libcall-ui main - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Call active
eu: Deia aktibo dago

en: Call held
eu: Deia zain jarri da

en: Calling…
eu: Deitzen…

en: Incoming call
eu: Sarrerako deia

en: Call ended
eu: Deia amaitu da

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Accepting call…
eu: Deia onartzen…

en: Hanging up…
eu: Esekitzen…

en: Mute
eu: Mututu

en: Speaker
eu: Bozgorailua

en: Add call
eu: Gehitu deia

en: Hold
eu: Jarri zain

en: Dial Pad
eu: Markatze-teklatua

en: Enter a number
eu: Sartu zenbakia

en: Type a phone number
eu: Idatzi telefono-zenbakia

en: Call that phone number
eu: Deitu telefono-zenbaki horretara

en: This call is not encrypted
eu: Dei hau ez dago zifratuta

en: This call is encrypted
eu: Dei hau zifratuta dago
