libcall-ui main - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Call active
hu: Hívás aktív

en: Call held
hu: Hívás tartva

note: Deprecated
en: Calling…
hu: Hívás…

note: Deprecated
en: Incoming call
hu: Bejövő hívás

en: Call ended
hu: Hívás befejezve

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Accepting call…
hu: Hívás elfogadása…

en: Hanging up…
hu: Hívás befejezése…

en: Incoming phone call
hu: Bejövő telefonhívás

en: Mute
hu: Némítás

en: Speaker
hu: Hangszóró

en: Add call
hu: Hívás hozzáadása

en: Hold
hu: Tartás

en: Dial Pad
hu: Tárcsázó

en: Enter a number
hu: Adjon meg egy számot

en: Type a phone number
hu: Gépeljen be egy telefonszámot

en: Call that phone number
hu: A telefonszám hívása

en: This call is not encrypted
hu: Ez a hívás nem titkosított

en: This call is encrypted
hu: Ez a hívás titkosított
