calls main - en to kab translation catalogue (16 entries)

en: Edit account: %s
kab: Ẓreg amiḍan: %s

en: Add new account
kab: Rnu amiḍan amaynut

en: NUMBER
kab: UTTUN

en: %s
    yesterday
kab: %s
    iḍelli

en: Police
kab: Tamsulta

en: _Add Account
kab: Rnu _amiḍan

en: _Cancel
kab: Sefsex (C)

en: _Close
kab: Mdel (_C)

en: _Keyboard shortcuts
kab: Inegzumen n unasiw (_K)

en: _Help
kab: Tallelt (_H)

en: SIP Account
kab: Amiḍan SIP

en: Back
kab: Uɣal

en: Add Account
kab: Rnu amiḍan

en: _Log In
kab: Qqen (_L)

en: Server
kab: Aqeddac

en: Password
kab: Awal n uɛeddi
