gnome-calendar master - en to lt translation catalogue (271 entries)

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Access and manage your calendars
lt: Prieikite ir tvarkykite savo kalendorius

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Calendar;Event;Reminder;
lt: Kalendorius;Įvykis;Priminimas;

en: Window maximized
lt: Langas išdidintas

en: Window maximized state
lt: Lango išdidinimo būsena

en: Window size
lt: Lango dydis

en: Window size (width and height).
lt: Lango dydis (plotis ir aukštis).

en: Type of the active view
lt: Įjungto vaizdo tipas

en: Type of the active window view, default value is: monthly view
lt: Įjungto vaizdo tipas, numatyta reikšmė yra mėnesio vaizdas

en: Weather Service Configuration
lt: Orų tarnybos konfigūracija

en: Whether weather reports are shown, automatic locations are used and a location-name
lt: Ar rodomos orų prognozės, naudojamos automatinės vietos bei vietos pavadinimas

en: Zoom level of the week grid
lt: Savaitės tinklelio mastelis

en: The current zoom level of the week grid
lt: Dabartinis savaitės tinklelio mastelis

en: Manage your schedule
lt: Tvarkykite savo dienotvarkę

en: GNOME Calendar is an elegant tool to help you plan and stay on top of your schedule for upcoming days and weeks, whether your months are filled with meetings and appointments, public events, travel logistics, or other commitments in your life.
lt: GNOME kalendorius yra įrankis, padedantis planuoti ir valdyti savo dienotvarkę ateinančioms dienos bei savaitėms, nepriklausomai, ar jūsų mėnesiai užpildyti susitikimais ar susirinkimais, viešais renginiais, kelionėmis bei kitais gyvenimo rūpesčiais.

en: Easily create and manage unlimited calendars and events with GNOME Calendar's infinite scrolling month view, week timetable, and scheduling list view.
lt: Lengvai kurkite ne valdykite neribotą kalendorių bei įvykių skaičių su GNOME kalendoriaus nesibaigiančiu slinkimu mėnesio rodinyje, savaitės tinklelyje bei planavimo sąrašo rodinyje.

en: Integrating the latest GNOME technologies and design best practices, GNOME Calendar builds on top of the mature Evolution data server to manage large quantities of events and to provide integration with other applications. You can add calendars from various online calendaring services (like NextCloud, Google Calendar, and CalDAV / WebDAV servers), enabling you to synchronize your events across multiple devices and platforms. GNOME Calendar also supports local and offline calendaring, so you can use it anywhere and anytime while travelling (or after civilization's collapse.)
lt: Su integruotomis naujausiomis GNOME technologijomis bei geriausiomis dizaino praktikomis, GNOME kalendorius sukurtas naudojant patikimą Evolution duomenų serverį dideliam įvykių kiekiui valdyti bei pateikti integracijai su kitomis programomis. Galite pridėti kalendorius iš įvairių internetinių kalendorių tarnybų (tokių kaip NextCloud, Google Calendar bei CalDAV / WebDAV serveriai), sinchronizuoti savo įvykius keliuose įrenginiuose bei platformose. GNOME kalendorius taip pat palaiko vietinius bei kalendorius be interneto ryšio, tad galite jį naudoti visur ir bet kada keliaudami (ar po civilizacijos griūties).

en: Week view
lt: Savaitės rodinys

en: Month view
lt: Mėnėsio rodinys

en: Event editor
lt: Įvykio redaktorius

en: The GNOME Project
lt: GNOME projektas

en: Read-Only Calendar
lt: Tik skaitomas kalendorius

en: Display Calendar
lt: Rodyti kalendorių

en: Edit calendar
lt: Keisti kalendorių

en: Calendar Settings
lt: Kalendoriaus nustatymai

note: Create the new toast TRANSLATORS: %s is a calendar name.
en: Calendar “%s” removed
lt: Kalendorius %s pašalintas

en: _Undo
lt: _Atšaukti

en: Calendars
lt: Kalendoriai

en: _Add Calendar
lt: Pri_dėti kalendorių

en: Calendar URL
lt: Kalendoriaus URL

en: Location
lt: Vieta

en: On This Computer
lt: Šiame kompiuteryje

en: Edit Calendar
lt: Keisti kalendorių

en: Account
lt: Paskyra

en: Open in Settings
lt: Atverti Nustatymuose

en: Calendar Name
lt: Kalendoriaus pavadinimas

en: Color
lt: Spalva

en: _Display Calendar
lt: _Rodyti kalendorių

en: Default _Calendar
lt: Naujas _kalendorius

en: Add new events to this calendar by default
lt: Numatytai pridėti naujus įvykius į šį kalendorių

en: _Remove Calendar
lt: _Pašalinti kalendorių

en: Add Calendar | Add %1$u Calendars
lt[0]: Pridėti %1$u kalendorių
lt[1]: Pridėti %1$u kalendorius
lt[2]: Pridėti %1$u kalendorių

[ctx: button]
en: Add Calendar
lt: Pridėti kalendorių

en: The URL you have entered appears to be invalid.
lt: Jūsų įvestas URI neatrodo tinkamas.

en: A valid user and password are required to connect to this calendar.
lt: Norint prisijungti prie šio kalendoriaus reikia naudotojo vardo ir slaptažodžio.

en: New Calendar
lt: Naujas kalendorius

en: Create a Local Calendar
lt: Sukurti vietinį kalendorių

en: Connect to an Online Calendar
lt: Prisijungti prie internetinio kalendoriaus

en: HTTPS, CalDAV, or Webcal URLs are supported. Online calendars that can only be updated by the provider will be added as read-only.
lt: Palaikomi HTTPS, CalDAV bei Webcal URL. Internetiniai kalendoriai, kuriuos gali atnaujinti tik tiekėjas, bus pridėti tik skaitymui.

en: If the calendar belongs to one of your online accounts, you can add it through the <a href="GOA">online account settings</a>.
lt: Jei kalendorius priklauso vienai iš jūsų internetinių paskyrų, ją galite pridėti per <a href="GOA">internetinių paskyrų nustatymus</a>.

en: Credentials
lt: Įgaliojimai

en: User
lt: Naudotojas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Connect
lt: Prisi_jungti

en: %1$u day, %2$u hour, and %3$u minute before | %1$u day, %2$u hour, and %3$u minutes before
lt[0]: Prieš %1$u dieną, %2$u valandą ir %3$u minutę
lt[1]: Prieš %1$u dieną, %2$u valandą ir %3$u minutes
lt[2]: Prieš %1$u dieną, %2$u valandą ir %3$u minučių

en: %1$u day, %2$u hours, and %3$u minute before | %1$u day, %2$u hours, and %3$u minutes before
lt[0]: Prieš %1$u dieną, %2$u valandas ir %3$u minutę
lt[1]: Prieš %1$u dieną, %2$u valandas ir %3$u minutes
lt[2]: Prieš %1$u dieną, %2$u valandas ir %3$u minučių

en: %1$u days, %2$u hour, and %3$u minute before | %1$u days, %2$u hour, and %3$u minutes before
lt[0]: Prieš %1$u dieną, %2$u valandą ir %3$u minutę
lt[1]: Prieš %1$u dienas, %2$u valandą ir %3$u minutę
lt[2]: Prieš %1$u dienų, %2$u valandą ir %3$u minutę

en: %1$u days, %2$u hours, and %3$u minute before | %1$u days, %2$u hours, and %3$u minutes before
lt[0]: Prieš %1$u dienas, %2$u valandas ir %3$u minutę
lt[1]: Prieš %1$u dienas, %2$u valandas ir %3$u minutes
lt[2]: Prieš %1$u dienas, %2$u valandas ir %3$u minučių

en: %1$u day and %2$u hour before | %1$u day and %2$u hours before
lt[0]: Prieš %1$u dieną ir %2$u valandą
lt[1]: Prieš %1$u dieną ir %2$u valandas
lt[2]: Prieš %1$u dieną ir %2$u valandų

en: %1$u days and %2$u hour before | %1$u days and %2$u hours before
lt[0]: Prieš %1$u dienas ir %2$u valandą
lt[1]: Prieš %1$u dienas ir %2$u valandas
lt[2]: Prieš %1$u dienas ir %2$u valandų

en: %1$u day and %2$u minute before | %1$u day and %2$u minutes before
lt[0]: Prieš %1$u dieną ir %2$u minutę
lt[1]: Prieš %1$u dieną ir %2$u minutes
lt[2]: Prieš %1$u dieną ir %2$u minučių

en: %1$u days and %2$u minute before | %1$u days and %2$u minutes before
lt[0]: Prieš %1$u dienas ir %2$u minutę
lt[1]: Prieš %1$u dienas ir %2$u minutes
lt[2]: Prieš %1$u dienas ir %2$u minučių

en: %1$u day before | %1$u days before
lt[0]: Prieš %1$u dieną
lt[1]: Prieš %1$u dienas
lt[2]: Prieš %1$u dienų

en: %1$u hour and %2$u minute before | %1$u hour and %2$u minutes before
lt[0]: Prieš %1$u valandą ir %2$u minutę
lt[1]: Prieš %1$u valandą ir %2$u minutes
lt[2]: Prieš %1$u valandą ir %2$u minučių

en: %1$u hours and %2$u minute before | %1$u hours and %2$u minutes before
lt[0]: Prieš %1$u valandas ir %2$u minutę
lt[1]: Prieš %1$u valandas ir %2$u minutes
lt[2]: Prieš %1$u valandas ir %2$u minučių

en: %1$u hour before | %1$u hours before
lt[0]: Prieš %1$u valandą
lt[1]: Prieš %1$u valandas
lt[2]: Prieš %1$u valandų

en: %1$u minute before | %1$u minutes before
lt[0]: Prieš %1$u minutę
lt[1]: Prieš %1$u minutes
lt[2]: Prieš %1$u minučių

en: Event start time
lt: Įvykio pradžios laikas

en: Toggle Alarm Sound
lt: Perjungti žadintuvo garsą

en: Remove Alarm
lt: Pašalinti žadintuvą

en: This calendar is hidden
lt: Šis kalendorius yra slepiamas

[ctx: grid monday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Monday
en: M
lt: Pr

[ctx: grid tuesday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Tuesday
en: T
lt: A

[ctx: grid wednesday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Wednesday
en: W
lt: T

[ctx: grid thursday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Thursday
en: T
lt: K

[ctx: grid friday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Friday
en: F
lt: Pn

[ctx: grid saturday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Saturday
en: S
lt: Š

en: Save
lt: Įrašyti

en: Done
lt: Atlikta

en: New Event
lt: Naujas įvykis

en: <b>This event is part of a read-only calendar</b>
    You cannot delete or change this event.
lt: <b>Šis įvykis yra iš tik skaitomo kalendoriaus</b>
    Negalite jo ištrinti ar pakeisti.

en: Select Calendar
lt: Naujas kalendorius

en: _Done
lt: _Atlikta

en: Schedule
lt: Tvarkaraštis

en: Reminders
lt: Priminimai

en: Notes
lt: Užrašai

en: Delete Event
lt: Pašalinti įvykį

en: Add Reminder
lt: Pridėti priminimą

en: Event start
lt: Įvykio pradžia

en: 5 Minutes
lt: 5 minutės

en: 10 Minutes
lt: 10 minučių

en: 15 Minutes
lt: 15 minučių

en: 30 Minutes
lt: 30 minučių

en: 1 Hour
lt: 1 valanda

en: 1 Day
lt: 1 diena

en: 2 Days
lt: 2 dienos

en: 3 Days
lt: 3 dienos

en: 1 Week
lt: 1 savaitė

note: Translators: %A is the weekday name (e.g. Sunday, Monday, etc)
en: Last %A
lt: Paskutinį %A

en: Yesterday
lt: Vakar

en: Today
lt: Šiandien

en: Tomorrow
lt: Rytoj

note: Translators: %A is the weekday name (e.g. Sunday, Monday, etc)
en: This %A
lt: Šį %A

en: All Day
lt: Visą dieną

en: Starts
lt: Prasideda

en: Ends
lt: Baigiasi

en: Repeat
lt: Kartoti

en: No Repeat
lt: Nekartoti

en: Daily
lt: Kasdien

en: Monday – Friday
lt: Pirmadienį – penktadienį

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: Yearly
lt: Kas metus

en: End Repeat
lt: Baigti pasikartojimą

en: Forever
lt: Neribotai

en: Number of Occurrences
lt: Pasikartojimų skaičius

en: Until Date
lt: Iki datos

en: End Repeat Date
lt: Pasikartojimų pabaigos data

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Quit GNOME Calendar
lt: Išeiti iš GNOME kalendoriaus

en: Display version number
lt: Rodyti versijos numerį

en: Enable debug messages
lt: Įjungti derinimo pranešimus

en: Open calendar on the passed date
lt: Atverti kalendorių praėjusia data

en: Open calendar showing the passed event
lt: Atverti kalendorių parodant praėjusį įvykį

en: Copyright © 2012–%d The Calendar authors
lt: Autorių teisės saugomos © 2012–%d Kalendoriaus kūrėjai

en: Weather
lt: Oras

en: Manage Calendars
lt: Tvarkyti kalendorius

en: _Calendars
lt: _Kalendoriai

en: _Synchronize Calendars
lt: _Sinchronizuoti kalendorius

en: _Manage Calendars…
lt: _Tvarkyti kalendorius…

en: January
lt: Sausis

en: February
lt: Vasaris

en: March
lt: Kovas

en: April
lt: Balandis

en: May
lt: Gegužė

en: June
lt: Birželis

en: July
lt: Liepa

en: August
lt: Rugpjūtis

en: September
lt: Rugsėjis

en: October
lt: Spalis

en: November
lt: Lapkritis

en: December
lt: Gruodis

en: Today %s
lt: Šiandien %s

en: Tomorrow %s
lt: Rytoj %s

en: Yesterday %s
lt: Vakar %s

note: * Translators: %1$s is the start hour, and %2$s is the end hour, for * example: "Today, 19:00 — 22:00"
en: Today, %1$s — %2$s
lt: Šiandien, %1$s — %2$s

note: * Translators: %1$s is the start hour, and %2$s is the end hour, for * example: "Tomorrow, 19:00 — 22:00"
en: Tomorrow, %1$s – %2$s
lt: Rytoj, %1$s – %2$s

note: * Translators: %1$s is the start hour, and %2$s is the end hour, for * example: "Tomorrow, 19:00 — 22:00"
en: Yesterday, %1$s – %2$s
lt: Vakar, %1$s – %2$s

en: View Additional Details
lt: Rodyti papildomą informaciją

en: Edit Additional Details
lt: Keisti papildomą informaciją

en: <b>This event is part of a read-only calendar</b>
        You cannot delete or change this event.
lt: <b>Šis įvykis yra tik skaitomame kalendoriuje</b>
       Negalite jo ištrinti ar pakeisti.

en: No event notes
lt: Nėra įvykio užrašų

note: Translators: %s is the meeting service name for the event (e.g. "Google Meet")
en: 
    
    On %s
lt: 
    
    %s

note: Translators: %s is a URL informed as the location of the event Translators: %s is the location of the event (e.g. "Downtown, 3rd Avenue")
en: 
    
    At %s
lt: 
    
    Ties %s

en: Unknown Service
lt: Nežinoma tarnyba

note: Translators: "Join" as in "Join meeting"
en: _Join
lt: _Jungtis

en: %s (this calendar is read-only)
lt: %s (šis kalendorius yra tik skaitymui)

en: from next Monday
lt: nuo kito pirmadienio

en: from next Tuesday
lt: nuo kito antradienio

en: from next Wednesday
lt: nuo kito trečiadienio

en: from next Thursday
lt: nuo kito ketvirtadienio

en: from next Friday
lt: nuo kito penktadienio

en: from next Saturday
lt: nuo kito šeštadienio

en: from next Sunday
lt: nuo kito sekmadienio

en: to next Monday
lt: iki kito pirmadienio

en: to next Tuesday
lt: iki kito antradienio

en: to next Wednesday
lt: iki kito trečiadienio

en: to next Thursday
lt: iki kito ketvirtadienio

en: to next Friday
lt: iki kito penktadienio

en: to next Saturday
lt: iki kito šeštadienio

en: to next Sunday
lt: iki kito sekmadienio

en: from Today
lt: nuo šiandien

en: from Tomorrow
lt: nuo rytojaus

en: from Yesterday
lt: nuo vakar

note: Translators: * this is the format string for representing a date consisting of a month * name and a date of month.
en: from %1$s %2$s
lt: nuo %1$s %2$s

en: to Today
lt: iki šiandien

en: to Tomorrow
lt: iki rytojaus

en: to Yesterday
lt: iki vakar

note: Translators: * this is the format string for representing a date consisting of a month * name and a date of month.
en: to %1$s %2$s
lt: iki %1$s %2$s

note: Translators: %1$s is the start date (e.g. "from Today") and %2$s is the end date (e.g. "to Tomorrow")
en: New Event %1$s %2$s
lt: Naujas įvykis %1$s %2$s

en: New Event Today
lt: Naujas įvykis šiandien

en: New Event Tomorrow
lt: Naujas įvykis rytoj

en: New Event Yesterday
lt: Naujas įvykis vakar

en: New Event next Monday
lt: Naujas įvykis kitą pirmadienį

en: New Event next Tuesday
lt: Naujas įvykis kitą antradienį

en: New Event next Wednesday
lt: Naujas įvykis kitą trečiadienį

en: New Event next Thursday
lt: Naujas įvykis kitą ketvirtadienį

en: New Event next Friday
lt: Naujas įvykis kitą penktadienį

en: New Event next Saturday
lt: Naujas įvykis kitą šeštadienį

en: New Event next Sunday
lt: Naujas įvykis kitą sekmadienį

note: Translators: %d is the numeric day of month
en: New Event on January %d
lt: Naujas įvykis sausio %d

en: New Event on February %d
lt: Naujas įvykis vasario %d

en: New Event on March %d
lt: Naujas įvykis kovo %d

en: New Event on April %d
lt: Naujas įvykis balandžio %d

en: New Event on May %d
lt: Naujas įvykis gegužės %d

en: New Event on June %d
lt: Naujas įvykis birželio %d

en: New Event on July %d
lt: Naujas įvykis liepos %d

en: New Event on August %d
lt: Naujas įvykis rugpjūčio %d

en: New Event on September %d
lt: Naujas įvykis rugsėjo %d

en: New Event on October %d
lt: Naujas įvykis spalio %d

en: New Event on November %d
lt: Naujas įvykis lapkričio %d

en: New Event on December %d
lt: Naujas įvykis gruodžio %d

en: Edit Details…
lt: Keisti informaciją…

en: Add
lt: Pridėti

en: Search Events
lt: Ieškoti įvykių

en: Search events
lt: Ieškoti įvykių

[ctx: tooltip]
en: Synchronizing Remote Calendars
lt: Sinchronizuojami nuotoliniai kalendoriai

[ctx: tooltip]
en: Search
lt: Ieškoti

[ctx: tooltip]
en: Add Event
lt: Pridėti įvykį

en: Show Weather
lt: Rodyti orus

en: Automatic Location
lt: Automatinė vieta

en: Search locations
lt: Ieškoti įvykių

en: Week
lt: Savaitė

en: Month
lt: Mėnuo

en: Another event deleted
lt: Dar vienas įvykis ištrintas

en: Event deleted
lt: Įvykis ištrintas

en: Could not import some files: Not ICS files
lt: Nepavyko importuoti dalies failų: ne ICS failai

en: Could not import “%s”: Not an ICS file
lt: Nepavyko importuoti „%s“: ne ICS failas

en: Drop Event Files to Import
lt: Numeskite įvykių failus importavimui

en: Main Menu
lt: Pagrindinis meniu

en: _Today
lt: Šian_dien

en: Go to Today
lt: Eiti į šiandieną

en: _Week
lt: _Savaitė

en: _Month
lt: _Mėnuo

en: _Date & Time Settings…
lt: _Datos ir laiko nuostatos…

en: _Online Accounts…
lt: _Internetinės paskyros…

en: _Keyboard Shortcuts
lt: _Klaviatūros trumpiniai

en: _About Calendar
lt: _Apie kalendorių

[ctx: shortcut window]
en: General
lt: Bendrieji

[ctx: shortcut window]
en: Open Main Menu
lt: Atverti pagrindinį meniu

[ctx: shortcut window]
en: Open Calendars Menu
lt: Atverti kalendorių meniu

[ctx: shortcut window]
en: New Event
lt: Naujas įvykis

[ctx: shortcut window]
en: Manage Calendars
lt: Tvarkyti kalendorius

[ctx: shortcut window]
en: Synchronize Calendars
lt: Sinchronizuoti kalendorius

[ctx: shortcut window]
en: Close Window
lt: Užverti langą

[ctx: shortcut window]
en: Search
lt: Ieškoti

[ctx: shortcut window]
en: Show Help
lt: Rodyti žinyną

[ctx: shortcut window]
en: Shortcuts
lt: Trumpiniai

[ctx: shortcut window]
en: Navigation
lt: Naršymas

[ctx: shortcut window]
en: Go Back
lt: Grįžti

[ctx: shortcut window]
en: Go Forward
lt: Eiti pirmyn

[ctx: shortcut window]
en: Show Today
lt: Rodyti šiandieną

[ctx: shortcut window]
en: Next View
lt: Kitas rodinys

[ctx: shortcut window]
en: Previous View
lt: Ankstesnis rodinys

[ctx: shortcut window]
en: View
lt: Rodinys

[ctx: shortcut window]
en: Week View
lt: Savaitės rodinys

[ctx: shortcut window]
en: Month View
lt: Mėnesio rodinys

en: Import %d event | Import %d events
lt[0]: Importuoti %d įvykį
lt[1]: Importuoti %d įvykius
lt[2]: Importuoti %d įvykius

en: Import Files…
lt: Importuoti failus…

en: _Import
lt: _Importuoti

en: C_alendar
lt: K_alendorius

en: No error
lt: Nėra klaidos

en: Bad argument to function
lt: Blogas funkcijos argumentas

en: Failed to allocate a new object in memory
lt: Nepavyko išskirti naujo objekto atmintyje

en: File is malformed, invalid, or corrupted
lt: Failas yra blogai suformuotas, netinkamas arba sugadintas

en: Failed to parse the calendar contents
lt: Nepavyko išanalizuoti kalendoriaus turinio

en: Failed to read file
lt: Nepavyko perskaityti failo

en: Internal error
lt: Vidinė klaida

en: File is not an iCalendar (.ics) file
lt: Failas nėra iCalendar (.ics) failas

en: Description
lt: Aprašymas

en: On-going
lt: Vyksta

en: No events
lt: Įvykių nėra

en: New Event…
lt: Naujas įvykis…

en: Other event | Other %d events
lt[0]: Kitas %d įvykis
lt[1]: Kiti %d įvykiai
lt[2]: Kitų %d įvykių

en: week %d
lt: %d savaitė

en: Modify Multiple Events?
lt: Keisti kelis įvykius?

en: The event you are trying to modify is recurring. The changes you have selected should be applied to:
lt: Keičiamas įvykis yra pasikartojantis. Jūsų pasirinkti pakeitimai turi būti taikomi:

en: _Only This Event
lt: _Tik šiam įvykiui

en: _Subsequent Events
lt: Vė_lesniems įvykimas

en: _All Events
lt: _Visiems įvykiams
