libcall-ui main - en to sl_SI translation catalogue (19 entries)

en: Call active
sl_SI: Klic dejaven

en: Call held
sl_SI: Klic zadržan

note: Deprecated
en: Calling…
sl_SI: Klicanje …

note: Deprecated
en: Incoming call
sl_SI: Dohodni klic

en: Call ended
sl_SI: Klic končan

en: Unknown
sl_SI: Neznano

en: Accepting call…
sl_SI: Sprejemanje klica ...

en: Hanging up…
sl_SI: Prekinjanje …

en: Incoming phone call
sl_SI: Dohodni klic

en: Mute
sl_SI: Nemo

en: Speaker
sl_SI: Zvočnik

en: Add call
sl_SI: Dodaj klic

en: Hold
sl_SI: Zadrži

en: Dial Pad
sl_SI: Številčnica

en: Enter a number
sl_SI: Vnesite številko

en: Type a phone number
sl_SI: Vnesite telefonsko številko

en: Call that phone number
sl_SI: Pokliči to telefonsko številko

en: This call is not encrypted
sl_SI: Ta klic ni šifriran

en: This call is encrypted
sl_SI: Ta klic je šifriran
