libcall-ui main - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Call active
sv: Samtal aktivt

en: Call held
sv: Samtal pausat

note: Deprecated
en: Calling…
sv: Ringer…

note: Deprecated
en: Incoming call
sv: Inkommande samtal

en: Call ended
sv: Samtal avslutat

en: Unknown
sv: Okänd

en: Accepting call…
sv: Accepterar samtal…

en: Hanging up…
sv: Lägger på…

en: Incoming phone call
sv: Inkommande telefonsamtal

en: Mute
sv: Tysta

en: Speaker
sv: Högtalare

en: Add call
sv: Lägg till samtal

en: Hold
sv: Pausa

en: Dial Pad
sv: Knappsats

en: Enter a number
sv: Mata in ett nummer

en: Type a phone number
sv: Mata in ett telefonnummer

en: Call that phone number
sv: Ring det numret

en: This call is not encrypted
sv: Detta samtal är inte krypterat

en: This call is encrypted
sv: Detta samtal är krypterat
