gnome-calendar master - en to fa translation catalogue (313 entries)

en: Calendar
fa: تقویم

en: Access and manage your calendars
fa: نمایش و مدیریت تقویم‌هایتان

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Calendar;Event;Reminder;
fa: Calendar;Event;Reminder;تقویم;رویداد;یادآوری;

en: Window maximized
fa: پنجره بیشینه شد

en: Window maximized state
fa: وضعیت بیشینهٔ پنجره

en: Window size
fa: اندازهٔ پنجره

en: Window size (width and height).
fa: اندازهٔ پنجره (پهنا و بلندا)

en: Type of the active view
fa: گونهٔ نمای فعال

en: Type of the active window view, default value is: monthly view
fa: گونهٔ نمای پنجره فعال، مقدار پیش‌گزیده: نمای ماهانه

en: Weather Service Configuration
fa: پیکربندی خدمت آب‌وهوا

en: Whether weather reports are shown, automatic locations are used and a location-name
fa: این که گزارش‌های آب‌وهوا نشان داده شوند، موقعیت‌های خودکار استفاده شوند و یک نام موقعیت

en: Zoom level of the week grid
fa: سطح بزرگ‌نمایی شبکهٔ هفته

en: The current zoom level of the week grid
fa: سطح بزرگ‌نمایی کنونی شبکهٔ هفته

en: Manage your schedule
fa: مدیریت زمان‌بندیتان

en: GNOME Calendar is an elegant tool to help you plan and stay on top of your schedule for upcoming days and weeks, whether your months are filled with meetings and appointments, public events, travel logistics, or other commitments in your life.
fa: تقویم گنوم ابزاری شیک برای کمک به برنامه‌ریزی و مدیریت زمانبندیتان در روزها و هفته‌های پیش روست که پر از دیدارها، قرارها، رویدادهای عمومی، برنامه‌های سفر یا دیگر مشغله‌های زندگیست.

en: Easily create and manage unlimited calendars and events with GNOME Calendar's infinite scrolling month view, week timetable, and scheduling list view.
fa: ایجاد و مدیریت آسان بی‌شمار تقویم و رویداد با نمای سیاهه‌ای زمان‌بندی، جدول زمانی هفتگی و نمای ماهانهٔ پایان‌ناپذیر.

en: Integrating the latest GNOME technologies and design best practices, GNOME Calendar builds on top of the mature Evolution data server to manage large quantities of events and to provide integration with other applications. You can add calendars from various online calendaring services (like NextCloud, Google Calendar, and CalDAV / WebDAV servers), enabling you to synchronize your events across multiple devices and platforms. GNOME Calendar also supports local and offline calendaring, so you can use it anywhere and anytime while travelling (or after civilization's collapse.)
fa: یکپارچه با جدیدترین فناوری‌ها و اصول طرّاحی گنوم،‌تقویم گنوم برای مدیریت شمار زیاد رویدادها و یکپارچگی با دیگر برنامه‌ها، روی کارساز دادهٔ آزمون پس‌دادهٔ اولوشون ساخته شده. می‌توانید تقویم‌هایی را از خدمت‌های تقویم برخط مختلف (چون نکست‌کلود، تقویم گوگل و کارسازهای CalDAV یا WebDAV) افزوده تا قادرتان سازد رویدادهایتان را میان افزاره‌ها و بن‌سازه‌های مختلف هم‌گام کنید. همچینن تقویم گنوم از تقویم‌های برخط و محلّی پشتیبانی کرده تا بتوانید در هر جایی و هر زمانی، هنگام سفر (یا فروپاشی تمدّن) از آن استفاده کنید.

en: Week view
fa: نمای هفتگی

en: Month view
fa: نمای ماهانه

en: Event editor
fa: ویرایشگر رویداد

en: Read-Only Calendar
fa: تقویم فقط خواندنی

en: Display Calendar
fa: نمایش تقویم

en: Edit calendar
fa: ویرایش تقویم

en: Calendar Settings
fa: تنظیمات تقویم

en: Calendars
fa: تقویم‌ها

en: _Add Calendar
fa: _افزودن تقویم

note: Create the new toast TRANSLATORS: %s is a calendar name.
en: Calendar “%s” removed
fa: تقویم «%s» برداشته شد

en: _Undo
fa: _برگردان

en: Edit Calendar
fa: ویرایش تقویم

en: Account
fa: حساب

en: Open in Settings
fa: گشودن در  تنظیمات

en: Location
fa: موقعیت

en: Calendar Name
fa: نام تقویم

en: Color
fa: رنگ

en: _Display Calendar
fa: _نمایش تقویم

en: _Remove Calendar
fa: _برداشتن تقویم

en: Calendar URL
fa: نشانی تقویم

en: On This Computer
fa: روی این رایانه

en: New Calendar
fa: تقویم جدید

en: Create a Local Calendar
fa: ایجاد تقویمی محلی

en: Connect to an Online Calendar
fa: وصل شدن به تقویمی برخط

en: HTTPS, CalDAV, or Webcal URLs are supported. Online calendars that can only be updated by the provider will be added as read-only.
fa: نشانی‌های HTTPS، ‏CalDAV یا Webcal پشتیبانی می‌شوند. تقویم‌های برخطی که تنها می‌توانند به دست فراهم‌کننده‌شان به‌روز شوند فقط خواندنی خواهند بود.

en: If the calendar belongs to one of your online accounts, you can add it through the <a href="GOA">online account settings</a>.
fa: اگر تقویم مربوط به یکی از حساب‌های برخطتان است، می‌توانید آن را از طریق <a href="GOA">تنظیمات حساب‌های برخط</a> بیفزایید.

[ctx: button]
en: Add Calendar
fa: افزودن تقویم

en: Credentials
fa: اعتبارنامه‌ها

en: User
fa: کاربر

en: Password
fa: گذرواژه

en: _Cancel
fa: _لغو

en: _Connect
fa: اتّ_صال

en: Add Calendar | Add %1$u Calendars
fa[0]: افزودن %1$u تقویم

en: The URL you have entered appears to be invalid.
fa: نشانی‌ای که وارد کرده‌اید نامعتبر به نظر می‌رسد.

en: A valid user and password are required to connect to this calendar.
fa: برای وصل شدن به این تقویم نیاز به نام کاربری و گذرواژه‌ای معتبر است.

en: This calendar is hidden
fa: این تقویم نهفته است

[ctx: grid sunday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Sunday. * * NOTE: These grid abbreviations are always shown together * and in order, e.g. "S M T W T F S". * Please make sure these abbreviations match GNOME Shell's * abbreviations for your language.
en: S
fa: ی

[ctx: grid monday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Monday
en: M
fa: د

[ctx: grid tuesday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Tuesday
en: T
fa: س

[ctx: grid wednesday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Wednesday
en: W
fa: چ

[ctx: grid thursday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Thursday
en: T
fa: پ

[ctx: grid friday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Friday
en: F
fa: آ

[ctx: grid saturday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Saturday
en: S
fa: ش

en: Toggle Alarm Sound
fa: تغییر وضعیت صدای هشدار

en: Remove Alarm
fa: برداشتن هشدار

en: %1$u day, %2$u hour, and %3$u minute before | %1$u day, %2$u hour, and %3$u minutes before
fa[0]: %1$Iu روز و %2$Iu ساعت و %3$Iu دقیقه پیش

en: %1$u day, %2$u hours, and %3$u minute before | %1$u day, %2$u hours, and %3$u minutes before
fa[0]: %1$Iu روز و %2$Iu ساعت و %3$Iu دقیقه پیش

en: %1$u days, %2$u hour, and %3$u minute before | %1$u days, %2$u hour, and %3$u minutes before
fa[0]: %1$Iu روز و %2$Iu ساعت و %3$Iu دقیقه پیش

en: %1$u days, %2$u hours, and %3$u minute before | %1$u days, %2$u hours, and %3$u minutes before
fa[0]: %1$Iu روز و %2$Iu ساعت و %3$Iu دقیقه پیش

en: %1$u day and %2$u hour before | %1$u day and %2$u hours before
fa[0]: %1$Iu روز و %2$Iu ساعت پیش

en: %1$u days and %2$u hour before | %1$u days and %2$u hours before
fa[0]: %1$Iu روز و %2$Iu ساعت پیش

en: %1$u day and %2$u minute before | %1$u day and %2$u minutes before
fa[0]: %1$Iu روز و %2$Iu دقیقه پیش

en: %1$u days and %2$u minute before | %1$u days and %2$u minutes before
fa[0]: %1$Iu روز و %2$Iu دقیقه پیش

en: %1$u day before | %1$u days before
fa[0]: %1$Iu روز پیش

en: %1$u hour and %2$u minute before | %1$u hour and %2$u minutes before
fa[0]: %1$Iu ساعت و %2$Iu دقیقه پیش

en: %1$u hours and %2$u minute before | %1$u hours and %2$u minutes before
fa[0]: %1$Iu ساعت و %2$Iu دقیقه پیش

en: %1$u hour before | %1$u hours before
fa[0]: %1$Iu ساعت پیش

en: %1$u minute before | %1$u minutes before
fa[0]: %1$Iu دقیقه پیش

en: Event start time
fa: زمان شروع رویداد

en: Edit Date
fa: ویرایش تاریخ

en: Edit date
fa: ویرایش تاریخ

en: Date
fa: تاریخ

en: Time
fa: زمان

en: Edit Time
fa: ویرایش زمان

en: AM
fa: صبح

en: PM
fa: عصر

en: Change Timezone
fa: تغییر ناحیهٔ زمانی

en: Edit time
fa: ویرایش نام

note: Translators: "%1$s" is the timezone identifier (e.g. UTC, America/Sao_Paulo) * and "%2$s" is the timezone offset (e.g. UTC-3).
en: %1$s (%2$s)
fa: %1$s ‏(%2$s)

en: _Done
fa: _انجام شد

en: This event is in a read-only calendar. It cannot be edited or deleted.
fa: این رویداد در تقویمی فقط خواندنی است. نمی‌تواند ویراسته یا حذف شود.

en: Reminders
fa: یادآوری‌ها

en: Notes
fa: یادداشت‌ها

en: Delete Event
fa: حذف رویداد

en: _Save
fa: _ذخیره

en: New Event
fa: رویداد جدید

en: Event Details
fa: جزییات رویداد

en: Edit Event
fa: ویرایش رویداد

en: Add Reminder
fa: افزودن یادآور

en: Event start
fa: آغاز رویداد

en: 5 Minutes
fa: ۵ دقیقه

en: 10 Minutes
fa: ۱۰ دقیقه

en: 15 Minutes
fa: ۱۵ دقیقه

en: 30 Minutes
fa: ۳۰ دقیقه

en: 1 Hour
fa: ۱ ساعت

en: 1 Day
fa: ۱ روز

en: 2 Days
fa: ۲ روز

en: 3 Days
fa: ۳ روز

en: 1 Week
fa: ۱ هفته

en: _All Day
fa: _تمام روز

en: _Time Slot
fa: _بازهٔ زمانی

en: Start Date
fa: تاریخ آغاز

en: End Date
fa: تاریخ پایان

en: Start Time
fa: زمان آغاز

en: End Time
fa: زمان پایان

en: Repeat
fa: تکرار

en: No Repeat
fa: بدون تکرار

en: Daily
fa: روزانه

en: Monday – Friday
fa: دوشنبه - جمعه

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Monthly
fa: ماهانه

en: Yearly
fa: سالانه

en: End Repeat
fa: پایان تکرار

en: Forever
fa: برای همیشه

en: Number of Occurrences
fa: تعداد رخدادها

en: Until Date
fa: تاریخ پایان

en: End Repeat Date
fa: تاریخ پایان تکرار

en: Title
fa: عنوان

en: Select Timezone
fa: گزینش ناحیهٔ زمانی

en: Search Locations
fa: جست‌وجوی مکان‌ها

en: Search for a Timezone
fa: جست‌وجوی ناحیهٔ زمانی

note: Translators: "%1$s" is the city / region name, and * "%2$s" is the country name (already localized).
en: %1$s, %2$s
fa: %2$s %1$s

en: Quit GNOME Calendar
fa: خروج از تقویم گنوم

en: Display version number
fa: نمایش شمارهٔ نگارش

en: Enable debug messages
fa: به کار انداختن پیام‌های رفع‌اشکال

en: Open calendar on the passed date
fa: گشودن تقویم در تاریخ رد شده

en: Open calendar showing the passed event
fa: گشودن تقویم با نمایش تاریخ رد شده

en: Copyright © 2012–%d The Calendar authors
fa: رونوشت © ۲۰۱۲-%Id نگارندگان تقویم

en: Weather
fa: آب‌وهوا

note: * Translators: %B is the month name and %Y is the year. * More formats can be found on the doc: * https://docs.gtk.org/glib/method.DateTime.format.html
en: %B %Y
fa: %B %OY

en: <b>This event is part of a read-only calendar</b>
        You cannot delete or change this event.
fa: <b>این رویداد بخشی از تقویمی فقط خواندنی است</b>
        نمی‌توانید تغییرش داده یا حذفش کنید.

en: Export Event
fa: برون‌ریزی رویداد

en: No event notes
fa: بدون یادداشت رویداد

en: January
fa: ژانویه

en: February
fa: فوریه

en: March
fa: مارس

en: April
fa: آوریل

en: May
fa: مه

en: June
fa: ژوئن

en: July
fa: ژوئیه

en: August
fa: اوت

en: September
fa: سپتامبر

en: October
fa: اکتبر

en: November
fa: نوامبر

en: December
fa: دسامبر

en: Today %s
fa: امروز %s

en: Tomorrow %s
fa: فردا %s

en: Yesterday %s
fa: دیروز %s

note: * Translators: %1$s is a month name (e.g. November), %2$d is the day * of month, and %3$ is the hour. This format string results in dates * like "November 21, 22:00".
en: %1$s %2$d, %3$s
fa: %2$Id %1$s، %3$s

note: * Translators: %1$s is a month name (e.g. November), %2$d is the day * of month, %3$d is the year, and %4$s is the hour. This format string * results in dates like "November 21, 2020, 22:00".
en: %1$s %2$d, %3$d, %4$s
fa: %2$Id %1$s %3$Id، %4$s

en: Today
fa: امروز

en: Tomorrow
fa: فردا

en: Yesterday
fa: دیروز

note: * Translators: %1$s is a month name (e.g. November), and %2$d is * the day of month. This format string results in dates like * "November 21".
en: %1$s %2$d
fa: %2$Id %1$s

note: * Translators: %1$s is a month name (e.g. November), %2$d is the day * of month, and %3$d is the year. This format string results in dates * like "November 21, 2020".
en: %1$s %2$d, %3$d
fa: %2$Id %1$s، %3$Id

note: * Translators: %1$s is the start hour, and %2$s is the end hour, for * example: "Today, 19:00 — 22:00"
en: Today, %1$s — %2$s
fa: امروز، %1$s — %2$s

note: * Translators: %1$s is the start hour, and %2$s is the end hour, for * example: "Tomorrow, 19:00 — 22:00"
en: Tomorrow, %1$s – %2$s
fa: فردا، %1$s — %2$s

note: * Translators: %1$s is the start hour, and %2$s is the end hour, for * example: "Tomorrow, 19:00 — 22:00"
en: Yesterday, %1$s – %2$s
fa: دیروز، %1$s – %2$s

note: * Translators: %1$s is a month name (e.g. November), %2$d is the day * of month, %3$s is the start hour, and %4$s is the end hour. This * format string results in dates like "November 21, 19:00 — 22:00".
en: %1$s %2$d, %3$s – %4$s
fa: %2$Id %1$s، %3$s – %4$s

note: * Translators: %1$s is a month name (e.g. November), %2$d is the day * of month, %3$d is the year, %4$s is the start hour, and %5$s is the * end hour. This format string results in dates like: * * "November 21, 2021, 19:00 — 22:00".
en: %1$s %2$d, %3$d, %4$s – %5$s
fa: %2$Id %1$s %3$Id، %4$s – %5$s

en: View Additional Details
fa: دیدن جزییات اضافی

en: Edit Additional Details
fa: ویرایش جزییات اضافی

note: Translators: %s is the meeting service name for the event (e.g. "Google Meet")
en: 
    
    On %s
fa: 
    
    روی %s

note: Translators: %s is a URL informed as the location of the event Translators: %s is the location of the event (e.g. "Downtown, 3rd Avenue")
en: 
    
    At %s
fa: 
    
    در %s

note: * Translators: %a is the abbreviated day name, %B is the month name * and %d is the day of the month as a number between 0 and 31. * More formats can be found on the doc: * https://docs.gtk.org/glib/method.DateTime.format.html
en: %a %B %d
fa: %a %Od %OB

en: _Join
fa: _پیوستن

en: Unknown Service
fa: خدمت ناشناخته

en: Edit Details…
fa: ویرایش جزییات…

en: Add
fa: افزودن

en: %s (this calendar is read-only)
fa: %s (این تقویم فقط-خواندنی است)

en: from next Monday
fa: از دوشنبهٔ بعدی

en: from next Tuesday
fa: از سه‌شنبهٔ بعدی

en: from next Wednesday
fa: از چهارشنبهٔ بعدی

en: from next Thursday
fa: از پنج‌شنبهٔ بعدی

en: from next Friday
fa: از آدینهٔ بعدی

en: from next Saturday
fa: از شنبهٔ بعدی

en: from next Sunday
fa: از یک‌شنبهٔ بعدی

en: to next Monday
fa: تا دوشنبهٔ بعدی

en: to next Tuesday
fa: تا سه‌شنبهٔ بعدی

en: to next Wednesday
fa: تا چهارشنبهٔ بعدی

en: to next Thursday
fa: تا پنج‌شنبهٔ بعدی

en: to next Friday
fa: تا آدینهٔ بعدی

en: to next Saturday
fa: تا شنبهٔ بعدی

en: to next Sunday
fa: تا یکشنبهٔ بعدی

en: from Today
fa: از امروز

en: from Tomorrow
fa: از فردا

en: from Yesterday
fa: از دیروز

note: Translators: * this is the format string for representing a date consisting of a month * name and a date of month.
en: from %1$s %2$s
fa: از %1$s %2$s

en: to Today
fa: تا امروز

en: to Tomorrow
fa: تا فردا

en: to Yesterday
fa: تا دیروز

note: Translators: * this is the format string for representing a date consisting of a month * name and a date of month.
en: to %1$s %2$s
fa: تا %1$s %2$s

note: Translators: %1$s is the start date (e.g. "from Today") and %2$s is the end date (e.g. "to Tomorrow")
en: New Event %1$s %2$s
fa: رویداد جدید برای %1$s %2$s

en: New Event Today
fa: رویداد جدید برای امروز

en: New Event Tomorrow
fa: رویداد جدید برای فردا

en: New Event Yesterday
fa: رویداد جدید برای دیروز

en: New Event next Monday
fa: رویداد جدید برای دوشنبه

en: New Event next Tuesday
fa: رویداد جدید برای سه‌شنبه

en: New Event next Wednesday
fa: رویداد جدید برای چهارشنبه

en: New Event next Thursday
fa: رویداد جدید برای پنج‌شنبه

en: New Event next Friday
fa: رویداد جدید برای آدینه

en: New Event next Saturday
fa: رویداد جدید برای شنبه

en: New Event next Sunday
fa: رویداد جدید برای یک‌شنبه

note: Translators: %d is the numeric day of month
en: New Event on January %d
fa: رویداد جدید برای %Id ژانویه

en: New Event on February %d
fa: رویداد جدید برای %Id فوریه

en: New Event on March %d
fa: رویداد جدید برای %Id مارس

en: New Event on April %d
fa: رویداد جدید برای %Id آوریل

en: New Event on May %d
fa: رویداد جدید برای %Id مه

en: New Event on June %d
fa: رویداد جدید برای %Id ژوئن

en: New Event on July %d
fa: رویداد جدید برای %Id ژوئیه

en: New Event on August %d
fa: رویداد جدید برای %Id اوت

en: New Event on September %d
fa: رویداد جدید برای %Id سپتامبر

en: New Event on October %d
fa: رویداد جدید برای %Id اکتبر

en: New Event on November %d
fa: رویداد جدید برای %Id نوامبر

en: New Event on December %d
fa: رویداد جدید برای %Id دسامبر

en: Search Events
fa: جست‌وجوی رویدادها

en: Search events
fa: جست‌وجوی رویدادها

[ctx: tooltip]
en: Synchronizing Remote Calendars
fa: همگام‌سازی تقویم‌های دوردست

en: Show Weather
fa: نمایش آب‌وهوا

en: Automatic Location
fa: موقعیت خودکار

en: Search locations
fa: جست‌وجوی مکان‌ها

en: Drop Event Files to Import
fa: انداختن پرونده‌های رویداد برای درون‌ریزی

en: Toggle Sidebar
fa: تغییر وضعیت نوار کناری

en: Main Menu
fa: فهرست اصلی

[ctx: tooltip]
en: Search
fa: جست‌وجو

en: _Month
fa: م_اه

en: _Week
fa: _هفته

en: _Agenda
fa: _دستور کار

en: _Today
fa: ا_مروز

en: Go to Today
fa: رفتن به امروز

[ctx: tooltip]
en: Add Event
fa: افزودن رویداد

en: Manage Calendars
fa: مدیریت تقویم‌ها

en: _Synchronize Calendars
fa: _همگام‌سازی تقویم‌ها

en: _Date & Time Settings…
fa: _تنظیمات تاریخ و زمان…

en: _Online Accounts…
fa: حساب‌های _برخط…

en: _Keyboard Shortcuts
fa: _میان‌برهای صفحه‌کلید

en: _About Calendar
fa: _دربارهٔ تقویم

en: Previous Week
fa: هفتهٔ پیش

en: Previous Month
fa: ماه پیش

en: Next Week
fa: هفتهٔ بعد

en: Next Month
fa: ماه بعد

en: Week
fa: هفته

en: Month
fa: ماه

en: Agenda
fa: دستور کار

en: Another event deleted
fa: رویدادی دیگر حذف شد

en: Event deleted
fa: رویداد حذف شد

en: Could not import some files: Not ICS files
fa: نتوانست برخی پرونده‌ها را درون بریزد: پروندهٔ ICS نبودند

en: Could not import “%s”: Not an ICS file
fa: نتوانست «%s» را درون بریزد: پروندهٔ ICS نبود

en: Import Files…
fa: درون‌ریزی پرونده…

en: _Import
fa: _درون‌ریزی

en: C_alendar
fa: _تقویم

en: Import %d event | Import %d events
fa[0]: درون‌ریزی %Id تقویم

en: Starts
fa: شروع از

en: Ends
fa: اتمام در

en: Description
fa: شرح

en: No error
fa: بدون خطا

en: Bad argument to function
fa: آرگومان تابع بد

en: Failed to allocate a new object in memory
fa: شکست در تخصیص شی جدید به حافظه

en: File is malformed, invalid, or corrupted
fa: پرونده بدریخت، نامعتبر یا خراب شده است

en: Failed to parse the calendar contents
fa: شکست در تجزیهٔ محتوای تقویم

en: Failed to read file
fa: شکست در خواندن پرونده

en: Internal error
fa: خطای داخلی

en: File is not an iCalendar (.ics) file
fa: یک پروندهٔ آی‌کلندر (‪.ics‬) نیست

[ctx: shortcut dialog]
en: General
fa: عمومی

[ctx: shortcut dialog]
en: Open Main Menu
fa: گشودن فهرست اصلی

[ctx: shortcut dialog]
en: Toggle Sidebar
fa: تغییر وضعیت نوار کناری

[ctx: shortcut dialog]
en: New Event
fa: رویداد جدید

[ctx: shortcut dialog]
en: Manage Calendars
fa: مدیریت تقویم‌ها

[ctx: shortcut dialog]
en: Synchronize Calendars
fa: همگام‌سازی تقویم‌ها

[ctx: shortcut dialog]
en: Close Window
fa: بستن پنجره

[ctx: shortcut dialog]
en: Search
fa: جست‌وجو

[ctx: shortcut dialog]
en: Show Help
fa: نمایش راهنما

[ctx: shortcut dialog]
en: Shortcuts
fa: میان‌برها

[ctx: shortcut dialog]
en: Navigation
fa: پیمایش

[ctx: shortcut dialog]
en: Go Back
fa: پس‌روی

[ctx: shortcut dialog]
en: Go Forward
fa: پیش‌روی

[ctx: shortcut dialog]
en: Show Today
fa: نمایش امروز

[ctx: shortcut dialog]
en: Next View
fa: نمای بعدی

[ctx: shortcut dialog]
en: Previous View
fa: نمای پیشین

[ctx: shortcut dialog]
en: View
fa: نما

[ctx: shortcut dialog]
en: Month View
fa: نمای ماه

[ctx: shortcut dialog]
en: Week View
fa: نمای هفته

en: No events
fa: بدون رویداد

note: * Translators: %A is the full day name, %B is the month name * and %d is the day of the month as a number between 0 and 31. * More formats can be found on the doc: * https://docs.gtk.org/glib/method.DateTime.format.html
en: %A %B %d
fa: %A %Od %OB

en: On-going
fa: در دست اقدام

en: New Event…
fa: رویداد جدید…

en: Other event | Other %d events
fa[0]: %Id رویداد دیگر

en: Modify Multiple Events?
fa: تغییر چندین رویداد؟

en: The event you are trying to modify is recurring. The changes you have selected should be applied to:
fa: رویدادی که می‌خواهید ویرایش کنید تکرار می‌شود. تغییراتی که انتخاب کرده‌اید باید اعمال شود به:

en: _Only This Event
fa: _فقط این رویداد

en: _Subsequent Events
fa: _رویدادهای بعدی

en: _All Events
fa: _همهٔ رویدادها

note: Conferencing
en: BlueJeans
fa: بلوجینز

en: BigBlueButton
fa: بیگ‌بلوباتن

en: Google Meet
fa: میت گوگل

en: Jitsi
fa: جیتسی

en: Uber Conference
fa: همایش اوبر

en: GNOME Meet
fa: ملاقات گنوم

en: Microsoft Teams
fa: تیمز مایکروسافت

en: Whereby
fa: وربای

en: Webex
fa: وبِکس

en: Zoom
fa: زوم

note: Map
en: View Map
fa: دیدن نقشه

en: OpenStreetMap
fa: اوپن‌استریت‌مپ

en: Google Maps
fa: نقشه‌های گوگل

en: Bing Maps
fa: نقشه‌های بینگ
