libcall-ui main - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Call active
hr: Poziv aktivan

en: Call held
hr: Poziv na čekanju

note: Deprecated
en: Calling…
hr: Pozivanje…

note: Deprecated
en: Incoming call
hr: Dolazni poziv

en: Call ended
hr: Poziv završio

en: Unknown
hr: Nepoznat

en: Accepting call…
hr: Prihvati poziv…

en: Hanging up…
hr: Prekini poziv…

en: Incoming phone call
hr: Dolazni telefonski poziv

en: Mute
hr: Utišaj

en: Speaker
hr: Zvučnik

en: Add call
hr: Dodaj poziv

en: Hold
hr: Na čekanju

en: Dial Pad
hr: Biranje brojeva

en: Hang up
hr: Prekini

en: Answer
hr: Odgovori

en: Hide the dial pad
hr: Sakrij biranje brojeva

en: Enter a number
hr: Upišite broj

en: Type a phone number
hr: Upišite telefonski broj

en: Call that phone number
hr: Nazovi taj broj telefona

en: This call is not encrypted
hr: Ovaj poziv nije šrifriran

en: This call is encrypted
hr: Ovaj poziv je šrifriran
