gnome-characters master - en to be translation catalogue (54 entries)

en: _Copy Character
be: С_капіяваць сімвал

en: Unicode
be: Унікод

en: _See Also
be: Таксама _глядзіце

en: See Also
be: Таксама глядзіце

en: Recently Used
be: Нядаўнія

en: Emojis
be: Эмодзі

en: Smileys & Emotion
be: Смайлікі і эмоцыі

en: People & Body
be: Людзі і цела

en: Animals & Nature
be: Жывёлы і прырода

en: Food & Drink
be: Ежа і напоі

en: Travel & Places
be: Падарожжы і месцы

en: Activities
be: Віды дзейнасці

en: Objects
be: Аб'екты

en: Symbols
be: Сімвалы

en: Flags
be: Сцягі

en: Letters & Symbols
be: Літары і сімвалы

en: Punctuation
be: Пунктуацыя

en: Arrows
be: Стрэлкі

en: Bullets
be: Маркеры

en: Pictures
be: Выявы

en: Currencies
be: Валюты

en: Math
be: Матэматыка

en: Letters
be: Літары

[ctx: shortcut window]
en: General
be: Агульныя

[ctx: shortcut window]
en: Open Main Menu
be: Адкрыць галоўнае меню

[ctx: shortcut window]
en: Search
be: Пошук

[ctx: shortcut window]
en: Show Keyboard Shortcuts
be: Паказаць спалучэнні клавіш

[ctx: shortcut window]
en: Quit
be: Выйсці

en: _Keyboard Shortcuts
be: _Спалучэнні клавіш

en: _About Characters
be: _Пра Сімвалы

en: Characters
be: Сімвалы

en: Search
be: Пошук

en: Main Menu
be: Галоўнае меню

en: Search characters
be: Пошук сімвалаў

en: No Recent Characters
be: Няма нядаўніх сімвалаў

en: Characters will appear here if you use them
be: Тут будуць з'яўляцца сімвалы, якія вы выкарыстоўвалі

en: No Results
be: Нічога не знойдзена

en: Try a different search
be: Паспрабуйце змяніць пошукавы запыт

en: Loading…
be: Загрузка…

en: Character map application
be: Праграма з адмысловымі сімваламі

en: Characters is a simple utility application to find and insert unusual characters. It allows you to quickly find the character you are looking for by searching for keywords.
be: Знакі - гэта простая праграма, якая дазваляе шукаць і ўстаўляць незвычайныя сімвалы. Вы можаце хутка знайсці патрэбны вам сімвал па ключавых словах.

en: You can also browse characters by categories, such as Punctuation, Pictures, etc.
be: Таксама можна аглядаць сімвалы па катэгорыях, такіх як пунктуацыя, выявы і інш.

en: Utility application to find and insert unusual characters
be: Праграма, якая дазваляе шукаць і ўстаўляць незвычайныя сімвалы

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: characters;unicode;punctuation;math;letters;emoji;emoticon;symbols;
be: characters;math;emoji;symbols;знакі;сімвалы;юнікод;унікод;пунктуацыя;матэматыка;літары;эмоцыі;эмодзі;эмоджы;смайл;

en: Maximum recent characters
be: Найбольшая колькасць сімвалаў у спісе нядаўніх

en: Unknown character name
be: Знак з такой назвай невядомы

note: TRANSLATORS: the first variable is a character, the second is a font
en: %s is not included in %s
be: %s няма ў %s

en: Character copied to clipboard
be: Знак скапіяваны ў буфер абмену

en: Unassigned
be: Не прызначаны

en: Character copied
be: Знак скапіяваны

en: Character was copied successfully
be: Знак паспяхова скапіяваны

en: %s Sidebar Row
be: %s радок бакавой панэлі

en: Search Result
be: Вынікі пошуку

en: The GNOME Project
be: Праект GNOME
