gnome-characters master - en to af translation catalogue (52 entries)

en: Search found no results
af: Soektog het geen resultate getoon nie

en: Try a different search.
af: Probeer 'n ander soektog.

en: Loading…
af: Laai tans…

en: Copy Character
af: Kopieer Karakter

en: Character copied to clipboard
af: Karakter na knipbord gekopieer

en: No recent characters found
af: Geen onlangse karakters gevind nie

en: Characters will appear here if you use them.
af: Karakters sal hier vertoon word indien u hulle gebruik.

en: Current page
af: Huidige bladsy

en: Filter by Font
af: Filtrer volgens lettertipe

en: About Characters
af: Aangaande karakters

en: GNOME Characters
af: GNOME Karakters

en: Character map application
af: Karakterkaart toepassing

en: Characters is a simple utility application to find and insert unusual characters. It allows you to quickly find the character you are looking for by searching for keywords.
af: Karakters is 'n eenvoudige nutstoepassing om ongewone karakters te vind en in te voeg. Dit laat u toe om vinnig karakter te vind deur met sleutelwoorde te soek.

en: You can also browse characters by categories, such as Punctuation, Pictures, etc.
af: U kan ook deur karakter-kategorieë blaai, soos leestekens, prente, ens.

en: Characters
af: Karakters

en: Utility application to find and insert unusual characters
af: Nutstoepassing om ongewone karakters te vind en in te voeg

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: characters;unicode;punctuation;math;letters;emoji;emoticon;
af: karakters;unicode;leestekens;wiskunde;letters;emosiekone;

en: Font to display characters
af: Lettertipe waarin karakters vertoon word

en: Use the font to render characters on the character list.
af: Gebruik die lettertipe om karakters op die karakterlys te skep.

en: Maximum recent characters
af: Maksimum onlangse karakters

en: Emojis
af: Emosiekone

en: Letters & Symbols
af: Letters & Simbole

en: Punctuation
af: Leestekens

en: Arrows
af: Pyle

en: Bullets
af: Koeëls

en: Pictures
af: Prente

en: Currencies
af: Geldeenhede

en: Math
af: Wiskunde

en: Smileys & People
af: Glimlagge & Mense

en: Animals & Nature
af: Diere & Natuur

en: Food & Drink
af: Kos & Drank

en: Activities
af: Aktiwiteite

en: Travel & Places
af: Reis & Plekke

en: Objects
af: Voorwerpe

en: Symbols
af: Simbole

en: Flags
af: Vlae

en: %s Category List Row
af: %s Kategorie Lys Ry

note: FIXME: Can't use GtkContainer.child_get_property.
en: Recently Used
af: Onlangs Gebruik

en: See Also
af: Sien Ook

note: TRANSLATORS: the first variable is a character, the second is a font
en: %s is not included in %s
af: %s is nie ingesluit by %s nie

en: Unassigned
af: Nie toegeken nie

en: Characters Application
af: Karakter Toepassing

en: Characters Application started
af: Karakter Toepassing begin

en: Characters Application exiting
af: Karakter Toepassing maak toe

en: None
af: Geen

en: Unknown character name
af: Onbekende karakternaam

en: Character Map
af: Karakterkaart

en: %s (%s only)
af: %s (%s slegs)

en: %s Character List
af: %s Karakterlys

note: TRANSLATORS: %s will be either 'emojis' or 'letters'
en: Recently Used %s Character List
af: Onlangs Gebruikte %s Karakterlys

en: Search Result Character List
af: Soek Resultaat Karakterlys

note: FIXME: Can't use GtkContainer.child_get_property.
en: Search Result
af: Soek Resultaat
