libcall-ui main - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: Call active
sr: Позив је у току

en: Call held
sr: Позив је на чекању

note: Deprecated
en: Calling…
sr: Позивам…

note: Deprecated
en: Incoming call
sr: Долазни позив

en: Call ended
sr: Позив је завршен

en: Unknown
sr: Непознато

en: Accepting call…
sr: Прихватам позив…

en: Hanging up…
sr: Прекидам…

en: Incoming phone call
sr: Долазни телефонски позив

en: Mute
sr: Утишано

en: Speaker
sr: Звучник

en: Add call
sr: Додај позив

en: Hold
sr: Задржи

en: Dial Pad
sr: Бројчаник

en: Enter a number
sr: Унеси број

en: Type a phone number
sr: Унеси број телефона

en: Call that phone number
sr: Позови тај број телефона

en: This call is not encrypted
sr: Овај позив није шифрован

en: This call is encrypted
sr: Овај позив је шифрован
