gnome-characters master - en to sk translation catalogue (52 entries)

en: _Copy Character
sk: S_kopírovať znak

en: _See Also
sk: _Pozrite tiež

en: Recently Used
sk: Nedávno použité

en: Emojis
sk: Emotikony

en: Smileys & Emotion
sk: Smajlíky a emócie

en: People & Body
sk: Ľudia a telo

en: Animals & Nature
sk: Zvieratá a príroda

en: Food & Drink
sk: Jedlo a nápoje

en: Travel & Places
sk: Cestovanie a miesta

en: Activities
sk: Činnosti

en: Objects
sk: Objekty

en: Symbols
sk: Symboly

en: Flags
sk: Vlajky

en: Letters & Symbols
sk: Písmená a symboly

en: Punctuation
sk: Interpunkcie

en: Arrows
sk: Šípky

en: Bullets
sk: Odrážky

en: Pictures
sk: Obrázky

en: Currencies
sk: Meny

en: Math
sk: Matematika

en: Letters
sk: Písmená

[ctx: shortcut window]
en: General
sk: Všeobecné

[ctx: shortcut window]
en: Open menu
sk: Otvorenie ponuky

[ctx: shortcut window]
en: Search
sk: Hľadanie

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
sk: Klávesové skratky

[ctx: shortcut window]
en: Quit
sk: Ukončenie

en: _Keyboard Shortcuts
sk: _Klávesové skratky

en: _About Characters
sk: _O aplikácii Znaky

en: Characters
sk: Znaky

en: Search
sk: Vyhľadá

en: Main Menu
sk: Hlavná ponuka

en: Search characters
sk: Vyhľadajte znaky

en: No Recent Characters
sk: Žiadne nedávne znaky

en: Characters will appear here if you use them
sk: Tu sa zobrazia znaky, ktoré ste použili

en: No Results
sk: Žiadne výsledky

en: Try a different search
sk: Skúste vyhľadať niečo iné

en: Loading…
sk: Načítava sa…

en: Character map application
sk: Aplikácia mapa znakov

en: Characters is a simple utility application to find and insert unusual characters. It allows you to quickly find the character you are looking for by searching for keywords.
sk: Znaky je jednoduchá užitočná aplikácia na nájdenie a vloženie neobvyklých znakov. Umožňuje vám rýchlo nájsť znak, ktorý môžete vyhľadať pomocou kľúčových slov.

en: You can also browse characters by categories, such as Punctuation, Pictures, etc.
sk: Môžete tiež prehliadať znaky podľa kategórií, ako sú napríklad Znaky, Obrázky, atď.

en: Utility application to find and insert unusual characters
sk: Užitočná aplikácia na nájdenie a vloženie neobvyklých znakov

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: characters;unicode;punctuation;math;letters;emoji;emoticon;symbols;
sk: znaky;unicode;diakritika;matematika;znaky;písmená;emotikona;smajlík;symboly;

en: Maximum recent characters
sk: Maximálny počet nedávnych znakov

en: Unknown character name
sk: Neznámy názov znaku

note: TRANSLATORS: the first variable is a character, the second is a font
en: %s is not included in %s
sk: Znak %s nie je zahrnutý v písme %s

en: Character copied to clipboard
sk: Znak skopírovaný do schránky

en: Unassigned
sk: Nepriradené

en: Character copied
sk: Znak skopírovaný

en: Character was copied successfully
sk: Znak bol úspešne skopírovaný

en: %s Sidebar Row
sk: Riadok %s postranného panela

en: Search Result
sk: Výsledok vyhľadávania

en: The GNOME Project
sk: Projekt GNOME
