calls master - en to uk translation catalogue (119 entries)

en: Calls
uk: Дзвінки

en: Phone
uk: Телефон

en: A phone dialer and call handler
uk: Засіб набирання номерів та обробки викликів

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Telephone;Call;Phone;Dial;Dialer;PSTN;
uk: Telephone;Call;Phone;Dial;Dialer;PSTN;телефон;виклик;дзвінок;набір;набирання;

en: Calls (daemon)
uk: Дзвінки (фонова служба)

en: A phone dialer and call handler (daemon mode)
uk: Засіб набирання номерів та обробки викликів (фонова служба)

en: Make phone and SIP calls
uk: Телефонні дзвінки і дзвінки SIP

en: Calls is a simple, elegant phone dialer and call handler for GNOME. It can be used with a cellular modem for plain old telephone calls as well as VoIP calls using the SIP protocol.
uk: «Дзвінки» є простою, елегантною програмою для викликів та обробки дзвінків для GNOME. Нею можна скористатися як стільниковим модемом для звичайних телефонних дзвінків, а також для інтернет-викликів за використанням протоколу SIP.

note: Translators: A screenshot description.
en: Placing a call
uk: Влаштування виклику

note: Translators: A screenshot description.
en: The call history
uk: Журнал викликів

en: Whether calls should automatically use the default origin
uk: Визначає, чи слід автоматично використовувати для дзвінків типове походження

en: The country code as reported by the modem
uk: Код країни, який повідомляє модем

en: The country code is used for contact name lookup
uk: Код країни буде використано для пошуку контактів

en: The plugins to load automatically
uk: Додатки, які слід завантажувати автоматично

en: These plugins will be automatically loaded on application startup.
uk: Ці додатки буде автоматично завантажено при запуску програми.

en: Audio codecs to use for VoIP calls in order of preference
uk: Звукові кодеки, якими слід скористатися для інтернет-викликів, за порядком пріоритетності

en: The preferred audio codecs to use for VoIP calls (if available)
uk: Бажані звукові кодеки, якими слід скористатися для інтернет-викликів (якщо доступні)

en: Allow insecure crypto key exchange for encrypted media.
uk: Дозволити незахищений обмін ключами шифрування для нешифрованих мультимедійних даних.

en: Set to true if you want to allow keys to be exchangable in cleartext, otherwise you must set the TLS transport.
uk: Встановіть, якщо хочете дозволити обмін ключами без шифрування. Якщо не встановлено, вам доведеться встановити передавання даних TLS.

en: Default (uninitialized) state
uk: Типовий (неініціалізований) стан

en: Initializing account…
uk: Ініціалізуємо обліковий запис…

en: Uninitializing account…
uk: Скасовуємо ініціалізацію облікового запису…

en: Connecting to server…
uk: Встановлюємо з'єднання із сервером…

en: Account is online
uk: Обліковий запис у мережі

en: Disconnecting from server…
uk: Від'єднуємося від сервера…

en: Account is offline
uk: Обліковий запис поза мережею

en: Account encountered an error
uk: З обліковим записом сталася помилка

en: No reason given
uk: Причину не вказано

en: Initialization started
uk: Розпочато ініціалізацію

en: Initialization complete
uk: Ініціалізацію завершено

en: Uninitialization started
uk: Розпочато скасування ініціалізації

en: Uninitialization complete
uk: Скасування ініціалізації завершено

en: No credentials set
uk: Не встановлено реєстраційних даних

en: Starting to connect
uk: Розпочинаємо з'єднання

en: Connection timed out
uk: Вичерпано час очікування на з’єднання

en: Domain name could not be resolved
uk: Не вдалося обробити назву домену

en: Server did not accept username or password
uk: Сервером не прийнято ім'я користувача або пароль

en: Connecting complete
uk: Встановлення з'єднання завершено

en: Starting to disconnect
uk: Розпочинаємо розірвання з'єднання

en: Disconnecting complete
uk: Розірвання з'єднання завершено

en: Internal error occurred
uk: Сталася внутрішня помилка

en: Edit account: %s
uk: Редагувати запис: %s

en: Add new account
uk: Додати обліковий запис

en: VoIP Accounts
uk: Облікові записи VoIP

en: Tried dialing invalid tel URI `%s'
uk: Спроба набору номера з некоректною адресою телефону «%s»

en: Don't know how to open `%s'
uk: Невідомо як відкрити «%s»

en: The name of the plugins to load
uk: Назва додатків для завантаження

en: PLUGIN
uk: ДОДАТОК

en: Whether to present the main window on startup
uk: Чи слід відкривати головне вікно після запуску

en: Dial a telephone number
uk: Набрати телефонний номер

en: NUMBER
uk: НОМЕР

en: Enable verbose debug messages
uk: Увімкнути докладні діагностичні повідомлення

en: Print current version
uk: Вивести поточну версію

en: Anonymous caller
uk: Анонімний дзвінок

en: %s
    yesterday
uk: %s
    вчора

en: Police
uk: Поліція

en: Ambulance
uk: Швидка допомога

en: Fire Brigade
uk: ДСНС

en: Mountain Rescue
uk: Гірничо-рятувальна служба

en: Can't place calls: No modem or VoIP account available
uk: Не вдалося розмістити дзвінки: немає модема або облікового запису інтернет-телефонії

en: Can't place calls: No plugin loaded
uk: Не вдалося розмістити дзвінки: не завантажено додатків

note: Recent as in "Recent calls" (the call history)
en: Recent
uk: Нещодавні

en: Contacts
uk: Контакти

en: Dial Pad
uk: Панель набору

en: Missed call
uk: Пропущено виклик

note: %s is a name here
en: Missed call from <b>%s</b>
uk: Пропущено виклик від <b>%s</b>

note: %s is a id here
en: Missed call from %s
uk: Пропущено виклик від %s

en: Missed call from unknown caller
uk: Пропущено виклик від невідомого абонента

en: Call back
uk: Передзвонити

en: Add VoIP Accounts
uk: Додати облікові записи VoIP

en: You can add VoIP account here. It will allow you to place and receive VoIP calls using the SIP protocol. This feature is still relatively new and not yet feature complete (i.e. no encrypted media).
uk: Тут ви можете додати обліковий запис VoIP. Програма надасть вам змогу дзвонити і отримувати дзвінки VoIP з використанням протоколу SIP. Ця можливість є відносно новою, тому реалізовано не усі її аспекти (наприклад, не реалізовано шифрування даних).

en: _Add Account
uk: _Додати обліковий запис

en: _Delete Call
uk: В_илучити дзвінок

en: _Copy number
uk: _Копіювати номер

en: _Add contact
uk: _Додати контакт

en: _Send SMS
uk: _Надіслати SMS

en: On hold
uk: Очікування

en: No Contacts Found
uk: Не знайдено жодного контакту

en: No Recent Calls
uk: Немає нещодавніх дзвінків

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Close
uk: З_акрити

en: _Send
uk: _Надіслати

en: _VoIP Accounts
uk: _Облікові записи VoIP

note: "Calls" is the application name, do not translate
en: _About Calls
uk: _Про «Дзвінки»

en: Enter a VoIP address
uk: Введіть адресу VoIP

en: SIP Account
uk: Обліковий запис SIP

en: New Call
uk: Новий дзвінок

en: Back
uk: Назад

en: Unknown reason
uk: Невідома причина

en: Outgoing call started
uk: Розпочато зовнішній виклик

en: New incoming call
uk: Новий вхідний дзвінок

en: Call accepted
uk: Виклик прийнято

en: Call ended
uk: Виклик завершено

en: Call disconnected (busy or call refused)
uk: Виклик від'єднано (зайнято або відмовлено у виклику)

en: Call disconnected (wrong id or network problem)
uk: Виклик від'єднано (помилковий ідентифікатор або проблем із мережею)

en: Call disconnected (error setting up audio channel)
uk: Виклик від'єднано (помилка під час налаштовування звукового каналу)

note: Translators: Transfer is for active or held calls
en: Call transferred
uk: Виклик передано

note: Translators: Deflecting is for incoming or waiting calls
en: Call deflected
uk: Виклик відхилено

en: Call disconnected (unknown reason code %i)
uk: Виклик від'єднано (невідома причина, код %i)

en: ModemManager unavailable
uk: ModemManager недоступний

en: No voice-capable modem available
uk: Немає модема із голосовими можливостями

en: Normal
uk: Звичайний

en: Initialized
uk: Ініціалізовано

en: DBus unavailable
uk: DBus є недоступним

en: No encryption
uk: Без шифрування

note: TODO Optional encryption
en: Force encryption
uk: Примусове шифрування

en: Cryptographic key exchange unsuccessful
uk: Помилка під час обміну криптографічними ключами

en: _Log In
uk: _Увійти

en: _Apply
uk: _Застосувати

en: _Delete
uk: В_илучити

en: Server
uk: Сервер

en: Display Name (Optional)
uk: Екранне ім'я (необов'язкове)

en: User ID
uk: Ід. користувача

en: Password
uk: Пароль

en: Port
uk: Порт

en: Transport
uk: Спосіб передавання

en: Media Encryption
uk: Шифрування мультимедіа

en: Use for Phone Calls
uk: Використовувати для дзвінків

en: Automatically Connect
uk: З'єднуватись автоматично
