur in %2$u minuta prej
sl_SI[2]: %1$u ur in %2$u minuti prej
sl_SI[3]: %1$u ur in %2$u minute prej

en: %1$u hour before | %1$u hours before
sl_SI[0]: %1$u ur prej
sl_SI[1]: %1$u uro prej
sl_SI[2]: %1$u uri prej
sl_SI[3]: %1$u ure prej

en: %1$u minute before | %1$u minutes before
sl_SI[0]: %1$u minut prej
sl_SI[1]: %1$u minuto prej
sl_SI[2]: %1$u minuti prej
sl_SI[3]: %1$uminute prej

en: Event start time
sl_SI: Začetni čas dogodka

en: Toggle Alarm Sound
sl_SI: Preklopi zvok alarma

en: Remove Alarm
sl_SI: Odstrani alarm

[ctx: grid sunday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Sunday. * * NOTE: These grid abbreviations are always shown together * and in order, e.g. "S M T W T F S". * Please make sure these abbreviations match GNOME Shell's * abbreviations for your language.
en: S
sl_SI: N

[ctx: grid monday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Monday
en: M
sl_SI: P

[ctx: grid wednesday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Wednesday
en: W
sl_SI: S

[ctx: grid thursday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Thursday
en: T
sl_SI: Č

[ctx: grid friday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Friday
en: F
sl_SI: P

en: Save
sl_SI: Shrani

en: Done
sl_SI: Končano

en: New Event
sl_SI: Nov dogodek

en: Select Calendar
sl_SI: Izbor koledarja

en: _Done
sl_SI: _Končano

en: Schedule
sl_SI: Urnik

en: Reminders
sl_SI: Opomniki

en: Notes
sl_SI: Opombe

en: Delete Event
sl_SI: Izbriši dogodek

en: Add a Reminder…
sl_SI: Dodaj opomnik …

en: 5 Minutes
sl_SI: 5 minut

en: 10 Minutes
sl_SI: 10 minut

en: 15 Minutes
sl_SI: 15 minut

en: 30 Minutes
sl_SI: 30 minut

en: 1 Hour
sl_SI: 1 ura

en: 1 Day
sl_SI: 1 dan

en: 2 Days
sl_SI: 2 dneva

en: 3 Days
sl_SI: 3 dnevi

en: 1 Week
sl_SI: 1 teden

note: Translators: %A is the weekday name (e.g. Sunday, Monday, etc)
en: Last %A
sl_SI: %A pred enim tednom

en: Yesterday
sl_SI: včeraj

en: Today
sl_SI: danes

en: Tomorrow
sl_SI: jutri

note: Translators: %A is the weekday name (e.g. Sunday, Monday, etc)
en: This %A
sl_SI: %A

en: All Day
sl_SI: Celodnevni dogodek

en: Starts
sl_SI: Začetek

en: Ends
sl_SI: Konec

en: Repeat
sl_SI: Ponovitve

en: No Repeat
sl_SI: Se ne ponovi

en: Daily
sl_SI: Dnevno ponavljanje

en: Monday – Friday
sl_SI: Od ponedeljka do petka

en: Weekly
sl_SI: Tedensko ponavljanje

en: Monthly
sl_SI: Mesečno ponavljanje

en: Yearly
sl_SI: Letno ponavljanje

en: End Repeat
sl_SI: Konec ponavljanja

en: Forever
sl_SI: Ponavljaj v nedogled

en: Number of Occurrences
sl_SI: Ponovi nekajkrat

en: Until Date
sl_SI: Ponavljaj do datuma

en: End Repeat Date
sl_SI: Datum konca ponavljanja

en: Title
sl_SI: Naslov

en: AM
sl_SI: dop

en: PM
sl_SI: pop

en: Quit GNOME Calendar
sl_SI: Končaj program

en: Display version number
sl_SI: Pokaži številko različice

en: Enable debug messages
sl_SI: Omogoči sporočila za razhroščevanje

en: Open calendar on the passed date
sl_SI: Odpri koledar na preteklem datumu

en: Open calendar showing the passed event
sl_SI: Odpri koledar v pogledu preteklih dogodkov

en: Copyright © 2012–%d The Calendar authors
sl_SI: Avtorske pravice © 2012–%d Avtorji programa Koledar

en: Weather
sl_SI: Vreme

en: Manage Calendars
sl_SI: Upravljanje s koledarji

en: _Calendars
sl_SI: _Koledarji

en: _Synchronize Calendars
sl_SI: _Uskladi koledarje

en: _Manage Calendars…
sl_SI: _Upravljanje koledarjev …

en: January
sl_SI: januar

en: February
sl_SI: februar

en: March
sl_SI: marec

en: April
sl_SI: april

en: May
sl_SI: maj

en: June
sl_SI: junij

en: July
sl_SI: julij

en: August
sl_SI: avgust

en: September
sl_SI: september

en: October
sl_SI: oktober

en: November
sl_SI: november

en: December
sl_SI: december

en: Today %s
sl_SI: Danes %s

en: Tomorrow %s
sl_SI: Jutri %s

en: Yesterday %s
sl_SI: Včeraj %s

note: * Translators: %1$s is a month name (e.g. November), %2$d is the day * of month, and %3$ is the hour. This format string results in dates * like "November 21, 22:00".
en: %1$s %2$d, %3$s
sl_SI: %2$d. %1$s ob %3$s

note: * Translators: %1$s is a month name (e.g. November), %2$d is the day * of month, %3$d is the year, and %4$s is the hour. This format string * results in dates like "November 21, 2020, 22:00".
en: %1$s %2$d, %3$d, %4$s
sl_SI: %2$d. %1$s %3$d ob %4$s

note: * Translators: %1$s is a month name (e.g. November), and %2$d is * the day of month. This format string results in dates like * "November 21".
en: %1$s %2$d
sl_SI: %2$d. %1$s

note: * Translators: %1$s is a month name (e.g. November), %2$d is the day * of month, and %3$d is the year. This format string results in dates * like "November 21, 2020".
en: %1$s %2$d, %3$d
sl_SI: %2$d. %1$s ob %3$d

note: * Translators: %1$s is the start hour, and %2$s is the end hour, for * example: "Today, 19:00 — 22:00"
en: Today, %1$s — %2$s
sl_SI: Danes, %1$s–%2$s

note: * Translators: %1$s is the start hour, and %2$s is the end hour, for * example: "Tomorrow, 19:00 — 22:00"
en: Tomorrow, %1$s – %2$s
sl_SI: Jutri, %1$s–%2$s

note: * Translators: %1$s is the start hour, and %2$s is the end hour, for * example: "Tomorrow, 19:00 — 22:00"
en: Yesterday, %1$s – %2$s
sl_SI: Včeraj, %1$s–%2$s

note: * Translators: %1$s is a month name (e.g. November), %2$d is the day * of month, %3$s is the start hour, and %4$s is the end hour. This * format string results in dates like "November 21, 19:00 — 22:00".
en: %1$s %2$d, %3$s – %4$s
sl_SI: %2$d. %1$s, %3$s–%4$s

note: * Translators: %1$s is a month name (e.g. November), %2$d is the day * of month, %3$d is the year, %4$s is the start hour, and %5$s is the * end hour. This format string results in dates like: * * "November 21, 2021, 19:00 — 22:00".
en: %1$s %2$d, %3$d, %4$s – %5$s
sl_SI: %2$d %1$s %3$d, %4$s–%5$s

en: No event information
sl_SI: Ni zabeleženih podrobnosti o dogodku

en: Edit…
sl_SI: Uredi …

note: Translators: %s is the location of the event (e.g. "Downtown, 3rd Avenue")
en: At %s
sl_SI: Mesto: %s

en: Unknown Service
sl_SI: Neznana storitev

note: Translators: "Join" as in "Join meeting"
en: Join
sl_SI: Pridruži se

en: %s (this calendar is read-only)
sl_SI: %s (koledar je le za branje)

en: from next Monday
sl_SI: od naslednjega ponedeljka

en: from next Tuesday
sl_SI: od naslednjega torka

en: from next Wednesday
sl_SI: od naslednje srede

en: from next Thursday
sl_SI: od naslednje četrtka

en: from next Friday
sl_SI: od naslednjega petka

en: from next Saturday
sl_SI: od naslednje sobote

en: from next Sunday
sl_SI: od naslednje nedelje

en: to next Monday
sl_SI: do naslednjega ponedeljka

en: to next Tuesday
sl_SI: do naslednjega torka

en: to next Wednesday
sl_SI: do naslednje srede

en: to next Thursday
sl_SI: do naslednjega četrtka

en: to next Friday
sl_SI: do naslednjega petka

en: to next Saturday
sl_SI: do naslednje sobote

en: to next Sunday
sl_SI: do naslednje nedelje

en: from Today
sl_SI: od danes

en: from Tomorrow
sl_SI: od jutri

en: from Yesterday
sl_SI: od včeraj

note: Translators: * this is the format string for representing a date consisting of a month * name and a date of month.
en: from %1$s %2$s
sl_SI: od %1$s %2$s

en: to Today
sl_SI: do danes

en: to Tomorrow
sl_SI: do jutri

en: to Yesterday
sl_SI: do včeraj

note: Translators: * this is the format string for representing a date consisting of a month * name and a date of month.
en: to %1$s %2$s
sl_SI: do %1$s %2$s

note: Translators: %1$s is the start date (e.g. "from Today") and %2$s is the end date (e.g. "to Tomorrow")
en: New Event %1$s %2$s
sl_SI: Nov dogodek %1$s %2$s

en: New Event Today
sl_SI: Nov današnji dogodek

en: New Event Tomorrow
sl_SI: Nov jutrišnji dogodek

en: New Event Yesterday
sl_SI: Nov včerajšnji dogodek

en: New Event next Monday
sl_SI: Nov dogodek naslednji ponedeljek

en: New Event next Tuesday
sl_SI: Nov dogodek naslednji torek

en: New Event next Wednesday
sl_SI: Nov dogodek naslednjo sredo

en: New Event next Thursday
sl_SI: Nov dogodek naslednji četrtek

en: New Event next Friday
sl_SI: Nov dogodek naslednji petek

en: New Event next Saturday
sl_SI: Nov dogodek naslednjo soboto

en: New Event next Sunday
sl_SI: Nov dogodek naslednjo nedeljo

note: Translators: %d is the numeric day of month
en: New Event on January %d
sl_SI: Nov dogodek na %d. januarja

en: New Event on February %d
sl_SI: Nov dogodek na %d. februarja

en: New Event on March %d
sl_SI: Nov dogodek na %d. marca

en: New Event on April %d
sl_SI: Nov dogodek na %d. aprila

en: New Event on May %d
sl_SI: Nov dogodek na %d. maja

en: New Event on June %d
sl_SI: Nov dogodek na %d. junija

en: New Event on July %d
sl_SI: Nov dogodek na %d. julija

en: New Event on August %d
sl_SI: Nov dogodek na %d. avgusta

en: New Event on September %d
sl_SI: Nov dogodek na %d. septembra

en: New Event on October %d
sl_SI: Nov dogodek na %d. oktobra

en: New Event on November %d
sl_SI: Nov dogodek na %d. novembra

en: New Event on December %d
sl_SI: Nov dogodek na %d. decembra

en: Edit Details…
sl_SI: Uredi podrobnosti …

en: Add
sl_SI: Dodaj

en: Search Events
sl_SI: Iskanje dogodkov

en: Search events
sl_SI: Iskanje dogodkov

[ctx: tooltip]
en: Synchronizing Remote Calendars
sl_SI: Usklajevanje oddaljenih koledarjev

[ctx: tooltip]
en: Search
sl_SI: Začni iskanje

[ctx: tooltip]
en: Add Event
sl_SI: Dodaj dogodek

en: Show Weather
sl_SI: Pokaži vremensko napoved

en: Automatic Location
sl_SI: Samodejno določi mesto

en: Search locations
sl_SI: Preišči mesta

en: Week
sl_SI: Teden

en: Month
sl_SI: Mesec

en: Another event deleted
sl_SI: Izbrisan je drug dogodek

en: Event deleted
sl_SI: Dogodek je izbrisan

en: Main Menu
sl_SI: Glavni meni

en: _Today
sl_SI: _Danes

en: _Week
sl_SI: _Teden

en: _Month
sl_SI: _Mesec

en: _Date & Time Settings…
sl_SI: Nastavitve _datuma in časa …

en: _Online Accounts…
sl_SI: _Spletni računi …

en: _Keyboard Shortcuts
sl_SI: _Tipkovne bližnjice

en: _About Calendar
sl_SI: _O programu

[ctx: shortcut window]
en: General
sl_SI: Splošno

[ctx: shortcut window]
en: Open Main Menu
sl_SI: Odpre glavni meni

[ctx: shortcut window]
en: Open Calendars Menu
sl_SI: Odpre meni koledarja

[ctx: shortcut window]
en: New Event
sl_SI: Doda nov dogodek

[ctx: shortcut window]
en: Manage Calendars
sl_SI: Odpre upravljalnik koledarjev

[ctx: shortcut window]
en: Synchronize Calendars
sl_SI: Uskladi koledarje

[ctx: shortcut window]
en: Close Window
sl_SI: Zapre okno

[ctx: shortcut window]
en: Search
sl_SI: Začne iskanje

[ctx: shortcut window]
en: Show Help
sl_SI: Pokaže pomoč

[ctx: shortcut window]
en: Shortcuts
sl_SI: Tipkovne bližnjice

[ctx: shortcut window]
en: Navigation
sl_SI: Krmarjenje

[ctx: shortcut window]
en: Go Back
sl_SI: Skoči nazaj

[ctx: shortcut window]
en: Go Forward
sl_SI: Skoči naprej

[ctx: shortcut window]
en: Show Today
sl_SI: Pokaže današnji dan

[ctx: shortcut window]
en: Next View
sl_SI: Skoči na naslednji pogled

[ctx: shortcut window]
en: Previous View
sl_SI: Skoči na predhodni pogled

[ctx: shortcut window]
en: View
sl_SI: Pogled

[ctx: shortcut window]
en: Week View
sl_SI: Preklopi na tedenski pogled

[ctx: shortcut window]
en: Month View
sl_SI: Preklopi na mesečni pogled

en: Import %d event | Import %d events
sl_SI[0]: Uvozi %d dogodkov
sl_SI[1]: Uvozi %d dogodek
sl_SI[2]: Uvozi %d dogodka
sl_SI[3]: Uvozi %d dogodke

en: Import Files…
sl_SI: Uvozi datoteke …

en: _Import
sl_SI: _Uvozi

en: C_alendar
sl_SI: _Koledar

en: No error
sl_SI: Brez napak

en: Bad argument to function
sl_SI: Naveden je neustrezen argument za funkcijo

en: Failed to allocate a new object in memory
sl_SI: Dodeljevanje novega predmeta v pomnilnik je spodletelo

en: File is malformed, invalid, or corrupted
sl_SI: Datoteka je neustrezno oblikovana, neveljavna ali okvarjena

en: Failed to parse the calendar contents
sl_SI: Razčlenjevanje vsebine koledarja je spodletelo

en: Failed to read file
sl_SI: Branje datoteke je spodletelo

en: Internal error
sl_SI: Notranja napaka

en: File is not an iCalendar (.ics) file
sl_SI: Datoteka ni veljavna datoteka koledarja (.ics)

en: Description
sl_SI: Opis

en: On-going
sl_SI: Še trajajoče

en: No events
sl_SI: Ni dogodkov

en: New Event…
sl_SI: Nov dogodek …

en: Other event | Other %d events
sl_SI[0]: Drugih %d dogodkov
sl_SI[1]: Drug %d dogodek
sl_SI[2]: Druga %d dogodka
sl_SI[3]: Drugi %d dogodki

en: week %d
sl_SI: %d. teden

en: Modify Multiple Events?
sl_SI: Ali želite spremeniti več dogodkov?

en: The event you are trying to modify is recurring. The changes you have selected should be applied to:
sl_SI: Dogodek, ki ga nameravate spremeniti, se ponavlja. Spremembe, ki jih boste naredili se bodo odražale na:

en: _Only This Event
sl_SI: _Le ta dogodek

en: _Subsequent Events
sl_SI: _Poznejši dogodki

en: _All Events
sl_SI: _Vsi dogodki
