libcall-ui main - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Call active
bg: Активно обаждане

en: Call held
bg: Задържано обаждане

en: Calling…
bg: Обаждане…

en: Incoming call
bg: Входящо обаждане

en: Call ended
bg: Обаждането приключи

en: Unknown
bg: Непознат

en: Accepting call…
bg: Приемане на обаждането…

en: Hanging up…
bg: Затваряне…
