libcall-ui main - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: Call-UI Demo
ca: Demostració de trucada-UI

en: Back
ca: Torna

en: Welcome to Call-UI Demo
ca: Benvinguts a la demostració de trucada-UI

en: This is a tour of the features the library has to offer.
ca: Aquest és un recorregut per les característiques que ofereix la biblioteca.

en: Welcome
ca: Benvingut

en: Call Display
ca: Visualització de trucada

en: Dial Pad
ca: Teclat

en: A simple dial pad to enter phone numbers.
ca: Un teclat de marcatge senzill per introduir números de telèfon.

en: Keypad
ca: Teclat numèric

en: A number keypad.
ca: Un teclat numèric.

en: Show letters
ca: Mostra les lletres

en: Show symbols
ca: Mostra els símbols

en: Key pad
ca: Teclat numèric

en: Calling…
ca: S'està trucant…

en: Call ended
ca: La trucada ha finalitzat

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Incoming phone call
ca: Trucada telefònica entrant

en: Mute
ca: Silencia

en: Speaker
ca: Altaveu

en: Add call
ca: Afegeix una trucada

en: Hold
ca: Posa en espera

en: Hang up
ca: Penja

en: Answer
ca: Contesta

en: Hide the dial pad
ca: Amaga el teclat

en: Enter a number
ca: Introduïu un número

en: This call is not encrypted
ca: Aquesta trucada no està xifrada

en: This call is encrypted
ca: Aquesta trucada està xifrada
