gnome-calendar master - en to ca translation catalogue (316 entries)

en: Calendar
ca: Calendari

en: Access and manage your calendars
ca: Accedeix i gestiona els calendaris

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Calendar;Event;Reminder;
ca: Calendari;Cita;Recordatori;

en: Window maximized
ca: Finestra maximitzada

en: Window maximized state
ca: Estat de la finestra maximitzada

en: Window size
ca: Mida de la finestra

en: Window size (width and height).
ca: Mida de la finestra (amplada i alçada).

en: Type of the active view
ca: Tipus de la vista activa

en: Type of the active window view, default value is: monthly view
ca: Tipus de vista de la finestra activa. El valor per defecte és per mesos

en: Weather Service Configuration
ca: Configuració del servei meteorològic

en: Whether weather reports are shown, automatic locations are used and a location-name
ca: Si es mostren els informes meteorològics, s'utilitza la ubicació automàtica i el nom de la ubicació

en: Zoom level of the week grid
ca: Nivell de zoom de la graella setmanal

en: The current zoom level of the week grid
ca: El nivell de zoom actual de la graella setmanal

en: Manage your schedule
ca: Gestiona la planificació

en: GNOME Calendar is an elegant tool to help you plan and stay on top of your schedule for upcoming days and weeks, whether your months are filled with meetings and appointments, public events, travel logistics, or other commitments in your life.
ca: El Calendari del GNOME és una eina elegant per a ajudar-vos a planificar i estar al dia dels propers dies i setmanes, encara que aneu plens de reunions i cites, esdeveniments públics, logística de viatges o altres compromisos vitals.

en: Easily create and manage unlimited calendars and events with GNOME Calendar's infinite scrolling month view, week timetable, and scheduling list view.
ca: Crea i gestiona fàcilment calendaris i esdeveniments il·limitats usant el Calendari del GNOME amb la vista mensual de desplaçament infinit, l'horari setmanal i la vista de llista de planificació.

en: Integrating the latest GNOME technologies and design best practices, GNOME Calendar builds on top of the mature Evolution data server to manage large quantities of events and to provide integration with other applications. You can add calendars from various online calendaring services (like NextCloud, Google Calendar, and CalDAV / WebDAV servers), enabling you to synchronize your events across multiple devices and platforms. GNOME Calendar also supports local and offline calendaring, so you can use it anywhere and anytime while travelling (or after civilization's collapse.)
ca: Integrant les últimes tecnologies del GNOME i les millors pràctiques de disseny, el Calendari del GNOME es basa en el madur servidor de dades de l'Evolution per a gestionar grans quantitats d'esdeveniments i per a proporcionar integració amb altres aplicacions. Es poden afegir calendaris de diversos serveis de calendari en línia (com ara NextCloud, Google Calendar i servidors CalDAV /WebDAV), que permeten sincronitzar els esdeveniments a través de múltiples dispositius i plataformes. El Calendari del GNOME també admet calendaris locals i fora de línia, de manera que es pot utilitzar en qualsevol lloc i en qualsevol moment mentre viatgeu (o després del col·lapse de la civilització).

en: Month view
ca: Vista mensual

en: Week view
ca: Vista setmanal

en: Event editor
ca: Editor de cites

en: Read-Only Calendar
ca: Calendari només de lectura

en: Display Calendar
ca: Mostra el calendari

en: Edit calendar
ca: Edita el calendari

en: Calendar Settings
ca: Paràmetres del calendari

en: Calendars
ca: Calendaris

en: _Add Calendar
ca: _Afegeix un calendari

note: Create the new toast TRANSLATORS: %s is a calendar name.
en: Calendar “%s” removed
ca: S'ha suprimit el calendari «%s»

en: _Undo
ca: _Desfés

en: Edit Calendar
ca: Edita el calendari

en: Account
ca: Compte

en: Open in Settings
ca: Obre al Paràmetres

en: Location
ca: Ubicació

en: Calendar Name
ca: Nom del calendari

en: _Display Calendar
ca: _Mostra el calendari

en: _Export Calendar
ca: _Exporta el Calendari

en: _Remove Calendar
ca: _Suprimeix el calendari

en: Calendar URL
ca: URL de calendari

en: On This Computer
ca: En aquest ordinador

en: Export Calendar
ca: Exporta el calendari

en: New Calendar
ca: Calendari nou

en: Create a Local Calendar
ca: Crea un calendari local

en: Connect to an Online Calendar
ca: Connecta a un calendari en línia

en: HTTPS, CalDAV, or Webcal URLs are supported. Online calendars that can only be updated by the provider will be added as read-only.
ca: S'admeten els URL de tipus HTTPS, CalDAV o Webcal. Els calendaris en línia que només poden ser actualitzats pel proveïdor s'afegiran com a només de lectura.

en: If the calendar belongs to one of your online accounts, you can add it through the <a href="GOA">online account settings</a>.
ca: Si el calendari pertany a un dels vostres comptes en línia, el podeu afegir a través dels <a href="GOA">paràmetres dels comptes en línia</a>.

[ctx: button]
en: Add Calendar
ca: Afegeix un calendari

en: Credentials
ca: Credencials

en: User
ca: Usuari

en: Password
ca: Contrasenya

en: _Cancel
ca: _Cancel·la

en: _Connect
ca: _Connecta

en: Add Calendar | Add %1$u Calendars
ca[0]: Afegeix el calendari
ca[1]: Afegeix els %1$u calendaris

en: The URL you have entered appears to be invalid.
ca: L'URL que heu introduït no sembla vàlid.

en: A valid user and password are required to connect to this calendar.
ca: Es requereix un nom d'usuari vàlid i contrasenya vàlids per a connectar-se a aquest calendari.

en: This calendar is hidden
ca: Aquest calendari està ocult

en: Month
ca: Mes

en: Previous Month
ca: Mes anterior

en: Next Month
ca: Mes següent

en: Year
ca: Any

en: Previous Year
ca: Any anterior

en: Next Year
ca: Any següent

[ctx: grid sunday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Sunday. * * NOTE: These grid abbreviations are always shown together * and in order, e.g. "S M T W T F S". * Please make sure these abbreviations match GNOME Shell's * abbreviations for your language.
en: S
ca: Dg

[ctx: grid monday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Monday
en: M
ca: Dl

[ctx: grid tuesday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Tuesday
en: T
ca: Dt

[ctx: grid wednesday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Wednesday
en: W
ca: Dc

[ctx: grid thursday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Thursday
en: T
ca: Dj

[ctx: grid friday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Friday
en: F
ca: Dv

[ctx: grid saturday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Saturday
en: S
ca: Ds

en: Remove Alarm
ca: Suprimeix l'alarma

en: %1$u day, %2$u hour, and %3$u minute before | %1$u day, %2$u hour, and %3$u minutes before
ca[0]: %1$u dia, %2$u hora, i %3$u minut abans
ca[1]: %1$u dia, %2$u hora, i %3$u minuts abans

en: %1$u day, %2$u hours, and %3$u minute before | %1$u day, %2$u hours, and %3$u minutes before
ca[0]: %1$u dia, %2$u hores, i %3$u minut abans
ca[1]: %1$u dia, %2$u hores, i %3$u minuts abans

en: %1$u days, %2$u hour, and %3$u minute before | %1$u days, %2$u hour, and %3$u minutes before
ca[0]: %1$u dies, %2$u hora, i %3$u minut abans
ca[1]: %1$u dies, %2$u hora, i %3$u minuts abans

en: %1$u days, %2$u hours, and %3$u minute before | %1$u days, %2$u hours, and %3$u minutes before
ca[0]: %1$u dies, %2$u hores, i %3$u minut abans
ca[1]: %1$u dies, %2$u hores, i %3$u minuts abans

en: %1$u day and %2$u hour before | %1$u day and %2$u hours before
ca[0]: %1$u dia i %2$u hora abans
ca[1]: %1$u dia i %2$u hores abans

en: %1$u days and %2$u hour before | %1$u days and %2$u hours before
ca[0]: %1$u dies i %2$u hora abans
ca[1]: %1$u dies i %2$u hores abans

en: %1$u day and %2$u minute before | %1$u day and %2$u minutes before
ca[0]: %1$u dia i %2$u minut abans
ca[1]: %1$u dia i %2$u minuts abans

en: %1$u days and %2$u minute before | %1$u days and %2$u minutes before
ca[0]: %1$u dies i %2$u minut abans
ca[1]: %1$u dies i %2$u minuts abans

en: %1$u day before | %1$u days before
ca[0]: %1$u dia abans
ca[1]: %1$u dies abans

en: %1$u hour and %2$u minute before | %1$u hour and %2$u minutes before
ca[0]: %1$u hora i %2$u minut abans
ca[1]: %1$u hora i %2$u minuts abans

en: %1$u hours and %2$u minute before | %1$u hours and %2$u minutes before
ca[0]: %1$u hores i %2$u minut abans
ca[1]: %1$u hores i %2$u minuts abans

en: %1$u hour before | %1$u hours before
ca[0]: %1$u hora abans
ca[1]: %1$u hores abans

en: %1$u minute before | %1$u minutes before
ca[0]: %1$u minut abans
ca[1]: %1$u minuts abans

en: Event start time
ca: Hora d'inici de la cita

en: Copy email
ca: Copia el correu electrònic

en: Delegated to:
ca: Delegat a:

en: optional
ca: opcional

en: Accepted
ca: Acceptat

en: Tentative
ca: Tentatiu

en: Declined
ca: Declinat

en: Delegated
ca: Delegat

en: Not responded
ca: Sense resposta

en: %1$u accepted | %1$u accepted
ca[0]: %1$u ha acceptat
ca[1]: %1$u han acceptat

en: %1$u maybe | %1$u maybe
ca[0]: %1$u potser
ca[1]: %1$u potser

en: %1$u declined | %1$u declined
ca[0]: %1$u ha declinat
ca[1]: %1$u han declinat

en: %1$u delegated | %1$u delegated
ca[0]: %1$u ha delegat
ca[1]: %1$u han delegat

en: %1$u not responded | %1$u not responded
ca[0]: %1$u no ha respost
ca[1]: %1$u no han respost

en: Resources
ca: Recursos

en: Edit Date
ca: Edita la data

en: Edit date
ca: Edita la data

en: Date
ca: Data

en: Time
ca: Hora

en: Edit Time
ca: Edita l'hora

en: AM
ca: A. M.

en: PM
ca: P. M.

en: Change Timezone
ca: Canvia el fus horari

en: Edit time
ca: Edita l'hora

en: _Done
ca: _Fet

en: This event is in a read-only calendar. It cannot be edited or deleted.
ca: Aquesta cita forma part d'un calendari de només lectura. No es pot suprimir o canviar aquesta cita.

en: Reminders
ca: Recordatoris

en: Notes
ca: Anotacions

en: _Delete Event
ca: _Suprimeix la cita

en: _Save
ca: _Desa

en: New Event
ca: Cita nova

en: Event Details
ca: Detalls de la cita

en: Edit Event
ca: Edita una cita

en: Organizer
ca: Organitzador

en: Add Reminder
ca: Afegeix un recordatori

en: Event start
ca: Inici de la cita

en: 5 Minutes
ca: 5 minuts

en: 10 Minutes
ca: 10 minuts

en: 15 Minutes
ca: 15 minuts

en: 30 Minutes
ca: 30 minuts

en: 1 Hour
ca: Una hora

en: 1 Day
ca: Un dia

en: 2 Days
ca: Dos dies

en: 3 Days
ca: Tres dies

en: 1 Week
ca: Una setmana

en: _All Day
ca: _Tot el dia

en: _Time Slot
ca: _Interval de temps

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: End Date
ca: Data de finalització

en: Start Time
ca: Hora d'inici

en: End Time
ca: Hora de finalització

en: Repeat
ca: Repeteix

en: No Repeat
ca: No repeteixis

en: Daily
ca: Diàriament

en: Monday – Friday
ca: Dilluns – Divendres

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: Monthly
ca: Mensualment

en: Yearly
ca: Anualment

en: End Repeat
ca: Fi de la repetició

en: Forever
ca: Per sempre

en: Number of Occurrences
ca: Nombre d'ocurrències

en: Until Date
ca: Fins a una data

en: End Repeat Date
ca: Data de fi de la repetició

en: Title
ca: Títol

en: Select Timezone
ca: Seleccioneu un fus horari

en: Search Locations
ca: Cerca ubicacions

en: Search for a Timezone
ca: Cerca un fus horari

en: Quit GNOME Calendar
ca: Surt del Calendari del GNOME

en: Display version number
ca: Mostra el número de versió

en: Enable debug messages
ca: Habilita els missatges de depuració

en: Open calendar on the passed date
ca: Obre el calendari a la data passada

en: Open calendar showing the passed event
ca: Obre el calendari i mostra la cita passada

en: Copyright © 2012–%d The Calendar authors
ca: Copyright © 2012–%d els autors del Calendari

en: Weather
ca: Meteorologia

note: * Translators: %B is the month name and %Y is the year. * More formats can be found on the doc: * https://docs.gtk.org/glib/method.DateTime.format.html
en: %B %Y
ca: %OB de %Y

en: <b>This event is part of a read-only calendar</b>
        You cannot delete or change this event.
ca: <b>Aquest esdeveniment forma part d'un calendari de només lectura</b>
        No es pot suprimir o canviar aquest esdeveniment.

en: Export Event
ca: Exporta la cita

en: No event notes
ca: No hi ha notes de la cita

en: January
ca: Gener

en: February
ca: Febrer

en: March
ca: Març

en: April
ca: Abril

en: May
ca: Maig

en: June
ca: Juny

en: July
ca: Juliol

en: August
ca: Agost

en: September
ca: Setembre

en: October
ca: Octubre

en: November
ca: Novembre

en: December
ca: Desembre

en: Today %s
ca: Avui %s

en: Tomorrow %s
ca: Demà %s

en: Yesterday %s
ca: Ahir %s

note: * Translators: %1$s is a month name (e.g. November), %2$d is the day * of month, and %3$ is the hour. This format string results in dates * like "November 21, 22:00".
en: %1$s %2$d, %3$s
ca: %2$d %1$s – %3$s

note: * Translators: %1$s is a month name (e.g. November), %2$d is the day * of month, %3$d is the year, and %4$s is the hour. This format string * results in dates like "November 21, 2020, 22:00".
en: %1$s %2$d, %3$d, %4$s
ca: %2$d %1$s de %3$d, %4$s

en: Today
ca: Avui

en: Tomorrow
ca: Demà

en: Yesterday
ca: Ahir

note: * Translators: %1$s is a month name (e.g. November), and %2$d is * the day of month. This format string results in dates like * "November 21".
en: %1$s %2$d
ca: %2$d %1$s

note: * Translators: %1$s is a month name (e.g. November), %2$d is the day * of month, and %3$d is the year. This format string results in dates * like "November 21, 2020".
en: %1$s %2$d, %3$d
ca: %2$d %1$s de %3$d

note: * Translators: %1$s is the start hour, and %2$s is the end hour, for * example: "Today, 19:00 — 22:00"
en: Today, %1$s — %2$s
ca: Avui, %1$s — %2$s

note: * Translators: %1$s is the start hour, and %2$s is the end hour, for * example: "Tomorrow, 19:00 — 22:00"
en: Tomorrow, %1$s – %2$s
ca: Demà, %1$s – %2$s

note: * Translators: %1$s is the start hour, and %2$s is the end hour, for * example: "Tomorrow, 19:00 — 22:00"
en: Yesterday, %1$s – %2$s
ca: Ahir, %1$s – %2$s

note: * Translators: %1$s is a month name (e.g. November), %2$d is the day * of month, %3$s is the start hour, and %4$s is the end hour. This * format string results in dates like "November 21, 19:00 — 22:00".
en: %1$s %2$d, %3$s – %4$s
ca: %2$d %1$s, %3$s – %4$s

note: * Translators: %1$s is a month name (e.g. November), %2$d is the day * of month, %3$d is the year, %4$s is the start hour, and %5$s is the * end hour. This format string results in dates like: * * "November 21, 2021, 19:00 — 22:00".
en: %1$s %2$d, %3$d, %4$s – %5$s
ca: %2$d %1$s de %3$d, %4$s – %5$s

en: View Additional Details
ca: Mostra els detalls addicionals

en: Edit Additional Details
ca: Edita detalls addicionals

note: Translators: %s is the meeting service name for the event (e.g. "Google Meet")
en: 
    
    On %s
ca: 
    
    A %s

note: Translators: %s is a URL informed as the location of the event Translators: %s is the location of the event (e.g. "Downtown, 3rd Avenue")
en: 
    
    At %s
ca: 
    
    A %s

note: * Translators: %a is the abbreviated day name, %B is the month name * and %d is the day of the month as a number between 0 and 31. * More formats can be found on the doc: * https://docs.gtk.org/glib/method.DateTime.format.html
en: %a %B %d
ca: %a %d %B

en: _Join
ca: _Uneix-m'hi

en: Unknown Service
ca: Servei desconegut

en: _Edit Details
ca: _Edita els detalls

en: _Save Event
ca: _Desa la cita

en: from next Monday
ca: des de dilluns que ve

en: from next Tuesday
ca: des de dimarts que ve

en: from next Wednesday
ca: des de dimecres que ve

en: from next Thursday
ca: des de dijous que ve

en: from next Friday
ca: des de divendres que ve

en: from next Saturday
ca: des de dissabte que ve

en: from next Sunday
ca: des de diumenge que ve

en: to next Monday
ca: fins dilluns que ve

en: to next Tuesday
ca: fins dimarts que ve

en: to next Wednesday
ca: fins dimecres que ve

en: to next Thursday
ca: fins dijous que ve

en: to next Friday
ca: fins divendres que ve

en: to next Saturday
ca: fins dissabte que ve

en: to next Sunday
ca: fins diumenge que ve

en: from Today
ca: des d'avui

en: from Tomorrow
ca: des de demà

en: from Yesterday
ca: des d'ahir

note: Translators: * this is the format string for representing a date consisting of a month * name and a date of month.
en: from %1$s %2$s
ca: des de %1$s %2$s

en: to Today
ca: fins avui

en: to Tomorrow
ca: fins demà

en: to Yesterday
ca: fins ahir

note: Translators: * this is the format string for representing a date consisting of a month * name and a date of month.
en: to %1$s %2$s
ca: fins %1$s %2$s

note: Translators: %1$s is the start date (e.g. "from Today") and %2$s is the end date (e.g. "to Tomorrow")
en: New Event %1$s %2$s
ca: Cita nova al %1$s %2$s

en: New Event Today
ca: Cita nova avui

en: New Event Tomorrow
ca: Cita nova demà

en: New Event Yesterday
ca: Cita nova ahir

en: New Event next Monday
ca: Cita nova dilluns que ve

en: New Event next Tuesday
ca: Cita nova dimarts que ve

en: New Event next Wednesday
ca: Cita nova dimecres que ve

en: New Event next Thursday
ca: Cita nova dijous que ve

en: New Event next Friday
ca: Cita nova divendres que ve

en: New Event next Saturday
ca: Cita nova dissabte que ve

en: New Event next Sunday
ca: Cita nova diumenge que ve

note: Translators: %d is the numeric day of month
en: New Event on January %d
ca: Cita nova el %d de gener

en: New Event on February %d
ca: Cita nova el %d de febrer

en: New Event on March %d
ca: Cita nova el %d de març

en: New Event on April %d
ca: Cita nova el %d d'abril

en: New Event on May %d
ca: Cita nova el %d de maig

en: New Event on June %d
ca: Cita nova el %d de juny

en: New Event on July %d
ca: Cita nova el %d de juliol

en: New Event on August %d
ca: Cita nova el %d d'agost

en: New Event on September %d
ca: Cita nova el %d de setembre

en: New Event on October %d
ca: Cita nova el %d d'octubre

en: New Event on November %d
ca: Cita nova el %d de novembre

en: New Event on December %d
ca: Cita nova el %d de desembre

en: Search Events
ca: Cerqueu cites

en: Search events
ca: Cerqueu cites

en: No results found
ca: No s'han trobat resultats

en: One result found | %u results found
ca[0]: S'ha trobat un resultat
ca[1]: S'han trobat %u resultats

[ctx: tooltip]
en: Synchronizing Remote Calendars
ca: S'estan sincronitzant els calendaris remots

en: Show Weather
ca: Mostra la meteorologia

en: Automatic Location
ca: Ubicació automàtica

en: Search locations
ca: Cerca ubicacions

en: Drop Event Files to Import
ca: Deixeu anar aquí els fitxers d'esdeveniments a importar

en: Toggle Sidebar
ca: Commuta la barra lateral

en: Main Menu
ca: Menú principal

[ctx: tooltip]
en: Search
ca: Cerca

en: _Month
ca: _Mes

en: _Week
ca: _Setmana

en: _Today
ca: _Avui

en: Go to Today
ca: Ves a avui

[ctx: tooltip]
en: Add Event
ca: Afegeix una cita

en: Manage Calendars
ca: Gestiona els calendaris

en: _Synchronize Calendars
ca: _Sincronitza els calendaris

en: _Date & Time Settings…
ca: _Paràmetres de data i hora…

en: _Online Accounts…
ca: _Comptes en línia…

en: _Keyboard Shortcuts
ca: _Dreceres de teclat

en: _About Calendar
ca: _Quant al Calendari

en: Previous Week
ca: Setmana anterior

en: Next Week
ca: Setmana següent

en: Week
ca: Setmana

en: Another event deleted
ca: S'ha suprimit una altra cita

en: Event deleted
ca: S'ha suprimit la cita

en: Could not import some files: Not ICS files
ca: No s'han pogut importar alguns fitxers: no són fitxers ICS

en: Could not import “%s”: Not an ICS file
ca: No s'ha pogut importar «%s»: no és un fitxer ICS

en: Import Files…
ca: Importa fitxers…

en: _Import
ca: _Importa

en: C_alendar
ca: C_alendari

en: Import %d event | Import %d events
ca[0]: Importa %d cita
ca[1]: Importa %d cites

en: Starts
ca: Comença

en: Ends
ca: Acaba

en: Description
ca: Descripció

en: No error
ca: Sense errors

en: Bad argument to function
ca: Argument incorrecte a la funció

en: Failed to allocate a new object in memory
ca: No s'ha pogut assignar un objecte nou en memòria

en: File is malformed, invalid, or corrupted
ca: El fitxer està mal format, no és vàlid o està corrupte

en: Failed to parse the calendar contents
ca: No s'ha pogut analitzar el contingut del calendari

en: Failed to read file
ca: No s'ha pogut llegir el fitxer

en: Internal error
ca: Error intern

en: File is not an iCalendar (.ics) file
ca: El fitxer no és un fitxer iCalendar (.ics)

[ctx: shortcut dialog]
en: Open Main Menu
ca: Obre el menú principal

[ctx: shortcut dialog]
en: Toggle Sidebar
ca: Commuta la barra lateral

[ctx: shortcut dialog]
en: New Event
ca: Cita nova

[ctx: shortcut dialog]
en: Manage Calendars
ca: Gestiona els calendaris

[ctx: shortcut dialog]
en: Synchronize Calendars
ca: Sincronitza els calendaris

[ctx: shortcut dialog]
en: Close Window
ca: Tanca la finestra

[ctx: shortcut dialog]
en: Search
ca: Cerca

[ctx: shortcut dialog]
en: Show Help
ca: Mostra l'ajuda

[ctx: shortcut dialog]
en: Shortcuts
ca: Dreceres

[ctx: shortcut dialog]
en: Navigation
ca: Navegació

[ctx: shortcut dialog]
en: Go Back
ca: Ves enrere

[ctx: shortcut dialog]
en: Go Forward
ca: Ves endavant

[ctx: shortcut dialog]
en: Show Today
ca: Mostra avui

[ctx: shortcut dialog]
en: Next View
ca: Vista següent

[ctx: shortcut dialog]
en: Previous View
ca: Vista anterior

[ctx: shortcut dialog]
en: View
ca: Vista

[ctx: shortcut dialog]
en: Month View
ca: Vista mensual

[ctx: shortcut dialog]
en: Week View
ca: Vista setmanal

en: No events
ca: Sense cites

note: * Translators: %A is the full day name, %B is the month name * and %d is the day of the month as a number between 0 and 31. * More formats can be found on the doc: * https://docs.gtk.org/glib/method.DateTime.format.html
en: %A %B %d
ca: %A %d %B

en: On-going
ca: En marxa

en: New Event…
ca: Cita nova…

en: Other event | Other %d events
ca[0]: Una altra cita
ca[1]: Altres %d cites

en: Hide Additional Events
ca: Amaga les cites addicionals

en: Show Additional Events
ca: Mostra les cites addicionals

en: Modify Multiple Events?
ca: Voleu modificar múltiples cites?

en: The event you are trying to modify is recurring. The changes you have selected should be applied to:
ca: La cita que esteu intentant modificar és recurrent. Els canvis que heu seleccionat s'aplicaran a:

en: _Only This Event
ca: _Només aquesta cita

en: _Subsequent Events
ca: _Cites subsegüents

en: _All Events
ca: _Totes les cites

note: Map
en: View Map
ca: Mostra el mapa
