gnome-characters master - en to kk translation catalogue (54 entries)

en: _Copy Character
kk: Таңбаны _көшіріп алу

en: Unicode
kk: Юникод

en: _See Also
kk: Тағы қ_арау

en: See Also
kk: Тағы қараңыз

en: Recently Used
kk: Жақында қолданылған

en: Emojis
kk: Эмодзи

en: Smileys & Emotion
kk: Смайликтер және эмоциялар

en: People & Body
kk: Адамдар мен денелер

en: Animals & Nature
kk: Жануарлар және табиғат

en: Food & Drink
kk: Тамақ және сусындар

en: Travel & Places
kk: Саяхат және орындар

en: Activities
kk: Белсенділіктер

en: Objects
kk: Объекттер

en: Symbols
kk: Таңбалар

en: Flags
kk: Жалаулар

en: Letters & Symbols
kk: Әріптер және таңбалар

en: Punctuation
kk: Емле таңбалары

en: Arrows
kk: Сызықшалар

en: Bullets
kk: Маркерлер

en: Pictures
kk: Суреттер

en: Currencies
kk: Қаржылар

en: Math
kk: Математика

en: Letters
kk: Әріптер

[ctx: shortcut window]
en: General
kk: Жалпы

[ctx: shortcut window]
en: Open Main Menu
kk: Басты мәзірді ашу

[ctx: shortcut window]
en: Search
kk: Іздеу нәтижесі

[ctx: shortcut window]
en: Show Keyboard Shortcuts
kk: Пернетақта жарлықтарын көрсету

[ctx: shortcut window]
en: Quit
kk: Шығу

en: _Keyboard Shortcuts
kk: П_ернетақта жарлықтары

en: _About Characters
kk: Таңбалар қолданбасы туралы

en: Characters
kk: Таңбалар

en: Search
kk: Іздеу

en: Main Menu
kk: Басты мәзір

en: Search characters
kk: Таңбалар ішінен іздеу

en: No Recent Characters
kk: Жуырдағы таңбалар табылмады

en: Characters will appear here if you use them
kk: Таңбаларды қолдансаңыз, олар осында көрсетіледі

en: No Results
kk: Нәтижелер жоқ

en: Try a different search
kk: Басқа сөздерді іздеп көріңіз

en: Loading…
kk: Жүктеу…

en: Character map application
kk: Таңбалар картасы қолданбасы

en: Characters is a simple utility application to find and insert unusual characters. It allows you to quickly find the character you are looking for by searching for keywords.
kk: Таңбалар - бұл сирек кездесетін таңбаларды табу және кірістіру үшін арналған қолданба. Оның көмегімен сіз кілт сөздер көмегімен керек таңбаларды жылдам таба аласыз.

en: You can also browse characters by categories, such as Punctuation, Pictures, etc.
kk: Сонымен бірге, сіз таңбаларды санаттар бойынша шола аласыз, мыс. емле таңбалары, суреттер және т.б.

en: Utility application to find and insert unusual characters
kk: Сирек кездесетін таңбаларды табу және кірістіру үшін арналған қолданба

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: characters;unicode;punctuation;math;letters;emoji;emoticon;symbols;
kk: characters;unicode;punctuation;math;letters;emoji;emoticon;symbols;таңбалар;юникод;емле;математика;әріптер;эмодзи;смайлик;

en: Maximum recent characters
kk: Жуырдағы таңбалардың макс. саны

en: Unknown character name
kk: Таңба аты белгісіз

note: TRANSLATORS: the first variable is a character, the second is a font
en: %s is not included in %s
kk: %s %s ішінде жоқ

en: Character copied to clipboard
kk: Таңба алмасу буферіне көшірілді

en: Unassigned
kk: Тағайындалмаған

en: Character copied
kk: Таңба көшірілді

en: Character was copied successfully
kk: Таңба сәтті көшірілді

en: %s Sidebar Row
kk: %s бүйірлік панель жолы

en: Search Result
kk: Іздеу нәтижесі

en: The GNOME Project
kk: GNOME жобасы
