libcall-ui main - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Call active
fi: Puhelu aktiivisena

en: Call held
fi: Puhelu pidossa

note: Deprecated
en: Calling…
fi: Soitetaan…

note: Deprecated
en: Incoming call
fi: Saapuva puhelu

en: Call ended
fi: Puhelu päättyi

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Accepting call…
fi: Hyväksytään puhelu…

en: Hanging up…
fi: Lopetetaan puhelu…

en: Incoming phone call
fi: Saapuva puhelu

en: Mute
fi: Mykistä

en: Speaker
fi: Kaiutin

en: Add call
fi: Lisää puhelu

en: Hold
fi: Pitoon

en: Dial Pad
fi: Numeronäppäimistö

en: Enter a number
fi: Anna numero

en: Type a phone number
fi: Kirjoita puhelinnumero

en: Call that phone number
fi: Soita puhelinnumeroon

en: This call is not encrypted
fi: Tämä puhelu ei ole salattu

en: This call is encrypted
fi: Tämä puhelu on salattu
