calls master - en to hy translation catalogue (75 entries)

en: Calls
hy: Զանգեր

en: The name of the plugin to use for the call Provider
hy: Զանգ ծառայության համար օգտագործվող հավելվածի անվանումը

en: PLUGIN
hy: PLUG-IN

en: Whether to present the main window on startup
hy: Արդյո՞ք պետք է ներկայացնել հիմնական պատուհանը գործարկման ժամանակ

en: Dial a number
hy: Հավաքել հեռախոսահամար

en: NUMBER
hy: ՀԱՄԱՐ

en: View
hy: Դիտել

en: The CallsBestMatchView to monitor
hy: Զանգերի լավագույն համընկնման տեսքը էկրանի համար

en: Name
hy: Անուն

en: The display name of the best match
hy: Լավագույն համընկնման ցուցադրվող անունը

en: Inbound
hy: Մուտքային

en: Whether the call is inbound
hy: Արդյոք զանգը մուտքային է

en: Number
hy: Համար

en: The number the call is connected to if known
hy: Հայտնի համարը, որին միացված է զանգը

en: The name of the party the call is connected to, if the network provides it
hy: Մյուս կողմի անունը, որին միացված է զանգը, եթե դա տրամադրում է ցանցը

en: State
hy: Կարգավիճակ

en: The current state of the call
hy: Զանգի ընթացիկ վիճակը

en: The party participating in the call
hy: Զանգին մասնակցող մյուս կողմը

en: Calling...
hy: Զանգում է...

en: Call data
hy: Զանգի տվյալներ

en: Data for the call this display will be associated with
hy: Զանգի տվյալները կկապվեն այս ցուցադրման հետ

en: The row ID
hy: Շարքի ID

en: Target
hy: Թիրախ

en: The PTSN phone number or other address of the call
hy:  PTSN հեռախոսահամար կամ զանգի այլ հասցեներ

en: Whether the call was an inbound call
hy: Արդյոք զանգը մուտքային էր

en: Start
hy: Սկսել

en: Time stamp of the start of the call
hy: Զանգի մեկնարկի ժամանակի կնիք

en: Answered
hy: Պատասխանած

en: Time stamp of when the call was answered
hy: Զանգին պատասխանելու ժամանակի կնիք

en: End
hy: Վերջ

en: Time stamp of the end of the call
hy: Զանգը ընդհատելու ժամանակի կնիք

en: %s
    yesterday
hy: %s
    երեկ

en: Record
hy: Ձայնագրել

en: The call record for this row
hy: Այս շարքի զանգերի ձայնագրությունները

en: Contacts
hy: Կոնկտակտներ

en: Interface for libfolks
hy: libfolks֊ի միջերես

en: Call holder
hy: Պահել զանգը

en: The holder for this call
hy: Այս զանգի holder֊ը

en: Encrypted
hy: Գաղտնագրված

en: model
hy: մոդել

en: The data store containing call records
hy: Պահոց, որտեղ առկա են բոլո զանգերի ձայնագրությունները

en: Can't place calls: No SIM card
hy: Հնարավոր չէ զանգ կատարել՝ SIM քարտն առկա չէ

en: Can't place calls: No backend service
hy: Հնարավոր չէ զանգ կատարել՝ ծառայությունը անհասանելի է

en: Can't place calls: No plugin
hy: Հնարավոր չէ զանգ կատարել՝ կապակցում առկա չէ

en: Dial Pad
hy: Զանգի ստեղնաշար

en: Recent
hy: Վերջին

en: Record store
hy: Ձայնագրության պահոց

en: The store of call records
hy: Զանգերի ձայնագրությունների պահոց

en: The party's name
hy: Կողմի անունը

en: The party's telephone number
hy: Կողմի հեռախոսի համարը

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: A text string describing the status for display to the user
hy: Տեքստի տող, որտեղ նկարագրվում է օգտատիրոջ կարգավիճակը

en: Incoming call
hy: Մուտքային զանգ

en: Incoming phone call
hy: Մուտքային հեռախոսազանգ

en: Mute
hy: Անձայն

en: Speaker
hy: Բարձրախոս

en: Add call
hy: Ավելացնել զանգ

en: Hold
hy: Պահել

en: Hang up
hy: Անջատել

en: Answer
hy: Պատասխանել

en: Hide the dial pad
hy: Թաքցնել համարների ստեղնաշարը

en: Call the party
hy: Զանգի կողմը

en: On hold
hy: Պահել

en: This call is not encrypted
hy: Այս զանգը գաղտնագրված չէ

en: This call is encrypted
hy: Այս զանգը գաղտնագրված է

en: No Recent Calls
hy: Առկա չէ վերջին զանգեր

en: Recent Calls
hy: Վերջին զանգերը

en: New call…
hy: Նոր զանգ…

note: Translators: tooltip for the application menu button
en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: About Calls
hy: Զանգի մասին

en: No modem found
hy: Մոդեմ չի գտնվել

en: Dial
hy: Զանգ

en: Backspace through number
hy: Հետ տանել համարի միջոցով

en: New Call
hy: Նոր զանգ

en: Back
hy: Հետ
