libcall-ui main - en to fur translation catalogue (17 entries)

en: Call active
fur: Clamade ative

en: Call held
fur: Clamade in spiete

en: Calling…
fur: Daûr a clamâ…

en: Call ended
fur: Clamade finide

en: Unknown
fur: No cognossût

en: Accepting call…
fur: Daûr a rispuindi…

en: Hanging up…
fur: Daûr a meti jù…

en: Mute
fur: Cidine

en: Speaker
fur: Casse

en: Add call
fur: Zonte clamade

en: Hold
fur: In spiete

en: Dial Pad
fur: Tastiere

en: Enter a number
fur: Inserìs un numar

en: Type a phone number
fur: Scrîf un numar di teleon

en: Call that phone number
fur: Clame il numar di telefon

en: This call is not encrypted
fur: Cheste clamade no je cifrade

en: This call is encrypted
fur: Cheste clamade e je cifrade
