gnome-calendar master - en to kk translation catalogue (316 entries)

en: Calendar
kk: Күнтізбе

en: Access and manage your calendars
kk: Күнтізбелеріңізге қатынау және басқару

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Calendar;Event;Reminder;
kk: Calendar;Event;Reminder;Күнтізбе;Оқиға;Естелік;

en: Window maximized
kk: Терезе максималды етілген

en: Window maximized state
kk: Терезе максималды күйі

en: Window size
kk: Терезе өлшемі

en: Window size (width and height).
kk: Терезе өлшемі (ені мен биіктігі).

en: Type of the active view
kk: Белсенді көрініс түрі

en: Type of the active window view, default value is: monthly view
kk: Белсенді терезе көрінісінің түрі, бастапқы мәні: ай көрінісі

en: Weather Service Configuration
kk: Ауа райы қызметін баптау

en: Whether weather reports are shown, automatic locations are used and a location-name
kk: Ауа райы болжамы көрсетіле ме, автоанықталған орналасу қолданыла ма және орналасудың аты

en: Zoom level of the week grid
kk: Апта торының масштабтау деңгейі

en: The current zoom level of the week grid
kk: Апта торының ағымдағы масштабтау деңгейі

en: Manage your schedule
kk: Жоспарыңызды басқарыңыз

en: GNOME Calendar is an elegant tool to help you plan and stay on top of your schedule for upcoming days and weeks, whether your months are filled with meetings and appointments, public events, travel logistics, or other commitments in your life.
kk: GNOME күнтізбесі - сіздің айларыңыз жиналыстар мен кездесулерге, қоғамдық іс-шараларға, саяхаттық логистикаға немесе өміріңіздегі басқа да міндеттемелерге толы ма, алдағы күндер мен апталарға арналған кестеңіздің үстінде тұруға және жоспарлауға көмектесетін тамаша құрал.

en: Easily create and manage unlimited calendars and events with GNOME Calendar's infinite scrolling month view, week timetable, and scheduling list view.
kk: GNOME Күнтізбесінің шексіз айналдыру ай көрінісі, апта кестесі және жоспарлау тізімі көрінісі бар шексіз күнтізбелер мен оқиғаларды оңай жасаңыз және басқарыңыз.

en: Integrating the latest GNOME technologies and design best practices, GNOME Calendar builds on top of the mature Evolution data server to manage large quantities of events and to provide integration with other applications. You can add calendars from various online calendaring services (like NextCloud, Google Calendar, and CalDAV / WebDAV servers), enabling you to synchronize your events across multiple devices and platforms. GNOME Calendar also supports local and offline calendaring, so you can use it anywhere and anytime while travelling (or after civilization's collapse.)
kk: GNOME жобасының жаңа технологиялары мен озық тәжірибені құрастыруды интеграциялай отырып, GNOME Күнтізбесі оқиғалардың көп мөлшерін басқару және басқа қосымшалармен интеграцияны қамтамасыз ету үшін жетілген Evolution деректер серверінің үстінен құрылады. Оқиғаларды бірнеше құрылғылар мен платформалар арқылы синхрондауға мүмкіндік беретін әр түрлі онлайн күнтізбе қызметтерінен (NextCloud, Google Calendar және CalDAV / WebDAV серверлері сияқты) күнтізбелерді қосуға болады. GNOME күнтізбесі жергілікті және офлайн күнтізбені де қолдайды, сондықтан оны саяхат кезінде кез келген жерде және кез келген уақытта пайдалануға болады (немесе өркениет құлағаннан кейін.)

en: Month view
kk: Ай көрінісі

en: Week view
kk: Апта көрінісі

en: Event editor
kk: Оқиға түзеткіші

en: Read-Only Calendar
kk: Тек оқуға арналған күнтізбе

en: Display Calendar
kk: Күнтізбені көрсету

en: Edit calendar
kk: Күнтізбені түзету

en: Calendar Settings
kk: Күнтізбе баптаулары

en: Calendars
kk: Күнтізбелер

en: _Add Calendar
kk: Күнтізбені қ_осу

note: Create the new toast TRANSLATORS: %s is a calendar name.
en: Calendar “%s” removed
kk: "%s" күнтізбесі өшірілген

en: _Undo
kk: Бол_дырмау

en: Edit Calendar
kk: Күнтізбені түзету

en: Account
kk: Тіркелгі

en: Open in Settings
kk: Баптауларда ашу

en: Location
kk: Орны

en: Calendar Name
kk: Күнтізбе атауы

en: Color
kk: Түс

en: _Display Calendar
kk: Күнтізбені кө_рсету

en: _Export Calendar
kk: Күнтізбені _экспорттау

en: _Remove Calendar
kk: Күнтізбені ө_шіру

en: Calendar URL
kk: Күнтізбе URL адресі

en: On This Computer
kk: Бұл компьютерде

en: Export Calendar
kk: Күнтізбені экспорттау

en: New Calendar
kk: Жаңа күнтізбе

en: Create a Local Calendar
kk: Жергілікті күнтізбені жасау

en: Connect to an Online Calendar
kk: Онлайн күнтізбеге қосылу

en: HTTPS, CalDAV, or Webcal URLs are supported. Online calendars that can only be updated by the provider will be added as read-only.
kk: HTTPS, CalDAV немесе Webcal URL-деріне қолдау көрсетіледі. Тек провайдер арқылы жаңартылатын онлайн күнтізбелер тек оқу үшін қосылады.

en: If the calendar belongs to one of your online accounts, you can add it through the <a href="GOA">online account settings</a>.
kk: Егер күнтізбе желілік тіркелгілеріңіздің біреуіне тиісті болса, оны <a href="GOA">желілік тіркелгі баптаулары</a> арқылы қоса аласыз.

[ctx: button]
en: Add Calendar
kk: Күнтізбені қосу

en: Credentials
kk: Тіркелу мәліметтері

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Password
kk: Пароль

en: _Cancel
kk: _Бас тарту

en: _Connect
kk: _Байланысу

en: Add Calendar | Add %1$u Calendars
kk[0]: %1$u күнтізбені қосу

en: The URL you have entered appears to be invalid.
kk: Сіз енгізген URL адресі жарамсыз сияқты.

en: A valid user and password are required to connect to this calendar.
kk: Бұл күнтізбеге қосылу үшін жарамды пайдаланушы мен пароль қажет.

en: This calendar is hidden
kk: Бұл күнтізбе жасырылған

en: Month
kk: Ай

en: Previous Month
kk: Өткен ай

en: Next Month
kk: Келесі ай

en: Year
kk: Жыл

en: Previous Year
kk: Өткен жыл

en: Next Year
kk: Келесі жыл

[ctx: grid sunday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Sunday. * * NOTE: These grid abbreviations are always shown together * and in order, e.g. "S M T W T F S". * Please make sure these abbreviations match GNOME Shell's * abbreviations for your language.
en: S
kk: Жк

[ctx: grid monday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Monday
en: M
kk: Дс

[ctx: grid tuesday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Tuesday
en: T
kk: Сс

[ctx: grid wednesday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Wednesday
en: W
kk: Ср

[ctx: grid thursday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Thursday
en: T
kk: Бс

[ctx: grid friday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Friday
en: F
kk: Жм

[ctx: grid saturday]
note: Translators: Calendar grid abbreviation for Saturday
en: S
kk: Сн

en: Remove Alarm
kk: Оятқышты өшіру

en: %1$u day, %2$u hour, and %3$u minute before | %1$u day, %2$u hour, and %3$u minutes before
kk[0]: %1$u күн, %2$u сағат және %3$u минут бұрын

en: %1$u day, %2$u hours, and %3$u minute before | %1$u day, %2$u hours, and %3$u minutes before
kk[0]: %1$u күн, %2$u сағат және %3$u минут бұрын

en: %1$u days, %2$u hour, and %3$u minute before | %1$u days, %2$u hour, and %3$u minutes before
kk[0]: %1$u күн, %2$u сағат және %3$u минут бұрын

en: %1$u days, %2$u hours, and %3$u minute before | %1$u days, %2$u hours, and %3$u minutes before
kk[0]: %1$u күн, %2$u сағат және %3$u минут бұрын

en: %1$u day and %2$u hour before | %1$u day and %2$u hours before
kk[0]: %1$u күн және %2$u сағат бұрын

en: %1$u days and %2$u hour before | %1$u days and %2$u hours before
kk[0]: %1$u күн және %2$u сағат бұрын

en: %1$u day and %2$u minute before | %1$u day and %2$u minutes before
kk[0]: %1$u күн және %2$u минут бұрын

en: %1$u days and %2$u minute before | %1$u days and %2$u minutes before
kk[0]: %1$u күн және %2$u минут бұрын

en: %1$u day before | %1$u days before
kk[0]: %1$u күн бұрын

en: %1$u hour and %2$u minute before | %1$u hour and %2$u minutes before
kk[0]: %1$u сағат және %2$u минут бұрын

en: %1$u hours and %2$u minute before | %1$u hours and %2$u minutes before
kk[0]: %1$u сағат және %2$u минут бұрын

en: %1$u hour before | %1$u hours before
kk[0]: %1$u сағат бұрын

en: %1$u minute before | %1$u minutes before
kk[0]: %1$u минут бұрын

en: Event start time
kk: Оқиғаның басталу уақыты

en: Copy email
kk: Эл. поштаны көшіру

en: Delegated to:
kk: Кімге тапсырылды:

en: optional
kk: міндетті емес

en: Participants
kk: Қатысушылар

en: Accepted
kk: Қабылданды

en: Tentative
kk: Мүмкін

en: Declined
kk: Тайдырылды

en: Delegated
kk: Тапсырылды

en: Not responded
kk: Жауап берілмеді

en: %1$u accepted | %1$u accepted
kk[0]: %1$u қабылдады

en: %1$u maybe | %1$u maybe
kk[0]: %1$u мүмкін деп қабылдады

en: %1$u declined | %1$u declined
kk[0]: %1$u тайдырды

en: %1$u delegated | %1$u delegated
kk[0]: %1$u тапсырды

en: %1$u not responded | %1$u not responded
kk[0]: %1$u жауап бермеді

en: Resources
kk: Ресурстар

en: Edit Date
kk: Күнді түзету

en: Edit date
kk: Күнді түзету

en: Date
kk: Күні

en: Time
kk: Уақыт

en: Edit Time
kk: Уақытты түзету

en: Change Timezone
kk: Уақыт белдеуін өзгерту

en: Edit time
kk: Уақытты түзету

en: _Done
kk: _Дайын

en: This event is in a read-only calendar. It cannot be edited or deleted.
kk: Бұл оқиға тек оқуға арналған күнтізбеде. Оны түзетуге немесе өшіруге болмайды.

en: Reminders
kk: Еске салулар

en: Notes
kk: Естеліктер

en: _Delete Event
kk: Оқиғаны ө_шіру

en: _Save
kk: _Сақтау

en: New Event
kk: Жаңа оқиға

en: Event Details
kk: Оқиға мәліметтері

en: Edit Event
kk: Оқиғаны түзету

en: Organizer
kk: Ұйымдастырушы

en: Add Reminder
kk: Еске салуды қосу

en: Event start
kk: Оқиғаның басталуы

en: 5 Minutes
kk: 5 минут

en: 10 Minutes
kk: 10 минут

en: 15 Minutes
kk: 15 минут

en: 30 Minutes
kk: 30 минут

en: 1 Hour
kk: 1 сағат

en: 1 Day
kk: 1 күн

en: 2 Days
kk: 2 күн

en: 3 Days
kk: 3 күн

en: 1 Week
kk: 1 апта

en: _All Day
kk: _Күні бойы

en: _Time Slot
kk: _Уақыт аралығы

en: Start Date
kk: Басталу күні

en: End Date
kk: Аяқталу күні

en: Start Time
kk: Басталу уақыты

en: End Time
kk: Аяқталу уақыты

en: Repeat
kk: Қайталау

en: No Repeat
kk: Қайталамау

en: Daily
kk: Күнде

en: Monday – Friday
kk: Дүйсенбі – Жұма

en: Weekly
kk: Апта сайын

en: Monthly
kk: Ай сайын

en: Yearly
kk: Жыл сайын

en: End Repeat
kk: Қайталауды аяқтау

en: Forever
kk: Әрқашан

en: Number of Occurrences
kk: Қайталанулар саны

en: Until Date
kk: Күнге дейін

en: End Repeat Date
kk: Қайталанудың соңғы күні

en: Title
kk: Атауы

en: Select Timezone
kk: Уақыт белдеуін таңдау

en: Search Locations
kk: Орындарды іздеу

en: Search for a Timezone
kk: Уақыт белдеуін іздеу

en: Quit GNOME Calendar
kk: GNOME күнтізбесі жұмысын аяқтау

en: Display version number
kk: Нұсқа ақпаратын көрсету

en: Enable debug messages
kk: Жөндеу хабарламаларын іске қосу

en: Open calendar on the passed date
kk: Күнтізбені өткен күнде ашу

en: Open calendar showing the passed event
kk: Күнтізбені өткен оқиғада ашу

en: Copyright © 2012–%d The Calendar authors
kk: Copyright © 2012–%d Calendar авторлары

en: Weather
kk: Ауа райы

en: <b>This event is part of a read-only calendar</b>
        You cannot delete or change this event.
kk: <b>Бұл оқиға тек оқуға арналған күнтізбенің бөлігі</b>
        Сіз бұл оқиғаны өшіре немесе өзгерте алмайсыз.

en: Export Event
kk: Оқиғаны экспорттау

en: No event notes
kk: Оқиғаның қосымша ақпараты жоқ

en: January
kk: Қаңтар

en: February
kk: Ақпан

en: March
kk: Наурыз

en: April
kk: Сәуір

en: May
kk: Мамыр

en: June
kk: Маусым

en: July
kk: Шілде

en: August
kk: Тамыз

en: September
kk: Қыркүйек

en: October
kk: Қазан

en: November
kk: Қараша

en: December
kk: Желтоқсан

en: Today %s
kk: Бүгін %s

en: Tomorrow %s
kk: Ертең %s

en: Yesterday %s
kk: Кеше %s

note: * Translators: %1$s is a month name (e.g. November), %2$d is the day * of month, and %3$ is the hour. This format string results in dates * like "November 21, 22:00".
en: %1$s %2$d, %3$s
kk: %2$d %1$s, %3$s

note: * Translators: %1$s is a month name (e.g. November), %2$d is the day * of month, %3$d is the year, and %4$s is the hour. This format string * results in dates like "November 21, 2020, 22:00".
en: %1$s %2$d, %3$d, %4$s
kk: %2$d %1$s, %3$d, %4$s

en: Today
kk: Бүгін

en: Tomorrow
kk: Ертең

en: Yesterday
kk: Кеше

note: * Translators: %1$s is a month name (e.g. November), and %2$d is * the day of month. This format string results in dates like * "November 21".
en: %1$s %2$d
kk: %2$d %1$s

note: * Translators: %1$s is a month name (e.g. November), %2$d is the day * of month, and %3$d is the year. This format string results in dates * like "November 21, 2020".
en: %1$s %2$d, %3$d
kk: %2$d %1$s, %3$d

note: * Translators: %1$s is the start hour, and %2$s is the end hour, for * example: "Today, 19:00 — 22:00"
en: Today, %1$s — %2$s
kk: Бүгін, %1$s — %2$s

note: * Translators: %1$s is the start hour, and %2$s is the end hour, for * example: "Tomorrow, 19:00 — 22:00"
en: Tomorrow, %1$s – %2$s
kk: Ертең, %1$s – %2$s

note: * Translators: %1$s is the start hour, and %2$s is the end hour, for * example: "Tomorrow, 19:00 — 22:00"
en: Yesterday, %1$s – %2$s
kk: Кеше, %1$s – %2$s

note: * Translators: %1$s is a month name (e.g. November), %2$d is the day * of month, %3$s is the start hour, and %4$s is the end hour. This * format string results in dates like "November 21, 19:00 — 22:00".
en: %1$s %2$d, %3$s – %4$s
kk: %2$d %1$s, %3$s – %4$s

note: * Translators: %1$s is a month name (e.g. November), %2$d is the day * of month, %3$d is the year, %4$s is the start hour, and %5$s is the * end hour. This format string results in dates like: * * "November 21, 2021, 19:00 — 22:00".
en: %1$s %2$d, %3$d, %4$s – %5$s
kk: %2$d %1$s, %3$d, %4$s – %5$s

en: View Additional Details
kk: Қосымша мәліметтерді көру

en: Edit Additional Details
kk: Қосымша ақпаратты түзету

note: Translators: %s is the meeting service name for the event (e.g. "Google Meet")
en: 
    
    On %s
kk: 
    
    %s арқылы

note: Translators: %s is a URL informed as the location of the event Translators: %s is the location of the event (e.g. "Downtown, 3rd Avenue")
en: 
    
    At %s
kk: 
    
    Уақыты %s

en: _Join
kk: Қос_ылу

en: Unknown Service
kk: Белгісіз қызмет

en: _Edit Details
kk: Ақпаратын түз_ету

en: _Save Event
kk: Оқиғаны _сақтау

en: from next Monday
kk: келесі дүйсенбіден бастап

en: from next Tuesday
kk: келесі сейсенбіден бастап

en: from next Wednesday
kk: келесі сәрсенбіден бастап

en: from next Thursday
kk: келесі бейсенбіден бастап

en: from next Friday
kk: келесі жұмадан бастап

en: from next Saturday
kk: келесі сенбіден бастап

en: from next Sunday
kk: келесі жексенбіден бастап

en: to next Monday
kk: келесі дүйсенбіге дейін

en: to next Tuesday
kk: келесі сейсенбіге дейін

en: to next Wednesday
kk: келесі сәрсенбіге дейін

en: to next Thursday
kk: келесі бейсенбіге дейін

en: to next Friday
kk: келесі жұмаға дейін

en: to next Saturday
kk: келесі сенбіге дейін

en: to next Sunday
kk: келесі жексенбіге дейін

en: from Today
kk: бүгіннен бастап

en: from Tomorrow
kk: ертеңнен бастап

en: from Yesterday
kk: кешеден бастап

note: Translators: * this is the format string for representing a date consisting of a month * name and a date of month.
en: from %1$s %2$s
kk: %1$s %2$s бастап

en: to Today
kk: бүгінге дейін

en: to Tomorrow
kk: ертеңге дейін

en: to Yesterday
kk: кешеге дейін

note: Translators: * this is the format string for representing a date consisting of a month * name and a date of month.
en: to %1$s %2$s
kk: %1$s %2$s дейін

note: Translators: %1$s is the start date (e.g. "from Today") and %2$s is the end date (e.g. "to Tomorrow")
en: New Event %1$s %2$s
kk: Жаңа оқиға, %1$s %2$s

en: New Event Today
kk: Жаңа оқиға бүгін

en: New Event Tomorrow
kk: Жаңа оқиға ертең

en: New Event Yesterday
kk: Жаңа оқиға кеше

en: New Event next Monday
kk: Жаңа оқиға келесі дүйсенбіде

en: New Event next Tuesday
kk: Жаңа оқиға келесі сейсенбіде

en: New Event next Wednesday
kk: Жаңа оқиға келесі сәрсенбіде

en: New Event next Thursday
kk: Жаңа оқиға келесі бейсенбіде

en: New Event next Friday
kk: Жаңа оқиға келесі жұмада

en: New Event next Saturday
kk: Жаңа оқиға келесі сенбіде

en: New Event next Sunday
kk: Жаңа оқиға келесі жексенбіде

note: Translators: %d is the numeric day of month
en: New Event on January %d
kk: Жаңа оқиға %d қаңтарда

en: New Event on February %d
kk: Жаңа оқиға %d ақпанда

en: New Event on March %d
kk: Жаңа оқиға %d наурызда

en: New Event on April %d
kk: Жаңа оқиға %d сәуірде

en: New Event on May %d
kk: Жаңа оқиға %d мамырда

en: New Event on June %d
kk: Жаңа оқиға %d маусымда

en: New Event on July %d
kk: Жаңа оқиға %d шілдеде

en: New Event on August %d
kk: Жаңа оқиға %d тамызда

en: New Event on September %d
kk: Жаңа оқиға %d қыркүйекте

en: New Event on October %d
kk: Жаңа оқиға %d қазанда

en: New Event on November %d
kk: Жаңа оқиға %d қарашада

en: New Event on December %d
kk: Жаңа оқиға %d желтоқсанда

en: Search Events
kk: Оқиғаларды іздеу

en: Search events
kk: Оқиғаларды іздеу

en: No results found
kk: Нәтижелер табылмады

en: One result found | %u results found
kk[0]: %u нәтиже табылды

[ctx: tooltip]
en: Synchronizing Remote Calendars
kk: Қашықтағы күнтізбелерді синхрондау

en: Show Weather
kk: Ауа райын көрсету

en: Automatic Location
kk: Автоматты орны

en: Search locations
kk: Орналасуларды іздеу

en: Drop Event Files to Import
kk: Импорттау үшін оқиға файлдарын тастаңыз

en: Toggle Sidebar
kk: Бүйірлік панельді ауыстыру

en: Main Menu
kk: Басты мәзір

[ctx: tooltip]
en: Search
kk: Іздеу

en: _Month
kk: _Ай

en: _Week
kk: А_пта

en: _Agenda
kk: _Күн тәртібі

en: _Today
kk: _Бүгін

en: Go to Today
kk: Бүгінгі күнге өту

[ctx: tooltip]
en: Add Event
kk: Оқиғаны қосу

en: Manage Calendars
kk: Күнтізбелерді басқару

en: _Synchronize Calendars
kk: Күнтізбелерді _синхрондау

en: _Date & Time Settings…
kk: _Күн және уақыт баптаулары…

en: _Online Accounts…
kk: Же_лілік тіркелгілер…

en: _Keyboard Shortcuts
kk: П_ернетақта жарлықтары

en: _About Calendar
kk: _Күнтізбе қолданбасы туралы

en: Previous Week
kk: Өткен апта

en: Next Week
kk: Келесі апта

en: Week
kk: Апта

en: Agenda
kk: Күн тәртібі

en: Another event deleted
kk: Басқа оқиға өшірілді

en: Event deleted
kk: Оқиға өшірілді

en: Could not import some files: Not ICS files
kk: Кейбір файлдарды импорттау мүмкін болмады: ICS файлдары емес

en: Could not import “%s”: Not an ICS file
kk: “%s” импорттау мүмкін болмады: ICS файлы емес

en: Import Files…
kk: Файлдарды импорттау…

en: _Import
kk: _Импорттау

en: C_alendar
kk: Кү_нтізбе

en: Import %d event | Import %d events
kk[0]: %d оқиғаны импорттау

en: Starts
kk: Басталады

en: Ends
kk: Аяқталады

en: Description
kk: Сипаттамасы

en: No error
kk: Қате жоқ

en: Bad argument to function
kk: Функцияға қате аргумент

en: Failed to allocate a new object in memory
kk: Жадыда жаңа объектті жасау сәтсіз аяқталды

en: File is malformed, invalid, or corrupted
kk: Файл пішімі қате, ол жарамсыз немесе зақымдалған

en: Failed to parse the calendar contents
kk: Күнтізбе құрамасын талдау сәтсіз аяқталды

en: Failed to read file
kk: Файлды оқу сәтсіз аяқталды

en: Internal error
kk: Ішкі қате

en: File is not an iCalendar (.ics) file
kk: Файл iCalendar (.ics) файлы емес

[ctx: shortcut dialog]
en: General
kk: Жалпы

[ctx: shortcut dialog]
en: Open Main Menu
kk: Бас мәзірді ашу

[ctx: shortcut dialog]
en: Toggle Sidebar
kk: Бүйірлік панельді ауыстыру

[ctx: shortcut dialog]
en: New Event
kk: Жаңа оқиға

[ctx: shortcut dialog]
en: Manage Calendars
kk: Күнтізбелерді басқару

[ctx: shortcut dialog]
en: Synchronize Calendars
kk: Күнтізбелерді синхрондау

[ctx: shortcut dialog]
en: Close Window
kk: Терезені жабу

[ctx: shortcut dialog]
en: Search
kk: Іздеу

[ctx: shortcut dialog]
en: Show Help
kk: Көмекті көрсету

[ctx: shortcut dialog]
en: Shortcuts
kk: Жарлықтар

[ctx: shortcut dialog]
en: Navigation
kk: Навигация

[ctx: shortcut dialog]
en: Go Back
kk: Кері қайту

[ctx: shortcut dialog]
en: Go Forward
kk: Алға өту

[ctx: shortcut dialog]
en: Show Today
kk: Бүгінді көрсету

[ctx: shortcut dialog]
en: Next View
kk: Келесі көрініс

[ctx: shortcut dialog]
en: Previous View
kk: Алдыңғы көрініс

[ctx: shortcut dialog]
en: View
kk: Көрініс

[ctx: shortcut dialog]
en: Month View
kk: Айлық көрініс

[ctx: shortcut dialog]
en: Week View
kk: Апталық көрініс

en: No events
kk: Оқиғалар жоқ

en: On-going
kk: Болып жатқан

en: New Event…
kk: Жаңа оқиға…

en: Other event | Other %d events
kk[0]: Басқа %d оқиға

en: Hide Additional Events
kk: Қосымша оқиғаларды жасыру

en: Show Additional Events
kk: Қосымша оқиғаларды көрсету

en: Modify Multiple Events?
kk: Бірнеше оқиғаны түзету керек пе?

en: The event you are trying to modify is recurring. The changes you have selected should be applied to:
kk: Сіз түзетем деген оқиға қайталанады. Сіз таңдаған өзгерістер келесі үшін іске асырылуы керек:

en: _Only This Event
kk: _Тек бұл оқиға

en: _Subsequent Events
kk: Барлық к_елесі оқиғалар

en: _All Events
kk: Б_арлық оқиғалар

note: Map
en: View Map
kk: Картаны көру
